Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Freaks On Floor


Muzika


Veiklos pradžia: 2007
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Alternatyvioji muzika


Būdingi stiliai:

Alternative




Informacija

 

Freaks On Floor.
Freaks On Floor.
Kosmiškai energinga trijulė "Freaks On Floor" - Justinas Jarutis (gitara, vokalas), Rokas Beliukevičius (būgnai) ir bosinės gitaros atlikėjas Aurelijus Morlencas- savo muziką apibūdina kaip alternative party always. Prieš kelis metus pasigirdęs trio energingais ir gyvais koncertais peršoko kelias klases iškart. Šiandien jau yra pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė ir vieni iš naujosios bangos vedlių.

Freaks On Floor“ pripažinti ne kartą – be konkurencijos gavę Eurorock 2008 konkurso laurus, vaikinai išvyko į pirmąjį savo turą po Vakarų Europą. Ten, Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos klubuose savo instrumentus valdė taip, kad besiveržiančių į sceną, susižavėjimą neslepiančių, gerbėjų negalėjo sustabdyti net apsauga. Jie tapo žurnalo „Pravda“ metų naujokais, taip pat 2009 vasarą „Opus 3 Terasoje” vykusiuose geriausios „Opus 3“ grupės rinkimuose jie užėmė pirmąją vietą. Šią vasarą fryksai pirmąjį laimėtą„Grand Prix“ parsivežė iš netoli Lietuvos, Mozūrijos Vengoževo (lenk. Wegorzewo) miestelyje vykusio tarptautinio festivalio „Seven Festival“.

Alternatyvaus tūso idėją propaguojantys atlikėjai vos prieš metus išleido pirmąjį savo albumą, o jau dainuoja brandžiomis temomis apie taiką ir laisvę sau bei viso to derinimą su savo širdimi.
Esamas tekstas

Freaks On Floor. Kosmiškai energinga trijulė "Freaks On Floor" - Justinas Jarutis (gitara, vokalas), Rokas Beliukevičius (būgnai) ir bosinės gitaros atlikėjas Aurelijus Morlencas- savo muziką apibūdina kaip alternative party always. Prieš kelis metus pasigirdęs trio energingais ir gyvais koncertais peršoko kelias klases iškart. Šiandien jau yra pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė ir vieni iš naujosios bangos vedlių.„Freaks On Floor“ pripažinti ne kartą – be konkurencijos gavę Eurorock 2008 konkurso laurus, vaikinai išvyko į pirmąjį savo turą po Vakarų Europą. Ten, Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos klubuose savo instrumentus valdė taip, kad besiveržiančių į sceną, susižavėjimą neslepiančių, gerbėjų negalėjo sustabdyti net apsauga. Jie tapo žurnalo „Pravda“ metų naujokais, taip pat 2009 vasarą „Opus 3 Terasoje” vykusiuose geriausios „Opus 3“ grupės rinkimuose jie užėmė pirmąją vietą. Šią vasarą fryksai pirmąjį laimėtą„Grand Prix“ parsivežė iš netoli Lietuvos, Mozūrijos Vengoževo (lenk. Wegorzewo) miestelyje vykusio tarptautinio festivalio „Seven Festival“.Alternatyvaus tūso idėją propaguojantys atlikėjai vos prieš metus išleido pirmąjį savo albumą, o jau dainuoja brandžiomis temomis apie taiką ir laisvę sau bei viso to derinimą su savo širdimi.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2021 m. gegužės 9 d. 02:57:33 2021-05-09 02:58:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nū man patinka tas jų vokalistas Justinas Jarutis. Balsas gražus, smagiai ant scenos darkosi, širdis užkariauja, garbė Kupiskiui.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
lplplp
2013 m. balandžio 26 d. 17:33:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tikrai gerai ir nelietuviškai gerąja prasme skamba [[;


Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. kovo 12 d. 19:17:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar buvau konce jų Roxy klube Klaipėdoje. Buvo išties malonu jų klausytis ir į juos žiūrėti. Muzika kaip ir vaikinai labai energinga. Perspektyvi ir gerai grojanti grupė, tikiuosi nenutilsianti dar ilgai.

Atsakyti
koriux
2009 m. spalio 25 d. 11:11:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LABAI perspektyvi lietuvių grupė, kuri gali prikelti Lietuvą į naujas Rock n' Roll aukštumas !!
kaip jums jie?

____________________
Scar Tissue that I wish you saw / Sarcastic mister know it all / Close your eyes and I'll kiss you 'cause / With the bird I'll share /.. With bird I'll share with the lonely wiew.. :)
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
22:03 - 4Blackberry
Ir negana to, kitąmet albumui 13 bus 13 metų
21:50 - 4Blackberry
Leisiu sau atšvęsti nereikšminguosius 13 000 taškų, pakomentavus Black Sabbath albumą 13
14:49 - 4Blackberry
Turbūt sumuštas rekordas kiek kartų buvo paminėtas Nick Cave vardas čia vien pastarosiomis dienomis O paieška šiaip man dabar veikia labai gerai, nes net ir su klaidom atrodo lengvai ir greitai suranda ką reikia. Priešingai paieškai pagrindiniame psl.
02:21 - Silentist
Nepamiršime, kaip Kretoj Neišėjom iš tualeto.
Dar planuojam į Bankoką, O po to - pas urologą
01:14 - einaras13
Įrašiau į dienos dainos paiešką Nick Cave & The Bad Seeds dainos pavadinimą su typo: "Stranger With Kindess" (vietoj Kindness). Paieška suprato. Nustebau. Pasirodo, visus tuos metus music'e ši daina buvo su tuo pačiu typo
00:43 - 4Blackberry
Lygtais yra kuriami kažkokie DI įrankiai, kurie galėtų tai padaryti, bet kol kas lyg ir nėra tokių variantų, kurie tiksliai gerai padarytų darbą. O juolab lietuvių kalbai dar tikrai nebus pritaikyta ilgą laiką.
00:26 - Rutonė
... pirmą eilutę, o visa kita jau nebesvarbu.
00:26 - Rutonė
Nugi susidomėjau aš dėl Jurgos. Tai va, Spotify ir Apple Music turi to albumo po 3 dainas. Musicmatch tik 2. Durna mintis – o gal kuris nors DI gali užrašyt žodžius? Nes dėl transkripcijos vis iškyla iš atminties memas apie tai, kad svarbiausia mokėti ...
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
22:07 - einaras13
Galima nekomentuoti. Mane Delacorado kadaise išmokė, kad prašyti kažką komentuoti yra per didelis prašymas. Kas pritaria visam tam mūsų šaršalui, tam tereikia like uždėt ir viskas.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 501
  Iš viso užsiregistravę: 73680
  Naujausias narys: sortustorijos
  Šiandien apsilankė: 624