How insensitive
I must have seemed
when he told me
that he loved me.
How unmoved and cold
I must have seemed
when he said it
so sincerely.
Why, he must have asked
did I just turn and
stare in icy silence?
What was I to do?
What can you do?
when a love affair is over?
Now he's gone away
and I'm alone with
the memory of
his last look.
Vague and drawn
and sad, I see it still
All the heartbreak
of his last look.
Why, he must have asked
would I just turn
and stare in icy silence?
What was I to say?
What can you say?
when a love affair is over?
Why, he must have asked
did I just turn
and stare in icy silence?
What was I to say?
What can you say?
when a love affair is over?
over
over
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.