[Instrumental]
Well, it's Christmas time again
Decorations are all hung by the fire
Everybody's singin', all the bells are ringing out
And it's Christmas all over again, yeah, again
Long distance relatives
Haven't seen 'em in a long, long time
Yeah, I kind of missed 'em, I just don't wanna kiss 'em, no
It's Christmas all over again, yeah, again
And all over town, little kids gonna get down
And Christmas is a rockin' time, put your body next to mine
Underneath the mistletoe we go, we go
(Hey)
Everybody's singin', all the bells are ringin' out
And it's Christmas all over again, yeah, again
And right down our block, little kids start to rock
And Christmas is a rockin' time, put your body next to mine
Underneath the mistletoe we go, we go
Merry Christmas time come and find you happy
And there by your fire, I hope you have a good one
I hope momma gets her shoppin' done
And it's a Christmas all over again
Oh, baby, it's Christmas all over again
(Oh yeah)
And it's Christmas all over again
Spoken:
Now let's see, I want a new Rickenbacker guitar
Two Fender bassmans
Chuck Berry songbooks, xylophone
Man tai vienas dalykas su dabartiniais emoji, tai kad jie gerokai didesni nei tekstas ir kartais dėl to negražiai atrodo. Nors nauji atrodo per maži, bent iš mano ekrano žiūrint, todėl net nežinau, koks sprendimas būtų geriausias.
Šiaip, at the end of all this, man emoji nėra svarbus reikalas. Jei jų nebūtų, aš nelabai ir pasigesčiau. Galėčiau parašyti dvitaškį ir D didžiąją arba skliaustą ir to užtektų visiems suprasti šiais laikais
Ten kažkokių elaborate emoji, kur ten visokių profesijų žmogeliukai būna ir pan. komplikuotos nesąmonės nenaudoju. Vėliavėlių ir tų turbūt nėra tekę gyvenime panaudoti.
Nu aš emoji prisijaukinau ir kartais komentaruose vartoju, tiesa, aš naudoju dažniausiai visokius generic smile'us ar kažkokius simbolius (kaip būna visokios varnelės, up-arrow, šauktukai facebook'e arba discord'e).
Kaip ir va emoji aptarimas yra naudingas. Būtų įdomu sužinoti ir visų nuomonę apie juos, kad ir esamus, kas kokius mėgsta naudoti, arba kodėl nemėgsta.
Ne jokia segregracija, tiesiog būtų chaosas jei ne iki galo funkcionuojantis būtų pas visus iš karto. Yra ką galima pokalbių dėžutėje pasakyt, ir yra ko ne. Manau, vis tiek maloniau žinoti, kad kažkas išvis daroma, negi ne?
Segregacija kažkokia... )))))))))
Kadangi mes neturėtume žinot šios informacijos, tai gal geriau jam a.ž. rašyt negu pokalbių dėžutėje dėstyti problemas. Efektyviau tiesiog. Mes vis tiek nerelate'inam.