The world does not yet belong to me
but soon my responsibility
to right what is wrong
with everything I see
The eyes of a child
see only what is real
Nobody opens up their eyes and sees what they see
lost in the wisdom of youth
Waiting for future years
back in control
could that be too soon for me
The world does not yet belong to me
but soon my responsibility
Aš sau galvoju: hm, reikės kažkada man šį mėnesį The Reticent įkelt į music'ą. Paminėjau vakar vakare komentare grupę, šiandien ryte žiūriu, jau yra. Dėkui Alvydai, esat greitis!
Kita vertus, pono retorika prie tam tikrų dainų kaip "Kokie 90% dainos š", "Kažkoks židišks mīžals" ir "Š...klasika...vempt norisi" yra tiesiog nemaloni ir nepagarbi. Kritika - ok, nepagrįstas varymas riebiais žodžiais jau ne ok.
O viešpatie, kokia tragedija, žmogus 9 kartą per TRYLIKĄ METŲ pasiūlė tą pačią dainą. Aš suprantu, kai per trumpą laiką ten tą pačią dainą kiša ir kiša, nervuot gali pradėt, bet čia tai labai normalu. Aš pats greičiausiai taip elgiuos.
2023 m. balandžio 17 d. 20:44:36
Atsiprašau, ponia vokaliste, nežinau vardo, betgi galite neperspausti, kai norite. Čia viskas ok.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly