How difficult it was to live millions of years ago...
There were huge harmless animals of the plains,
Millions of years after overlooks the root of a skyscraper
There were large carnivores, scaring butchers
Invited by the smell of blood to the banquet
Their screamin' crazy eager to sink their teeth longer
In the side of those who do not know the desire to kill
And then their were, carnivores developed by the strong jaws
200 pounds, maybe more, with my strength I was fighting for
I had strong teeth, rip, this was my mission
Break up your body a single bite,
Ready to destroy...
7-dienio DIENOS DAINOS rinkimuose tiesiogine to žodžio prasme tikrus Fejerverkus paleido 80-ųjų diskotekų karalaitis SAVAGE su savuoju gabalioku "RADIO" ;-)
Vis tik turbūt būsiu apsimelavęs. Galimai užmečiau akį į nerefresh'intą music.lt langą vakar. Nes dabar tai gavau 20+ taškų už savo ekstensyvią Godflesh ir Rygos apžvalgą.
Aš kažkaip neatkreipiu dėmesio kiek taškų gaunu, bet anksčiau tikrai neatrodė, kad būtų tik 3 taškai. Galbūt jie dabar už visus dienoraščius nepriklausomai nuo ilgio būna (daugiau mažiau) vienodi. Galbūt vienas iš sistemos išsiderinimų.
Tik dabar tą pastebėjau (o sistema tokia jau dviženklį skaičių metų turbūt). Nežinau, kodėl kai kurie music'o nariai vis tiek elgiasi lyg medžiotų reitingo taškus.
Tai, kad reitingo sistema bevertė, įrodo faktas, kad už ilgą komentarą tu gauni belekiek taškų, o už ilgą dienoraštį, į kurį įdėjai nemažai darbo ir laiko – tuos pačius 3 taškus, kaip ir už visus dienoraščius.