The wretched and the desperate
Scavenge amongst the refuse
Piled waist deep in the streets
Of our ancient cities
The starving compete with rats over every scrap
Of ill sustenance to be found
Rotting amongst the dead and diseased
Maggot-infested
Disowned bodies of men and animals
The waters we drink
Are as sewage filth spreading sickness
The disinherited and the poor
Profane our temples
With the stench of their disease and death
Our existence has become loathsome (Loathsome)
The gods have forsaken us
We have been cursed
All is covered in dust and soot
Ashes from fires burning the unwholesome corpses of the afflicted
Our monuments have fallen to ruin
The images of the gods buried in sand
Our temples lay broken and prostrate in neglect
(We are cursed)
The grandeur of the pharaohs is subverted
(We are cursed)
Our empire fades before our eyes
(We are cursed)
The black earth lays barren and desolate
(We are cursed)
I look upon the crumbling pyramids and despair
Kartu jaučiu, kad ne viską turi kitas paliudyti, ką sužinau ar sukuriu. Vertinu, kad man tai svarbu, o kiti, jei dalinsiuosi, reaguos kaip jiems tuo metu gaunasi, tas nesukontroliuojama. Gal ne tiek svorio kitų reakcijos turi, rezultate tuštumos neužpildo
Aš asmeniškai turiu sąsiuvinį tam, išrašau visą srautą, kol paaiškėja apie ką tai buvo. Pats rašymas kaip mąstymo forma tampa, o ir aplinkiniai tuo neveikiami.
žmogus turi savo vidinį kelią bei likimą. kad branda suteikia ramybę – nebereikia ieškoti svetimų klaidų, o geriau leisti sau ir kitiems tiesiog būti savimi.
O jei saliakelio atverstum sia diena 2013m pamatytum kad kalbejai, jog bėgant laikui jauni žmonės keičia maksimalizmą į atsargumą ir pradeda derinti svajones su realiomis galimybėmis. raginai neteisti kitų gyvenimo būdo ir pasirinkimų, nes kiekvienas žmog
Kad palaikytumėt ryšį ir gautumėt grįžtamąjį ryšį reikia įdėti daug pastangų, bandyti įsiklausyti į kitą, pasidalinti savo įspūdžiu, kantriai sulaukti žmogaus atsakymo be papildomo informacijos pliūpsnio.
Skundžiatės, kad music.lt nariai jus ignoruoja, bet atrodo, kad tai jūs mus ignoruojat. Metat didžiausius srautus informacijos, kaip į šiūkšliadėžę. Į tokius kiekius srauto fiziškai neįmanoma atreguoti.
As ir Vaids kartais naktimis. Vienisu vilku laukymes puslapis music.lt
O pasiziuri wayback machine kiek musu buvo online 2011. 18 dienos dainu, po penkias online klausomas dainas keiciasi. 100 kabanciu nemnuluzusiu nariu
Tik crazy z ir tu cia buveliai nebuveliai sugrizot per 2025 metus. Dar rolandas1977. O viskas prasidejo su 4Blackberry atejimu ir puslapio atgijimu. 4 ilgus metus cia rasiau as ir skaite einaras13. Sahja stabiliai kabejo rytais. Alvydas stabiliai vakarais