Today is the day
Bewilderness comes to reclaim everything
Burning bridge lights up the sky
Zip your lip until you've picked a side
You get right up and sit back down
A revolution is one spin round
You get back up and sit right down
A revolution is one spin round
All for one, all for naught
Perish baby, perish the thought
Beat the kids to the punch
You've got heart, I'll have it for lunch
You get right up, sit back down
A revolution is one spin 'round
You get back up, sit right down
Dizzy, dizzy, dizzy, we all fall down
Tell me, where's the goddamn gold?
(Gold)
Pretty pets once were wild
Domesticated, love slave, give us a smile
You got a number, is it the same?
Who you belong to?
You feral or tame? (Probably tame)
Tell us where you keep the gold (Or what?)
We wanna help you rule the world (I think not)
We won't tell a single soul (So they all say)
So tell us, where's the goddamn gold?
I'll tell you where the gold is
It's in the ground
You wonder where's the reason?
It's in the lost and found
I'll tell you where the gold is
It's in the ground
You wonder where's the freedom?
In the lost and found
Still not found
I'll tell you where the gold is
It's all mine (mine)
Get right up, kneel and bow
Where's your revolution now?
Get back up, sit right down
Tears of gold, drink them down
Get right up, kneel and bow
Shrunken heads parade through town
Tears of gold, drink then drown
Dizzy, dizzy, dizzy, we all fall down
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.
O YouTube tai nebūtinai įdėtas darbas yra lygu peržiūrų skaičiui. Bet irgi priklauso nuo turinio tipo. Bet mano nuomone, didžiausia YouTube populiarumo paslaptis yra skoningas ir subalansuotas turinio pateikimas. Jame svarbiausia, kad žiūrovas nenuobodžia
Tai kad kaip tik tinklalaidės dabar didžiausias dalykas. Nežinau kas jas keistų. Tik tiek, kad visi jas kuria ir konkurencija yra milžiniška. Sunku padaryti, kad būtum pastebėtas. Kita vertus, manau, kartais geriau turėti mažą, bet ištikimą auditoriją.