Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Bob Marley


Muzika


Veiklos pradžia: 1962
Veiklos pabaiga: 1981
Valstybė: Jamaika
Pagrindinis stilius: Kitų stilių muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1945 m. Vasario 06 d.
Mirties data: 1981 m. Gegužės 11 d.(Sulaukė 36 m.)


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Reggae

Pridėti prie mėgstamiausių Rocksteady

Pridėti prie mėgstamiausių Ska
Informacija

 

Pačia nepaprasčiausia ir simboliškiausia regi muzikos figūra neabejotinai laikomas Bob‘as Marley buvo pirmasis Jamaikos atlikėjas, sugebėjęs pasiekti tarptautinę šlovę. Jis tuo pačiu sugebėjo savo šalies muzikos garsus išplatinti po bene kiekvieną pasaulio kampelį. Marley muzika atsikleidė kasdienines Jamaikos problemas, aiškiai parodė, kokie nualinti ir prislėgti yra šalies žmonės. Nepaisant to, legendinis atlikėjas sugebėjo ir puikiai parodyti tą dvasinę stiprybę, kuri neleidžia jo šalies žmonėms palūžti. Jo dainos apie ištikimybę, tikėjimą, atsidavimą bei revoliucijas inicijavo pakilimą, kuris iki šiol gyvas ne tik jo palikuonių muzikoje, bet ir naujosios kartos viso pasaulio atlikėjų, kuriuos palietė šio genijaus darbai, dainose. Robert‘as Nesta Marley gimė 1945-ųjų vasario 6-ąją dieną kaimo vietovėje, šventosios Anos parapijoje, Jamaikoje. Jis buvo vidutinio amžiaus baltojo vyro ir paauglės juodaodės sūnus, namus palikęs dar būdamas keturiolikos, tam, kad galėtų Kingstono mieste plėtoti savo muzikinę veiklą. 1962-aisiais pasirodė pirmasis jo singlas, „Judge Not“, po kurio išleidimo, kilus ginčui dėl pinigų, išsiskyrė jo ir garsaus prodiuserio Leslie Kong‘o keliai. 1963-aisiais Marley susijungė su keliais kitais dainininkais – Peter‘iu Tosh‘u, Bunny Livingston‘u, Junior‘u Braithwaite‘u, Beverly Kelso bei Cherry Smith ir įkūrė vokalinę grupę „The Teenagers“, po kurio laiko pervadintą į „The Wailing Rudeboys“, o dar vėliau - į „The Wailers“. Būtent taip būdami pasivadinę jie pasirašė leidybinę sutartį su Coxsone‘o Dodd‘o legendine kompanija „Studio One“, į dienos šviesą paleidusia debiutinį jų albumą „I'm Still Waiting“. Kai grupę paliko Braithwaite‘as ir Smith, Marley perėmė pagrindinio vokalo darbus ir 1964-aisiais pasirodė antrasis „The Wailers“ albumas „Simmer Down“, pasiekęs Jamaikos topų viršūnes. Po to sekė sėkmingų singlų, tarp kurių paminėtini – „Let Him Go (Rude Boy Get Gail)“, „Dancing Shoes“, „Jerk in Time“, „Who Feels It Knows It“ bei „What Am I to Do“ - serija. Iš viso, prieš išsiskiriant 1966-aisiais, „The Wailers“ Dodd‘o įrašų kompanijoje sukūrė ir įrašė apie 70 kūrinių. Tų metų vasario 10-ąją Marley vedė Ritą Anderson, grupės „The Soulettes“ dainininkę, vėliau sulaukusią sėkmės su kitu kolektyvu, vokaline trijule „I-Threes“. Marley didžiąją tų metų dalį praleido darbuodamasis fabrike Newark‘e, Nebraskos valstijoje, kur 1963-aisiais persikėlė gyventi jo motina.
Prieš sugrįždamas į Jamaiką spalio mėnesį, Marley kartu su Livingston‘u ir Tosh‘u atkūrė „The Wailers“ ir išleido albumą „Bend Down Low“ – tam jie pasinaudojo savo pačių sukurta ir trumpai gyvavusia „Wail 'N' Soul 'M“ leidybine firma. Tuo metu visi trys nariai pradėjo domėtis ir gilintis į Rastafari tikėjimo mokymus – būtent šie mokymai lydėjo Marley gyvenimą ir muziką iki pat jo mirties. Prasidedant 1968-iesiems, „The Wailers“ įrašė nemažai medžiagos prodiuseriui Danny Sims‘u, o vėliau, prabėgus metams, jie „susidėjo“ su prodiuseriu Lee "Scratch" Perry. Jo paties house grupės „The Upsetters“ padedama trijulė sukūrė ne vieną klasika tapusį hitą – reikia paminėti dainas „My Cup“, „Duppy Conqueror“, „Soul Almighty“ bei „Small Axe“, kuriose persipynė stiprus vokalas, išradingi ritmai bei puikios vaizduotės varomas prodiusavimas. Tai padėjo pagrindą Jamaikos muzikos pabudimui. Po kurio laiko prie grupės prisijungė „Upsetters“ bosistas Aston‘as "Family Man" Barrett‘as ir jo brolis būgnininkas Carlton‘as. 1971-aisiais „The Wailers“ įkūrė dar vieną nepriklausomą įrašų studiją, „Tuff Gong“, kurioje išleido nemažai singlų. Po metų grupė galiausiai pasirašė sutartį su Chris‘o Blackwell‘o „Island Records“ kompanija. 1973-aisiais pasirodęs pirmas „The Wailers“ albumas su „Island Records“, diskas “Catch a Fire“, tapo pirmuoju grupės darbu, pasirodžiusiu už Jamaikos ribų ir iš karto susilaukė pasaulinio pripažinimo. Vėliau sekusiame albume „Burnin'“ buvo galima rasti kūrinį „I Shot the Sheriff“, pasiekusį ir Top 10-uką. Nepaisant to, kad „The Wailers“ sėkmingai kilo sėkmės laipteliais, ir Livingston‘as, ir Tosh‘as nutarė palikti grupę ir siekti sėkmės solinėje veikloje. Tuomet į pagalbą Marley pasikvietė savo žmoną ir kitas jos grupės „I-Threes“ nares - Marcia Griffiths bei Judy Mowatt. Ši sudėtis iškeliavo į pasaulines gastroles, prieš 1975-aisiais išleidžiant kelią į šlovę pramušusį albumą „Natty Dread“ – būtent jame buvo kūrinys, tapęs pirmuoju hitu Didžiosios Britanijos Top 40-uke, dabar jau klasika tapusi daina „No Woman, No Cry“. Po to sekę greitai išparduoti pasirodymai Londono Licėjuje, kur Marley savo muziką atliko skirtingų rasių žmonėms, o vėliau tuos pasirodymus net išleido albume „Live!“. 1976-aisiais, kai sėkmės – vietos JAV Top 10-uke – sulaukė naujas albumas „Rastaman Vibration“, tapo vis labiau aišku, kad jo muzika jau atrado savo nišą tarp populiariosios muzikos klausytojų.
