Kadangi pabėgau nuo Who's Next / Quadrophenia eros ir dabar mano mėgstamiausi Woodstock / Leeds laikai, tai šita sukrėtė iki nežinau kur (giliai). Aišku, tekstas pašėlęs, ko reikėjo tuometiniam rokenrolui ir jo gerbėjams. Bet The Who yra pati pačiausia gyvai koncertuojanti grupė man asmeniškai ir jiems tikrai nieko netrūko. Jie suregzdavo puikias gitaros solo (kaip ir šioje dainoje), Moon'as muzikai suteikdavo pašėlusio ritmo, Daltrey vokalas apžavi, kaip reikiant. Na, nebėr žodžių. Rokenrolas aukščiausio pilotažo. Šiuo metu Young Man Blues užima mėgstamiausios The Who dainos poziciją.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2012 m. lapkričio 2 d. 13:21:40
Kadangi pabėgau nuo Who's Next / Quadrophenia eros ir dabar mano mėgstamiausi Woodstock / Leeds laikai, tai šita sukrėtė iki nežinau kur (giliai). Aišku, tekstas pašėlęs, ko reikėjo tuometiniam rokenrolui ir jo gerbėjams. Bet The Who yra pati pačiausia gyvai koncertuojanti grupė man asmeniškai ir jiems tikrai nieko netrūko. Jie suregzdavo puikias gitaros solo (kaip ir šioje dainoje), Moon'as muzikai suteikdavo pašėlusio ritmo, Daltrey vokalas apžavi, kaip reikiant. Na, nebėr žodžių. Rokenrolas aukščiausio pilotažo. Šiuo metu Young Man Blues užima mėgstamiausios The Who dainos poziciją.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas