My reaction from all the distraction has got me running in place.
My fear's all haunting and clear
while you're barely awake
If you say you're better off all alone
If you say you're stronger than we know
I will wait til you're ready to come home
If you say so, if you say so
All the mention of early ascension
Has got me worse for the wear
A euphemism for my current condition you
I hate leaving you here
If you say you're better off all alone
If you say you're stronger than we know
I will wait til you're ready to come home
If you say so, if you say so, if you say so, if you say so
We will break
We will shine
And the remnants will be left behind
All the weight
All the time
All the things we sacrifice
If you say you're better off all alone
If you say you're stronger than we know
I will wait til you're ready to come home
If you say so, if you say so, if you say so, if you say so
Aš esu vienas iš turinio adminų, tai jei norėsis turėti savo atlikėjo profilį su sukurtų dainų list'u, bio ir pan., galima kreiptis į mane, radęs laiko galėčiau sukurti.
Tai dabar tiesiog turinio adminai gali sukurti atlikėjo profilį (tokį patį, kokį turi Madonna) Tada sukurti dainų profilius, o juose prisegti linkus į įrašus iš kitų platformų (Spotify, SoundCloud, bandcamp etc.)
Autorinės kūrybos mp3 įrašų, kaip seniau buvo galima kelti, dabar nėra galimybės kelti, music.lt grotuvas numarintas dar 2014 metais. Tiesiog nėra prasmės konkuruot su SoundCloud, Spotify etc.
Tai čia dabar keliant muzika apskritai stiprūs reikalavimai matau. 2010 čia kai siautėjau su dainomis, tūkstančiai buvau prikėlęs, lenktyniaudavom su Darka ar kaip jis čia buvo pasivadinęs
Greičiausiai ne. Aš šiais laikais menkai pildau music'o duombazę, bet pats AI muzikos nekeliu į tinklalapį. Kiti adminai, spėju, irgi. Gal kokios pavienės išimtys ir yra. Bet jau realių atlikėjų nespėjam sukėlinėt į duombazę, ką kalbėt apie AI.
Tie kurie ten kuria "slopus" net nenutuokia koks stiprus įrankis tai yra, kai tinkamai jį panaudoji pats kuriu ir jau ne vieną kartą asmeniškai buvo siūloma išleisti jas pas prodiuserius . o čia yra kažkur tokia muzika keliama?, norėčiau panaršyti