Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Aaliyah


Muzika


Veiklos pradžia: 1992
Veiklos pabaiga: 2001
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1979 m. Sausio 16 d.
Mirties data: 2001 m. Rugpjūčio 25 d.(Sulaukė 22 m.)


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius R&B

Mėgstamas stilius Urban

Mėgstamas stilius Pop

Mėgstamas stilius Soul


Informacija

 

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
R&B muzikos pasaulio žvaigžde tapusi dar būdama paaugle, Aaliyah buvo laikoma viena perspektyviausių jaunų atlikėjų, kol jos gyvenimo nenutraukė tragiška mirtis lėktuvo katastrofoje, jai būnant vos 22-ejų. Išleidusi vos tris albumus, ji spėjo pagarsėti tarp tų R&B elito atstovų, sugebančių brėžti naujas šio stiliaus kryptis. Po sėkmingo perėjimo į brandesnį laikotarpį, praėjusio dešimtmečio pabaigoje Aaliyah atliko bene pagrindinį vaidmenį populiarinant naujovišką savo muzikos krypties stilių, kuriame hip-hop‘as maišėsi su miesto, ‚urban‘, garsais. Jos darbai su garsiu prodiuseriu Timbaland‘u tapo vienais labiausiai į priekį žvelgiančių to meto R&B kūrinių, ir puikiai konkuravo su tuo metu vyravusia neo-soul muzikos banga. Trečiasis ir labiausiai pavykęs Aaliyah albumas pasirodė iškart po jos mirties ir tai dar labiau liūdino, mat ši perspektyvi dainininkė tikrai būtų sėkmingai vysčiusi savo tolimesnę karjerą.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Aaliyah Dana Haughton gimė 1979-ųjų metų sausio 16-ąją dieną Brukline. Jos dėdė, Barry Hankerson‘as, buvo vadybininkas ir pramogų verslo advokatas, kurį laiką buvo vedęs ir garsiąją Gladys Knight, o jos motina, taip pat dainininkė, užrašė Aaliyah į vokalo pamokas netgi anksčiau nei ji pradėjo lankyti mokyklą. Būdama dar visai jauna ji kartu su šeima persikėlė į Detroitą, kur jai teko dainuoti kelete mokyklos pasirodymų. Sulaukusi devynerių, ji gana sėkmingai sudalyvavo TV laidoje „Star Search“, kur atliko dainą „My Funny Valentine“ (su kuria pralaimėjo). Praėjus porai metų, jos dėdės Hankerson‘o ryšių dėka, ji penkis vakarus praleido Las Vegase, kur dainavo Gladys Knight muzikinėje komandoje. Taip pat, norėdamas padėti savo dukterėčiai, 1992-aisiais Hankerson‘as supažindino ją su kylančia R&B žvaigžde R. Kelly, kurio vadybininku tuo metu buvo. Kelly netrukus paėmė Aaliyah po savo sparnu ir pradėjo rašyti bei prodiusuoti jaunos mergaitės dainas.

Debiutinis Aaliyah albumas, „Age Ain't Nothing but a Number“, pasirodė 1994-ųjų vasarą ir labai greitai tapo platininiais įrašais parduodamu hitu, kurio du singlai, „Back & Forth“ bei „At Your Best (You Are Love)“ (pastaroji – grupės „Isley Brothers“ dainos koveris) karaliavo JAV topuose. Abi dainos pakilo į Top 10-uką ir pasiekė auksinio statusus, „Back & Forth“ R&B tope pasiekė net pačią aukščiausią poziciją. Tuo tarpu „At Your Best“ aukščiausias pasiekimas – vienu laipteliu žemesnis. Tų metų pabaigoje apie jaunąją žvaigždutę pradėjo suktis apkalbos, neva, ji būdama vos penkiolikos, ištekėjo už dešimčia metų vyresnio Kelly. Nors abi stovyklos suspaudusios lūpas tylėjo, vėliau dokumentai įrodė, kad pora tų metų rugpjūtį vis dėlto susituokė Ilinojaus valstijoje bei netrukus po to tai anuliavo. Tuo metu, kai žiniasklaidos susidomėjimas šiais dalykais išblėso, jiedu pasuko skirtingais keliais – ir asmeniniame, ir kūrybiniame gyvenimuose.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
1996-aisiais Aaliyah išleido antrąjį savo studijinį albumą „One in a Million“, signalizavusį jau artėjantį ir naujai iškylantį jos brandumą. Ji darbavosi su keletu skirtingų prodiuserių, iš kurių labiausiai pažymėtinas – Timbaland‘as, kartu su savo partnere, Missy "Misdemeanor" Elliott (netrukus po to tapusia ir solo žvaigžde), parašęs albumui kai kurias dainas. Kelios iš jų – „If Your Girl Only Knew“, „One in a Million“, „4 Page Letter“ – tapo hitais, o „If Your Girl Only Knew“ užkopė net į R&B topo viršūnę. Top 10-uko hitu taip pat tapo Diane Warren parašyta baladė „The One I Gave My Heart To“, o albumas „One in a Million“ pasiekė net du kartus platininio statusą. Tuo metu Aaliyah baigė vidurinę mokyklą (tai įvyko 1997-aisiais) ir sukūrė keletą kūrinių filmų garso takeliams. Daina „Journey to the Past“ filmui „Anastasia“ buvo nominuota Oskarui, o 1998-ųjų pradžioje ji, įrašiusi dainą Eddie Murphy's juostos „Dr. Dolittle“ (kurioje, beje, atliko epizodinį vaidmenį) garso takeliui, „Are You That Somebody?“, susilaukė dar vieno didelio hito.

Aaliyah, besiruošdama trečiojo albumo išleidimui, neskubėjo, o vėliau ir išvis pristabdė, kad galėtų rimčiau užsiimti aktorinės karjeros pradžia. Ji nusifilmavo kartu su kovų menų meistru Jet Li ir reperiu DMX 2000-aisiais metais pasirodžiusioje Šekspyro adaptacijoje „Romeo Must Die“, o jos sukurtas garso takelis, „Try Again“, tų metų vasarątapo pirmuoju jos numeris vienas hitu. Vėliau Aaliyah suvaidino pagrindinį vampyrų karalienės vaidmenį Anne Rice filme „Queen of the Damned“ bei atliko žymius vaidmenis abiejose kultinės juostos „The Matrix“ dalyse. Tuomet ji galiausiai baigė savo ilgai laukto trečiojo albumo įrašus, kurio žymiausias dainas prodiusavo tas pats Timbaland‘as. Pasirodęs 2001-ųjų vasarą, albumas „Aaliyah“ galiausiai pabaigė dainininkės perėjimą prie jausmingos suaugusios moters įvaizdžio. Įrašas sulaukė puikių įvertinimų ir jau pirmasis singlas, daina „We Need a Resolution“ tapo R&B Top 20-uko hitu.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.]
Praėjus maždaug mėnesiui po albumo išleidimo, Aaliyah keliavo į Bahamų salas filmuoti vaizdo klipo antrajam albumo singlui „Rock the Boat“. Rugpjūčio 25-ąją dieną ji ir keli jos pagalbinės komandos nariai sėdo į dvi-variklį lėktuvą, kuriuo skrido atgal iš salos. Netrukus po pakilimo, lėktuvas nukrito ir sudužo. Aaliyah ir septyni kiti keleiviai žuvo iškart, devintasis neišgyveno ir nuvežtas į Nasau miesto ligoninę. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad į lėktuvą buvo susėdę daugiau nei leistina žmonių, o pilotas Luis‘as Morales‘as prieš nelaimę buvo areštuotas už kokaino laikymą (šio narkotiko, kaip ir alkoholio, pėdsakai buvo rasti jo kūne). Dar daugiau, čarterinė kompanija „Blackhawk International Airways“, neatėmė iš jo licenzijos pilotuoti lėktuvą. Nenuostabu, kad R&B bendruomenė į tai reagavo, išliedami savo šoką ir skausmą, o diskas „Aaliyah“ tapo pirmuoju ir paskutiniu topų viršūnes pasiekusiu albumu, galiausiai tapusiu du kartus platininiu. Abu pomirtiniai žvaigždės singlai - „Rock the Boat“ ir „More Than a Woman“ – tapo Top 10-uko hitais, o komercinės sėkmės sulaukė ir 2002-ųjų pradžioje pasirodęs jos filmas „Queen of the Damned“ – pirmąją savaitę jis buvo geriausias pagal pardavimus. Kai pradėjo aiškėti vis daugiau lėktuvo avarijos tyrimo detalių, Aaliyah tėvai į teismą padavė „Blackhawk Airways“, „Virgin Records“ bei dar keletą kompaniją. 2002-ųjų pabaigoje buvo išleistas pomirtinis albumas „I Care 4 U“, debiutavęs topuose iškart ant trečiojo laiptelio. Jame buvo galima rasti keletą didžiausių dainininkės hitų, o taip pat – ir niekur neišleistų jos darbų. Titulinė albumo daina pateko į Top 20-uką, o kitas singlo pavidalu išleistas kūrinys, „Miss You“, kitų metų pradžioje užkopė ir į R&B topo viršūnę.
Esamas tekstas

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.] R&B muzikos pasaulio žvaigžde tapusi dar būdama paaugle, Aaliyah buvo laikoma viena perspektyviausių jaunų atlikėjų, kol jos gyvenimo nenutraukė tragiška mirtis lėktuvo katastrofoje, jai būnant vos 22-ejų. Išleidusi vos tris albumus, ji spėjo pagarsėti tarp tų R&B elito atstovų, sugebančių brėžti naujas šio stiliaus kryptis. Po sėkmingo perėjimo į brandesnį laikotarpį, praėjusio dešimtmečio pabaigoje Aaliyah atliko bene pagrindinį vaidmenį populiarinant naujovišką savo muzikos krypties stilių, kuriame hip-hop‘as maišėsi su miesto, ‚urban‘, garsais. Jos darbai su garsiu prodiuseriu Timbaland‘u tapo vienais labiausiai į priekį žvelgiančių to meto R&B kūrinių, ir puikiai konkuravo su tuo metu vyravusia neo-soul muzikos banga. Trečiasis ir labiausiai pavykęs Aaliyah albumas pasirodė iškart po jos mirties ir tai dar labiau liūdino, mat ši perspektyvi dainininkė tikrai būtų sėkmingai vysčiusi savo tolimesnę karjerą.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.] Aaliyah Dana Haughton gimė 1979-ųjų metų sausio 16-ąją dieną Brukline. Jos dėdė, Barry Hankerson‘as, buvo vadybininkas ir pramogų verslo advokatas, kurį laiką buvo vedęs ir garsiąją Gladys Knight, o jos motina, taip pat dainininkė, užrašė Aaliyah į vokalo pamokas netgi anksčiau nei ji pradėjo lankyti mokyklą. Būdama dar visai jauna ji kartu su šeima persikėlė į Detroitą, kur jai teko dainuoti kelete mokyklos pasirodymų. Sulaukusi devynerių, ji gana sėkmingai sudalyvavo TV laidoje „Star Search“, kur atliko dainą „My Funny Valentine“ (su kuria pralaimėjo). Praėjus porai metų, jos dėdės Hankerson‘o ryšių dėka, ji penkis vakarus praleido Las Vegase, kur dainavo Gladys Knight muzikinėje komandoje. Taip pat, norėdamas padėti savo dukterėčiai, 1992-aisiais Hankerson‘as supažindino ją su kylančia R&B žvaigžde R. Kelly, kurio vadybininku tuo metu buvo. Kelly netrukus paėmė Aaliyah po savo sparnu ir pradėjo rašyti bei prodiusuoti jaunos mergaitės dainas.

