Kipišas: "Tai kiekvienam aktuali istorija. Manau, daug žmonių atpažins save, pasiklausę šios dainos. Ne veltui jos priedainyje dainuojama - „Visiems linksma? Linksma! Linksma? Linksma! Man taip atrodo, dėl to mes ir gimstam“."
Jei mano protevis pries 770 metu buvo koks jotvingis, jis prie Mindaugo valdymo turbut mego muzika prie lauzo ir buvo snekorius, pasakorius, fantaziorius
Ne dėl temperatūros, o dėl to, kad lyja kas 5 minutes. Negali iškelti kojos iš namų. Čia kaip toj humoristinėj situacijoj, kai iškeli koją - lyja, grįžti atgal - nustoja lyti.
O jeigu oro temperaturai faka rodyt, nu nezinau tada temperaturos idealios. Visi pagal save megsta, ziauriai dideles, ziauriai mazas megsta tik ekstremalai