Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Bon Jovi


Muzika


Veiklos pradžia: 1983
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Hard rock

Mėgstamas stilius Glam metal

Mėgstamas stilius Heavy metal
Informacija

 

Bon Jovi.
Bon Jovi. [WordPress]
Tik kelios grupės taip įkūnijo pop-metalo erą, kaip tai padarė „Bon Jovi“. Jungdamas „Def Leppard“ garsų, tačiau melodingą metalą su Bruce‘o Springsteen‘o darbininkų klasės jausmingumu, Niudžersio kvintetas išvystė meilikaujančiai melodingą ir profesionalų sunkųjį roką – tokį, kuris taip pat tiko ir paaugliams ir namų šeimininkėms. „Bon Jovi“ neklysdami rinkosi ir samdė profesionalius dainų autorius – ypač savo stiprioms baladėms, leidusioms jiems sėkmingai pasirodyti ir komercine prasme – visą laiką ši grupė išliko vienais iš grojamiausių sunkiojo roko bei lengvesnių stilių radijo stotyse. Kalbant apie vaizdo klipus, jie kurdavo paprastas vaizdines versijas, paremtas gera pagrindinio vokalisto Jon‘o Bon Jovi išvaizda ir fotogeniškumu – būtent tai padėjo daugiamilijoniniais tiražais parduoti 1986-ųjų „Slippery When Wet“ bei 1988-ųjų „New Jersey“. Abu šie albumai buvo kritikuojami dėl to, jog neva buvo daugiau pop stiliaus nei metalo, o taip pat kritikai užsipuolė grupę dėl atsirandančių gerbėjų – jaunų mergaičių besivaikančių mados. Visgi, praėjusio dešimtmečio pradžioje grupei pavyko subtiliai pasikeisti ir pritaikyti savo įvaizdį – jie susikoncentravo ties roko hitais bei už širdies griebiančiomis baladėmis. Šis pasikeitimas suveikė ir „Bon Jovi“ išliko vienintele 9-ojo dešimtmečio Amerikos pop-metalo grupe, išlaikiusia ir dar padidinusia savo gerbėjų auditoriją per du dešimtmečius. Jon‘as Bongiovi didžiąją savo paauglystės dalį praleido grodamas rokenrolą – dažniausiai jis tai darydavo su vietinėmis grupėmis, padedamas draugo David‘o Rashbaum‘o. Bongiovi pusbroliui Toniui priklausė garsi Niujorko įrašų studija „The Power Station“, kur Jon‘as taip pat praleisdavo nemažai laiko. Pradžioje jis buvo pasamdytas, kaip sargas, tačiau netrukus jis jau įrašinėjo bandomuosius įrašus su tokiais garsiais muzikantais, kaip grupės „E Street Band“ nariai bei Aldo Nova. Vienas iš tų bandymų, daina „Runaway“, tapo hitu vietinėje Naujojo Džersio radijo stotyje ir tai paskatino Bongiovi įkurti „Bon Jovi“ – į grupę jis pasikvietė ne tik Rashbaum‘ą, tačiau taip pat ir gitaristą Dave‘ą Sabo, bosistą Alec‘ą John‘ą Such‘ą bei būgnininką Tico Torres‘ą. Netrukus dėl sutarties su „Bon Jovi“ pradėjo kautis didžiosios įrašų kompanijos, todėl po kurio laiko, 1983-aisiais, grupė (arba, pagal kai kuriuos šaltinius, tiesiog pats Bongiovi) pasirašė kontraktą su „Polygram/Mercury“. Po šio įvykio Jon‘as pakeitė savo pavardę į Bon Jovi tam, kad akcentuotų savo svarbą kolektyve. Įdomiai pasielgė ir Rashbaum‘as, savo pavarde pasirinkdamas antrąjį vardą, Bryan‘ą. Prieš grupei užsidarant studijoje, Bon Jovi atisakė Sabo paslaugų, pakeisdamas jį Richie Sambora.
Bon Jovi.
Bon Jovi. [Blogspot]
Debiutinis grupės albumas, pavadintas tiesiog „Bon Jovi“, pasirodė 1984-aisiais metais, o daina „Runaway“ tapo Top 40-uko hitu. Po šios sėkmės, Tony Bongiovi padavė grupę į teismą, teigdamas, kad sėkmingą grupės skambesį atrado būtent jis – susitarti pavyko be teismo nagrinėjimo. Sekančiais metais pasirodė albumas „7800 Fahrenheit“, tapęs auksiniu. Nepaisant pagarbą keliančios sėkmės, „Bon Jovi“ netapo tokiomis superžvaigždėmis, kokiomis tapti norėjo, todėl sekančiame savo albume, „Slippery When Wet“, jie kiek pakeitė savo muziką. Pasisamdę profesionalų dainų autorių, Desmond‘ą Child‘ą, grupės nariai parašė 30 kūrinių ir atliko juos vietos Naujojo Džersio bei Niujorko paaugliams, taip nuspręsdami, kas geriausiai tiktų naujajam diskui. 1986-aisiais albumas „Slippery When Wet“ pasirodė, pasipuošęs didele krūtine besipuikuojančios moters šlapiais marškinėliais nuotrauka. Padedamas keleto įspūdingų, nesudėtingų ir Jon‘o fotogeniškumu paremtų vaizdo klipų, albumas galiausiai vien Amerikoje buvo parduotas devynių milijonų kopijų tiražu ir pradėjo pop-metalo erą. Du albumo kūriniai - „You Give Love a Bad Name“ ir „Livin' on a Prayer“ – tapo hitais numeris vienas, o kita daina, „Wanted Dead or Alive“, pasiekė Top 10-uką. „Bon Jovi“ įtvirtino savo, kaip superžvaigždžių, įvaizdį.
Bon Jovi.
Bon Jovi. [Blogspot]
„Bon Jovi“ sėkmingą albumo „Slippery When Wet“ formulę panaudojo ir 1988-aisiais, kurdami kitą diską, „New Jersey“, kuris iškart po išleidimo šoktelėjo į topų viršūnes. „New Jersey“ buvo tik truputį mažiau sėkmingesnis nei jo pirmtakas – jo amerikiečiai nupirko daugiau nei penkis milijonus kopijų, o numeris vienas hitais tapo du singlai – „Bad Medicine“ bei „I'll Be There for You“. Į Top 10-uką pakilo ir dar trys kūriniai – „Born to Be My Baby“, „Lay Your Hands on Me“ ir „Living in Sin“. 1989-aisiais grupė apšildo pasaulinę superžvaigždę Cher, kuri tuo metu susitikinėjo su „Bon Jovi“ nariu Sambora. Pasibaigus gastrolėms grupė nusprendė padaryti pertrauką. Per tą laisvą laikotarpį Jon‘as Bon Jovi parašė dainą filmo „Young Guns II“ garso takeliui, kuris pasirodė 1990-aisiais, kaip albumas „Blaze of Glory“. Albume buvo galima rasti ir du hitus – viršūnę pasiekusią titulinę dainą bei iki 12-os topo vietos užkopusį kūrinį „Miracle“. Už šį albumą atlikėjas buvo nominuotas „Grammy“ bei Oskarų apdovanojimams. Sekančiais metais „Bon Jovi“ sugrįžo su penktuoju savo studijiniu albumu „Keep the Faith“ – jis pasirodė 1992-ųjų rudenį. Nors albumas ir nesusilaukė tokios stulbinančios sėkmės, kaip prieš jį sekę du darbai (tai įvyko daugiausiai dėl pasikeitusio skambesio per keturis metus nuo „New Jersey“ iki „Keep the Faith“ pasirodymo), jis visgi buvo didelis hitas, pristatęs dar tiesesnį, himnišką skambesnį ir vieną iš didžiausių grupės singlų, „Bed of Roses“. 1994-aisiais grupės gerbėjai sulaukė hitų kolekcijos „Cross Road“, o 1995-ųjų rudenį pasirodė albumas „These Days“, daugiausiai sėkmės sulaukęs Europoje, o ne Amerikoje. 1996-aisiais pasirodęs kino juostoje „Moonlight and Valentino“, Jon‘as Bon Jovi išleido pirmą oficialų savo solinį albumą – tai įvyko 1997-ųjų vasarą. Po trijų metų „Bon Jovi“ vėl atsikūrė ir pradžiugino gerbėjus disku „Crush“. Dainos „It's My Life“ ir „Thank You for Loving Me“ užkariavo topus, o „Bon Jovi“ populiarumas pasirodė niekur nedingęs. „Crush“ galiausiai buvo pripažintas du kartus platininiu vien Jungtinėse Valstijose, o visame pasaulyje jo buvo parduota net aštuoni milijonai kopijų. Nepaisant tokios sėkmės, „Bon Jovi“ išliko susikaupę ir nepraėjus net metams, 2002-ųjų rudenį, jie sugrįžo su aštuntuoju studijiniu albumu „Bounce“. Nemažai populiarumo pridėjo ir pasaulinės gastrolės bei pasirodymai su kita roko grupe „Goo Goo Dolls“. 2003-aisiais „Bon Jovi“ perrašė daugybę savo geriausiai žinomų kūrinių ir išleido juos albume „This Left Feels Right“, o 2004-aisiais sekė tokio pačio pavadinimo DVD. Ambicingas keturių diskų CD/DVD įrašas, pavadinimu „100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong“, pasirodė vėliau tų metų lapkritį, o 2005-ųjų rugsėjį rokeriai savo gerbėjus pradžiugino naujutėlaičiu studijiniu albumu „Have a Nice Day“.
Esamas tekstas