Debiutinis Aaliyah albumas, „Age Ain't Nothing but a Number“, pasirodė 1994-ųjų vasarą ir labai greitai tapo platininiais įrašais parduodamu hitu, kurio du singlai, „Back & Forth“ bei „At Your Best (You Are Love)“ (pastaroji – grupės „Isley Brothers“ dainos koveris) karaliavo JAV topuose. Abi dainos pakilo į Top 10-uką ir pasiekė auksinio statusus, „Back & Forth“ R&B tope pasiekė net pačią aukščiausią poziciją. Tuo tarpu „At Your Best“ aukščiausias pasiekimas – vienu laipteliu žemesnis. Tų metų pabaigoje apie jaunąją žvaigždutę pradėjo suktis apkalbos, neva, ji būdama vos penkiolikos, ištekėjo už dešimčia metų vyresnio Kelly. Nors abi stovyklos suspaudusios lūpas tylėjo, vėliau dokumentai įrodė, kad pora tų metų rugpjūtį vis dėlto susituokė Ilinojaus valstijoje bei netrukus po to tai anuliavo. Tuo metu, kai žiniasklaidos susidomėjimas šiais dalykais išblėso, jiedu pasuko skirtingais keliais – ir asmeniniame, ir kūrybiniame gyvenimuose.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.] 1996-aisiais Aaliyah išleido antrąjį savo studijinį albumą „One in a Million“, signalizavusį jau artėjantį ir naujai iškylantį jos brandumą. Ji darbavosi su keletu skirtingų prodiuserių, iš kurių labiausiai pažymėtinas – Timbaland‘as, kartu su savo partnere, Missy "Misdemeanor" Elliott (netrukus po to tapusia ir solo žvaigžde), parašęs albumui kai kurias dainas. Kelios iš jų – „If Your Girl Only Knew“, „One in a Million“, „4 Page Letter“ – tapo hitais, o „If Your Girl Only Knew“ užkopė net į R&B topo viršūnę. Top 10-uko hitu taip pat tapo Diane Warren parašyta baladė „The One I Gave My Heart To“, o albumas „One in a Million“ pasiekė net du kartus platininio statusą. Tuo metu Aaliyah baigė vidurinę mokyklą (tai įvyko 1997-aisiais) ir sukūrė keletą kūrinių filmų garso takeliams. Daina „Journey to the Past“ filmui „Anastasia“ buvo nominuota Oskarui, o 1998-ųjų pradžioje ji, įrašiusi dainą Eddie Murphy's juostos „Dr. Dolittle“ (kurioje, beje, atliko epizodinį vaidmenį) garso takeliui, „Are You That Somebody?“, susilaukė dar vieno didelio hito.

Aaliyah, besiruošdama trečiojo albumo išleidimui, neskubėjo, o vėliau ir išvis pristabdė, kad galėtų rimčiau užsiimti aktorinės karjeros pradžia. Ji nusifilmavo kartu su kovų menų meistru Jet Li ir reperiu DMX 2000-aisiais metais pasirodžiusioje Šekspyro adaptacijoje „Romeo Must Die“, o jos sukurtas garso takelis, „Try Again“, tų metų vasarątapo pirmuoju jos numeris vienas hitu. Vėliau Aaliyah suvaidino pagrindinį vampyrų karalienės vaidmenį Anne Rice filme „Queen of the Damned“ bei atliko žymius vaidmenis abiejose kultinės juostos „The Matrix“ dalyse. Tuomet ji galiausiai baigė savo ilgai laukto trečiojo albumo įrašus, kurio žymiausias dainas prodiusavo tas pats Timbaland‘as. Pasirodęs 2001-ųjų vasarą, albumas „Aaliyah“ galiausiai pabaigė dainininkės perėjimą prie jausmingos suaugusios moters įvaizdžio. Įrašas sulaukė puikių įvertinimų ir jau pirmasis singlas, daina „We Need a Resolution“ tapo R&B Top 20-uko hitu.

