I try to know when to leave
She sits in the bedroom and grieves
There's a sequence that starts all again
She can't get up anymore with the pain
The combination of these drugs
Has left her hopeless and lost
She wants to count the ways
But she can't count again
Chorus:
I will be right here
'til all the pain
Just disappear
I will always stay
'til all this light
Just kills the day
I strangle my words
Once, I tried a thousand times
Slaughtered like Gods
When the silver shines so hard
I tried to poison my life
Always dreaming of the edge of the knife
She always looked backwards
And I can sit here for even ten minutes or more
Chorus
Oh hold on
Oh hold on
Oh hold on
Just try again
Chorus
Oh hold on
Oh hold on
Oh hold on
Just try again
Topai ir rinkimai:
Music.lt TOP 40 - Savaičių tope: 23, aukščiausia vieta: 12
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.
2011 m. liepos 25 d. 16:34:02
2011 m. gegužės 19 d. 00:42:06
2011 m. balandžio 30 d. 19:26:39
____________________
VaRvEklIS