[Verse 1]
Looking off into the sky
Suddenly I realize that I'm high
Not on drugs but on your eyes and it feels right
[Pre-Chorus 1]
Maybe I'm wrong but it feels right
Don't try to control your heart with your mind
Just let go, and you'll do right
You'll be impressed when they join your flight, right?
[Chorus]
Love is a curious thing my friends
You will never understand how much I adore you
You will never know how much I care for you
[Verse 2]
Tell me in another life
If we never met would I catch a bite
I think so cause you'd catch mine and it feels nice
[Pre-Chorus 2]
Maybe I'm wrong but it feels right
It's hard to explain but I can't deny
I want you by my side
I'm becoming obsessed but you don't mind, right?
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.