Stronger than reason, stronger than lies
The only truth I know is the look in your eyes
The look in your eyes
Just like a car crash
Just like a knife, my favorite weapon
Is the look in your eyes, you've run out of lies
You've run out of lies, you've run out of lies
You've run out of lies, you've run out of lies
You've run out of lies, you've run out of lies
There's a ton locked in your empty eyes
Get out of my life
I'm chewing on glass
And eating my fingers
I'm not the one who's run out of lies, lies
You've run out of lies, you've run out of lies
You've run out of lies, you've run out of lies
You've run out of time
Cutting my face
And walking on splinters
I lost my soul to the look in your eyes, your eyes
You ran out of lies, you ran out of lies
You ran out of lies, you ran out of time
Stigmata
Oh, you have empty eyes, Oh, you have empty eyes
Oh, you have empty eyes, Oh, you have empty eyes
Oh, you have empty eyes, Oh, you have empty eyes
Oh, you have empty eyes, they tell me nothing, nothing but lies
Puslapis yra pramoginis. Kalbinti jo narius galima ir reikia. Gaivinti ir plesti temas galima ir reikia. Apstu vietos saviraiskai ir idomioms mintims, pastebejimams, polemikai. Reikia kurybos fantazijos iniciatyvos entuziazmo idejuaktyvumo drasos.
Kai bus griezta atranka su tokiais tavo isvardintais kriterijais kad patekt i tokia bendruomene kruta, laikysiu egzamona.. o dabar kol kas cia tokios tvarkos nesama.
Jei kam įdomu, ką AI mano skirtingais klausimais, tas žmogus pats to AI pasiklaus. Nebūtina kiekvieną savo diskusiją su AI raportuoti čia, nes TAI NIEKAM NĖRA ĮDOMU. Tamsta gal ir turi žiupsnelį savikritiškumo, bet nesugeba į tai atsižvelgti ir keistis.
Nebent tai kažkokia savirefleksija, kur tamsta tiesiog sau dėstote savo mintis. Bet to nebūtina publikuoti, tą ir galima daryti sau, o prieš publikuojant verta pagalvoti, ar tai bus įdomu bendruomenei. Tamsta visai neturite bendruomeniškumo jausmo.
Pažiekite, ar daug sulaukiate like'ų, ar gerus vertinimus gaunate už savo parašytus dalykus. Aš tai dažniausiai matau nulius. Tai koks tikslas rašyti tokiais kiekiais, jei akivaizdžiai atbaidomi skaitytojai.