Proporcingai Marley šlovės augimui pasaulyje, gimtojoje Jamaikoje į jį buvo žiūrima kaip į beveik mistinę būtybę, poetą ir pranašą, kurio kiekvienas žodis nepraslysdavo pro visos tautos ausis. Jo jėga netruko sulaukti ir blogos reakcijos – 1976-ųjų gruodžio 3-iąją įvyko bandymas nužudyti dainininką, kurio metu jis buvo sužeistas. Po šio išbandymo jis daugiau nei metams paliko Jamaiką. 1977-aisiais pasirodė iki tol didžiausios sėkmės sulaukęs jo darbas „Exodus“, kuriame – tokie hitai, kaip „Jamming“, „Waiting in Vain“, „One Love/People Get Ready“. Didžiulės sėkmės sulaukė ir vėliau sekęs darbas „Kaya“ su singlais „Is This Love“ bei „Satisfy My Soul“. Dar vienas klasika vadinamas jo hitas, „Babylon by Bus“, pristatė 1979-ųjų albumą „Survival“. Atrodė, kad 1980-ieji bus sėkmingiausi Marley metai, prasidėję koncertu naujai liberalizuotoje Zimbabvėje bei pranešimu apie gastroles po Jungtines Valstijas, tačiau jodinėdamas Niujorko Centriniame parke jis netikėtai susmuko – buvo nustatyta, kad atlikėjas sirgo vėžiu, neigiamai paveikusiu jo smegenis, plaučius ir kepenis. Albumas „Uprising“ tapo paskutiniuoju jam gyvam esant išleistu Marley albumu – būdamas 36-erių, 1981-ųjų gegužės 11-ąją, legendinis regi atstovas mirė. Po jo mirties pasirodę – 1983-iųjų „Confrontation“ bei geriausius pardavimo rezultatus pasiekęs 1984-ųjų retrospektyvinis darbas „Legend“ – išlaikė Marley muziką gyvą ir jo šlovė, bėgant metams po jo mirties, tik augo. Net dešimtmečiams praėjus po tos nelaimingos dienos, jis išlieka pasaulinio regi populiarumo simboliu. Prieš jos vyrui paliekant šį pasaulį, Rita Marley sukūrė ir savo solinį hitą „One Draw", tačiau vėliau, nors ir sulaukė sėkmės su vėlesniais darbais „Many Are Called“ bei „Play Play“, ji nutraukė muzikinę veiklą ir laiką skyrė vaikų auginimui. Vyriausiasis poros sūnus David‘as, geriau žinomas „Ziggy“ pravarde, susilaukė nemažos sėkmės pop scenoje, būdamas grupės „The Melody Makers“ lyderiu. Šią grupę sudarė Marley šeimos nariai, broliai ir sesės - Cedella, Stephen‘as bei Sharon. 1988-aisiais pasirodęs jų singlas „Tomorrow People“ pasiekė JAV Top 40-uką – jie netgi užkopė aukščiau nei tai pavyko padaryti jų tėvui. Kiti trys Marley vaikai – Damian‘as, Julian bei Ky-Mani – savo gyvenimus taip pat susiejo su muzika.
Esamas tekstas

Pačia nepaprasčiausia ir simboliškiausia regi muzikos figūra neabejotinai laikomas Bob‘as Marley buvo pirmasis Jamaikos atlikėjas, sugebėjęs pasiekti tarptautinę šlovę. Jis tuo pačiu sugebėjo savo šalies muzikos garsus išplatinti po bene kiekvieną pasaulio kampelį. Marley muzika atsikleidė kasdienines Jamaikos problemas, aiškiai parodė, kokie nualinti ir prislėgti yra šalies žmonės. Nepaisant to, legendinis atlikėjas sugebėjo ir puikiai parodyti tą dvasinę stiprybę, kuri neleidžia jo šalies žmonėms palūžti. Jo dainos apie ištikimybę, tikėjimą, atsidavimą bei revoliucijas inicijavo pakilimą, kuris iki šiol gyvas ne tik jo palikuonių muzikoje, bet ir naujosios kartos viso pasaulio atlikėjų, kuriuos palietė šio genijaus darbai, dainose. Robert‘as Nesta Marley gimė 1945-ųjų vasario 6-ąją dieną kaimo vietovėje, šventosios Anos parapijoje, Jamaikoje. Jis buvo vidutinio amžiaus baltojo vyro ir paauglės juodaodės sūnus, namus palikęs dar būdamas keturiolikos, tam, kad galėtų Kingstono mieste plėtoti savo muzikinę veiklą. 1962-aisiais pasirodė pirmasis jo singlas, „Judge Not“, po kurio išleidimo, kilus ginčui dėl pinigų, išsiskyrė jo ir garsaus prodiuserio Leslie Kong‘o keliai. 1963-aisiais Marley susijungė su keliais kitais dainininkais – Peter‘iu Tosh‘u, Bunny Livingston‘u, Junior‘u Braithwaite‘u, Beverly Kelso bei Cherry Smith ir įkūrė vokalinę grupę „The Teenagers“, po kurio laiko pervadintą į „The Wailing Rudeboys“, o dar vėliau - į „The Wailers“. Būtent taip būdami pasivadinę jie pasirašė leidybinę sutartį su Coxsone‘o Dodd‘o legendine kompanija „Studio One“, į dienos šviesą paleidusia debiutinį jų albumą „I'm Still Waiting“. Kai grupę paliko Braithwaite‘as ir Smith, Marley perėmė pagrindinio vokalo darbus ir 1964-aisiais pasirodė antrasis „The Wailers“ albumas „Simmer Down“, pasiekęs Jamaikos topų viršūnes. Po to sekė sėkmingų singlų, tarp kurių paminėtini – „Let Him Go (Rude Boy Get Gail)“, „Dancing Shoes“, „Jerk in Time“, „Who Feels It Knows It“ bei „What Am I to Do“ - serija. Iš viso, prieš išsiskiriant 1966-aisiais, „The Wailers“ Dodd‘o įrašų kompanijoje sukūrė ir įrašė apie 70 kūrinių. Tų metų vasario 10-ąją Marley vedė Ritą Anderson, grupės „The Soulettes“ dainininkę, vėliau sulaukusią sėkmės su kitu kolektyvu, vokaline trijule „I-Threes“. Marley didžiąją tų metų dalį praleido darbuodamasis fabrike Newark‘e, Nebraskos valstijoje, kur 1963-aisiais persikėlė gyventi jo motina. Prieš sugrįždamas į Jamaiką spalio mėnesį, Marley kartu su Livingston‘u ir Tosh‘u atkūrė „The Wailers“ ir išleido albumą „Bend Down Low“ – tam jie pasinaudojo savo pačių sukurta ir trumpai gyvavusia „Wail 'N' Soul 'M“ leidybine firma. Tuo metu visi trys nariai pradėjo domėtis ir gilintis į Rastafari tikėjimo mokymus – būtent šie mokymai lydėjo Marley gyvenimą ir muziką iki pat jo mirties. Prasidedant 1968-iesiems, „The Wailers“ įrašė nemažai medžiagos prodiuseriui Danny Sims‘u, o vėliau, prabėgus metams, jie „susidėjo“ su prodiuseriu Lee "Scratch" Perry. Jo paties house grupės „The Upsetters“ padedama trijulė sukūrė ne vieną klasika tapusį hitą – reikia paminėti dainas „My Cup“, „Duppy Conqueror“, „Soul Almighty“ bei „Small Axe“, kuriose persipynė stiprus vokalas, išradingi ritmai bei puikios vaizduotės varomas prodiusavimas. Tai padėjo pagrindą Jamaikos muzikos pabudimui. Po kurio laiko prie grupės prisijungė „Upsetters“ bosistas Aston‘as "Family Man" Barrett‘as ir jo brolis būgnininkas Carlton‘as. 1971-aisiais „The Wailers“ įkūrė dar vieną nepriklausomą įrašų studiją, „Tuff Gong“, kurioje išleido nemažai singlų. Po metų grupė galiausiai pasirašė sutartį su Chris‘o Blackwell‘o „Island Records“ kompanija. 1973-aisiais pasirodęs pirmas „The Wailers“ albumas su „Island Records“, diskas “Catch a Fire“, tapo pirmuoju grupės darbu, pasirodžiusiu už Jamaikos ribų ir iš karto susilaukė pasaulinio pripažinimo. Vėliau sekusiame albume „Burnin'“ buvo galima rasti kūrinį „I Shot the Sheriff“, pasiekusį ir Top 10-uką. Nepaisant to, kad „The Wailers“ sėkmingai kilo sėkmės laipteliais, ir Livingston‘as, ir Tosh‘as nutarė palikti grupę ir siekti sėkmės solinėje veikloje. Tuomet į pagalbą Marley pasikvietė savo žmoną ir kitas jos grupės „I-Threes“ nares - Marcia Griffiths bei Judy Mowatt. Ši sudėtis iškeliavo į pasaulines gastroles, prieš 1975-aisiais išleidžiant kelią į šlovę pramušusį albumą „Natty Dread“ – būtent jame buvo kūrinys, tapęs pirmuoju hitu Didžiosios Britanijos Top 40-uke, dabar jau klasika tapusi daina „No Woman, No Cry“. Po to sekę greitai išparduoti pasirodymai Londono Licėjuje, kur Marley savo muziką atliko skirtingų rasių žmonėms, o vėliau tuos pasirodymus net išleido albume „Live!“. 1976-aisiais, kai sėkmės – vietos JAV Top 10-uke – sulaukė naujas albumas „Rastaman Vibration“, tapo vis labiau aišku, kad jo muzika jau atrado savo nišą tarp populiariosios muzikos klausytojų. Proporcingai Marley šlovės augimui pasaulyje, gimtojoje Jamaikoje į jį buvo žiūrima kaip į beveik mistinę būtybę, poetą ir pranašą, kurio kiekvienas žodis nepraslysdavo pro visos tautos ausis. Jo jėga netruko sulaukti ir blogos reakcijos – 1976-ųjų gruodžio 3-iąją įvyko bandymas nužudyti dainininką, kurio metu jis buvo sužeistas. Po šio išbandymo jis daugiau nei metams paliko Jamaiką. 1977-aisiais pasirodė iki tol didžiausios sėkmės sulaukęs jo darbas „Exodus“, kuriame – tokie hitai, kaip „Jamming“, „Waiting in Vain“, „One Love/People Get Ready“. Didžiulės sėkmės sulaukė ir vėliau sekęs darbas „Kaya“ su singlais „Is This Love“ bei „Satisfy My Soul“. Dar vienas klasika vadinamas jo hitas, „Babylon by Bus“, pristatė 1979-ųjų albumą „Survival“. Atrodė, kad 1980-ieji bus sėkmingiausi Marley metai, prasidėję koncertu naujai liberalizuotoje Zimbabvėje bei pranešimu apie gastroles po Jungtines Valstijas, tačiau jodinėdamas Niujorko Centriniame parke jis netikėtai susmuko – buvo nustatyta, kad atlikėjas sirgo vėžiu, neigiamai paveikusiu jo smegenis, plaučius ir kepenis. Albumas „Uprising“ tapo paskutiniuoju jam gyvam esant išleistu Marley albumu – būdamas 36-erių, 1981-ųjų gegužės 11-ąją, legendinis regi atstovas mirė. Po jo mirties pasirodę – 1983-iųjų „Confrontation“ bei geriausius pardavimo rezultatus pasiekęs 1984-ųjų retrospektyvinis darbas „Legend“ – išlaikė Marley muziką gyvą ir jo šlovė, bėgant metams po jo mirties, tik augo. Net dešimtmečiams praėjus po tos nelaimingos dienos, jis išlieka pasaulinio regi populiarumo simboliu. Prieš jos vyrui paliekant šį pasaulį, Rita Marley sukūrė ir savo solinį hitą „One Draw", tačiau vėliau, nors ir sulaukė sėkmės su vėlesniais darbais „Many Are Called“ bei „Play Play“, ji nutraukė muzikinę veiklą ir laiką skyrė vaikų auginimui. Vyriausiasis poros sūnus David‘as, geriau žinomas „Ziggy“ pravarde, susilaukė nemažos sėkmės pop scenoje, būdamas grupės „The Melody Makers“ lyderiu. Šią grupę sudarė Marley šeimos nariai, broliai ir sesės - Cedella, Stephen‘as bei Sharon. 1988-aisiais pasirodęs jų singlas „Tomorrow People“ pasiekė JAV Top 40-uką – jie netgi užkopė aukščiau nei tai pavyko padaryti jų tėvui. Kiti trys Marley vaikai – Damian‘as, Julian bei Ky-Mani – savo gyvenimus taip pat susiejo su muzika.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

No Woman, No Cry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Three Little Birds

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jamming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sun Is Shining

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Buffalo Soldier

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Redemption Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Shot the Sheriff

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could You Be Loved

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is This Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Africa Unite

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Up, Stand Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stir It Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roots, Rock, Reggae

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Love/People Get Ready

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Exodus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Much Trouble in the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sun Is Shining (+ Funkstar DeLuxe)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

400 Years

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zimbabwe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Natty Dread

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Natural Mystic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rastaman Live Up!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kaya

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Satisfy My Soul

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blackman Redemption

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pimper's Paradise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jah Live

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Positive Vibration

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forever Loving Jah

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting in Vain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's Gone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All In One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake Up and Live

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

African Herbsman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Sympathy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crisis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Top Rankin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Hurts To Be Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zion Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lively Up Yourself

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ride Natty Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bad Card

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Easy Skanking

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep On Moving

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No More Trouble

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Babylon System

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Corner Stone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Drop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Work

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stiff Necked Fools

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cry to Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We And Dem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give Thanks And Praise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't You See

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby We've Got A Date (Rock It Baby)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rastaman Chant

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Rock My Boat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

War

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Revolution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soon Come

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chant Down Babylon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Coming In From The Cold

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Survival

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jump Nyahbinghi

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love & Affection

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trench Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Water

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Talkin' Blues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ambush in the Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallelujah Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guiltiness

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy Baldhead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop The Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mix Up, Mix Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Real Situation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Am Still Waiting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ten Commandments Of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop That Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Simmer Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Foundation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Put it On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cheer Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Night Shift

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rat Race

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Concrete Jungle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soul Rebel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do It Twice

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Slave Driver

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Running Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Duppy Conqueror

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reaction

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Turn Your Lights Down Low (+ Lauryn Hill)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who the Cap Fit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go Tell It on the Mountain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Johnny Was

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rude Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kinky Reggae

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Them Belly Full (But We Hungry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bend Down Low

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Much Things to Say

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Caution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burnin' And Lootin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fussing And Fighting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Try Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Jah Seh

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Cup

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Small Axe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brain Washing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rebel Music (3 O'Clock Roadblock)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Heathen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold Ya Head (+ The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Turn Your Lights Down Low

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rebel's Hop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lonesome Feeling

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trenchtown Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stand Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Misty Morning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time Will Tell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's New Pussycat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Want More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brown

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight Ravers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Punky Reggae Party

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don’t Rock The Boat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Riding High

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Memphis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soul Almighty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pass It On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soul Shakedown Party

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soul Captives

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Woman No Cry (Stephen Marley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Easy Skanking (Stephen Marley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Up Stand Up (Thievery Corporation Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could You Be Loved (RAC Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

High Tide Or Low Tide

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Love/People Get Ready (Photek Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Judge Not

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mellow Mood

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stir It Up (Ziggy Marley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is This Love (Jason Bentley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Punky Reggae Party (Z-Trip Remix feat. Lee ‘Scratch’ Perry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rainbow Country (+ Funkstar DeLuxe)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Redemption Song (Ziggy Marley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Buffalo Soldier (Stephen Marley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Shot The Sheriff (Roni Size Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Three Little Birds (Stephen Marley & Jason Bentley Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jamming (Nickodemus & Zeb Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Exodus (Pretty Lights Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting In Vain (Jim James Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Satisfy My Soul (Beats Antique Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Marley
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Legend
1984
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Exodus
1977
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Natty Dread
1974
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Kaya
1978
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Uprising
1980
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
African Herbsman
1973
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Confrontation
1983
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Wailing Wailers
1965
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Soul Revolution
1971
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Survival
1979
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Burnin'
1973
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Rastaman Vibration
1976
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Catch a Fire
1973
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Rasta Revolution
1974
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Best of the Wailers
1970
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Soul Rebels
1970
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Legend Remixed
2013
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (100)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Isa
2014 m. balandžio 27 d. 10:34:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Isa
2013 m. gruodžio 9 d. 10:32:05 2014-03-23 10:44:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

manau kiekvienoj baznycioj kiekviena sekmadieni turetu skambeti reggae vibe`as


Atsakyti
ILoveDance
2012 m. liepos 6 d. 17:35:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jou. Ir tegul reggae tegyvuoja!


Atsakyti
andriosas
2011 m. kovo 7 d. 21:29:04 2011-03-07 21:29:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apsineses bet kietas. kartais paklausau . Geriau nei popsas.

____________________
noriu sumustiniu
Atsakyti
velvetcash
2011 m. sausio 17 d. 15:05:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Regi Muzikos DIEVAS,tuom viskas ir pasakyta,Labai vertinu jo muzika Ir indeli i muzikos istorija,pagarba.

Atsakyti
MissMalfoy
2010 m. lapkričio 23 d. 18:37:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cool!

P.S. ar kas matėt tokius "Jerph" "2 minutėse šlovės" dainuojančius "No women no cry"? Jei taip, užjaučiu.

____________________
Everything is funny until someone gets hurt... after that it's wonderfu!l
Atsakyti
kinomane
2010 m. spalio 9 d. 23:02:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žmogus - legenda.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 276
  Iš viso užsiregistravę: 73193
  Naujausias narys: jQO8eryJfYRlWyHc9Q
  Šiandien apsilankė: 57465