Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Deivis


Muzika


Veiklos pradžia: 1995
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Gimimo data: 1980 m. Birželio 13 d.
Amžius: 42


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Pop
Informacija

 

Deivis. [<i>Melodijos</i> nuotr.]
Deivis. [Melodijos nuotr.]
Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis muzikai – būdamas 4 m. Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja “grodavo” kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas pradėjo lankyti mokyklą ir 1997 m. ją baigė. Tais pačiais metais Deivis įstojo į Stasio Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę (dėstytojas - Eduardas Kaniava). Vėliau baigė Muzikos ir teatro akademiją, magistrantūrą. Savo muzikinę karjerą Deivis pradėjo grupėje “Liūdesio gėlės” 1995 m. vasario 17 d. Šios grupės kūrybą įtakojo alternatyvaus roko muzikinės kryptys. Grupės branduolį sudarė trys žmonės. 1995 m. ši grupė lietuviškos muzikos festivalyje “Sparnai” pelnė “Lietuviškiausios” grupės apdovanojimą. Dėl gana alternatyvaus skambėjimo, grupė “Liūdesio gėlės” nebuvo populiari – koncertuoti tekdavo tik keletą kartų per metus. Supratęs, kad tolesnė grupės veikla neturi perspektyvų, Deivis pradėjo solinę karjerą.
Deivis. [<i>Melodijos</i> nuotr.]
Deivis. [Melodijos nuotr.]
Pirmoji, debiutinė Deivio daina, kuri 1999 m. vasarą nuskambėjo Lietuvos radijo stotyse, buvo populiarus ligi šiol hitas “Mergytei 99”. 1999 m. rugsėjo mėnesį Deivis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prodiuserine kompanija “Cactus”. Jau po keleto mėnesių 1999 m. spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis Deivio albumas “Intro”, kuris buvo parduotas daugiau nei 15 000 vnt. tiražu. Muzikos ekspertai, prieš pasirodant šiam albumui prognozavę didelę Deivio sėkmę, nesuklydo. Publika taip pat pripažino nuoširdžias ir emociškas Deivio dainas. Albume buvo įrašyti tokie visiems gerai žinomi hitai, kaip “Jeigu nori”, “Ašara” “Eilės”, beje pastarąjam kūriniui buvo nufilmuotas ir pirmasis Deivio vaizdo klipas. Šis klipas 1999 m. LTV muzikinės laidos “Erdvė” vaizdo klipų konkurse buvo įvertintas IV-ąją vieta. Albumą “Intro” Deiviui padėjo įrašyti prodiuseriai Deivydas Zvonkus ir Laimonas Žiulpa. 2000 m. spalio 20 dieną buvo išleistas antrasis Deivio albumas “44 minutės”. Pasak pačio Deivio, šiame albume daugiau “gyvo” skambesio, o bendra albumo nuotaika melancholiška. Albumo kūrinius padėjo įrašyti net keturi gerai žinomi Lietuvos muzikinio pasaulio veikėjai – Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Seržas Grėjus ir Skirmantas Jutkonis, todėl dainos albume yra gana skirtingos. 2000 m. rudenį albumo “44 minutės” pristatymui buvos surengtas “tikro garso” koncertų ciklas. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje. Šio ciklo koncertas vykęs Kaune buvo nufilmuotas ir parodytas LTV žiūrovams. Koncertuose Deiviui talkino grupė “Tabasco”. Albumas “44 minutės” “Radiocentro 2000” muzikiniuose apdovanojimuose buvo įtrauktas į “Geriausio metų albumo” nominacijos sąrašą. Pats Deivis šiuose apdovanojimuose pretendavo į “Metų atlikėjo” nominaciją.
Deivis. [<i>Melodijos</i> nuotr.]
Deivis. [Melodijos nuotr.]
2001 m. vasarį pradėtas įrašinėti trečiasis Deivio albumas, kuris buvo išleistas 2001 m. spalio 11 d. Albumas vadinasi “Dainuok”. Tai trečiasis dainininko albumas, kurį sudaro dešimt kūrinių. Albumo “Dainuok” skambėjimas pasak Deivio yra kitoks nei pirmųjų dviejų albumų. Pirmasis albumas buvo artimesnis šokių muzikos krypčiai, antrajame albume buvo daugiau “gyvų” instrumentų, o albumas “Dainuok” yra lyg šių dviejų albumų bei naujų kūrybinių minčių sintezė. Įrašinėjant šį albumą talkino net penki prodiuseriai - Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Algis Drėma, Deivydas Zvonkus ir Skirmantas Jutkonis. Kiekvienas iš jų įnešė įvairių skambesio elementų, todėl albumo kūriniai yra gana skirtingi. Albumo “Dainuok” viršeliui iliustruoti pirmą kartą Lietuvoje buvo surengta unikali povandeninė fotosesija. “Man šiame albume labiausiai patinka keturios dainos – “Tu ne viena”, “Laiškas”, “Dainuok” ir “Atleisk”. Visos jos vienaip ar kitaip susijusios su mano gyvenimu. Visada buvau iš tų atlikėjų, kurie į dainas įdeda daug asmeniškumo, todėl albumas “Dainuok” ne išimtis”, - sakė Deivis. Naujojo albumo “Dainuok” pristatymams 2001 m. spalio – gruodžio mėnesiais buvo surengtas tikro garso koncertų ciklas, kuriame Deivio dainos buvo atliekamos kartu su grupe “Tabasco”. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Šis tikro garso koncertas 2002 m. sausio 04 d. buvo nufilmuotas Lietuvos televizijos studijoje ir 2002 m. sausio 12 d. parodytas Lietuvos žiūrovams LTV laidoje “Tavo zona”. Beveik visų šio ciklo koncertų garso takelis buvo įrašytas. Atrinkus geriausias šių įrašų dainas, 2002 m. kovo 07 d. buvo išleistas 14 dainų albumas Deivis su grupe “Tabasco” “Geriausios dainos – gyvai”.
Deivis. [<i>vaikinai.lt</i> nuotr.]
Deivis. [vaikinai.lt nuotr.]
Pats dainininkas prieš pasirodant albumui pasakojo: “Ko gero, iš visų savo albumų labiausiai laukiu būtent šito pasirodymo. Gyvai įrašyta muzika man visada buvo arčiausia širdies, o šitas albumas - tai dar vieno mano užsibrėžto tikslo pasiekimas. Tiesiog manau, kad mano dainos sugrotos ir įrašytos koncertų metu tapo dar vertingesnės nei pirmosios jų versijos įrašytos studijoje. Nes kiekviename koncerte joms buvo suteikta vis naujų atspalvių, atlikimo niuansų ir dar didesnė dalis emocijų. Tikiuosi visi įsigiję šį albumą pajus, kad jame tikrai didelis energijos užtaisas”. Atskiro šio albumo pristatymo nebus, kadangi, pasak Deivio, šiame albume įrašyti kūriniai jau buvo pristatyti gerbėjams koncertinio turo metu. Tarp albume įrašytų kūrinių yra tokie hitai kaip: “Dainuok”, “Mergytei 99”, “Tu toli”, “Ašara”, “Atleisk”. 2002 m. pradžia dainininkui Deiviui buvo sėkminga ne tik išsipildžiusia svajone išleisti “gyvą” albumą, bet ir pelnius geriausio metų atlikėjo titulą “Radiocentro 2001” muzikiniuose apdovanojimuose. Nors po šio renginio žiniasklaidoje pasipylusios paskalos ir replikos Deiviui apkartino pergalės džiaugsmą, jam siekti tolesnės karjeros visai nesutrukdė - jo laukė daugybė gyvenimo pateiktų staigmenų: ir rolės teatruose, ir 2007 m. pergalė LNK muzikiniame šou "Žvaigždžių duetai", kuriame jis ne tik dainavo kartu su grožio konkursų dalyve Renata Voitechovskaja (tuomet dar turėjusią Ražanauskienės pavardę), bet ir joje surado gyvenimo draugę, ir muzikinių laidų vedėjo darbas televizijoje, dar keli soliniai albumai, tarp jų - ir dveji kartu su savo dėstytoju E. Kaniava, kaltinimai plagiatu 2009 metų Eurovizijos atrankoje ir sūnelio Emilio atėjimas į pasaulį 2010 metais...

Esamas tekstas

Deivis. [Melodijos nuotr.] Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis muzikai – būdamas 4 m. Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja “grodavo” kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas pradėjo lankyti mokyklą ir 1997 m. ją baigė. Tais pačiais metais Deivis įstojo į Stasio Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę (dėstytojas - Eduardas Kaniava). Vėliau baigė Muzikos ir teatro akademiją, magistrantūrą. Savo muzikinę karjerą Deivis pradėjo grupėje “Liūdesio gėlės” 1995 m. vasario 17 d. Šios grupės kūrybą įtakojo alternatyvaus roko muzikinės kryptys. Grupės branduolį sudarė trys žmonės. 1995 m. ši grupė lietuviškos muzikos festivalyje “Sparnai” pelnė “Lietuviškiausios” grupės apdovanojimą. Dėl gana alternatyvaus skambėjimo, grupė “Liūdesio gėlės” nebuvo populiari – koncertuoti tekdavo tik keletą kartų per metus. Supratęs, kad tolesnė grupės veikla neturi perspektyvų, Deivis pradėjo solinę karjerą. Deivis. [Melodijos nuotr.] Pirmoji, debiutinė Deivio daina, kuri 1999 m. vasarą nuskambėjo Lietuvos radijo stotyse, buvo populiarus ligi šiol hitas “Mergytei 99”. 1999 m. rugsėjo mėnesį Deivis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prodiuserine kompanija “Cactus”. Jau po keleto mėnesių 1999 m. spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis Deivio albumas “Intro”, kuris buvo parduotas daugiau nei 15 000 vnt. tiražu. Muzikos ekspertai, prieš pasirodant šiam albumui prognozavę didelę Deivio sėkmę, nesuklydo. Publika taip pat pripažino nuoširdžias ir emociškas Deivio dainas. Albume buvo įrašyti tokie visiems gerai žinomi hitai, kaip “Jeigu nori”, “Ašara” “Eilės”, beje pastarąjam kūriniui buvo nufilmuotas ir pirmasis Deivio vaizdo klipas. Šis klipas 1999 m. LTV muzikinės laidos “Erdvė” vaizdo klipų konkurse buvo įvertintas IV-ąją vieta. Albumą “Intro” Deiviui padėjo įrašyti prodiuseriai Deivydas Zvonkus ir Laimonas Žiulpa. 2000 m. spalio 20 dieną buvo išleistas antrasis Deivio albumas “44 minutės”. Pasak pačio Deivio, šiame albume daugiau “gyvo” skambesio, o bendra albumo nuotaika melancholiška. Albumo kūrinius padėjo įrašyti net keturi gerai žinomi Lietuvos muzikinio pasaulio veikėjai – Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Seržas Grėjus ir Skirmantas Jutkonis, todėl dainos albume yra gana skirtingos. 2000 m. rudenį albumo “44 minutės” pristatymui buvos surengtas “tikro garso” koncertų ciklas. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje. Šio ciklo koncertas vykęs Kaune buvo nufilmuotas ir parodytas LTV žiūrovams. Koncertuose Deiviui talkino grupė “Tabasco”. Albumas “44 minutės” “Radiocentro 2000” muzikiniuose apdovanojimuose buvo įtrauktas į “Geriausio metų albumo” nominacijos sąrašą. Pats Deivis šiuose apdovanojimuose pretendavo į “Metų atlikėjo” nominaciją. Deivis. [Melodijos nuotr.] 2001 m. vasarį pradėtas įrašinėti trečiasis Deivio albumas, kuris buvo išleistas 2001 m. spalio 11 d. Albumas vadinasi “Dainuok”. Tai trečiasis dainininko albumas, kurį sudaro dešimt kūrinių. Albumo “Dainuok” skambėjimas pasak Deivio yra kitoks nei pirmųjų dviejų albumų. Pirmasis albumas buvo artimesnis šokių muzikos krypčiai, antrajame albume buvo daugiau “gyvų” instrumentų, o albumas “Dainuok” yra lyg šių dviejų albumų bei naujų kūrybinių minčių sintezė. Įrašinėjant šį albumą talkino net penki prodiuseriai - Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Algis Drėma, Deivydas Zvonkus ir Skirmantas Jutkonis. Kiekvienas iš jų įnešė įvairių skambesio elementų, todėl albumo kūriniai yra gana skirtingi. Albumo “Dainuok” viršeliui iliustruoti pirmą kartą Lietuvoje buvo surengta unikali povandeninė fotosesija. “Man šiame albume labiausiai patinka keturios dainos – “Tu ne viena”, “Laiškas”, “Dainuok” ir “Atleisk”. Visos jos vienaip ar kitaip susijusios su mano gyvenimu. Visada buvau iš tų atlikėjų, kurie į dainas įdeda daug asmeniškumo, todėl albumas “Dainuok” ne išimtis”, - sakė Deivis. Naujojo albumo “Dainuok” pristatymams 2001 m. spalio – gruodžio mėnesiais buvo surengtas tikro garso koncertų ciklas, kuriame Deivio dainos buvo atliekamos kartu su grupe “Tabasco”. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Šis tikro garso koncertas 2002 m. sausio 04 d. buvo nufilmuotas Lietuvos televizijos studijoje ir 2002 m. sausio 12 d. parodytas Lietuvos žiūrovams LTV laidoje “Tavo zona”. Beveik visų šio ciklo koncertų garso takelis buvo įrašytas. Atrinkus geriausias šių įrašų dainas, 2002 m. kovo 07 d. buvo išleistas 14 dainų albumas Deivis su grupe “Tabasco” “Geriausios dainos – gyvai”. Deivis. [vaikinai.lt nuotr.] Pats dainininkas prieš pasirodant albumui pasakojo: “Ko gero, iš visų savo albumų labiausiai laukiu būtent šito pasirodymo. Gyvai įrašyta muzika man visada buvo arčiausia širdies, o šitas albumas - tai dar vieno mano užsibrėžto tikslo pasiekimas. Tiesiog manau, kad mano dainos sugrotos ir įrašytos koncertų metu tapo dar vertingesnės nei pirmosios jų versijos įrašytos studijoje. Nes kiekviename koncerte joms buvo suteikta vis naujų atspalvių, atlikimo niuansų ir dar didesnė dalis emocijų. Tikiuosi visi įsigiję šį albumą pajus, kad jame tikrai didelis energijos užtaisas”. Atskiro šio albumo pristatymo nebus, kadangi, pasak Deivio, šiame albume įrašyti kūriniai jau buvo pristatyti gerbėjams koncertinio turo metu. Tarp albume įrašytų kūrinių yra tokie hitai kaip: “Dainuok”, “Mergytei 99”, “Tu toli”, “Ašara”, “Atleisk”. 2002 m. pradžia dainininkui Deiviui buvo sėkminga ne tik išsipildžiusia svajone išleisti “gyvą” albumą, bet ir pelnius geriausio metų atlikėjo titulą “Radiocentro 2001” muzikiniuose apdovanojimuose. Nors po šio renginio žiniasklaidoje pasipylusios paskalos ir replikos Deiviui apkartino pergalės džiaugsmą, jam siekti tolesnės karjeros visai nesutrukdė - jo laukė daugybė gyvenimo pateiktų staigmenų: ir rolės teatruose, ir 2007 m. pergalė LNK muzikiniame šou "Žvaigždžių duetai", kuriame jis ne tik dainavo kartu su grožio konkursų dalyve Renata Voitechovskaja (tuomet dar turėjusią Ražanauskienės pavardę), bet ir joje surado gyvenimo draugę, ir muzikinių laidų vedėjo darbas televizijoje, dar keli soliniai albumai, tarp jų - ir dveji kartu su savo dėstytoju E. Kaniava, kaltinimai plagiatu 2009 metų Eurovizijos atrankoje ir sūnelio Emilio atėjimas į pasaulį 2010 metais...

