Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2022 m. lapkričio 25 d. 16:22:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Grįžtu. Klausau ir klausau ir vis atrandu kažko seno. Būtent – seno, ne naujo, tik naujai interpretuoto. Matyt, dabar suksiu iki nežinia kiek, kol viskas man susidėlios į vietas. Savo gėdai turiu prisipažint, kad tik šiandien, n-tąjį kartą sukdama albumą, pastebėjau, kad titulinė daina man labai pažįstama. Jep, įsiklausai ir toliau su jais noris traukt Stay on the Roads....  Tai gal ir kitos kažką slepia, tik dar neatradau, ką? Turiu kol kas įtarimų dėl vienos dainos, bet pasilaikysiu juos sau. Pirmiau reikės perklausyt senąjį albumą, tada išsakysiu, su kuo ir ką norėtųsi tapatint. 


Atsakyti
einaras13
2022 m. lapkričio 24 d. 01:56:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš turbūt nesu klausęs jokio a-ha albumo nuo A iki Z iki šiol. Aš esu jų greatest hits pobūdžio gerbėjas. Man šis albumas nepasirodė neįdomus, bet gal kiek per saldus. Orkestruote ir švelniais klavišais užglamūrintos, kompozicine prasme visiškai nesudėtingos dainos. Be tokių saldėsių kaip Between The Halo And The Horn bei Oh My Word būčiau mielai apsiėjęs. Kita vertus, į mano mėgstamų dainų kišenę įkrito net kelios dainos: I'm In (į ausį krentanti melodija, kuri ir išprovokavo šią perklausą), Hunter In The Hills (puiki orkestruotė), True North, Forest For The Trees (iš gerosios pusės primena Electric Light Orchestra) ir net Bumblebee. Tiesa, nei viena iš jų man nesukelia wow efekto ir tikrai neprilygsta, pavyzdžiui, The Living Daylights bei The Sun Always Shines on TV (kurios man yra 10/10 kūriniai a-ha kataloge). Dėl to man albumas, bendrai paėmus, palieka ganėtinai vidutinišką įspūdį. Rašau jam 7 balus. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2022 m. spalio 24 d. 20:27:56 2022-10-24 20:29:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal reikia filmą pamatyt. Gal ne vieną kartą perklausyt. Iš klipo (You Have What It Takes) susidaro labai jau niūrus vaizdas – visgi ne pats smagiausias reikalas stebėt laidotuves, tegu ir suvaidintas. Man pačiai dar skausmingos gan nesenos patirtys. Gražu, bet labai tamsu. Beje, ne visos dainos naujos. Ta pati minėta You Have What It Takes skamba identiškai kaip The End Of The Affair. Mačiau nuomonę, kad naujoji daina – tai pagerinta The End Of The Affair versija. 


Atsakyti
sanitex2
2022 m. spalio 24 d. 15:12:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

7/10 - šiaurietiškai ramus ir švelnus albumas {#}


____________________
Under The Iron Sea
Atsakyti
Silentist
2022 m. liepos 9 d. 00:02:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

In 2010, a-ha made a final world tour to celebrate their long career and to end their collaboration on a high note. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Aleksandras Makejevas Aleksandras Makejevas
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 175
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 83238