Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Exem


Muzika


Veiklos pradžia: 1990
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Elektroninė, šokių muzika
Oficiali svetainė


Informacija

 

"Exem". ["Intervid" nuotr.]
"Exem". ["Intervid" nuotr.]
"Exem" istorija prasideda 1990 metais, kai trys draugai - Mindaugas Kazakevičius (Kryžius), Marius Šlyžius ir Einaras pasivadinę EM-2, įrašo kelias dainas vienoje iš Klaipėdos studijų. Tai nebuvo nei techno, nei hausas, greičiau tą stilių kritikai būtų įvardinę kaip funk-soul-roką. Grupei ėjosi visai neblogai, EM-2 grojo daugumoje koncertų vykusių Klaipėdoje, taipogi važinėjo koncertuodami po visą Lietuvą. Grupė jau buvo spėjusi sukurti savo gerbėjų ratą, dažnai EM-2 susilaukdavo ir kolegų muzikantų komplimentų. "Per jauni taip gerai groti" - kažkada pasakė apie EM-2 A.Mamontovas. Galbūt, tai buvo tiesa, grupėje nuolat keisdavosi muzikantai, buvo blaškomasi nuo vieno muzikinio stiliaus iki kito, ir jų muzikinė sėkmė buvo dar ateityje. EM-2 pakeitė pavadinimą po to, kai Kryžius suskaičiavo 20 muzikantų atėjusių ir išėjusių iš grupės.

Gana įdomi Mato ir Kryžiaus susipažinimo istorija. Jie ir anksčiau buvo pastebėję vienas kitą, kas ir yra natūralu tokiam nedideliame mieste, kaip Klaipėda. Ir tiktai minėtą 1992 rugpjūtį atsirado galimybė jiems susitikti. Matas dirbo miesto dienraščio "Klaipėda" neetatiniu korespondentu ir miesto šventės metu darė keletą interviu su Klaipėdos grupėmis. Bendraujant su "Exem" buvo nuspręsta parašyti atskirą straipsnį, kuris tapo ilgo ir sėkmingo Kryžiaus ir Mato bendradarbiavimo pradžia.

"Exem". ["Intervid" nuotr.]
"Exem". ["Intervid" nuotr.]
Tuo metu jie buvo vieni iš nedaugelio, Klaipėdos Teatro aikštėje dienas leidusių jaunuolių, besidominčių naująją muzikine atšaka - "techno" muzika. Apie šį judėjimą Matas sužinojo 1991 metais pirmąjį kartą besilankydamas Berlyne. Tuo pačiu metu jis ir Kryžius klausydavo pirmuosius techno ir acid house kūrinius atkeliavusius iš Vakarų - L.A. Style, Program2Beltram, T99, The KLF, Timelords, Praga Khan.

Ateinančius keliolika mėnesių jie kartu prasėdėjo įrašų studijoje, Matas pradžioje dalyvaudavo kaip svečias, po to kaip pilnateisis grupės narys. Kryžius jau kuris laikas bandė pasukti į modernią elektronininę muziką. Taigi, jie įrašė pirmąsias eksperimentines kompozicijas - "Aplankyk Memelį", "Bugs Bunny Still Alive" ir grupę išpopuliarinusį kūrinį "Tautos Jėga Vienybėje". Per tą laiką gimė jų įvaizdis, "Exem" atrodė kaip vampyrai-ateiviai, lakstantys po sceną su gitaromis rankose, nors muzikoje nebuvo girdėti, nei mažiausios užuominos į šį roko įrankį. Galbūt tai galima būtų vadinti kontrrevoliucija tuo metu atgimusiai lietuviškos roko muzikos tradicijai.

"Exem" per pusantrų metų įrašo daugiau nei 50 kompozicijų, groja daugybėje koncertų. Vienas iš įdomiausių pasirodymų vyko Rygos "Radio Dejas" šventėje, kai pagal "Bugs Bunny is Still Alive", šoko 15 000 žmonių minia. Buvo nufilmuoti du videoklipai, "Sad Story" ir "Tautos Jėga Vienybėje" gana ilgai buvo rodomi per televiziją. Grupė jau turėjo pakankamai medžiagos, kad galėtų leisti albumą, net buvo sugalvotas pavadinimas - "Alive in Memel" (pagal kitą versiją "Live in Pyramid"). Deja, tada Lietuvoje dar nebuvo pakankamai aktyvaus leidybos verslo. Vienintelis to meto "Exem" leidinys, tai "Bugs Bunny is Still Alive" kuris 1993 metais pateko į tada dar jaunos firmos "Bomba records" rinkinį "Labanakt".

