I was born in the light of a fullmoon
And baptised in the sacred blood of an angel
Raped the holy deity and slayed a new born child
I ride the wings of darkness and evil
I am the SON OF THE DAMNED and the wild
I lacerate your body I slit and tear your flesh
I got you in my vicious circle and poison your last breath
I make the damned earth quiver I make the heaven burn
I live in sin and lust and await lord Satan's Return...
In the blackened sky of twilight the Wind of Mayhem blow
Infernal lightning the sound of thunder roll
Endless nights on fire the Holocaust is near
Mist surround your destiny and the mortals runs with fear
Aš pamačiau, kad dar rodo "Panaši muzika". Gal tik ten ir galima matyti. Ai tiesa, dar dažnai matau kažkokio ištrinto atlikėjo kamputyje profilį. Nežinau, kaip aiškiau apibūdinti, bet ir kiti turėtų matyti. Manau, ta pati problema.
o tai kaip išvis tokią nesamą dainą galima rast? Nes suvedus paieškoj dainos pavadinimą rodo tik vieną, tą, kuri pasiūlyta į dienos dainą. Įtariu, klausimas Edui arba edzkai
Matau, net ir ištrynus dainas, jos dar lieka kažkur. Nors sistemoje nėra. Kaip atsikratyti tokiais puslapiais: https://www.music.lt/lt/daina/ Arvydas-Vilcinskas-Medinis-die vas/144962/ ?
Taip isivaizduoju puslapio koncepcija ir ateities vizija. Rimtumo, logikos, ramybes oaze. Solidus, skrupulingi, informatyvus, glausti vedejai. Nukreiptas i metala ir death.
Visas spam'as yra ir bus trinamas (vadovaujantis 1.3. taisykle). O tamstai siūlau prisiminti, kiek jau įspėjimų esi gavęs iš administracijos, ir elgtis atitinkamai.
VCE, prašau nespaminti nesąmonių (taip, tai ką pasakei apie majonezą, yra grynų gryniausia melagiena, nes žinau, apie kokią reklamą kalbi). music.lt taisyklės nepasikeitė per tą laiką, kol tavęs čia nebuvo ir portale buvo ramu ir taiku.