I’m thinking of you
In my sleep
I know I could talk
The worst kind of sound
I know this things
Cannot be repaired
When I wake up
I’ll be in despair
Cos I know I’ve got to say
I know I’ve got to say
Goodbye baby goodbye
Goodbye baby goodbye
You’re my sweetheart goodbye
You’re my sweetest goodbye
I know I’m gonna look
So, so, so, so bad
But there’s no easy way
For me to have to walk away
But I don’t want to hear this no more
And I don’t want to feel this no more
And I don’t want to see this no more
And I don’t want to experience this no more
Cos I know I’ve got to say
I know I’ve got say
Goodbye baby goodbye
Goodbye baby goodbye
You’re my sweetheart goodbye
You’re my sweetest goodbye
Goodbye (Repeat)
You’re my sweetest (Repeat)
R.I.P. Brant Hinds (ex-Mastodon). Kai Joe Duplantier pasakė šią naujieną per Gojiros koncą, negalėjau patikėt. Žmogus tik išėjo iš grupės, galimai norėdamas pasidžiaugt gyvenimu, ir buvo su motociklu nudaužtas sankryžoj. Life is a bitch.
Atsirado Å¡viežias kito žmogaus postas fb evente, kad 19:00 Neckbreakker ir 20:15 Gojira. PaÄiu laiku sužinota. YpaÄ tiems, kas iÅ¡ kitų miestų važiuoja.
VÄ—l Live Nation komunikacija yra šūdų krÅ«va. Bus Neckbreakker apÅ¡ildymas, ko orgai iki Å¡iol nepaskelbÄ— (info ateina per atskirus komentuotojus ir paÄios Neckbreakker profilį). Laikas neaiÅ¡ku, ar 20 h apÅ¡ildymas, ar jau Gojira
Man nuoširdžiai baisu, kas bus tam Lukiškių kalėjimo kiemelyje... man atrodo baisiai per maža erdvė, jie sold out'ino ir po to dar 100 bilietų paleido. Avenged Sevenfold berods nebuvo sold out'o ir jau buvo per ankšta.