Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2021 m. gegužės 3 d. 14:33:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kadangi dėl laiko stokos neįmanoma prigimdyti daug straipsnių, o naujienos stovi pagrindiniame music'o puslapyje ištisus mėnesius, tai yra viena iš daugybės priežasčių, dėl kurių verta publikuoti nesenstančią informaciją apie klasiką. Artimiausiu laiku eis straipsnių serija apie 70-ųjų albumus (200, t.y., 10 publikacijų, talpinančių po 20 žymiausių kiekvienų metų roko albumų), o tuomet bus galima sukti arba į 80-uosius, arba 60-uosius. Jei nepasigausiu Kovydo ar dar kokio velnio, o ir music'as toliau gyvuos, tai anksčiau ar vėliau vis tiek prieisim ir tavo minimą periodą :) 

 

Atsakyti
Konditerijus
2021 m. gegužės 3 d. 09:46:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, kažkas vyksta. 


Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. gegužės 3 d. 08:02:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"žymiausius klasikinius konkrečių metų roko muzikos albumus, pradedant nuo 1970-ųjų (David Bowie, The Doors, Led Zeppelin, The Rolling Stones ir kt.)."

Nežinau, kaip kitiems, bet man svarbesnis 1967-1969,psichodelinis ir meilės vasaros, hipiskas periodas, kai buvo išleisti zymieji albumai, Jimi Hendrix ir kitų. 


____________________
psichiškai nestabilus žmogus yra baugštus ir savo mintis bijo dėstyti gyvai, soc.tinklai jam tampa išsikrovimo vieta. jis slepia tapatybę - patartina jį blokuoti, nes jis veikia be atsakomybės kaip nematomas energetinis vampyras.
Atsakyti
Delacorado
2021 m. gegužės 3 d. 01:07:21 2021-05-03 03:21:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Topų balsavimai veikia, o jei omeny turėjai balsavimus prie straipsnių (sudarant juos administracijoje), tai šis metodas nėra užlūžęs, tik dar iki galo nesutvarkytas (viskas surišta su tuo ajax, kuris trukdo ir stumdyti dainų pavadinimus albumuose ar administracijoje pažiūrėti įkeltą foto). Esant tokiai situacijai, buvo ieškota ir visgi atrasta, kad sustatyti balsavimų sąrašus yra įmanoma, tik gerokai painesniu keliu, kuris eina ne per administraciją (tuo pačiu keliu, kuriuo „gaivinamos“ ir avatarinės foto). Tad straipsniai su balsavimais tikrai grįš, o jei tu ar kažkas kitas irgi norėsite parengti panašaus pobūdžio straipsnių, tai tiesiog atsiųskite man tų dainų/albumų/grupių ID įkėlimui į šablonus.

 

Dėl tolesnių patobulinimų: taisytinų dalykų yra tikrai daug, tik, gaila, dažnai vien norų ir netgi iniciatyvos neužtenka. Bet viliuosi, ties čia nesustosim. Išties reikėtų pamąstyti vien jau apie pasilaikintų dainų rūšiavimo sistemą. Šiaip, dainas/albumus/grupes savo profilyje tai visada galima pasistumdyti rankiniu būdu... bet kai tai liečia 9 tūkst. dainų, tuomet tai jau kiek keblesnė problema :)

 

Dėl pramogų: turiu žinių, kad ateityje telefoninėje music'o versijoje (nežinau, ar bus sukurta paralelinė, ar tik beta) planuoja jį suintegruoti su Spotify, tad galbūt bus įmanoma atgaivinti ir „Atspėk dainą“. Sutinku, kad reikėtų ir daugiau atrakcijų. Žmonėms labai patinka pramogos – jie mėgsta būti įtraukiami, jiems patinka aiškintis ir spėlioti (ir aš – ne išimtis). Panem et circenses!, kaip šaukė Romos minia :) 

 

Dėl topų: tikrai bus įdomu paanalizuoti, kaip dėl dešimtbalės sistemos keisis balsavimo tendencijos. Turiu idėją, kad galbūt visai verta šiek tiek praplėsti ir pačius topus, t.y., kad LT Top 30 virstų į LT Top 40, o Music.lt Top 40 – į Music.lt Top 50. Bet kol kas dar per anksti pasakyti, ar reikėtų to imtis.  

 

Bet kuriuo atveju – smagu, kad narius džiugina permainos. Visi čia mes, adminai, darbuojamės iš idėjos, ir motyvacijos iš šalies niekad nebus per daug :)


Atsakyti
Delacorado
2021 m. gegužės 3 d. 00:12:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėkui. Bet antrame savo komentaro sakinyje Einaras yra visiškai teisus. Teko išties daug bendradarbiauti su itin nuoširdžiai padėjusiu IT specialistu, kuris irgi yra music'o administratorius, tik kad pernelyg kuklus. O aš – ne Brežnevas, tai kur man dabar tilps tiek jūsų ordinų ir medalių? {#}

 

Atsakyti
Plikas[LT]
2021 m. gegužės 2 d. 23:02:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ot tai bent kokių malonių Naujienų & Naujovių  Music'o padangėje pabiro iš viršaus !!! {#}

Kaip supratau iš Einars13 nešykštaus komentaro, visus štai šio Gegužio mėnesio "Laurų'Vainikus" derėtų užkabinti būtent ant DeLaCorado krūtinės ... {#}

Taigi žinote, visai tokie nuoširdūs vėlyvo vakaro padėkos žodžiai DeLaCorado už šiuos M' narių aktyvumą skatinančių pokyčių atsiradimą šioje svetainėje ... žmogus vat nesėdi ant taburetės [koja ant kojos] + nebamba kaip dauguma bendrapiliečių, o tiesiog štai vat atliko iš tiesų svarbų kuriamąjį & organizacinį darbų šuolį ... Hip - Hip ! {#}


____________________
Praplikęs šiek tiek ... ;-)
Atsakyti
einaras13
2021 m. gegužės 2 d. 21:37:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu Delacorado čia iššovė. Aišku, reikia ir music'o programavimo štabui (greičiausiai sudaryto iš vieno žmogaus) padėkoti. Man tik apmaudu, kad jau diena eina į pabaigą, o tik aš vienintelis pamėgau šitą naujieną. Music'iečiai, reikia džiaugtis teigiamais dalykais, negi pofik?!

Pirmoji naujiena yra išties gera. Nors ir aš dienoraštyje žiemą dėsčiau, kaip daryt ir kaip nedaryt, vis tiek ne visi matė arba ne visi suprato. Vat vienas žymus music'o narys dar prieš porą dienų pakrovė nuorodų, nuo kurių ištrynė ne tik &ab_channel=... dalį, bet ir esminę nuorodos dalį: raidžių ir skaičių kombinaciją, kuria yra užkoduotas vaizdo įrašas. Tai jau tada geriau netrinti, administratoriai patys pasitaisys. Bet kadangi tos problemos nebėra, dabar vaizdų įrašų talpinimas pagaliau pataps sklandžiu procesu. 

Antroji naujiena man nelabai aktuali, aš naujų klipų music'e neseku, ir šiaip esu labiau Spotify vartotojas nei YouTube, bet Spotify nuorodas, nors galėčiau sąmoningai talpinti, bet netalpinu, nes žinau, kad YouTube vartoja bene kiekvienas žmogus šiais laikais, o Spotify - ne. Bet manau, kad bus žmonių, kuriems šis papildinys patiks, tai irgi gerai. 

Dėl trečios naujienos galima ir pafilosofuoti. Aš asmeniškai nemačiau problemos su penkiabale sistema, tai galbūt kaip tik skatino discipliną atsirūšiuot, o dabar išlepsim nuo balsavimo galimybių gausos. Kita vertus, music'o topuose pastaruoju metu balsuoja mažai žmonių (dėl akivaizdžių priežasčių), tai gal išsirūšiavimas bus kokybiškesnis. 


Dabar perspektyva: ar dažniau music'iečiai lankys svetainę? Kažin, jie ir taip ją lanko gan dažnai. Na taip, gal kokia Rutonė dažniau užsuks, bet kiti ir taip čia gan reguliariai lankosi. Aišku, mums, music'o senbuviams, šitos korekcijos visai pravers. Visgi perspektyva būtų pritraukti naujokus. Tai labai sveikintina iniciatyva kažką daryti su naujienomis ir duoti daugiau turinio. Visgi su ta pačia Rūta diskutavom ne taip jau ir seniai ir aš ne kartą minėjau, kad, jei jau yra resursų ir intencijų bandyti gaivinti music'ą, reikėtų pradėti nuo dizaino tobulinimo, ypač verkiant reikia narių profilius perorganizuoti, kurių stuburas nesikeičia jau 10 metų, o po perklausų panaikinimo jie ir liko tokie skylėti, nieks ten nieko nekeitė. Anksčiau profiliai klestėjo, nes toj vietoj, kur dabar yra baltas blynas, buvo mėgstamų nario dainų grojaraštis, veikė muzikinių stilių palyginimo juosta, pagal kurią galėjai pasimatuoti muzikinį skonį su bendraminčiais, buvo prasmė nariams gamintis grojaraščius. Dabar bent jau būtų galima į profilinį puslapį iškelti nario dienoraščius, kūrybą. Bet idealu būtų sutvarkyti muzikinių stilių juostą, kažką pergalvoti dėl to, kaip atrodytų mėgstamų dainų, albumų, grupių, stilių sąrašas. Nes, pvz, mano profilyje, kai aš esu pasilaikinęs 9000 dainų, atsidaryti mėgstamų dainų sąrašą yra beprasmiška. Ypač kai jos automatiškai yra išrikiuotos pagal vertinimą balais ir nėra jokių kitų sortinimo opcijų. 

Taip pat kita gairė, ties kuria reikėtų orientuotis: aktyvus narių įtraukimas į apklausas, galbūt ir žaidimus. Anksčiau turėjom mėgstamą žaidimą "atspėk dainą". Aišku, tokią pačią iniciatyvą ir techniškai prikelt nelabai išeina, o ir šiais shazam'iniais laikais maža prasmės, bet gal būtų galima pagalvoti panašių alternatyvų, kur nariai būtų aktyviai įtraukiami. Ir kur būtų duodami reitingo taškai, nes dabar labai durnai atrodo, kai lyg ir yra reitingo taškai už žaidimus, bet rinktis juos būdų nebėra. Aišku, tai, kad šiais metais po truputį buvo bandyta atgaivinti balsavimus (kurie vėl užlūžo), jau buvo geras žingsnis link music'iečių įtraukimo, ir už tai žemai lenkiuosi Delacorado, bet, matyt, dar nepakankamas.

Aišku, gal aš utopistas ir music'as niekada nebebus toks, koks buvo, bet pabandyti verta. Ir viliuosi, kadangi liepą ir rugpjūtį paprastai atostogauju, gal pačiam pavyks ką nors protingo ir naudingo music'o labui sukurpti, nes dabar, deja, esu užsikrovęs darbais, todėl galiu pabūti tik turgaus boba ir pataukšti čia komentaruose laisvu nuo darbų laiku (kas užtrunka kelias minutes mano gyvenimo), bet sukurti kažkokią iniciatyvą, kuri būtų įdomi music'iečiams, reikia ir galvą pasukti, ir darbo įdėti. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Fedde le Grand Fedde le Grand
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Alvydas1 įvertino Kylie Minogue dainą Real Groove - 7 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą Fun Loving Nun - 4 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą Old Familiar Way - 4 balais
Sahja įvertino Of Montreal albumą The Bedside Drama: A Petite Tragedy - 3 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą It's Easy to Sleep When You're Dead - 4 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą The Hollow Room - 3 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą Just Recently Lost Something of Importance - 5 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą If You Feel You Must Go, Don't Go! - 4 balais
Sahja įvertino Of Montreal dainą My Darling, I've Forgotten - 4 balais
einaras13 įvertino Birdy dainą Second Hand News - 7 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:55 - DeLaLiutishkuz
gyveni, ty uz silentista
02:43 - Very_crazy_enough
užtat niekados nereikia uz kita gyventi gyvenimo, mat senka savas laikas
02:25 - Very_crazy_enough
gyvenimas-laiko edikas
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:50 - DeLaLiutishkuz
atnaujinta Isaac Hayes stiliai, kazkaip nebuvo tas padaryta seniau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:30 - Delacorado
Gera grupė ir įdomus variantas, bet jo neturėjau minty, lipdant savąjį. Pakomentavau nick'ų temoje
08:08 - DeLaLiutishkuz
ai mano De La Soul(tuo metu labai megstamai grupej) garbej
19:47 - Delacorado
Dėl niko: per daug rašyti, tai verčiau pakomentuosiu temoje. Taigi, kad mūsiškiai įtartinai panašūs, bet aš čia įsiregistravau pirmiau, so...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 187
  Iš viso užsiregistravę: 72912
  Naujausias narys: ovyluis772
  Šiandien apsilankė: 39784
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook