Forgive me father, for I have sinned
But that's just my way and I know I will win
Years spent in waiting for final attack
My powers are stronger there's no turning back
[BRIDGE]
When you stand at the gates
Take control of your fate
[CHORUS]
Time is never on your side
Open your eyes to find whatever lies behind
When your candle starts to fade
Confess thy sins or you will forever burn
The path you've chosen will lead you straight
To my reign of damnation, just cross the last lake
The final chapter is written and done
I now have your soul, do you still think you've won
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.