A few prisms of glass offer little comfort in the blackness
The desolate emptiness drinking every last drop of life that's left in me
I pray for absolution, let me return to the path of a tempting lie...
Lead me towards the light
Truly I've run awry
My compass is spinning in the shadows
It's funny how we believe the things that we tell ourselves to
And our hearts simply follow
I pray for absolution, let me return to the path of a tempting lie...
Lead me towards the light
I pray for absolution, let me return to the path of a tempting lie...
Lead me towards the light
Aš tai nematau problemos su VEVO įrašų turėjimu. Nuoroda vis tiek yra, tai paspaudi ant jos ir YouTubėje pažiūri, jokio nepatogumo. Tuo labiau, kad aš scrobbler'ius naudoju, todėl niekada embedų nežiūriu.
Panašu, kad VEVO neleidžia Angels & Airwaves vaizdo įrašų distribucijos, tai sakyčiau, ieškokite alternatyvių įrašų, PLIKASS. Aš kol kas pašalinu neveikiančius ir įkeliu veikiančius.
klausant Ulver. Įdomu tai, kad Death beveik išimtinai klausausi vasarą, labai retai kitu metų laiku. Bet kuo Death man tokie vasariški, aš niekaip nepaaiškinčiau
Man tai Opeth visada puikiai eina. Apskritai galvojau, kad turiu kažkokias muzikines preferencijas pagal dienos orą ar metų laikus, bet turbūt tai tik saviįtaiga. Galvodavau, kad Ulver man yra visiška žiemos muzika, bet ne vieną vasarą esu save pagavęs