Bon Jovi. [WordPress] Tik kelios grupės taip įkūnijo pop-metalo erą, kaip tai padarė „Bon Jovi“. Jungdamas „Def Leppard“ garsų, tačiau melodingą metalą su Bruce‘o Springsteen‘o darbininkų klasės jausmingumu, Niudžersio kvintetas išvystė meilikaujančiai melodingą ir profesionalų sunkųjį roką – tokį, kuris taip pat tiko ir paaugliams ir namų šeimininkėms. „Bon Jovi“ neklysdami rinkosi ir samdė profesionalius dainų autorius – ypač savo stiprioms baladėms, leidusioms jiems sėkmingai pasirodyti ir komercine prasme – visą laiką ši grupė išliko vienais iš grojamiausių sunkiojo roko bei lengvesnių stilių radijo stotyse. Kalbant apie vaizdo klipus, jie kurdavo paprastas vaizdines versijas, paremtas gera pagrindinio vokalisto Jon‘o Bon Jovi išvaizda ir fotogeniškumu – būtent tai padėjo daugiamilijoniniais tiražais parduoti 1986-ųjų „Slippery When Wet“ bei 1988-ųjų „New Jersey“. Abu šie albumai buvo kritikuojami dėl to, jog neva buvo daugiau pop stiliaus nei metalo, o taip pat kritikai užsipuolė grupę dėl atsirandančių gerbėjų – jaunų mergaičių besivaikančių mados. Visgi, praėjusio dešimtmečio pradžioje grupei pavyko subtiliai pasikeisti ir pritaikyti savo įvaizdį – jie susikoncentravo ties roko hitais bei už širdies griebiančiomis baladėmis. Šis pasikeitimas suveikė ir „Bon Jovi“ išliko vienintele 9-ojo dešimtmečio Amerikos pop-metalo grupe, išlaikiusia ir dar padidinusia savo gerbėjų auditoriją per du dešimtmečius. Jon‘as Bongiovi didžiąją savo paauglystės dalį praleido grodamas rokenrolą – dažniausiai jis tai darydavo su vietinėmis grupėmis, padedamas draugo David‘o Rashbaum‘o. Bongiovi pusbroliui Toniui priklausė garsi Niujorko įrašų studija „The Power Station“, kur Jon‘as taip pat praleisdavo nemažai laiko. Pradžioje jis buvo pasamdytas, kaip sargas, tačiau netrukus jis jau įrašinėjo bandomuosius įrašus su tokiais garsiais muzikantais, kaip grupės „E Street Band“ nariai bei Aldo Nova. Vienas iš tų bandymų, daina „Runaway“, tapo hitu vietinėje Naujojo Džersio radijo stotyje ir tai paskatino Bongiovi įkurti „Bon Jovi“ – į grupę jis pasikvietė ne tik Rashbaum‘ą, tačiau taip pat ir gitaristą Dave‘ą Sabo, bosistą Alec‘ą John‘ą Such‘ą bei būgnininką Tico Torres‘ą. Netrukus dėl sutarties su „Bon Jovi“ pradėjo kautis didžiosios įrašų kompanijos, todėl po kurio laiko, 1983-aisiais, grupė (arba, pagal kai kuriuos šaltinius, tiesiog pats Bongiovi) pasirašė kontraktą su „Polygram/Mercury“. Po šio įvykio Jon‘as pakeitė savo pavardę į Bon Jovi tam, kad akcentuotų savo svarbą kolektyve. Įdomiai pasielgė ir Rashbaum‘as, savo pavarde pasirinkdamas antrąjį vardą, Bryan‘ą. Prieš grupei užsidarant studijoje, Bon Jovi atisakė Sabo paslaugų, pakeisdamas jį Richie Sambora. Bon Jovi. [Blogspot] Debiutinis grupės albumas, pavadintas tiesiog „Bon Jovi“, pasirodė 1984-aisiais metais, o daina „Runaway“ tapo Top 40-uko hitu. Po šios sėkmės, Tony Bongiovi padavė grupę į teismą, teigdamas, kad sėkmingą grupės skambesį atrado būtent jis – susitarti pavyko be teismo nagrinėjimo. Sekančiais metais pasirodė albumas „7800 Fahrenheit“, tapęs auksiniu. Nepaisant pagarbą keliančios sėkmės, „Bon Jovi“ netapo tokiomis superžvaigždėmis, kokiomis tapti norėjo, todėl sekančiame savo albume, „Slippery When Wet“, jie kiek pakeitė savo muziką. Pasisamdę profesionalų dainų autorių, Desmond‘ą Child‘ą, grupės nariai parašė 30 kūrinių ir atliko juos vietos Naujojo Džersio bei Niujorko paaugliams, taip nuspręsdami, kas geriausiai tiktų naujajam diskui. 1986-aisiais albumas „Slippery When Wet“ pasirodė, pasipuošęs didele krūtine besipuikuojančios moters šlapiais marškinėliais nuotrauka. Padedamas keleto įspūdingų, nesudėtingų ir Jon‘o fotogeniškumu paremtų vaizdo klipų, albumas galiausiai vien Amerikoje buvo parduotas devynių milijonų kopijų tiražu ir pradėjo pop-metalo erą. Du albumo kūriniai - „You Give Love a Bad Name“ ir „Livin' on a Prayer“ – tapo hitais numeris vienas, o kita daina, „Wanted Dead or Alive“, pasiekė Top 10-uką. „Bon Jovi“ įtvirtino savo, kaip superžvaigždžių, įvaizdį. Bon Jovi. [Blogspot] „Bon Jovi“ sėkmingą albumo „Slippery When Wet“ formulę panaudojo ir 1988-aisiais, kurdami kitą diską, „New Jersey“, kuris iškart po išleidimo šoktelėjo į topų viršūnes. „New Jersey“ buvo tik truputį mažiau sėkmingesnis nei jo pirmtakas – jo amerikiečiai nupirko daugiau nei penkis milijonus kopijų, o numeris vienas hitais tapo du singlai – „Bad Medicine“ bei „I'll Be There for You“. Į Top 10-uką pakilo ir dar trys kūriniai – „Born to Be My Baby“, „Lay Your Hands on Me“ ir „Living in Sin“. 1989-aisiais grupė apšildo pasaulinę superžvaigždę Cher, kuri tuo metu susitikinėjo su „Bon Jovi“ nariu Sambora. Pasibaigus gastrolėms grupė nusprendė padaryti pertrauką. Per tą laisvą laikotarpį Jon‘as Bon Jovi parašė dainą filmo „Young Guns II“ garso takeliui, kuris pasirodė 1990-aisiais, kaip albumas „Blaze of Glory“. Albume buvo galima rasti ir du hitus – viršūnę pasiekusią titulinę dainą bei iki 12-os topo vietos užkopusį kūrinį „Miracle“. Už šį albumą atlikėjas buvo nominuotas „Grammy“ bei Oskarų apdovanojimams. Sekančiais metais „Bon Jovi“ sugrįžo su penktuoju savo studijiniu albumu „Keep the Faith“ – jis pasirodė 1992-ųjų rudenį. Nors albumas ir nesusilaukė tokios stulbinančios sėkmės, kaip prieš jį sekę du darbai (tai įvyko daugiausiai dėl pasikeitusio skambesio per keturis metus nuo „New Jersey“ iki „Keep the Faith“ pasirodymo), jis visgi buvo didelis hitas, pristatęs dar tiesesnį, himnišką skambesnį ir vieną iš didžiausių grupės singlų, „Bed of Roses“. 1994-aisiais grupės gerbėjai sulaukė hitų kolekcijos „Cross Road“, o 1995-ųjų rudenį pasirodė albumas „These Days“, daugiausiai sėkmės sulaukęs Europoje, o ne Amerikoje. 1996-aisiais pasirodęs kino juostoje „Moonlight and Valentino“, Jon‘as Bon Jovi išleido pirmą oficialų savo solinį albumą – tai įvyko 1997-ųjų vasarą. Po trijų metų „Bon Jovi“ vėl atsikūrė ir pradžiugino gerbėjus disku „Crush“. Dainos „It's My Life“ ir „Thank You for Loving Me“ užkariavo topus, o „Bon Jovi“ populiarumas pasirodė niekur nedingęs. „Crush“ galiausiai buvo pripažintas du kartus platininiu vien Jungtinėse Valstijose, o visame pasaulyje jo buvo parduota net aštuoni milijonai kopijų. Nepaisant tokios sėkmės, „Bon Jovi“ išliko susikaupę ir nepraėjus net metams, 2002-ųjų rudenį, jie sugrįžo su aštuntuoju studijiniu albumu „Bounce“. Nemažai populiarumo pridėjo ir pasaulinės gastrolės bei pasirodymai su kita roko grupe „Goo Goo Dolls“. 2003-aisiais „Bon Jovi“ perrašė daugybę savo geriausiai žinomų kūrinių ir išleido juos albume „This Left Feels Right“, o 2004-aisiais sekė tokio pačio pavadinimo DVD. Ambicingas keturių diskų CD/DVD įrašas, pavadinimu „100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong“, pasirodė vėliau tų metų lapkritį, o 2005-ųjų rugsėjį rokeriai savo gerbėjus pradžiugino naujutėlaičiu studijiniu albumu „Have a Nice Day“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

It's My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Give Love A Bad Name

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Livin' On A Prayer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Do You Got?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bed of Roses

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Be There For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bad Medicine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Have a Nice Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The More Things Change

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Weren't Born to Follow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Apologies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Because We Can

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep the Faith

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wanted Dead Or Alive

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Superman Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaway

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In These Arms

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

(You Want to) Make a Memory

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Say Goodbye

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank You for Loving Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All About Lovin' You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

These Days

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blaze of Glory

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born To Be My Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Ain't A Love Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Wild Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'd Die For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Welcome to Wherever You Are

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something For The Pain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lie To Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lay Your Hands On Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Summertime

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Any Other Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost Highway

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someday I'll Be Saturday Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everyday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Story of My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

(It's Hard) Letting You Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Janie, Don't Take Your Love To Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Work for the Working Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love's the Only Rule

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say It Isn't So

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Sleep When I'm Dead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Two Story Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallelujah (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Queen Of New Orleans

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Misunderstood

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Wild Night '2001

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Had Me From Hello

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What About Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Step Closer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey God

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thorn in My Side

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hook Me Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Last Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If I Was Your Mother

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bells of Freedom

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When We Were Beautiful

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Got It Going On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Says You Can't Go Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whole Lot of Leavin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dry County

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wild Is The Wind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bounce

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dyin' Ain't Much of a Livin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Guitar Lies Bleeding In My Arms

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Love This Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live Before You Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always Run To You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's a Mystery

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Broken Promiseland

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

August 7, 4:15

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

99 In The Shade

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In And Out Of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mystery Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Living In Sin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Complicated

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shot Through The Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Raise Your Hands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unbreakable

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Believe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fast Cars

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaway (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everybody's Broken

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joey

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let It Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Distance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Am

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bang a Drum

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Without Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something To Believe In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miracle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Undivided

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bullet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breakout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Open All Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want to Be Loved

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Got the Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Silent Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight In Chelsea

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Till We Ain't Strangers Anymore (+ Leann Rimes)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Little Secret

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Every Word Was A Piece Of My Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Learn to Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Woman in Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Right Side of Wrong

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Lies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Destination Anywhere

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Price Of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ugly

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Says You Can't Go Home (su Jennifer Nettles)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happy Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Just Older

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little City

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Damned

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Captain Crash and the Beauty Queen From Mars

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roulette

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Cigarette

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rockin' in the Free World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Novocaine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Save the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hardest Part Is The Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fear

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tokyo Road

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Santa Fe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love For Sale

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hearts Breaking Even

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wildflower

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Me Back To Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blame It on the Love of Rock & Roll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

(I Don't Wanna Fall) To The Fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Seat Next to You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stick To Your Guns

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diamond Ring

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

These Open Arms

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hook Me Up (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Is Love, This Is Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only Lonely

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Put the Boy Back in Cowboy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Like Mondays

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joey (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burning For Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Social Disease

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Secret Dreams

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

King Of the Mountain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Next 100 Years

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Bit of Soul

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Don't Know Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ride Cowboy Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Livin On A Player (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Ready

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Homebound Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pictures of You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Man Standing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood On Blood

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Say Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Ready (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wild In The Streets

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roulette (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guano City

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bounce (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Distance (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Learning How To Fall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Justice in the Barrel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It’s My Life (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Really Got Me Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Naked

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breakout (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Billy Get Your Gun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's Left of Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Don't Run

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's What the Water Made Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bed Of Roses (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Staring At Your Window With A Suitcase In My Hand

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm With You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Give Love a Bad Name (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Teardrop to the Sea

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Army of One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost Highway (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who’s Says You Can’t Go Home (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Any Other Day (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Saturday Night Gave Me Sunday Morning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Give Love A Bad Name (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

(You Want To) Makes A Memory (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's My Life (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burning Bridges

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Room at the End of the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Last Night (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blind Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whole Lot Of Leavin (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Have a Nice Day (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Life Is Beautiful

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wanted Dead or Alive (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Fighter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Till We Ain’t Strangers Anymore (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fingerprints

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Livin' on a Prayer (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Would You Die For

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This House Is Not for Sale

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We All Fall Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born to Be My Baby (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Old Habits Die Hard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood on Blood (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whole Lot of Leavin' (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thick as Thieves

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Your Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Back The Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

With These Two Hands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Got It Going On (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reunion

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Be There for You (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Living with the Ghost

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

God Bless This Mess

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Raise Your Hands (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep the Faith (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost Highway (gyvai, 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roller Coaster

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stick To Your Guns (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Memphis Lives in Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let's Make It Baby (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do What You Can (suJennifer Nettles)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Limitless

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Story of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

These Arms Are Open All Night (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Knockout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Maybe Someday (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miss Fourth of July (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Boys Are Back In Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Can Sleep While I Dream (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Backdoor To Heaven (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always (Unreleased Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Ain't Nothing But a Four Letter Word (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do What You Can

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Edge of a Broken Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New Year's Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Garageland (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outlaws of Love (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Does Anybody Really Fall In Love Anymore? (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Labor of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thief of Hearts (Unreleased Studio Track)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Growing Up the Hard Way (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Billy (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come on up to Our House

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood in the Water

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lonely at the Top

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Temptation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Borderline (Japan Only Single)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shut Up and Kiss Me (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Ain't Nothing But a Four Letter Word (Original Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diamond Ring (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born Again Tomorrow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Man Standing (Unreleased Studio Track)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Guys Don't Always Wear White

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gotta Have a Reason (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hush

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brothers in Arms

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ordinary People

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Taking It Back (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let's Make It Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Chance Train (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Get a Rush (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Judgement Day (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Save a Prayer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Out of Bounds (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Radio Saved My Life Tonight (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rich Man Living in a Poor Man's House (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

With a Little Help From My Friends (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let It Rain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Satellite (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nobody's Hero (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

House of Fire (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someday Just Might Be Tonight (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Full Moon High (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Aren’t You Dead?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Fire Inside (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Letter to a Friend (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Is War

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lower the Flag

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy Love (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If I Can't Have Your Love (su Richie Sambora)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Starting All Over Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Now and Forever (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Open All Night (#2) (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born To Be My Baby (Acoustic Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Devil's in the Temple

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fields of Fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful Drug

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sympathy (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kidnap an Angel (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Much of a Good Thing (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The One That Got Away (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Another Reason to Believe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wild Is the Wind (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Homebound Train (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scars on This Guitar

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breathe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only in My Dreams (su Tico Torres)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Luv Can

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Real Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Livin' on a Prayer (Original Demo – Hidden track)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wish Everyday Could Be Like Christmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unbroken

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Just Want to Be Your Man (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Hurts (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someday I'll Be Saturday Night (Original Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The End (French Bonus CD Track)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

River Runs Dry (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Rule the Night (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flesh and Bone (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All I Wanna Do Is You (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

American Reckoning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Every Beat of My Heart (Unreleased)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Greatest Hits
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
This Left Feels Right
2003
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
One Wild Night Live 1985–2001
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Cross Road
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Crush
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Slippery When Wet
1986
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Keep The Faith
1992
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
New Jersey
1988
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
New Jersey (Deluxe Edition)
2014
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Circle
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Have a Nice Day
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lost Highway
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Bounce
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
These Days
1995
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
What About Now
2013
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Bon Jovi
1984
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
7800 Fahrenheit
1985
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Unplugged: Bon Jovi
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Burning Bridges
2015
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Inside Out
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
This House Is Not For Sale
2016
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
2020
2020
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong (Disc 1)
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong (Disc 2)
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong (Disc 3)
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong (Disc 4)
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong (Disc 5 – Japan Bonus Disc)
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (441)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Grace
2015 m. rugsėjo 30 d. 16:54:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau žinomas būsimo albumo pavadinimas bei jo išleidimo data. 

Bei interviu apie jį:

https://uk.whaatsnew.com/2015/09/music/17555

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Sambora
2015 m. liepos 24 d. 13:33:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastebėjau kad balsai perkreipti, ieškojau normalios versijos, bet neradau todėl šitą įkėliau :)

Nors ir prie What About Now Richie per daug neprikišo nagų, bet bent iš šių dainų sprendžiant tai bus geresnis darbas nei pastarasis. Ko gero Philas tikrai papildė BJ parako statinę.

Kad vietoj Richie stovi kitas žmogus, tai tikrai liūdna. Bet pažiūrėjus į dabartinį jį, gal ir nėra taip baisu. Laukiu to jo naujo albumo, tada bus aišku, kam didesnę naudą jis padarė palikdamas grupę :)


____________________
Have a nice day >:)
Atsakyti
Rutonė
2015 m. liepos 24 d. 00:57:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū už pataisymą. Naktį galva nelabai veikia :) Visą dieną namie nebuvus :D

Na tokios mjuzikos naktį klausyt negalima - tyliai netinka, o garsiai - miegus išvaikys :) Skamba puikiai. Įdomu būtų naujas balades išgirst. Kol kas (atleiskit, jei kam pasirodys šventvagiška) nepanašu, kad skyrybos su Richie būtų išėjusios į bloga. Bet, velniai rautų, man sunku jo vietoje įsivaizduot kitą žmogų....


____________________
„I could die for you. But I couldn’t, and wouldn’t, live for you.“― Ayn Rand
Atsakyti
Grace
2015 m. liepos 24 d. 00:25:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką jūs čia dedat, tai gi ne ta daina.

 

Va:

https://www.radiorock.com.br/ouca-dont-run-mais-uma-musica-nova-bon-jovi

ir dar kita:

https://www.tonyaguilar.es/wp/bon-jovi-estrenan-hoy-nueva-cancion-saturday-night-gave-me-sunday-morning/

 

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2015 m. liepos 24 d. 00:09:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu i nafik... Kam reikėjo tuos balsus taip išdarkyt? Skamba gerai, bet, kaip ten komentaruose pastebėjo, balsai kaip burundukų... O tai niekur nėra versijos su normliais balsais? Radau čia, bet, atrodo, tai vos ne buitinė versija... 

Ir džiugu, ir baisu - jei ir tie kitąmet išsiruoš į turą.... Nors nieko, iki to laiko finansiškai atsigausiu. Šiaip laaabai daug koncertų reikėtų aplankyt...


____________________
„I could die for you. But I couldn’t, and wouldn’t, live for you.“― Ayn Rand
Atsakyti
Sambora
2015 m. liepos 23 d. 23:12:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.youtube.com/watch?v=kXYPdWNnek8

Kartą perklausius panašu, kad chebra atsigauna.


____________________
Have a nice day >:)
Atsakyti
kalipse
2015 m. liepos 17 d. 19:10:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://ultimateclassicrock.com/bon-jovi-burning-bridges/


Atsakyti
kalipse
2015 m. balandžio 3 d. 19:32:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://ultimateclassicrock.com/richie-sambora-threat-claims/ OHO...


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 54
  Iš viso užsiregistravę: 73167
  Naujausias narys: iam_arturas
  Šiandien apsilankė: 113856