This won't break your heart
But I just think it could
Cause I haven't tried as hard as I should
To separate you from everything I do
But I would never want to come between us two
I'll keep your memory vague
So you won't feel bad about me
I'll say the things that you said
Sometimes so it reminds me
Now I'm thinking back
To what I said before
I hope your heart won't have to hurt anymore
Cause it's really not that sad from here
Because the moments I can feel you near
They keep you close to me my dear
And if they ever become too clear...
Now you've gone away
Don't worry it's ok
That you're gone away
Further than yesterday
But you'll never leave these scenes
My mind replays
Anigdotas. Mokslininkas susikibo su mokslininku. Vienas teige kad miegas ilgina gyvenima, kitas- kad trumpina. Dalyvavo tv forumuose, rase soc medijoj, net kalbejo minioms. Jie vienas kitu staiga susizavejo ilgai besipykdami. Ir vienadien priejo isvados
Taip ir padarysim tada Ir su kitais atvejais, jei pasitaikys, manau, galima taip pat daryti. Kaip kažkas minėjo, kad čia šiukšlynas, tai labai neprošal apsivalyti ir truputi daugiau tvarkos sukurti.
Pastebėjau Arvydo Vilčinsko profilyje visad buvo po dvi tas pačias dainas (dvi po dvi), tik vienos dvi nepriskirtos albumui. Tiesiog negražiai dubliuojasi, tai būtų gerai ištrinti, bet visos turi nemažai like'ų. Galvoju, ar vis tiek galima būtų trinti
Scatman John gimimo metinių proga pridėjau jo džiazinius albumus John Larkin ir po mirties išleistą Listen To The Scatman, kurių music'e trūko. Abu darbai nuostabūs, rekomenduoju susipažinti ir pažinti kitą, geresnę eurodance žvaigždės kūrybos pusę.