[Verse 1]
There was a little girl
Whose daddy called her queen
And life was filled with joy
Or that was how it seems
Her happiness she lost
A broken [?]
Abandoning her trust
And now daddy's not around
[Chorus]
Oh, girl, you're a queen
Strong as anything
And when your faith must gone
You still carry on
[Verse 2]
When she turns sixteen
A boyfriend called her his queen
A stimulating kiss, that felt like in a dream
Then after another dream
And after another [?]
Her body tells the tale
Of her unconsciousness
[Chorus]
Oh, girl, you're a queen
Strong as anything
And when your think must gone
You still carry on
Oh, girl, you're a queen
If you just believe
And when your faith must gone
You still carry on
[Verse 3]
She became a happy wife
Whose husband called her queen
And she believed her life
Was perfect as can be
And when a surprise the walls came down
She rebelled and [?]
The mirror now reveals
What she can finally see
Woman, you're a queen
Strong as anything
And when you see
You still carry on
You're a queen
If you just believe
??
You still carry on
You're a queen
Yeah, you know that you are
You still carry on
Nemanau, kad vien muzika rūpi, kai prikurta tiek visokių ne su muzika susijusių temų, kuriose nuolat komentuojama. Bet aš manau, kad music'as negali ir neturi būti apie viską. Gal tik bendruomenės kampas gali plėstis, bet esmė turi likti apie muziką.
eurovizija, sportas ir metalas man taip nepatinka.... Gaila, kitus taip itraukia. Taip pat pasenusi top40 top30 zaidima pakeisciau i viktorina apie muzikos istorijos klausimus o interaktyvu zaidima atspek daina vel sugrazinciau bei dainu dvikova vietoj di
Aš kaip tik svajoju, kad music'as būtų apie daug daugiau negu tik muziką, aš norėčiau kad čia žmonės diskutuotų apie labai įvairius dalykus. Tik žinoma, sąlyga ta, kad meilė muzikai vienytų visą portalo bendruomenę.
Kas negerai su metalais, ponas Rimai? Ir analogiškai, kas negerai su futbolu? Tamstos music'o vizija yra labai siaura, viskas turi suktis aplink muziką ir tik aplink tamstai priimtiną muziką. Gerai, kad tai tik vizija, o ne realybė.
Prisiminiau įdomų sapną, užmetus akį į LT TOP 30. Sapnavau, kad grupė ZYGGA išleido kažkokią labai įdomią, jų stiliui nebūdingą dainą, ir YouTube komentaruose žmonės kalbėjo, kad įprastai neklauso, bet ta daina buvo kažkas įspūdingo. To ir palinkėsiu.