Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)


Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!

Stilius: Alternatyvioji muzika
Data: 1997 m.




Nida – tai gerai.
O! Turiu idėją. Važiuosime į Nidą.
Tai bus linksma mums važiuojant, vėjas plaukus mums draikys.
Tuoj įpilsime benzino, užvesim variklį
Juodi dūmai gražiai rūks – tuoj važiuosime į Nidą.
Šalia manęs trys draugai, plaikstos jų visų plaukai,
Rūko jie cigaretes, klausosi echidnos.
Mes jauni, mes raumeningi, atvažiavome į Nidą,
Ji mumis gražiai sutiko savo kopom ir peiZAŽAIS

Nuvažiavom mes į kopas, dairėmės visi tenai,
Atsidarėme mes bonkas, jautėmės labai gerai.
Mes išgėrėme degtinės, ir pradėjome mes šokti,
Trypti smėlį ir žoles, vabalus retus.

Nida, Nida – tai gerai.
Nida – tai gerai.
Nida, Nida, Nida...

Mano draugas pjovė dešrą, kitas draugas minkė paną,
Trečias draugas išsižiojęs rėkė iš gerklės visos.
Užsidėjome muzono, šokome mes pagal jį,
O kai muzika užgeso, tai dainavom patys mes.

Pasimaišė toksai durnius, jis sėdėjo atsisėdęs,
Susidėjęs keistai kojas, užsimerkęs – meditavo.
Tuoj mes greibėm jį už kojų ir išžiodėme mes jį,
Mes degtinės jam supylėm, o paskui jis apsivėmė.
Otai durnių būna Nidoj, kad nemoka durniai džiaugtis,
Sėdi durniai užsimerkę, vietoj to, kad gertų gertų.
Žodžiu buvo baisiai linskma, paskui ėjome miegoti,
Dulkinom mes savo bobas, o paskui mes atsikėlėm.

Nu aplankėme mes Nidą, laikas grįžti mums į Kauną,
Tuoj susėdom į mašiną ir pavarėme atgal.
Šiaip tai aš nemėgstu Nidos – ten per daug tuščios erdvės,
Anei gerų restoranų; VOKIEČIAI.

Kiti durniai tai ją mėgsta, ieško tuščios vietos ten,
Jie ramybės tenai ieško, nu durniai!
Aš suprantu viską šitaip: jei nelinksma, tai blogai.
Nu o Nida nuobodybė – tuščios vietos, vot i fsio.
Slovom chebra, Kaune irgi yra vietų kur pašėlt.
Padaryti gerą gramą, kokią paną susirast.
Žodžiu buvo baisiai linksma, pas... CHACHACHA

Nida, Nida, Nida...




Dienos dainų siūlymai
Esamas tekstas

Nida – tai gerai.
O! Turiu idėją. Važiuosime į Nidą.
Tai bus linksma mums važiuojant, vėjas plaukus mums draikys.
Tuoj įpilsime benzino, užvesim variklį
Juodi dūmai gražiai rūks – tuoj važiuosime į Nidą.
Šalia manęs trys draugai, plaikstos jų visų plaukai,
Rūko jie cigaretes, klausosi echidnos.
Mes jauni, mes raumeningi, atvažiavome į Nidą,
Ji mumis gražiai sutiko savo kopom ir peiZAŽAIS

Nuvažiavom mes į kopas, dairėmės visi tenai,
Atsidarėme mes bonkas, jautėmės labai gerai.
Mes išgėrėme degtinės, ir pradėjome mes šokti,
Trypti smėlį ir žoles, vabalus retus.

Nida, Nida – tai gerai.
Nida – tai gerai.
Nida, Nida, Nida...

Mano draugas pjovė dešrą, kitas draugas minkė paną,
Trečias draugas išsižiojęs rėkė iš gerklės visos.
Užsidėjome muzono, šokome mes pagal jį,
O kai muzika užgeso, tai dainavom patys mes.

Pasimaišė toksai durnius, jis sėdėjo atsisėdęs,
Susidėjęs keistai kojas, užsimerkęs – meditavo.
Tuoj mes greibėm jį už kojų ir išžiodėme mes jį,
Mes degtinės jam supylėm, o paskui jis apsivėmė.
Otai durnių būna Nidoj, kad nemoka durniai džiaugtis,
Sėdi durniai užsimerkę, vietoj to, kad gertų gertų.
Žodžiu buvo baisiai linskma, paskui ėjome miegoti,
Dulkinom mes savo bobas, o paskui mes atsikėlėm.

Nu aplankėme mes Nidą, laikas grįžti mums į Kauną,
Tuoj susėdom į mašiną ir pavarėme atgal.
Šiaip tai aš nemėgstu Nidos – ten per daug tuščios erdvės,
Anei gerų restoranų; VOKIEČIAI.

Kiti durniai tai ją mėgsta, ieško tuščios vietos ten,
Jie ramybės tenai ieško, nu durniai!
Aš suprantu viską šitaip: jei nelinksma, tai blogai.
Nu o Nida nuobodybė – tuščios vietos, vot i fsio.
Slovom chebra, Kaune irgi yra vietų kur pašėlt.
Padaryti gerą gramą, kokią paną susirast.
Žodžiu buvo baisiai linksma, pas... CHACHACHA

Nida, Nida, Nida...

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 3049
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 9542