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Dainuok

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amžini

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jau Kalėdos (+ Pikaso, Mango)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergytei '99

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Karlsono Dainelė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žemiau už meilę

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tikėk Savim

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atleisk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eilės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ikaras ir gulbė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everestas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lietuva

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Taip gera

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ašara

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pasaulis nuostabus (+ Edvardas Kaniava, Alanas Chošnau, Delfinai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meilės Medus (+ Inga Valinskienė)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rytas Sorente (+ Inga Valinskienė)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nieks Manęs Nemyli

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Be tavęs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergytei 2010 (su Renata)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu Toli

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš nieko neturiu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu, kuris aukštai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pakelkim Taurę Linksmybės (su Renata Ražanauskiene)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bruderšaftai (+ Žilvinas Žvagulis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tik aš ir tu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oro Lėktuvėlis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Džiaukis diena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergina iš aukštuomenės (su Rafailu Karpiu) (+ Merūnas)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meilės medus (+ Inga Valinskienė)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laimingesni

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Juokis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu ne viena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jeigu nori

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Verslininkėlis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Citius, altius, fortius

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amžina Meilė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ryte

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vis Tiek Aš Laimingas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pasaulio meilė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kartais

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kai Miršta Meilė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ar supranti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laisvė meilei

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Santa Lucia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oi, Užkilokit Vartelius

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kol Mudu Būsim Dviese

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žodžių Gana

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ir niekas niekas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ar Pameni, Mano Mielas? (+ Aistė Pilvelytė)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jeigu nori (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mes Esam Čia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Praėjus tūkstančiui metų

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Čik Čirik

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vergų Choras

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Taip sukas pasaulis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Verk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All I Want

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nors pasinerti į dangų

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ūdrio Daina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš ir tu (+ Nerijus (MA 2))

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu žinai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tik aš ir tu (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dilaila

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tiktai tyloje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ašara (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kvazimodo Arija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

(...)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Su tavimi

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žaidimas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Malda (+ Edvardas Kaniava)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Giminės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atleisk (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Skrisk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eilės (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man Reikia Tavęs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ikaras ir gulbė (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama, Esi Tu Moteris

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Liga

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dainuok (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu ne viena (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Netiesa

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tau, Mama

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pasaulio meile (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Malda

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Be tavęs (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Širdys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oligarcho lopšinė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Užmerk akis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Užliek Mane (+ Edvardas Kaniava)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atsiliepki Dainoj

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš ir tu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kvėpavimo pratimai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ten

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Švelnumas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ikaras ir gulbė (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu Toli (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

O, Mano Saule

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Funiculi, Funicula

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Likus sekundei vienai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu toli (dance version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergytei '99 (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Netiesa (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tuščios svajonės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ir Nieko Daugiau

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Panis Angelicus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meilės namas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tau, meile

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vaikų Balsas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Šri Lankos kalnų viršūnėmis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jamaika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bonio Dainelė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ryte (gyvai) (+ Tabasco)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Palanga

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laiškas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Užstalės Daina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Filipo Ir Foma Dainelė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mėlynos Gatvelės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Širdys Mergelių

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man gaila

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Granada

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laumės Juosta

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vakarėlis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ave Maria

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man nesvarbu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meluok

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fantastinė diena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Esam Teatralai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tina Marie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diarčikai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Misterio X Arija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aušrinė (su Sigita)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jei Gyvenimas Pavyks

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Dainuok
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Intro
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Oro Lėktuvėlis
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Liūdesio gėlės
2003
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
O Man - Čik Čirik
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
44 Minutės
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lietuva
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Geriausios dainos gyvai
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Tu, Kuris Aukštai
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Ave Maria
2008
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (107)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gigi
2011 m. sausio 30 d. 03:01:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
norejau parasyt blogai,bet dar karta paklausiau ir pamaniau,gal ir gerai kad kazkas nors stengiasi,,,norsss

Atsakyti
Dianairko
2007 m. sausio 3 d. 01:18:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o man Jis visai nieko ...

Atsakyti
hohner
2007 m. sausio 2 d. 14:08:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai jos nepatinka...nors jo daina su valinskiene praeina ir dar ta grazi su jo mokytoju kur yra

____________________
Verki? sustok, neverta. Įkvėpk giliau ir ženk toliau. Sunku? Tikrai, bet reikia. Bėgs laikas, jausies tu geriau... Banalu? Galbūt. Bet veikia...
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. sausio 2 d. 13:12:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seniau labiau klausiau, nes ankstesnė jo muzika man patiko. dar ir dabar paklausau. o ką dabar daro, man nelabai prie širdies. Bet, yra vienas bet, man patinka jo balsas.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Silentist
2007 m. sausio 2 d. 07:32:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar per tv rodė Deivio ir Kaniavos koncertą. Nelabai man prie širdies tokia muzika. Kažkokia dirbtinė, ką jie sau galvoja?

____________________
Dear God. Kad visos samokslo teorijos, susijusios su siuo puslapiu, issigliaudytu ir pasibaigtu, kad galeciau laisvai skaityti ir rasyti. Amen.
Atsakyti
slow_blink
2006 m. rugpjūčio 7 d. 12:28:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
svarbu ne ugisbet smugis...patinka jo balsas,nes stiprus..ir pats toks linksmas..vienas is normalesniu lietuvos atlikeju

____________________
Hard To Concentrate
Atsakyti
renny
2006 m. rugpjūčio 7 d. 12:05:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
graziausias duetas su valinksiene

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
billyJean
2006 m. rugpjūčio 6 d. 17:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai buvau maza svajojau, kad kai uzaugsiu jis bus mano vyras Sh.. peraugau... :}

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 57
  Iš viso užsiregistravę: 73167
  Naujausias narys: iam_arturas
  Šiandien apsilankė: 105708