Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Amberlife


Muzika


Veiklos pradžia: 2003
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1983 m. Rugpjūčio 17 d.
Amžius: 40


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Pop rock

Mėgstamas stilius Soft rock

Mėgstamas stilius Pop
Informacija

 

Amberlife. [<i>Cactus</i> nuotr.]
Amberlife. [Cactus nuotr.]
2003-ieji:

Į Lietuvos muzikinį pasaulį įsiveržusiam jaunam ir talentingam atlikėjui Amberlife (tikrasis vardas - Edgaras Lubys, gimęs 1983 m. Klaipėdoje) pakako vos vienos dainos, kad iš karto atsidurtų dėmesio centre. Vos radijo stočių eteryje nuskambėjo debiutinė daina “My Way”, muzikos profesionalai ir kritikai suskubo jos autorių ir atlikėją pavadinti metų atradimu. Tuo pat metu angliškai dainuojantį Amberlife imta lyginti su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip “Coldplay”, “A-ha” ir “HIM”. Svetimos garbės vengiantis ir populiarumo už gimtosios šalies ribų siekiantis Amberlife, prisipažinęs, jog propaguos skandinaviškąjį “soft rock” muzikos stilių, suskubo atsiriboti nuo tokių palyginimų. Tačiau į Amberlife nukreiptų žvilgsnių skaičius nesumažėjo, kai atlikėjas prisipažino, jog bendradarbiavimas su prodiuseriais Gintaru ir Mindaugu Bendžiais prasidėjo po to, kai jis bandė nusižudyti. Tiesa, vėliau dainininkas paaiškino, jog turėjo omeny dvasinę savižudybę, kuomet tik svajojęs apie profesionalaus muzikanto dalią, įveikė savo viduje tūnojusį nepasitikėjimą ir abejones.

Bendradarbiavimas su prodiuserine kompanija “Cactus” atlikėjui leido suvokti, kad jo ambicijos išgarsėti už gimtosios šalies ribų gali būti realiai įgyvendintos. Juolab kad praėjus vos keliems mėnesiams nuo sėkmingo starto, debiutinė Amberlife daina “My Way” sukėlė susidomėjimo bangą Latvijoje, kur ji tapo vieno TV realybės šou himnu. Be to, netrukus sulaukta ir muzikos žinovų dėmesio iš Skandinavijos: švedų prodiuseriai, išgirdę “My Way”, buvo maloniai nustebinti bei kreipėsi į Amberlife atstovus Lietuvoje brolius Bendžius su pasiūlymu bendradarbiauti tarptautiniu lygiu. Kol Amberlife su grupe ruošėsi pirmiesiems tikro garso koncertams, vykusiems Lietuvos pajūryje, jo prodiuseriai tarėsi su savo kolegomis Švedijoje dėl Amberlife ateities perspektyvų.

Vidurvasaryje sparčiai augančias Amberlife gerbėjų gretas pagaliau pasiekė debiutinis atlikėjo albumas “My Way”, dienos šviesą išvydęs liepos 30-ąją. Vasaros pabaigoje, pristatęs antrąjį radijo singlą “Fly”, kuriam buvo nufilmuotas ir animacinis vaizdo klipas, Amberlife pradėjo ruoštis iki tol didžiausiems savo koncertiniams pasirodymams. Jau rugsėjyje atlikėjas dalijosi viena scena su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip “Bosson”, “Fragma”, “Chumbawamba” trijuose Lietuvos miestuose vykusių “Music Slam” koncertų metu bei dalyvavo bendruose koncertuose su legendine grupe “Nazareth”. Rudenį muzikantas buvo maloniai nustebintas, kai sužinojo, kokie aktyvūs jo gerbėjai, Vilniuje susibūrę į pirmąjį gerbėjų klubą. Be to, jis vis dažniau užsimindavo dalyvaujantis viename tarptautiniame projekte su švedų prodiuseriais. Tačiau jo esmė ir prodiuserių pavardės į viešumą iškilo tik gruodžio pradžioje.
Amberlife. [<i>Cactus</i> nuotr.]
Amberlife. [Cactus nuotr.]
Iki šios dienos buvo žinoma tik tiek, jog atlikėjo, besiruošiančio išbandyti savo jėgas nacionalinėje atrankoje į Eurovizijos konkursą, talentu ir gabumais patikėjo ir verslo pasaulis. Rugsėjo mėnesį telekomunikacinė bendrovė “Tele2” nusprendė investuoti į lietuvišką muziką ir su Amberlife pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šio bendradarbiavimo dėka realybe tapo tai, apie ką specialiai surengtoje spaudos konferencijoje gruodyje Amberlife pranešė žurnalistams. Jis viešai pareiškė, jog dėl teisės atstovauti Lietuvai Eurovizijos finale Turkijoje varžysis su trijų garsių švedų prodiuserių sukurta ir lapkrityje Stokholme įrašyta daina “In Your Eyes”. Iki tol niekur neskambėjusi konkursinė daina visose Lietuvos radijo stotyse nuskambėjo vienu metu, gruodžio 7-ąją. Šį kūrinį Amberlife įsirašinėjo pasaulinius standartus atitinkančioje įrašų studijoje “Trigger studio”, o dainos gitaros partijas atliko garsiosios grupės “Roxette” gitaristas Jonas Isaksonas.

2004-ieji
:

Sausio pabaigoje ribotu trijų tūkstančių egzempliorių tiražu buvo išleistas specialus Amberlife albumas “In Your Eyes”. Jame – eurovizinė daina ir trys jos versijos bei visos debiutinio albumo “My Way” dainos. Netrukus Stokholme buvo nufilmuotas ir vaizdo klipas dainai “In Your Eyes” bei trijų dalių kompanijos “Tele2” reklaminis klipas. Vaizdo klipą režisavo Tomas Brandtas, atstovavęs garsiai Skandinavijos šalyse kompanijai “TB Production”. Šį klipą turėjo galimybę išvysti ne tik Lietuvos TV, bet ir muzikinių kanalų “Z” ir “MTV” žiūrovai. Taip pat Amberlife fotografavosi pas visame pasaulyje garsų fotografą Bingo Rimerį, įamžinusį nuotraukose tokias žvaigždes kaip “Aerosmith”, Emilia, “Back Street Boys”.

Sausio 31-oji muzikantui tapo dviguba švente: “Radiocentro” apdovanojimuose (kaip ir vėliau vykusiuose “Bravo” apdovanojimuose) Amberlife buvo pripažintas geriausiu praėjusių metų debiutantu. Atlikėjas šventė ir kitą pergalę: tą patį vakarą per LTV rodytame nacionalinės atrankos ture Amberlife pagal surinktus žiūrovų balsus užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Be to, per 10 tūkstančių surinktų žiūrovų balsų dėka Amberlife tapo absoliučiu lyderiu tarp visų konkurso dalyvių. Dainininkas, atsižvelgęs į gerbėjų ir kritikų pastabas dėl pasirodymo atrankiniame ture, vasario 14-ąją vykusiam finaliniam koncertui paruošė iš esmės pakeistą pasirodymą. Tačiau visoms atlikėjo, laikyto pagrindiniu konkurso favoritu, jo komandos bei tūkstančių gerbėjų viltims neteko išsipildyti.
Amberlife. [<i>Cactus</i> nuotr.]
Amberlife. [Cactus nuotr.]
Nors per finalinį koncertą Amberlife sulaukė didžiausio žiūrovų, atidavusių už dainą “In Your Eyes” beveik 6 tūkstančius balsų, palaikymo, nacionalinės atrankos nugalėtojo titulas iš atlikėjo buvo grubiai išplėštas. Bilietą į Eurovizijos konkursą Turkijoje iš Amberlife rankų išplėšė vertinimo komisija, iš galimų 12 taškų skyrusi klaipėdiečiui vos 2. Tokiu būdu tautos numylėtinis, aštuonių komisijos narių įvertintas tik 9-ąja vieta, bendroje lentelėje atsidūrė ketvirtas, nepaisant to, jog žiūrovai jam skyrė pirmąją vietą. Dėl priverstinio Amberlife pralaimėjimo kilęs grandiozinis skandalas paskatino didesnę visuomenės dalį viešai prabilti apie neskaidrų nacionalinės atrankos organizavimą bei garsiai įvardinti galimus priekaištrus organizatoriams. Amberlife prodiuseriai broliai Bendžiai nusprendė ieškoti teisybės tarptautiniu lygiu. Apie užfiksuotus pažeidimus raštu buvo informuota Europos transliuotojų sąjunga (EBU), atsakinga už Eurovizijos konkurso organizavimą. EBU, atsižvelgusi į pažeidimus, nurodė nacionalinės atrankos organizatoriams nesklandumus pašalinti jau kitais metais vyksiančios nacionalinės atrankos metu.

Eurovizinio ažiotažo centre atsidūrusiam Amberlife konkursinė patirtis atnešė daug netikėtų laimėjimų. Pavyzdžiui, netrukus paaiškėjo, jog eurovizinė atlikėjo daina “In Your Eyes” sulaukė milžiniško populiarumo Rusijoje: ją groja 150 radijo stočių pusšimtyje įvairių miestų. Atlaikęs didžiulį žiniasklaidos ir gerbėjų prieštaringą dėmesį savo personai, pavasarį Amberlife kūrybiniame gyvenime prasidėjo naujas etapas. Atlikėjas pristatė dvi naujas dainas “Summerland” ir “Always”, kuriose ryškiau jaučiamas ne anksčiau muzikanto pamėgtas skandinaviškasis “soft rock”, o britų “pop rock” stilius. Kūrinius naujam albumui studijoje intensyviai įrašinėjęs dainininkas tuo pat metu daug jėgų skyrė ir nesibaigiančiam koncertų maratonui tiek gimtojoje šalyje, tiek kaimyninėse valstybėse. Liepos mėnesį Amberlife atstovavo Lietuvai su kūriniais “In Your Eyes” bei “Always” ir Karlshamne (Švedija) vykusiame tarptautiniame festivalyje. Prasidėjęs ruduo Amberlife muzikinę karjerą nuspalvino įtempto darbo, naujų profesinių kontaktų kupinomis nuotaikomis. Be to, jog muzikantas koncentravo savo jėgas bei dėmesį naujojo albumo įrašams užbaigti, atlikėju susidomėjo ir pramogų pasaulio atstovai iš Latvijos. Seksualaus balso savininkės bei sensacijos šioje šalyje tapusios atlikėjos Ladybird vadybininkai, apsilankę Lietuvoje, pageidavo duetu su Amberlife įrašyti bendrą dainą. Bendradarbiavimo rezultatas – Amberlife sukurtas ir kartu su Ladybird atliktas kūrinys “My Lovers Gone”, kuriam nufilmuotas ir vaizdo klipas. Ši romantiška daina akimirksniu tapo hitu ir užėmė aukščiausias pozicijas ir Latvijos, ir Lietuvos radijo stočių geriausių dainų sąrašuose, o šiai dainai sukurtas vaizdo klipas nominuotas “Tango TV” vaizdo klipų apdovanojimuose.

Be to, nenuslūgstantis Amberlife populiarumas, įtikima, ateityje tik dar labiau didės. Mat atlikėjas neseniai priėmė kvietimą tapti tarptautinės komisijos, išrinksiančios Latvijos nacionalinėje Eurovizijos atrankoje geriausią pretendentą šios šalies garbei apginti didžiajame finale Ukrainoje. “My Lover’s Gone” tapo trečiuoju singlu po “Summerland” ir “Always”, pristačiusiu lapkričio 8-ąją išleistą naują Amberlife albumą “In My Life”. Seniai gerbėjų lauktas albumas per pirmąsias tris dienas buvo išpirktas trijų tūkstančių egzempliorių tiražu. Tuomet ekspertai ir leidėjai prognozavo, kad “In My Life” lengvai peržengs “auksinį” (10 000 parduotų albumo kopijų) barjerą. Toks teigiamas gerbėjų įvertinimas bei sėkmingas pirmasis pasirodymas su dainomis iš naujojo albumo Klaipėdos publikai įkvėpė Amberlife dar sparčiau ruoštis koncertų turui. Kadangi teigiamos emocijos meniškos sielos žmonėms – ne mažiau svarbios negu neigiamos, muzikantas sako nešvaistysiąs laiko ir neieškos progos atsipūsti. Amberlife prisipažįsta, kad vėl išgyvena pasinėrimo į naujų dainų kūrybos stadiją.

2005-ieji
:

2005 metus Amberlife pasitiko su pergalės skoniu - "Tango TV" vaizdo klipų apdovanojimuose žiūrovų simpatijų prizą laimėjo vaizdo klipas, kuris buvo nufilmuotas duetu su atlikėja iš Latvijos Ladybird atliktai dainai "My Lover's Gone".
Amberlife. [<i>Cactus</i> nuotr.]
Amberlife. [Cactus nuotr.]
Šis įvykis buvo ne paskutinis, susiejęs Amberlife su kaimynine šalimi: latviai itin pamėgo tokius Amberlife kūrinius kaip "My Way", "Whipser", "Fly", "In Your Eyes", "My Lover's Gone", "In My life". Todėl balandžio mėnesį Latvijos muzikos prekių parduotuvėse pasirodė specialiai šios šalies klausytojams išleistas albumas, pavadintas atlikėjo pseudonimu "Amberlife". Tuo metu Lietuvoje gyvenantys gerbėjai kantriai laukė naujo Amberlife albumo, tačiau vasarą į kūrybą pasinėręs atlikėjas juos ramino teigdamas, jog trečiajam savo darbui kelia ypatingus reikalavimus, todėl kūrybinio proceso nenorįs skubinti. Be to, atlikėjas nuolat migravo tarp Klaipėdos, Kauno ir Rygos, mat kūrybinėmis idėjomis dalijosi su trimis prodiuseriais. Lyg užuominą į tai, ko gali gerbėjai tikėtis iš jo naujojo albumo, Amberlife pristatė naują singlą "Inside", kuriame neliko iki tol atlikėjo kūrybai būdingos melancholijos ir ją pakeitė ekspresyvus, optimistinis muzikos užtaisas. Nors Amberlife ištisus metus kone nuolat sulaukdavo kvietimų dalyvauti įvairiuose festivaliuose Latvijoje, atlikėjas sutiko dalyvauti ir LNK televizijos projekte "Nacionalinė Muzikos Lyga".

2006-ieji
:

Šie metai Amberlife – ramus periodas. Naujojo albumo išleidimas atidėtas. Atlikėjas nusprendė neskubėti ir siekti kuo aukštesnės jo kokybės, tad daugiausia laiko praleido įrašų studijoje. Amberlife dalyvavo net dviejose tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėse atrankose: gimtojoje Lietuvoje ir kaimyninėje Latvijoje. Čia jis pristatė naują kūrinį „Day or Night“, kuris buvo įrašytas su Latvijos atlikėja Anna Polanski. Po atrankų Amberlife keliems mėnesiams dingsta iš muzikos apžvalgininkų ir gerbėjų akiračio. Žiemą radijo stotis pasiekė naujas jo singlas „I Will Be There“, kuris žymi rengimąsi naujo, trečiojo albumo išleidimui.

2007-ieji
:

Sausį radijo eteryje ima skambėti dar vienas naujas Amberlife kūrinys – lietuviškai įrašytas „Be tavęs“, o atlikėjas prasitaria, kad visos jo dainos jau yra atiduotos leidėjams. Vasario mėnesį pasirodo dvejus metus lauktas atlikėjo albumas „The Music Won‘t Stop“, kurio dainos atspindi šio periodo Amberlife potyrius. Bendraudamas su žiniasklaida, Amberlife nesyk prisipažįsta, kad dveji metai, kuriuos jis praleido atokiau nuo pramogų verslo šurmulio, buvo kupini įvairialypių jausmų. „Neslėpsiu – kurį laiką jaučiausi bejėgis prieš klišes ir štampus, kuriuos žmonės lipdo vieni kitiems, – kalbėjo atlikėjas, nuo pat karjeros pradžios sulaukdavęs daug visuomenės dėmesio. - Tačiau, laimei, mano tvirta meilė muzikai neleido nuo jos nusigręžti.“ Albumas simboliniu pavadinimu, kurio viršelį puošia dailininkės Medos Norbutaitės-Dilinskienės darbai, sukurti jai perklausius visas rinkinio dainas, siejamas su nauju etapu Amberlife muzikiniame gyvenime. Visą žiemą jaunasis dainų ir muzikos kūrėjas repetavo su nauju kolektyvu. Amberlife džiaugiasi pagaliau subūręs šalia savęs patikimų bendraminčių kompaniją: vaikystės draugą, ekstravagantišką gitaristą Saulių, filosofišką bosistą Paulių bei jauną mušamųjų talentą - būgnininką Valentiną.

Nuo šiol „Amberlife“ – ne vien atlikėjo pseudonimas, bet ir visos jo grupės pavadinimas. Užsitęsę albumo įrašai ir rengimo leidybai darbai pasirodo buvę tyla prieš audrą: pasirodžius rinkiniui, startuoja gyvo garso koncertų turas, kurio metu Amberlife visoje Lietuvoje pristato naująsias dainas bei mėgstamų užsienio atlikėjų ir grupių dainų interpretacijas. Didžiulio pasisekimo sulaukiantys koncertai dar labiau įtvirtina Amberlife įsitikinimą, kad jo muzikai sustoti nevalia. Dar labiau pradžiugina užsienio šalių muzikos leidybininkų reiškiamas susidomėjimas naujuoju Amberlife darbu. Kūrybinės euforijos kupiną pavasarį aptemdo nemalonus įvykis – vieną iš nedaugelio laisvų savaitgalių, kuriuos Amberlife praleisdavo namuose, o ne gastrolėse, iš grupės repeticijų studijos dingo dalis aparatūros ir vertingiausias daiktas – nešiojamasis kompiuteris su specializuota operacine sistema muzikantams, kuriame buvo saugoma per 50 naujų dainų eskizų ir aranžuočių. Policijos pareigūnams operatyviai atliekant tyrimą, daiktai atsirado jau po kelių savaičių. Tačiau kūrybinių juodraščių atgauti nepavyko. „Kai ką galiu prisimint ir atgaminti, tačiau tai vis vien nebus tas pats, ką parašiau anksčiau... Taigi kūryba nestos vietoje ir rutuliosis sava vaga – nesiruošiu nieko daryti dirbtinai“, – ramiai ir filosofiškai kalbėjo Amberlife.
Grupė "Amberlife". [platforma.lv nuotr.]
Grupė "Amberlife". [platforma.lv nuotr.]


Panašiu metu Klaipėdos visuomenę papiktino rasistiniai išpuoliai prieš juodaodžius vienos iš miesto aukštųjų mokyklų studentus, o Europą – įvykiai Estijoje, kur dėl paminklo sovietų armijai perkėlimo sukilo nacionalistinio atspalvio turintis konfliktas. Kosmopolitui Amberlife, nusistačiusiam prieš smurtą ir ksenofobiją, kyla idėja išreikšti savo ir kitų progresyviai mąstančių žmonių poziciją gyvo garso koncertu, kuriame dalyvauti pakviečiami Lietuvos, Latvijos bei Estijos muzikantai. Sumanymas sulaukia didžiulio pasisekimo – Tarptautinę kultūrų puoselėjimo dieną, kovo 21-ją, Klaipėdos centrinėje aikštėje įvyksta didelis renginys "1 World", kurio scenoje pasirodo per 10 garsių grupių ir atlikėjų iš Lietuvos bei kaimyninių šalių. „Viskas įvyko būtent taip, kaip ir svajojau“, -puikia jo atmosfera džiaugėsi Amberlife. Koncertas sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo ir miesto valdžios paskatinimo. Renginį nufilmavo ir parodė nacionalinis transliuotojas - Lietuvos televizija. Vėliau už renginį „1 World“ „Metų klaipėdiečio“ rinkimuose E. Lubys gavo apdovanojimą „Meniškiausia siela Klaipėdoje“ kategorijoje.

2008-eji
:

2008 metais grupė nutraukė bendradarbiavimą su broliais Bendžiais, o rugsėjo mėn. Edgaras išvyko į Islandiją, kurioje gyveno 1 metus.

2009-eji
:

Gyvendamas Islandijoje, sausio mėnesį Edgaras pradėjo dalyvauti konkurso „American Idol“ atitikmenyje „Idols“ ir pasiekė net 20-uką. "Pradžioje buvo 2000 dalyvių, per pirmąjį turą daug iškrito ir liko 500. Antrajame ture iš 500 liko tik 80 muzikantų. Pasibaigus trečiajam turui liko 20 žmonių ir aš esu tarp jų“, – džiaugėsi muzikantas. Rugsėjo mėnesį Edgaras grįžo į Lietuvą ir, subūręs grupę pasikeitusia sudėtimi, vėl ėmė koncertuoti, gerbėjams pasiūlydamas tiek senų, tiek ir naujų dainų, sukurtų Islandijoje.

Buvo išleistas mini albumas "Deep Polar Night", kuriame - 7 naujos dainos.

2010-ieji
:

2010 metais Amberlife organizavo labdaros koncertą „Rock for Haiti“ nukentėjusiems nuo gamtos stichijos Haičio žmonėms padėti. Taip pat su daina "Material World" dalyvavo Eurovizijos atrankoje. Muzikantas neslepia, kad jo tikslas šįkart buvo visai ne laimėti, o tiesiog priminti klausytojams savo dainas. Pasisekė neblogai - grupė pateko į atrankos finalą. Vėliau Amberlife kartu su atlikėja Lina Joy įrašė vieną žinomiausių savo repertuaro dainų "My Lover's Gone" lietuvišką versiją „Laivai nutols“, kuri tapo Klaipėdos laivų parado himnu. Taip pat grupė savo gerbėjams savo tinklapyje pasiūlė atsisiųsti gyvai įrašytą albumą "Live at Home". Šiuo metu grupėje nusistovėjusi tokia sudėtis: Edgaras Lubys - Amberlife (vokalas, gitara), Saulius Bartninkas (gitara), Paulius Rukas (boso gitara), Marius Leiburas (būgnai), Vytas Bikus (klavišiniai). Į Islandiją kurį laiką išvykusį gitaristą buvo pavadavęs Tomas Varnagiris.

Buvo įrašytas gyvo garso albumas "Live at Home".

Metų pabaigoje E. Lubys atlikėjai Neferitei sukūrė dainą „3 Wishes“, su kuria ji dalyvavo nacionalinėje atrankoje į 2011 m. Euroviziją.

2011-ieji:

„Krepšinio himno“ rinkimuose kartu su savo sukurta daina „Krepšinio šalis – Lietuva“ iškovojo 2–ą vietą, laimėjęs 3 tūkst. litų. Tų pačių metų kovo mėn. Vilniaus "Siemens" arenoje „apšildė“ švedų pop grupę "Roxette". Atlikėjai Atlantai sukūrė dainą "Paleisk" ir kartu su ja įrašė duetą "Laiko mašina". Metų pabaigoje atlikėjui Jurijui Veklenko sukūrė dainą „Tu ne viena“, su kuria jis dalyvavo nacionalinėje atrankoje į 2012 m. Euroviziją.

Buvo išleistas ketvirtasis studijinis albumas "missing.lt", nuo kurio kiekvieno egzempliorio pardavimo 5 litai skiriami dingusių žmonių paieškai.


2012 -ieji:

Prodiusavo debiutuojančią atlikėją Devi.


2013-ieji:

Sausio mėn. paskelbė, kad visiškai atsisako Amberlife slapyvardžio ir nuo šiol nori būti žinomas savo tikruoju Edgaro Lubio vardu. Kovo mėn. išplatino žinią, kad sukūrė projektą "Feral", ėmė bendradarbiauti su žinomu įvedų prodiuseriu Stefan Boman ir jo muzika kardinaliai skirsis nuo buvusios kūrybos. Pirmasis "Feral" singlas vadinasi "Soulstarving".

Amberlife apdovanojimai:
2003 m. - Radiocentro apdovanojimai - Metų debiutas
2003 m. - Bravo apdovanojimai - Metų debiutas
2004 m. - „Tango TV metų vaizdo“ apdovanojimai - Tango TV žiūrovų vaizdas (Amberlife & Ladybird vaizdo klipas „My Lover's Gone“)
2004 m. - Bravo apdovanojimai - Metų daina (Amberlife & Ladybird „My Lover's Gone“)
2005 m. - Radiocentro apdovanojimai - Geriausia daina (Amberlife & Ladybird „My Lover's Gone“)
2007 m. - „Metų klaipėdiečio“ apdovanojimai - „Meniškiausia siela Klaipėdoje“ (už akciją „1 World“)
2011 m. - 2-oji vieta Krepšinio himno rinkimuose (už dainą "Krepšinio šalis - Lietuva")
Esamas tekstas

Amberlife. [Cactus nuotr.] 2003-ieji: Į Lietuvos muzikinį pasaulį įsiveržusiam jaunam ir talentingam atlikėjui Amberlife (tikrasis vardas - Edgaras Lubys, gimęs 1983 m. Klaipėdoje) pakako vos vienos dainos, kad iš karto atsidurtų dėmesio centre. Vos radijo stočių eteryje nuskambėjo debiutinė daina “My Way”, muzikos profesionalai ir kritikai suskubo jos autorių ir atlikėją pavadinti metų atradimu. Tuo pat metu angliškai dainuojantį Amberlife imta lyginti su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip “Coldplay”, “A-ha” ir “HIM”. Svetimos garbės vengiantis ir populiarumo už gimtosios šalies ribų siekiantis Amberlife, prisipažinęs, jog propaguos skandinaviškąjį “soft rock” muzikos stilių, suskubo atsiriboti nuo tokių palyginimų. Tačiau į Amberlife nukreiptų žvilgsnių skaičius nesumažėjo, kai atlikėjas prisipažino, jog bendradarbiavimas su prodiuseriais Gintaru ir Mindaugu Bendžiais prasidėjo po to, kai jis bandė nusižudyti. Tiesa, vėliau dainininkas paaiškino, jog turėjo omeny dvasinę savižudybę, kuomet tik svajojęs apie profesionalaus muzikanto dalią, įveikė savo viduje tūnojusį nepasitikėjimą ir abejones. Bendradarbiavimas su prodiuserine kompanija “Cactus” atlikėjui leido suvokti, kad jo ambicijos išgarsėti už gimtosios šalies ribų gali būti realiai įgyvendintos. Juolab kad praėjus vos keliems mėnesiams nuo sėkmingo starto, debiutinė Amberlife daina “My Way” sukėlė susidomėjimo bangą Latvijoje, kur ji tapo vieno TV realybės šou himnu. Be to, netrukus sulaukta ir muzikos žinovų dėmesio iš Skandinavijos: švedų prodiuseriai, išgirdę “My Way”, buvo maloniai nustebinti bei kreipėsi į Amberlife atstovus Lietuvoje brolius Bendžius su pasiūlymu bendradarbiauti tarptautiniu lygiu. Kol Amberlife su grupe ruošėsi pirmiesiems tikro garso koncertams, vykusiems Lietuvos pajūryje, jo prodiuseriai tarėsi su savo kolegomis Švedijoje dėl Amberlife ateities perspektyvų. Vidurvasaryje sparčiai augančias Amberlife gerbėjų gretas pagaliau pasiekė debiutinis atlikėjo albumas “My Way”, dienos šviesą išvydęs liepos 30-ąją. Vasaros pabaigoje, pristatęs antrąjį radijo singlą “Fly”, kuriam buvo nufilmuotas ir animacinis vaizdo klipas, Amberlife pradėjo ruoštis iki tol didžiausiems savo koncertiniams pasirodymams. Jau rugsėjyje atlikėjas dalijosi viena scena su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip “Bosson”, “Fragma”, “Chumbawamba” trijuose Lietuvos miestuose vykusių “Music Slam” koncertų metu bei dalyvavo bendruose koncertuose su legendine grupe “Nazareth”. Rudenį muzikantas buvo maloniai nustebintas, kai sužinojo, kokie aktyvūs jo gerbėjai, Vilniuje susibūrę į pirmąjį gerbėjų klubą. Be to, jis vis dažniau užsimindavo dalyvaujantis viename tarptautiniame projekte su švedų prodiuseriais. Tačiau jo esmė ir prodiuserių pavardės į viešumą iškilo tik gruodžio pradžioje. Amberlife. [Cactus nuotr.] Iki šios dienos buvo žinoma tik tiek, jog atlikėjo, besiruošiančio išbandyti savo jėgas nacionalinėje atrankoje į Eurovizijos konkursą, talentu ir gabumais patikėjo ir verslo pasaulis. Rugsėjo mėnesį telekomunikacinė bendrovė “Tele2” nusprendė investuoti į lietuvišką muziką ir su Amberlife pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šio bendradarbiavimo dėka realybe tapo tai, apie ką specialiai surengtoje spaudos konferencijoje gruodyje Amberlife pranešė žurnalistams. Jis viešai pareiškė, jog dėl teisės atstovauti Lietuvai Eurovizijos finale Turkijoje varžysis su trijų garsių švedų prodiuserių sukurta ir lapkrityje Stokholme įrašyta daina “In Your Eyes”. Iki tol niekur neskambėjusi konkursinė daina visose Lietuvos radijo stotyse nuskambėjo vienu metu, gruodžio 7-ąją. Šį kūrinį Amberlife įsirašinėjo pasaulinius standartus atitinkančioje įrašų studijoje “Trigger studio”, o dainos gitaros partijas atliko garsiosios grupės “Roxette” gitaristas Jonas Isaksonas. 2004-ieji: Sausio pabaigoje ribotu trijų tūkstančių egzempliorių tiražu buvo išleistas specialus Amberlife albumas “In Your Eyes”. Jame – eurovizinė daina ir trys jos versijos bei visos debiutinio albumo “My Way” dainos. Netrukus Stokholme buvo nufilmuotas ir vaizdo klipas dainai “In Your Eyes” bei trijų dalių kompanijos “Tele2” reklaminis klipas. Vaizdo klipą režisavo Tomas Brandtas, atstovavęs garsiai Skandinavijos šalyse kompanijai “TB Production”. Šį klipą turėjo galimybę išvysti ne tik Lietuvos TV, bet ir muzikinių kanalų “Z” ir “MTV” žiūrovai. Taip pat Amberlife fotografavosi pas visame pasaulyje garsų fotografą Bingo Rimerį, įamžinusį nuotraukose tokias žvaigždes kaip “Aerosmith”, Emilia, “Back Street Boys”. Sausio 31-oji muzikantui tapo dviguba švente: “Radiocentro” apdovanojimuose (kaip ir vėliau vykusiuose “Bravo” apdovanojimuose) Amberlife buvo pripažintas geriausiu praėjusių metų debiutantu. Atlikėjas šventė ir kitą pergalę: tą patį vakarą per LTV rodytame nacionalinės atrankos ture Amberlife pagal surinktus žiūrovų balsus užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Be to, per 10 tūkstančių surinktų žiūrovų balsų dėka Amberlife tapo absoliučiu lyderiu tarp visų konkurso dalyvių. Dainininkas, atsižvelgęs į gerbėjų ir kritikų pastabas dėl pasirodymo atrankiniame ture, vasario 14-ąją vykusiam finaliniam koncertui paruošė iš esmės pakeistą pasirodymą. Tačiau visoms atlikėjo, laikyto pagrindiniu konkurso favoritu, jo komandos bei tūkstančių gerbėjų viltims neteko išsipildyti. Amberlife. [Cactus nuotr.] Nors per finalinį koncertą Amberlife sulaukė didžiausio žiūrovų, atidavusių už dainą “In Your Eyes” beveik 6 tūkstančius balsų, palaikymo, nacionalinės atrankos nugalėtojo titulas iš atlikėjo buvo grubiai išplėštas. Bilietą į Eurovizijos konkursą Turkijoje iš Amberlife rankų išplėšė vertinimo komisija, iš galimų 12 taškų skyrusi klaipėdiečiui vos 2. Tokiu būdu tautos numylėtinis, aštuonių komisijos narių įvertintas tik 9-ąja vieta, bendroje lentelėje atsidūrė ketvirtas, nepaisant to, jog žiūrovai jam skyrė pirmąją vietą. Dėl priverstinio Amberlife pralaimėjimo kilęs grandiozinis skandalas paskatino didesnę visuomenės dalį viešai prabilti apie neskaidrų nacionalinės atrankos organizavimą bei garsiai įvardinti galimus priekaištrus organizatoriams. Amberlife prodiuseriai broliai Bendžiai nusprendė ieškoti teisybės tarptautiniu lygiu. Apie užfiksuotus pažeidimus raštu buvo informuota Europos transliuotojų sąjunga (EBU), atsakinga už Eurovizijos konkurso organizavimą. EBU, atsižvelgusi į pažeidimus, nurodė nacionalinės atrankos organizatoriams nesklandumus pašalinti jau kitais metais vyksiančios nacionalinės atrankos metu. Eurovizinio ažiotažo centre atsidūrusiam Amberlife konkursinė patirtis atnešė daug netikėtų laimėjimų. Pavyzdžiui, netrukus paaiškėjo, jog eurovizinė atlikėjo daina “In Your Eyes” sulaukė milžiniško populiarumo Rusijoje: ją groja 150 radijo stočių pusšimtyje įvairių miestų. Atlaikęs didžiulį žiniasklaidos ir gerbėjų prieštaringą dėmesį savo personai, pavasarį Amberlife kūrybiniame gyvenime prasidėjo naujas etapas. Atlikėjas pristatė dvi naujas dainas “Summerland” ir “Always”, kuriose ryškiau jaučiamas ne anksčiau muzikanto pamėgtas skandinaviškasis “soft rock”, o britų “pop rock” stilius. Kūrinius naujam albumui studijoje intensyviai įrašinėjęs dainininkas tuo pat metu daug jėgų skyrė ir nesibaigiančiam koncertų maratonui tiek gimtojoje šalyje, tiek kaimyninėse valstybėse. Liepos mėnesį Amberlife atstovavo Lietuvai su kūriniais “In Your Eyes” bei “Always” ir Karlshamne (Švedija) vykusiame tarptautiniame festivalyje. Prasidėjęs ruduo Amberlife muzikinę karjerą nuspalvino įtempto darbo, naujų profesinių kontaktų kupinomis nuotaikomis. Be to, jog muzikantas koncentravo savo jėgas bei dėmesį naujojo albumo įrašams užbaigti, atlikėju susidomėjo ir pramogų pasaulio atstovai iš Latvijos. Seksualaus balso savininkės bei sensacijos šioje šalyje tapusios atlikėjos Ladybird vadybininkai, apsilankę Lietuvoje, pageidavo duetu su Amberlife įrašyti bendrą dainą. Bendradarbiavimo rezultatas – Amberlife sukurtas ir kartu su Ladybird atliktas kūrinys “My Lovers Gone”, kuriam nufilmuotas ir vaizdo klipas. Ši romantiška daina akimirksniu tapo hitu ir užėmė aukščiausias pozicijas ir Latvijos, ir Lietuvos radijo stočių geriausių dainų sąrašuose, o šiai dainai sukurtas vaizdo klipas nominuotas “Tango TV” vaizdo klipų apdovanojimuose. Be to, nenuslūgstantis Amberlife populiarumas, įtikima, ateityje tik dar labiau didės. Mat atlikėjas neseniai priėmė kvietimą tapti tarptautinės komisijos, išrinksiančios Latvijos nacionalinėje Eurovizijos atrankoje geriausią pretendentą šios šalies garbei apginti didžiajame finale Ukrainoje. “My Lover’s Gone” tapo trečiuoju singlu po “Summerland” ir “Always”, pristačiusiu lapkričio 8-ąją išleistą naują Amberlife albumą “In My Life”. Seniai gerbėjų lauktas albumas per pirmąsias tris dienas buvo išpirktas trijų tūkstančių egzempliorių tiražu. Tuomet ekspertai ir leidėjai prognozavo, kad “In My Life” lengvai peržengs “auksinį” (10 000 parduotų albumo kopijų) barjerą. Toks teigiamas gerbėjų įvertinimas bei sėkmingas pirmasis pasirodymas su dainomis iš naujojo albumo Klaipėdos publikai įkvėpė Amberlife dar sparčiau ruoštis koncertų turui. Kadangi teigiamos emocijos meniškos sielos žmonėms – ne mažiau svarbios negu neigiamos, muzikantas sako nešvaistysiąs laiko ir neieškos progos atsipūsti. Amberlife prisipažįsta, kad vėl išgyvena pasinėrimo į naujų dainų kūrybos stadiją. 2005-ieji: 2005 metus Amberlife pasitiko su pergalės skoniu - "Tango TV" vaizdo klipų apdovanojimuose žiūrovų simpatijų prizą laimėjo vaizdo klipas, kuris buvo nufilmuotas duetu su atlikėja iš Latvijos Ladybird atliktai dainai "My Lover's Gone". Amberlife. [Cactus nuotr.] Šis įvykis buvo ne paskutinis, susiejęs Amberlife su kaimynine šalimi: latviai itin pamėgo tokius Amberlife kūrinius kaip "My Way", "Whipser", "Fly", "In Your Eyes", "My Lover's Gone", "In My life". Todėl balandžio mėnesį Latvijos muzikos prekių parduotuvėse pasirodė specialiai šios šalies klausytojams išleistas albumas, pavadintas atlikėjo pseudonimu "Amberlife". Tuo metu Lietuvoje gyvenantys gerbėjai kantriai laukė naujo Amberlife albumo, tačiau vasarą į kūrybą pasinėręs atlikėjas juos ramino teigdamas, jog trečiajam savo darbui kelia ypatingus reikalavimus, todėl kūrybinio proceso nenorįs skubinti. Be to, atlikėjas nuolat migravo tarp Klaipėdos, Kauno ir Rygos, mat kūrybinėmis idėjomis dalijosi su trimis prodiuseriais. Lyg užuominą į tai, ko gali gerbėjai tikėtis iš jo naujojo albumo, Amberlife pristatė naują singlą "Inside", kuriame neliko iki tol atlikėjo kūrybai būdingos melancholijos ir ją pakeitė ekspresyvus, optimistinis muzikos užtaisas. Nors Amberlife ištisus metus kone nuolat sulaukdavo kvietimų dalyvauti įvairiuose festivaliuose Latvijoje, atlikėjas sutiko dalyvauti ir LNK televizijos projekte "Nacionalinė Muzikos Lyga". 2006-ieji: Šie metai Amberlife – ramus periodas. Naujojo albumo išleidimas atidėtas. Atlikėjas nusprendė neskubėti ir siekti kuo aukštesnės jo kokybės, tad daugiausia laiko praleido įrašų studijoje. Amberlife dalyvavo net dviejose tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėse atrankose: gimtojoje Lietuvoje ir kaimyninėje Latvijoje. Čia jis pristatė naują kūrinį „Day or Night“, kuris buvo įrašytas su Latvijos atlikėja Anna Polanski. Po atrankų Amberlife keliems mėnesiams dingsta iš muzikos apžvalgininkų ir gerbėjų akiračio. Žiemą radijo stotis pasiekė naujas jo singlas „I Will Be There“, kuris žymi rengimąsi naujo, trečiojo albumo išleidimui. 2007-ieji: Sausį radijo eteryje ima skambėti dar vienas naujas Amberlife kūrinys – lietuviškai įrašytas „Be tavęs“, o atlikėjas prasitaria, kad visos jo dainos jau yra atiduotos leidėjams. Vasario mėnesį pasirodo dvejus metus lauktas atlikėjo albumas „The Music Won‘t Stop“, kurio dainos atspindi šio periodo Amberlife potyrius. Bendraudamas su žiniasklaida, Amberlife nesyk prisipažįsta, kad dveji metai, kuriuos jis praleido atokiau nuo pramogų verslo šurmulio, buvo kupini įvairialypių jausmų. „Neslėpsiu – kurį laiką jaučiausi bejėgis prieš klišes ir štampus, kuriuos žmonės lipdo vieni kitiems, – kalbėjo atlikėjas, nuo pat karjeros pradžios sulaukdavęs daug visuomenės dėmesio. - Tačiau, laimei, mano tvirta meilė muzikai neleido nuo jos nusigręžti.“ Albumas simboliniu pavadinimu, kurio viršelį puošia dailininkės Medos Norbutaitės-Dilinskienės darbai, sukurti jai perklausius visas rinkinio dainas, siejamas su nauju etapu Amberlife muzikiniame gyvenime. Visą žiemą jaunasis dainų ir muzikos kūrėjas repetavo su nauju kolektyvu. Amberlife džiaugiasi pagaliau subūręs šalia savęs patikimų bendraminčių kompaniją: vaikystės draugą, ekstravagantišką gitaristą Saulių, filosofišką bosistą Paulių bei jauną mušamųjų talentą - būgnininką Valentiną. Nuo šiol „Amberlife“ – ne vien atlikėjo pseudonimas, bet ir visos jo grupės pavadinimas. Užsitęsę albumo įrašai ir rengimo leidybai darbai pasirodo buvę tyla prieš audrą: pasirodžius rinkiniui, startuoja gyvo garso koncertų turas, kurio metu Amberlife visoje Lietuvoje pristato naująsias dainas bei mėgstamų užsienio atlikėjų ir grupių dainų interpretacijas. Didžiulio pasisekimo sulaukiantys koncertai dar labiau įtvirtina Amberlife įsitikinimą, kad jo muzikai sustoti nevalia. Dar labiau pradžiugina užsienio šalių muzikos leidybininkų reiškiamas susidomėjimas naujuoju Amberlife darbu. Kūrybinės euforijos kupiną pavasarį aptemdo nemalonus įvykis – vieną iš nedaugelio laisvų savaitgalių, kuriuos Amberlife praleisdavo namuose, o ne gastrolėse, iš grupės repeticijų studijos dingo dalis aparatūros ir vertingiausias daiktas – nešiojamasis kompiuteris su specializuota operacine sistema muzikantams, kuriame buvo saugoma per 50 naujų dainų eskizų ir aranžuočių. Policijos pareigūnams operatyviai atliekant tyrimą, daiktai atsirado jau po kelių savaičių. Tačiau kūrybinių juodraščių atgauti nepavyko. „Kai ką galiu prisimint ir atgaminti, tačiau tai vis vien nebus tas pats, ką parašiau anksčiau... Taigi kūryba nestos vietoje ir rutuliosis sava vaga – nesiruošiu nieko daryti dirbtinai“, – ramiai ir filosofiškai kalbėjo Amberlife. Grupė "Amberlife". [platforma.lv nuotr.] Panašiu metu Klaipėdos visuomenę papiktino rasistiniai išpuoliai prieš juodaodžius vienos iš miesto aukštųjų mokyklų studentus, o Europą – įvykiai Estijoje, kur dėl paminklo sovietų armijai perkėlimo sukilo nacionalistinio atspalvio turintis konfliktas. Kosmopolitui Amberlife, nusistačiusiam prieš smurtą ir ksenofobiją, kyla idėja išreikšti savo ir kitų progresyviai mąstančių žmonių poziciją gyvo garso koncertu, kuriame dalyvauti pakviečiami Lietuvos, Latvijos bei Estijos muzikantai. Sumanymas sulaukia didžiulio pasisekimo – Tarptautinę kultūrų puoselėjimo dieną, kovo 21-ją, Klaipėdos centrinėje aikštėje įvyksta didelis renginys "1 World", kurio scenoje pasirodo per 10 garsių grupių ir atlikėjų iš Lietuvos bei kaimyninių šalių. „Viskas įvyko būtent taip, kaip ir svajojau“, -puikia jo atmosfera džiaugėsi Amberlife. Koncertas sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo ir miesto valdžios paskatinimo. Renginį nufilmavo ir parodė nacionalinis transliuotojas - Lietuvos televizija. Vėliau už renginį „1 World“ „Metų klaipėdiečio“ rinkimuose E. Lubys gavo apdovanojimą „Meniškiausia siela Klaipėdoje“ kategorijoje. 2008-eji: 2008 metais grupė nutraukė bendradarbiavimą su broliais Bendžiais, o rugsėjo mėn. Edgaras išvyko į Islandiją, kurioje gyveno 1 metus. 2009-eji: Gyvendamas Islandijoje, sausio mėnesį Edgaras pradėjo dalyvauti konkurso „American Idol“ atitikmenyje „Idols“ ir pasiekė net 20-uką. "Pradžioje buvo 2000 dalyvių, per pirmąjį turą daug iškrito ir liko 500. Antrajame ture iš 500 liko tik 80 muzikantų. Pasibaigus trečiajam turui liko 20 žmonių ir aš esu tarp jų“, – džiaugėsi muzikantas. Rugsėjo mėnesį Edgaras grįžo į Lietuvą ir, subūręs grupę pasikeitusia sudėtimi, vėl ėmė koncertuoti, gerbėjams pasiūlydamas tiek senų, tiek ir naujų dainų, sukurtų Islandijoje. Buvo išleistas mini albumas "Deep Polar Night", kuriame - 7 naujos dainos.2010-ieji: 2010 metais Amberlife organizavo labdaros koncertą „Rock for Haiti“ nukentėjusiems nuo gamtos stichijos Haičio žmonėms padėti. Taip pat su daina "Material World" dalyvavo Eurovizijos atrankoje. Muzikantas neslepia, kad jo tikslas šįkart buvo visai ne laimėti, o tiesiog priminti klausytojams savo dainas. Pasisekė neblogai - grupė pateko į atrankos finalą. Vėliau Amberlife kartu su atlikėja Lina Joy įrašė vieną žinomiausių savo repertuaro dainų "My Lover's Gone" lietuvišką versiją „Laivai nutols“, kuri tapo Klaipėdos laivų parado himnu. Taip pat grupė savo gerbėjams savo tinklapyje pasiūlė atsisiųsti gyvai įrašytą albumą "Live at Home". Šiuo metu grupėje nusistovėjusi tokia sudėtis: Edgaras Lubys - Amberlife (vokalas, gitara), Saulius Bartninkas (gitara), Paulius Rukas (boso gitara), Marius Leiburas (būgnai), Vytas Bikus (klavišiniai). Į Islandiją kurį laiką išvykusį gitaristą buvo pavadavęs Tomas Varnagiris.Buvo įrašytas gyvo garso albumas "Live at Home".Metų pabaigoje E. Lubys atlikėjai Neferitei sukūrė dainą „3 Wishes“, su kuria ji dalyvavo nacionalinėje atrankoje į 2011 m. Euroviziją.2011-ieji:„Krepšinio himno“ rinkimuose kartu su savo sukurta daina „Krepšinio šalis – Lietuva“ iškovojo 2–ą vietą, laimėjęs 3 tūkst. litų. Tų pačių metų kovo mėn. Vilniaus "Siemens" arenoje „apšildė“ švedų pop grupę "Roxette". Atlikėjai Atlantai sukūrė dainą "Paleisk" ir kartu su ja įrašė duetą "Laiko mašina". Metų pabaigoje atlikėjui Jurijui Veklenko sukūrė dainą „Tu ne viena“, su kuria jis dalyvavo nacionalinėje atrankoje į 2012 m. Euroviziją.Buvo išleistas ketvirtasis studijinis albumas "missing.lt", nuo kurio kiekvieno egzempliorio pardavimo 5 litai skiriami dingusių žmonių paieškai.
2012 -ieji:Prodiusavo debiutuojančią atlikėją Devi.
2013-ieji:Sausio mėn. paskelbė, kad visiškai atsisako Amberlife slapyvardžio ir nuo šiol nori būti žinomas savo tikruoju Edgaro Lubio vardu. Kovo mėn. išplatino žinią, kad sukūrė projektą "Feral", ėmė bendradarbiauti su žinomu įvedų prodiuseriu Stefan Boman ir jo muzika kardinaliai skirsis nuo buvusios kūrybos. Pirmasis "Feral" singlas vadinasi "Soulstarving".

Amberlife apdovanojimai: 2003 m. - Radiocentro apdovanojimai - Metų debiutas 2003 m. - Bravo apdovanojimai - Metų debiutas 2004 m. - „Tango TV metų vaizdo“ apdovanojimai - Tango TV žiūrovų vaizdas (Amberlife & Ladybird vaizdo klipas „My Lover's Gone“) 2004 m. - Bravo apdovanojimai - Metų daina (Amberlife & Ladybird „My Lover's Gone“) 2005 m. - Radiocentro apdovanojimai - Geriausia daina (Amberlife & Ladybird „My Lover's Gone“) 2007 m. - „Metų klaipėdiečio“ apdovanojimai - „Meniškiausia siela Klaipėdoje“ (už akciją „1 World“)2011 m. - 2-oji vieta Krepšinio himno rinkimuose (už dainą "Krepšinio šalis - Lietuva")

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (118)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
tylosMinute
2008 m. birželio 6 d. 18:30:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
žiaurus, ir viskas tuo pasakyta

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 6 d. 17:08:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausau už tokias p**das kaip yva, 69 po žeme ir panašiai, bet vistiek popsinis mėšlas...

____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 6 d. 16:30:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Berniukas - saldainiukas.O viską pasako Bendžio pavardė - komercija,komercija,komercija...Kalbant apie jo dainas - gerai,tik tai,kad pats kažką sukuria,nors man beveik visi jo albumai yra vienodi...

Atsakyti
indrea17
2008 m. kovo 29 d. 22:57:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai normalus

Atsakyti
onlySun
2006 m. rugpjūčio 17 d. 17:54:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Anksciau buvo lyg ir nieko, dabar kazkaip nepatinka
nu bet nera jau toks visiskas meslas..

____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti
Dalidragonfly
2006 m. rugpjūčio 17 d. 17:47:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O as esu jo fane... labai grazia muzikyte vaikis kuria!!!

____________________
Don't be afraid of deth...she will be come anyway...
Atsakyti
Twinklle
2006 m. liepos 3 d. 20:33:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patinka, iš lietuvos dainininkų labiausiai mėgstu paklausyti..

____________________
Follow the White Rabbit.
Atsakyti
ruko_muzika
2005 m. gruodžio 23 d. 12:01:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nzn, neesu ash jo fane

____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1115
  Iš viso užsiregistravę: 73402
  Naujausias narys: Bybciulpis
  Šiandien apsilankė: 127182