Her secrecy is charming to me.
The sexual wisdom of a thousand years.
With silver eyes she tore through me.
It is you
I bring to ruin.
Please, a silent hour, it’s you that turned old,
My love was never a blessing,
My gifts are cold.
So I celebrate your blood. It is the music of the sea.
I was simply running for the flesh.
Your wound falls away from me.
Your summer breathes aloud, it is a kiss that awakens me.
My secrecy is charming to her.
The two of us, we understood.
With fragile limbs you claimed the distance,
While holding hands with a dying God.
It was my pride you gifted to me,
While holding hands with a dying God.
So I celebrate your skin, it is the curves of the earth.
Roaring skies endlessly left, on the great day of your birth.
As you lay before my storm, a bird sits at your noble feet.
I am a word apart,
I am the coldest heart, I am a serpent of the sea.
You are a golden sun, you are the silver moon, you are a fever killing me.
I am a thoughtless dream, I am never seen, I am what you all will be.
You are the glowing pain, you are the one to blame, you are my tragedy.
Tai čia dabar keliant muzika apskritai stiprūs reikalavimai matau. 2010 čia kai siautėjau su dainomis, tūkstančiai buvau prikėlęs, lenktyniaudavom su Darka ar kaip jis čia buvo pasivadinęs
Greičiausiai ne. Aš šiais laikais menkai pildau music'o duombazę, bet pats AI muzikos nekeliu į tinklalapį. Kiti adminai, spėju, irgi. Gal kokios pavienės išimtys ir yra. Bet jau realių atlikėjų nespėjam sukėlinėt į duombazę, ką kalbėt apie AI.
Tie kurie ten kuria "slopus" net nenutuokia koks stiprus įrankis tai yra, kai tinkamai jį panaudoji pats kuriu ir jau ne vieną kartą asmeniškai buvo siūloma išleisti jas pas prodiuserius . o čia yra kažkur tokia muzika keliama?, norėčiau panaršyti
iš dalies pritariu dėl jų, dainų kurios masiškai kraunamos platformose, bet trkim yra ir tikrai rimtu Žvaigždžių kurie pasitelkė AI kurdami šiuo metu visame pasaulyje žinomomis dainomis, tokios kaip Teddy Swims - Lose Control, Zedd, Timbaland ir kiti.
Aš AI muziką ignorinu. AI iš principo plagijuoja jau tai, kas yra sukurta, tik įmantresniais būdais negu mes esame įpratę suvokti. Tad tas man ideologiškai nepriimtina.
kaip sekasi? Admino dar nebuvo? dėl įdomumo klausiu dar tokiu bendru klausimu, kaip jūs draugaujate su AI muzika? ar spėjate adaptuotis su šiuo reikalu?