Aaliyah. [aaliyah.com nuotr.] Praėjus maždaug mėnesiui po albumo išleidimo, Aaliyah keliavo į Bahamų salas filmuoti vaizdo klipo antrajam albumo singlui „Rock the Boat“. Rugpjūčio 25-ąją dieną ji ir keli jos pagalbinės komandos nariai sėdo į dvi-variklį lėktuvą, kuriuo skrido atgal iš salos. Netrukus po pakilimo, lėktuvas nukrito ir sudužo. Aaliyah ir septyni kiti keleiviai žuvo iškart, devintasis neišgyveno ir nuvežtas į Nasau miesto ligoninę. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad į lėktuvą buvo susėdę daugiau nei leistina žmonių, o pilotas Luis‘as Morales‘as prieš nelaimę buvo areštuotas už kokaino laikymą (šio narkotiko, kaip ir alkoholio, pėdsakai buvo rasti jo kūne). Dar daugiau, čarterinė kompanija „Blackhawk International Airways“, neatėmė iš jo licenzijos pilotuoti lėktuvą. Nenuostabu, kad R&B bendruomenė į tai reagavo, išliedami savo šoką ir skausmą, o diskas „Aaliyah“ tapo pirmuoju ir paskutiniu topų viršūnes pasiekusiu albumu, galiausiai tapusiu du kartus platininiu. Abu pomirtiniai žvaigždės singlai - „Rock the Boat“ ir „More Than a Woman“ – tapo Top 10-uko hitais, o komercinės sėkmės sulaukė ir 2002-ųjų pradžioje pasirodęs jos filmas „Queen of the Damned“ – pirmąją savaitę jis buvo geriausias pagal pardavimus. Kai pradėjo aiškėti vis daugiau lėktuvo avarijos tyrimo detalių, Aaliyah tėvai į teismą padavė „Blackhawk Airways“, „Virgin Records“ bei dar keletą kompaniją. 2002-ųjų pabaigoje buvo išleistas pomirtinis albumas „I Care 4 U“, debiutavęs topuose iškart ant trečiojo laiptelio. Jame buvo galima rasti keletą didžiausių dainininkės hitų, o taip pat – ir niekur neišleistų jos darbų. Titulinė albumo daina pateko į Top 20-uką, o kitas singlo pavidalu išleistas kūrinys, „Miss You“, kitų metų pradžioje užkopė ir į R&B topo viršūnę.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Try Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Than A Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unforgettable (+ Young Jeezy, Drake)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Girl Like You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everything's Gonna Be Alright

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Those Were The Days

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Gotcha' Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come Back in One Piece

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Whatever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The One I Gave My Heart To

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One In A Million

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Street Thing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Extra Smooth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Refuse

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man Undercover (+ Missy Elliott, Timbaland)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Choosey Lover (Old School/New School)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never No More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loose Rap

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What If

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Throw Your Hands Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot Like Fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heartbroken

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

4 Page Letter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Comin' Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back and Forth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

At Your Best (You Are Love)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Old School

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Givin' Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All I Need

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Came To Give Love (Outro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Got to Give It Up (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beats 4 Da Streets (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Messed Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Age Ain't Nothing But a Number

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Got To Give It Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Am Music (su Static) (+ Timbaland)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Up Jumps da Boogie (+ Missy Elliott, Timbaland)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enough Said (+ Drake)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Think They Know (+ Chris Brown)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Me Know (+ AZ)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ladies In Da House

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No One Knows How to Love Me Quite Like You Do

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Final Warning (+ Ginuwine)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come Over

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock The Boat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miss You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Wanna

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Down With The Clique

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If Your Girl Only Knew

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Young Nation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Read Between The Lines

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Are You That Somebody?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot Like Fire (Remix) (+ Timbaland)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Giving You More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Erica Kane

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Need A Resolution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back and Forth (Mr. Lee and R. Kelley Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Worry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Than a Woman (Bump N Flex Club Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

U Got Nerve

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Are You Feelin' Me?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm So into You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Care 4 U

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Know What to Tell Ya

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can Be

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:55 - DeLaLiutishkuz
gyveni, ty uz silentista
02:43 - Very_crazy_enough
užtat niekados nereikia uz kita gyventi gyvenimo, mat senka savas laikas
02:25 - Very_crazy_enough
gyvenimas-laiko edikas
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:50 - DeLaLiutishkuz
atnaujinta Isaac Hayes stiliai, kazkaip nebuvo tas padaryta seniau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:30 - Delacorado
Gera grupė ir įdomus variantas, bet jo neturėjau minty, lipdant savąjį. Pakomentavau nick'ų temoje
08:08 - DeLaLiutishkuz
ai mano De La Soul(tuo metu labai megstamai grupej) garbej
19:47 - Delacorado
Dėl niko: per daug rašyti, tai verčiau pakomentuosiu temoje. Taigi, kad mūsiškiai įtartinai panašūs, bet aš čia įsiregistravau pirmiau, so...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1043
  Iš viso užsiregistravę: 72911
  Naujausias narys: Alinag
  Šiandien apsilankė: 71848
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook