Would you please forgive me I feel a stranger here
it seems I've lost all my memories and all of my tears
[Chorus:]
I know why I'm so crazy I don't care
'cause it's you that makes me so beware
ypu put me on automatic love, there's no return
i'm on automatic love nothing can stop me
i'm on automatic love come on and turn it on
automatic, automatic
I don't feel you enter in my man menu
but every time I touch the key the screen is showing you
[Chorus:]
The moon on you will come to call
it's so autcnoly
so beware, you put me on automatic love
automatic love
nothing can stop me, i'm on automatic love
Come on and turn it on
Come on, turn it on
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.