Why dont you feel me?
I'm so in need
Is it a wonder I resist from you
I was the one who fell in this game
Then you took me away from you
I'm fine without you now
I dont need you here
I'm fine without you now
Can you disappear
I'm fine without you now
I've given you my heart
I'm fine without you now
I've given you, given you everything
I'm fine without you now
I've given you my heart
I'm fine without you now
I've given you, given you everything
You've made it clear now
This is the end
No more goodbyes and sympathies from me
All you still want is a physical thing
But you've taken enough from me
I'm fine without you now
I dont need you here
I'm fine without you now
Can you disappear
I'm fine without you now
I've given you my heart
I'm fine without you now
I've given you, given you everything
I'm fine without you now
I've given you my heart
I'm fine without you now
I've given you, given you everything
Nu ką jau čia kuklinatės sakydami "gera" ..
Totaliai Extream'ing !
O jau ritmas kokis - "vamzdec" !
Tiesiog jau kai paima už "Kunkoliukų", tai nors kaifuok ...
**
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2010 m. birželio 12 d. 17:22:01
2010 m. kovo 7 d. 01:38:45
____________________
Under The Iron Sea
2010 m. vasario 9 d. 17:46:28
Nu ką jau čia kuklinatės sakydami "gera" ..
Totaliai Extream'ing !
O jau ritmas kokis - "vamzdec" !
Tiesiog jau kai paima už "Kunkoliukų", tai nors kaifuok ...
**
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
2009 m. liepos 8 d. 21:54:11
____________________
yu_lion
2009 m. liepos 6 d. 16:04:34