She's got a way - of getting inside your soul
She'd breach the walls of jericho
Make you fall like virgin snow
She's got a smile, makes you forget the things
You were only just thinking about
It kind of turns me inside out
And if I try to conceal, she's got a way to reveal
I feel so naked - I feel so totally exposed
It's such a mystery, how she seems to know, every part of me
I feel so shaken - and it's like everybody knows
Whenever she touches me, no one else can feel, as much as me
Ya she's got a way
She's got a way - of taming the wild in me
With patience and serenity
I'm drowning in her revery
And I can't run away she's got a way to make me stay
She comes to me like rain falls down my window
Sure as night will follow day - i'll surrender
Ya she's got a way
Topai ir rinkimai:
Music.lt TOP 40 - Savaičių tope: 2, aukščiausia vieta: 30
Kontrastas, bet gal ne toks baisus kaip gali pasirodyti. Aš irgi po savo stogu randu kai kurioms LT pop žvaigždėms vietos. Pvz, turbūt visi čia žino, kad aš esu visai nemenkas Aistės Pilvelytės mėgėjas.
Mano smegenys neregistruoja kai pamatau tokį vaizdą kaip "DjVaids mėgsta Pink Floyd dainą Time", o po apačia "DjVaids mėgsta YVA dainą Vasaros mergaitės" Bet imu pratintis jau.
Parašiau. Prašau, pakvieskit kas nors Pazistu_Mykola pasigrožėt tuo dienoraščiu... bus kaip laiko mašina 10 metų atgal, kai aš bombinau music'ą exceliniais grafikais ir Pazistu_Mykola tik ateidavo pasijuokt iš mano polinkio viskas "užstatistikinti"
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.
2009 m. rugsėjo 17 d. 15:28:53
2009 m. birželio 20 d. 19:22:02
____________________
Under The Iron Sea
2008 m. gruodžio 8 d. 16:01:19
____________________
Nurimo vėjas, nurimo vėjas. Nutilo miškas, nutilo kalnai.