"Exem". ["Intervid" nuotr.]
"Exem". ["Intervid" nuotr.]
1993-1994 metai vadinami juoduoju tarpu "Exem" istorijoje, grupė prarado galimybę įrašinėti savo kūrinius. Tačiau sunkūs išgyvenimai dar labiau sustiprino Kryžiaus ir Mato ryžtą, galbūt per tuos pusantrų metų gimė daug vėliau įgyvendintų idėjų.

1995 metų gegužę pasirodo jų albumas "No Time", kurį būtų galima vadinti šiuolaikinės Lietuvos šokių muzikos vadovėliu. Galima pastebėti gan stiprią komercinės muzikos įtaką - "Europes Union Express" ir "No Time", nors ten galimą rasti ir vieną užuominą į būsimąją "Atlantą" - "I Dive in Myself". Į grupę, vietoj ją palikusio Mariaus, priimama vokalistė ir frontgirl Karolina. Dabar "Exem" vargu ar bepavadinsi niūriais ir grėsmingais. Ant scenos jie kuria linksmų ir šiek tiek kvaištelėjusių žmonių įvaizdį. Grupę lydi gera koncertinė sėkmė: jie groja su tuometinėmis Europos žvaigždėmis - Capella, Plavka, pasirodo didžiausiosiose šalies koncertų aikštelėse. Vienintelis dalykas neduoda ramybė "Exem", jie norėtų groti šiek tiek kitokią muziką.

1995 metų pabaigoje jų draugas Tadas atidaro legendinę tapusią studiją "Stereobase", kur Kryžius ir Matas sėda prie kompiuterių ir mikšerių. Kitų metų pradžioje jie įrašo hip-hopo projektą "Uzi", kuris yra labai sėkmingai perkamas, o birželio mėnesį pasirodo jų eksperimentinis darbas "Atlanta". Niekas nesitikėjo tokios sėkmės, o Lietuvos klausytojai laukė tokios muzikos ir jie ją gavo. Folkloras ir elektroniniai ritmai buvo gana netikėtas derinys šalies muzikinėje scenoje.

Grupė stipriai dirba prie albumo vizualinės dalies. "Atlantos" prezentacijos metu įvyko perfomensas pavadintas Paskutinio Atlantidos gyventojo skrodimu. "Exem" draugas dizaineris Nidas Arkušauskas sukūrė tam tikslui skirtą instaliaciją, kurios pristatymo metu jie apsirengę chirurgų drabužiais preparavo taip vadinamą Atlantos gyventojo kūną, rastą Baltijos pajūryje, visų susirinkusių žurnalistų akivaizdoje. Albumo sėkmei įtakos turėjo ir originalus R.Ruokio videoklipas pagal dainą "Kuršiai", nufilmuotas Neringos Žvejo sodyboje. Grupė pasakoja, kad filmavimo metu pro šalį praeidavusios vaikų ekskursijos šaukdavo "Auklėtoja, pažiūrėkit, ateiviai...". Greičiausiai, tai vienas iš geriausiai "Exem" tinkančių apibūdinimų.

Nuo 1996 rudens iki 1997 pavasario Kryžius ir Matas ne tik įtemptai koncertuoja, bet ir daug įrašinėja. Jie prodiusuoja debiutinį Sati albumą, įrašo bendrą dainą su Naktinėmis Personomis - "Pažvelk Atgal". Matas prisidengęs pseudonimu Matisse išleidžia savo solinį projektą "Zitron".

"Exem". ["Intervid" nuotr.]
"Exem". ["Intervid" nuotr.]
1997 birželio mėnesį jie baigė savo albumą "Stereo", kuriame buvo pademonstruoti visi jų prodiusavimo įgūdžiai. Parduotuvėse jis pasirodo tų pačių metų rugpjūčio mėnesį. Daugelį šokiruoja kontraversiškas albumo viršelis, o visoje šalyje išklijuoti reklaminiai plakatai prikausto praeivius hipnotizuojančiais žvilgsniais. Daina "Afrika" tampa vasaros hitu, ir įeina į muzikinę istoriją, kaip pirma lietuviška daina užkopusi į radijo stoties M-1 Top 40. Rugsėjo pradžioje "Exem" groja prieš didžiausią auditoriją savo istorijoje. X-Files prezentacija Vilniuje surenka 25 000 žmonių, o Kaune virš 40 000. Pagrindinė koncertų daina , suprantama, "Afrika". Grupė taip pat rengia solinius koncertus, pristatinėja savo albumą net Taline.

1998 rudenį "Exem" pradeda rinkti medžiagą sekančiam albumui, taipogi pasirašo kontraktą su Berlyno muzikos leidykla "Schatauer". Matas ir Kryžius rimtai ruošiasi invazijai į Vakarų muzikos pasaulį, naujasis albumas įrašinėjamas kaip Lietuvoje, taip ir Vokietijoje. Dar sunku nuspėti šio kūrinio stilių, pati grupė teigia, albumą būsiant labai vientisu, bus atsisakyta "Stereo" eklektikos.

1999 vasario mėnesį Matas išleidžia savo antrą solinį albumą, tai muzika pjesei "Naktis Prieš pat Miškus". Daina "Aš noriu rėkt" iš šio albumo įsitvirtina radio topuose ir tampa ypač populiari Vilniaus studentijos tarpe.

2000 metų pradžioje Matui išvažiavus į Vokietiją, į grupę atėjo naujas narys Vilius Ančeris. Birželio mėnesį pasirodė naujas grupės albumas "Studio".
Esamas tekstas

"Exem". ["Intervid" nuotr.] "Exem" istorija prasideda 1990 metais, kai trys draugai - Mindaugas Kazakevičius (Kryžius), Marius Šlyžius ir Einaras pasivadinę EM-2, įrašo kelias dainas vienoje iš Klaipėdos studijų. Tai nebuvo nei techno, nei hausas, greičiau tą stilių kritikai būtų įvardinę kaip funk-soul-roką. Grupei ėjosi visai neblogai, EM-2 grojo daugumoje koncertų vykusių Klaipėdoje, taipogi važinėjo koncertuodami po visą Lietuvą. Grupė jau buvo spėjusi sukurti savo gerbėjų ratą, dažnai EM-2 susilaukdavo ir kolegų muzikantų komplimentų. "Per jauni taip gerai groti" - kažkada pasakė apie EM-2 A.Mamontovas. Galbūt, tai buvo tiesa, grupėje nuolat keisdavosi muzikantai, buvo blaškomasi nuo vieno muzikinio stiliaus iki kito, ir jų muzikinė sėkmė buvo dar ateityje. EM-2 pakeitė pavadinimą po to, kai Kryžius suskaičiavo 20 muzikantų atėjusių ir išėjusių iš grupės.

Gana įdomi Mato ir Kryžiaus susipažinimo istorija. Jie ir anksčiau buvo pastebėję vienas kitą, kas ir yra natūralu tokiam nedideliame mieste, kaip Klaipėda. Ir tiktai minėtą 1992 rugpjūtį atsirado galimybė jiems susitikti. Matas dirbo miesto dienraščio "Klaipėda" neetatiniu korespondentu ir miesto šventės metu darė keletą interviu su Klaipėdos grupėmis. Bendraujant su "Exem" buvo nuspręsta parašyti atskirą straipsnį, kuris tapo ilgo ir sėkmingo Kryžiaus ir Mato bendradarbiavimo pradžia.

"Exem". ["Intervid" nuotr.] Tuo metu jie buvo vieni iš nedaugelio, Klaipėdos Teatro aikštėje dienas leidusių jaunuolių, besidominčių naująją muzikine atšaka - "techno" muzika. Apie šį judėjimą Matas sužinojo 1991 metais pirmąjį kartą besilankydamas Berlyne. Tuo pačiu metu jis ir Kryžius klausydavo pirmuosius techno ir acid house kūrinius atkeliavusius iš Vakarų - L.A. Style, Program2Beltram, T99, The KLF, Timelords, Praga Khan.

Ateinančius keliolika mėnesių jie kartu prasėdėjo įrašų studijoje, Matas pradžioje dalyvaudavo kaip svečias, po to kaip pilnateisis grupės narys. Kryžius jau kuris laikas bandė pasukti į modernią elektronininę muziką. Taigi, jie įrašė pirmąsias eksperimentines kompozicijas - "Aplankyk Memelį", "Bugs Bunny Still Alive" ir grupę išpopuliarinusį kūrinį "Tautos Jėga Vienybėje". Per tą laiką gimė jų įvaizdis, "Exem" atrodė kaip vampyrai-ateiviai, lakstantys po sceną su gitaromis rankose, nors muzikoje nebuvo girdėti, nei mažiausios užuominos į šį roko įrankį. Galbūt tai galima būtų vadinti kontrrevoliucija tuo metu atgimusiai lietuviškos roko muzikos tradicijai.

