Come on, I'll help you
I'll save you, regain you and feel you
Didn't mean to, wasn't intended
To make you wanna cry
Listen, yeah listen
You got to, you need to, I want you
I'll satisfy your every need
If you satisfy me
That's the way I am, I am he
Two hearts, colliding
It's frightening, exciting, the way we are hiding
Our feelings for each other
As if there were another
Hatefull, yeah hateful
It's so cool to hurt you, this way too
I'm pityful don't I know it
But do I give a fuck
The mirror, reflecting
The image neglecting
Though inward I'm searching
I cannot find a single clue
Hippies, you're hippies
You're not strong. You're weakies
Come closer. I hate you
You stink, we'll never be friends
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
Mano tempai kaip tik kritę - pasibaigus kovidui gerokai sumažinau naujos muzikos absorbciją. Fokusas nukrypo labiau į atskirų atlikėjų diskografijų totalinius tyrinėjimus.