Savaitgalį, tik tai savaitgalį
Tik tai savaitgalį atsipalaiduoti tu gali
Gali tu atsibusti po viso balagano
Vyrai atsipalaiduoja kas kaip išmano
Kas prie vandenio atsigulę
Kas per teliką žiūri fūlę
Kas svajoja pasiekt mėnulį
O man labiau patinka su kempine blizginti savo
Mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Iš tolo blizga mano mažulė
Ne kartą Vycka nupirkti siūlė
Bet aš sakau jam, nesvaik ponuli
Vairuok tą savo kibirą, o čia yra
Mano mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė
Nuo seno moku, kad nereik dalint iš nulio
Ir dar gerai žinau, kai reikia duot į liūlį
Bet tėvas man pasakė
Jeigu baigsi šūlę, tai duosiu tačkę pinigų
Uuuu, galvoju, why not
Ir ką jūs manot, nešu jam dešimt atestatų ir sakau
Būk sąžningas, Tėvai, prieš save ir prieš Dievulį
Užaugo jau sūnelis gal jau laikas jam turėt savo
Mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Mano mažulę, mažulę, mažulę mano
Tau mano visas laikas, tau mano pinigai
Kas naktį svajoju kaip aš lekiu kaip speigas gerai nusiteikęs
Bet šią naktį sapnavau, kad ateinu pas ją ir matau
Stovi užstatyta
Atstumas vat toks va gal
Karoč, nei pirmyn, nei atgal
Nei pirmyn, nei atgal
Nei pirmyn, nei atgal
Nei pirmyn, nei atgal
Nei pirmyn, nei atgal
Oooo, bliamba
Jaučiu viduj adrenalino bangą
Kažkas tikrai dabar gaus į lempą
Nedrįsk daugiau daryti taip įžūliai
Nes čia yra, čia yra, čia yra
Mano mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė, mažulė, mažulė mano
Mano mažulė
Topai ir rinkimai:
Music.lt TOP 30 - Savaičių tope: 12, aukščiausia vieta: 1
Kontrastas, bet gal ne toks baisus kaip gali pasirodyti. Aš irgi po savo stogu randu kai kurioms LT pop žvaigždėms vietos. Pvz, turbūt visi čia žino, kad aš esu visai nemenkas Aistės Pilvelytės mėgėjas.
Mano smegenys neregistruoja kai pamatau tokį vaizdą kaip "DjVaids mėgsta Pink Floyd dainą Time", o po apačia "DjVaids mėgsta YVA dainą Vasaros mergaitės" Bet imu pratintis jau.
Parašiau. Prašau, pakvieskit kas nors Pazistu_Mykola pasigrožėt tuo dienoraščiu... bus kaip laiko mašina 10 metų atgal, kai aš bombinau music'ą exceliniais grafikais ir Pazistu_Mykola tik ateidavo pasijuokt iš mano polinkio viskas "užstatistikinti"
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.