"Exem" per pusantrų metų įrašo daugiau nei 50 kompozicijų, groja daugybėje koncertų. Vienas iš įdomiausių pasirodymų vyko Rygos "Radio Dejas" šventėje, kai pagal "Bugs Bunny is Still Alive", šoko 15 000 žmonių minia. Buvo nufilmuoti du videoklipai, "Sad Story" ir "Tautos Jėga Vienybėje" gana ilgai buvo rodomi per televiziją. Grupė jau turėjo pakankamai medžiagos, kad galėtų leisti albumą, net buvo sugalvotas pavadinimas - "Alive in Memel" (pagal kitą versiją "Live in Pyramid"). Deja, tada Lietuvoje dar nebuvo pakankamai aktyvaus leidybos verslo. Vienintelis to meto "Exem" leidinys, tai "Bugs Bunny is Still Alive" kuris 1993 metais pateko į tada dar jaunos firmos "Bomba records" rinkinį "Labanakt".

"Exem". ["Intervid" nuotr.] 1993-1994 metai vadinami juoduoju tarpu "Exem" istorijoje, grupė prarado galimybę įrašinėti savo kūrinius. Tačiau sunkūs išgyvenimai dar labiau sustiprino Kryžiaus ir Mato ryžtą, galbūt per tuos pusantrų metų gimė daug vėliau įgyvendintų idėjų.

1995 metų gegužę pasirodo jų albumas "No Time", kurį būtų galima vadinti šiuolaikinės Lietuvos šokių muzikos vadovėliu. Galima pastebėti gan stiprią komercinės muzikos įtaką - "Europes Union Express" ir "No Time", nors ten galimą rasti ir vieną užuominą į būsimąją "Atlantą" - "I Dive in Myself". Į grupę, vietoj ją palikusio Mariaus, priimama vokalistė ir frontgirl Karolina. Dabar "Exem" vargu ar bepavadinsi niūriais ir grėsmingais. Ant scenos jie kuria linksmų ir šiek tiek kvaištelėjusių žmonių įvaizdį. Grupę lydi gera koncertinė sėkmė: jie groja su tuometinėmis Europos žvaigždėmis - Capella, Plavka, pasirodo didžiausiosiose šalies koncertų aikštelėse. Vienintelis dalykas neduoda ramybė "Exem", jie norėtų groti šiek tiek kitokią muziką.

1995 metų pabaigoje jų draugas Tadas atidaro legendinę tapusią studiją "Stereobase", kur Kryžius ir Matas sėda prie kompiuterių ir mikšerių. Kitų metų pradžioje jie įrašo hip-hopo projektą "Uzi", kuris yra labai sėkmingai perkamas, o birželio mėnesį pasirodo jų eksperimentinis darbas "Atlanta". Niekas nesitikėjo tokios sėkmės, o Lietuvos klausytojai laukė tokios muzikos ir jie ją gavo. Folkloras ir elektroniniai ritmai buvo gana netikėtas derinys šalies muzikinėje scenoje.

Grupė stipriai dirba prie albumo vizualinės dalies. "Atlantos" prezentacijos metu įvyko perfomensas pavadintas Paskutinio Atlantidos gyventojo skrodimu. "Exem" draugas dizaineris Nidas Arkušauskas sukūrė tam tikslui skirtą instaliaciją, kurios pristatymo metu jie apsirengę chirurgų drabužiais preparavo taip vadinamą Atlantos gyventojo kūną, rastą Baltijos pajūryje, visų susirinkusių žurnalistų akivaizdoje. Albumo sėkmei įtakos turėjo ir originalus R.Ruokio videoklipas pagal dainą "Kuršiai", nufilmuotas Neringos Žvejo sodyboje. Grupė pasakoja, kad filmavimo metu pro šalį praeidavusios vaikų ekskursijos šaukdavo "Auklėtoja, pažiūrėkit, ateiviai...". Greičiausiai, tai vienas iš geriausiai "Exem" tinkančių apibūdinimų.

Nuo 1996 rudens iki 1997 pavasario Kryžius ir Matas ne tik įtemptai koncertuoja, bet ir daug įrašinėja. Jie prodiusuoja debiutinį Sati albumą, įrašo bendrą dainą su Naktinėmis Personomis - "Pažvelk Atgal". Matas prisidengęs pseudonimu Matisse išleidžia savo solinį projektą "Zitron".

"Exem". ["Intervid" nuotr.] 1997 birželio mėnesį jie baigė savo albumą "Stereo", kuriame buvo pademonstruoti visi jų prodiusavimo įgūdžiai. Parduotuvėse jis pasirodo tų pačių metų rugpjūčio mėnesį. Daugelį šokiruoja kontraversiškas albumo viršelis, o visoje šalyje išklijuoti reklaminiai plakatai prikausto praeivius hipnotizuojančiais žvilgsniais. Daina "Afrika" tampa vasaros hitu, ir įeina į muzikinę istoriją, kaip pirma lietuviška daina užkopusi į radijo stoties M-1 Top 40. Rugsėjo pradžioje "Exem" groja prieš didžiausią auditoriją savo istorijoje. X-Files prezentacija Vilniuje surenka 25 000 žmonių, o Kaune virš 40 000. Pagrindinė koncertų daina , suprantama, "Afrika". Grupė taip pat rengia solinius koncertus, pristatinėja savo albumą net Taline.

1998 rudenį "Exem" pradeda rinkti medžiagą sekančiam albumui, taipogi pasirašo kontraktą su Berlyno muzikos leidykla "Schatauer". Matas ir Kryžius rimtai ruošiasi invazijai į Vakarų muzikos pasaulį, naujasis albumas įrašinėjamas kaip Lietuvoje, taip ir Vokietijoje. Dar sunku nuspėti šio kūrinio stilių, pati grupė teigia, albumą būsiant labai vientisu, bus atsisakyta "Stereo" eklektikos.

1999 vasario mėnesį Matas išleidžia savo antrą solinį albumą, tai muzika pjesei "Naktis Prieš pat Miškus". Daina "Aš noriu rėkt" iš šio albumo įsitvirtina radio topuose ir tampa ypač populiari Vilniaus studentijos tarpe.

2000 metų pradžioje Matui išvažiavus į Vokietiją, į grupę atėjo naujas narys Vilius Ančeris. Birželio mėnesį pasirodė naujas grupės albumas "Studio".

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Aukščiausiam kalne

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kuršiai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Afrika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Manyje uždek žvaigždes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leliumoj

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dovanosiu tau rojų

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš Noriu Rėkti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu nebijok

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žolė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pavasario Lietus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš myliu tave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žodis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vieniša balta žiema

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aleliuja

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lopšinė pelėdoms

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rūta žalioji

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aušra Rytuose

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atmerk man akis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laikas parodys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trance - misija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

.@vardas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Visąlaik aukštyn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sapnas Nr. 37989

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Klaipėda 3006

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sirenos Rifuose

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paimk mane

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Klaipeda-Budapeštas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nauja Aušra (+ Alanas Chošnau)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Karvelėlis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baltos Kalėdos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost In Transit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angelas Ir Lietus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tautos jėga Vienybėje (Labas rytas p. Abišala)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Velykų Salos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shunh 2 (Plastic Dub Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come On & Touch

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Megapolis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Natural House

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dar Nevėlu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oops

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1000

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dingęs "L"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kai darosi karšta

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1-asis straipsnis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

L.S.2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come On & Touch (Dj Saga Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shunh 1 (Plastic Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ryto ženklai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Interlude [electro]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meta-dma

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trance-Europe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Dive in Myself

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tavo veidas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hard Kiss

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Getting Closer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laukimo Sala

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Radio X

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mano sapne

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atlanta

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love is a Passion

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laikas Gimti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Europes Union Express

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Put the Stars in the Sky

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Listen To The Sound

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I See The Star

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Klaipėda = Detroit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kodėl?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rebel's Coming Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Party

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peronas1 - Kelias1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feel Good

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Interlude [melodija] (skiriama Artūrui Michalenkai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

E-xtreme

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could You be My Only Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go Berlin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bonus Track

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mozaika (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stereobase

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Naktis 2000

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kuršiai '97

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Piano Tozepam

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Action!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

P.S.G. [Paris Saint Germain]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Life Asiatic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Polka

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kinky

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chameleonai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pasakiški toliai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The King of The Party

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš Noriu Rėkti [Off Voice Edit]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Destruktyvūs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Afrika 2006 (Klubinė versija)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aplankyk Memelį

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opiumas liaudžiai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Juodas Paukštis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Sleep till Memel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kvolinosi Mergužėla

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Faster Than Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bugs Bunny's Still Alive

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sad Story

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Speedy Babe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jūs norit techno?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žemės pakrašty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Origami
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Studio
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Atlanta
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Stereo
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Naktis prieš pat miškus
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Chameleonai
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Zitron
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
No time
1995
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Alive in Memel
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 115
  Iš viso užsiregistravę: 72914
  Naujausias narys: srizgelyte
  Šiandien apsilankė: 82510
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook