Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ice Cube


Muzika


Veiklos pradžia: 1984
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1969 m. Birželio 15 d.
Amžius: 55


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius West Coast hip hop

Pridėti prie mėgstamiausių Rap

Pridėti prie mėgstamiausių Hip hop
Informacija

 

Ice Cube buvo Kalifornijos įžymybės, repo grupės N.W.A. narys. Palikęs grupę, reperis iš karto įrodė, esąs vienas iš geriausių ir kontraversiškiausių Hip-Hop'o atlikėjų. Jau nuo savo karjeros pradžios, jis kurstė daug diskusijų ir nesutarimų, nes jo tekstai buvo "nešvarūs" ir su politiniais priedais. Jo politiniai ir socialiniai komentarai buvo be galo aštrūs, todėl pirmieji du jo albumai, "AmeriKKKa's Most Wanted" ir "Death Certificate", buvo ne vien tik labai giriami, bet ir daugelio keikiami dėl neįprastai įžūliu tekstų, kuriuose mintys buvo reiškiamos be jokių užuolankų, kaip dažniausiai dar darydavo kiti to meto gangsta repo atstovai. Bet Cube'o karjerai vis labiau progresuojant, jo įtakingumas pradėjo vis labiau smukti, kai jis pradėjo maišyti savo muzikinį stilių su savo amžininkų, tokių kaip Cypress Hill, muzikos elementais. Tačiau jo reikšmė niekada nesumenko ir jis iki dabar išlieka viena didžiausių praėjusio dešimtmečio repo žvaigždžių.

Stebėtina, kad tokia ryški Hip-Hop'o asmenybė, kaip Cube'as (O'Shea Jackson), atėjo iš repo grupės antrojo plano. Būsimoji žvaigždė užaugo vienoje Los Andželo dalių, South Central, kur abu jo tėvai dirbo UCLA universitete, tačiau jis neįsitraukė į Hip-Hop'o kultūrą iki pat savo paauglystės laikų pabaigos. Ice Cube pradėjo rašyti rhyme'us vidurinėje mokykloje, kurioje parašė ir žymųjį N.W.A. kūrinį "Boyz-n-the Hood". Su savo partneriu Sir Jinx, Cube'as pradėjo repuoti grupėje, pasivadinusioje "CIA". Jie turėdavo progą pasireikšti Dr. Dre organizuojamuose vakarėliuose. Tuo metu Ice Cube susitiko su Eazy-E, kuris tada buvo savo grupės "HBO" lyderis. Eazy paprašė Cube'o, kad šis parašytų jam rhyme'ą (nes Eazy-E repuodavo tik pagal kitų sukurtus tekstus) ir jis pristatė savo grupę su "Boyz-n-the Hood", tačiau šis tekstas buvo atmestas. Eazy nusprendė nebendradarbiauti su CIA, o Cube'as su Dre susijungė ir suformavo pradinį N.W.A. grupės variantą. Cube'as netrukus, 1987-aisiais, išvyko į Fyniksą, studijuoti architektūrinės braižybos, bet sugrįžo jau po metų, įgijęs pirmojo lygio laipsnį. Jis atvyko kaip tik prieš N.W.A. garsiojo albumo "Straight Outta Compton" išleidimą. Išleistas 1988-ųjų pabaigoje, albumas visur buvo pastebimas ir 1989-aisiais dėl savo ekstremalaus turinio, kuris buvo ryškiai perdėtas tiek lyrine, tiek politine prasme, ir sukėlė tikrą kritikos bangą, kurią geriausiai galėtų pailiustruoti FTB vadovo Milt'o Alerich'o nusiųstas laiškas albumą išleidusiai įrašų kompanijai "Ruthless Records". Laiške buvo išreikštas pasibaisėjimas, kokiu būdu buvo "nuleisti" visi teisėsaugos organai ir koks smurtas demonstruojamas albume.

N.W.A. tuo metu konkuravo su "Public Enemy", kuri buvo viena pastebimiausių praėjusio dešimtmečio Hip-Hop'o grupių, tačiau grupė turėjo problemų ir viduje, nes Cube'as labai nesutarė su grupės menedžeriu Jerry Heller'iu. Ice Cube'as buvo 10-ies iš 13-os "Straight Outta Compton" kūrinių bendraautorius, todėl jam atrodė, kad 30 tūkstančių jam yra per mažas atlyginimas, turint omenyje tai, kad pats albumas buvo išpirktas 3 mln. kopijų tiražu. Taigi 1989-ųjų pabaigoje jis paliko grupę ir patraukė į Niujorką, kartu su naujaisiais savo partneriais iš grupės "da Lench Mob". Šios grupės padedamas, reperis įrašė debiutinį savo albumą "AmeriKKKa's Most Wanted", kurį prodiusavo Public Enemy prodiuserių komanda "Bomb Squad". Išleistas 1990-ųjų pavasrį, albumas akimirksniu pasivertė dideliu hitu, tapdamas auksiniu jau per pirmąsias dvi pardavimo savaites. Kol Cube'o albumo muzikinė produkcija buvo giriama, o reperio talentas repuoti buvo garbinamas, jo smurtiniai, homofobiniai ir nukreipti prieš moteris tekstai buvo vertinami neigiamai. Net ir per tokią kritiką, albumas sugebėjo tapti Hip-Hop'o klasika ir pristatyti Ice Cube, kaip aukščiausios klasės repo figūrą. Netrukus reperis įkūrė nuosavą leiblą ir prodiusavo debiutinį reperės "Yo-Yo" albumą "Make Way for the Motherlode". 1990-ųjų pabaigoje reperis išleido savo EP "Kill At Will", po kurio sekė ir debiutinis Yo-Yo albumas. Tų metų vasarą įvykęs jo kaip aktoriaus debiutas John'o Singleton'o filme "Boyz 'n the Hood" buvo plačiai giriamas.

"AmeriKKKa's Most Wanted" gal ir buvo labai kontraversiškas darbas, bet jis atvėrė kelius antram reperio albumui "Death Certificate", išleistam 1991-aisiais. Šis albumas turėjo daugiau politinių aspektų ir vulgarumo, ir kėlė dar didesnį pasipiktinimą. Pavyzdžiui, albumo kūrinys "No Vaseline", įnirtingoji ataka prieš N.W.A. menedžerį Jerry Heller'į, buvo įvertintas kaip antisemitizmas, o "Black Korea" buvo suprastas kaip rasizmas. Šie ir panašūs kūriniai iššaukė publikos teismą, kuris atsiliepė albumo pašalinimu iš dalyvavimo Billboard'o top'e, kaip vienam iš perkamiausių įrašų. Tai buvo pirmas toks atvejis komercinės muzikos istorijoje. Toks visuomenės įtūžis nesutrukdė šiam albumui tapti platininiu. 1992-aisiais Ice Cube dalyvavo "Lollapalooza" muzikiniame ture, kuriame jam pavyko pritraukti "baltąją" roko gerbėjų auditorija. Tais metais atlikėjas dar spėjo atsiversti į Islamo tikėjimą, kas ryškiai atsispindėjo jo kitame albume "The Predator". Albumas pasirodė 1992-ųjų gruodį ir tapo pirmuoju muzikiniu įrašu, debiutavusiu tiek pop, tiek R&B chart'o viršūnėje. Žymusis singlas "It Was a Good Day" ir "Check Yo Self", bendras darbas su "Das EFX", iškėlė albumą į populiarumo viršūnę.

Nepaisant didelės komercinės sėkmės, Cube'o gerbėjų beribė minia buvo pradėjusi jam slysti iš rankų. Buvęs jo kolega Dr. Dre tuo metu dominavo Hip-Hop'e su savo svaiginančiu G-funk stiliumi, o Cube'as stengėsi palaikyti gerą formą su 1993-ųjų albumu "Lethal Injection". Nors albumas debiutavo 5-oje perkamiausių įrašų topo vietoje ir tapo platininiu, jo daug jausmingesnis nei anksčiau stilius nebuvo labai šiltai priimtas. Šis darbas buvo paskutinis reperio albumas gana ilgą laiką. 1994-aisiais Ice Cube galima sakyti sukūrė da Lench Mob debiutinį albumą "Guerillas in tha Mist" ir prodiusavo kito reperio "Kam" debiutą "Neva Again", o taip pat metų pabaigoje išleido savo remiksų ir kitų retenybių rinkinį "Bootlegs & B-Sides". 1995-aisiais repo žvaigždė šiek tiek nutilo, bet nusifilmavo kitame Singleton'o filme "Higher Learning" ir paskelbė taiką su Dr. Dre single "Natural Born Killaz". Kitais metais Ice Cube vėl tapo aktoriumi ir nusifilmavo komedijoje "Friday", kurios scenarijų pats ir parašė. Netrukus jis suformavo repo kolektyvą "Westside Connection", į kurio sudėtį taip pat įėjo Mack 10 ir WC. Jie išleido debiutinį albumą "Bow Down" 1996-ųjų pabaigoje. Albumas tapo auksiniu per pirmąjį mėnesį po išleidimo. 1997-ųjų pavasarį Cube'as vėl vaidino, tik šįkart siaubo filme "Anaconda", kuris tapo netikėtu hitu. Paskutiniai reperio "leidiniai": War & Peace, Vol. 1 (The War Disc) 1998m. ir War & Peace, Vol. 2 (The Peace Disc) 2000m. 2003-aisiais pasirodė ilgai lauktas Westside Connection albumas "Terrorist Threats" - sugrįžimas po 7 metų pertraukos.
Esamas tekstas

Ice Cube buvo Kalifornijos įžymybės, repo grupės N.W.A. narys. Palikęs grupę, reperis iš karto įrodė, esąs vienas iš geriausių ir kontraversiškiausių Hip-Hop'o atlikėjų. Jau nuo savo karjeros pradžios, jis kurstė daug diskusijų ir nesutarimų, nes jo tekstai buvo "nešvarūs" ir su politiniais priedais. Jo politiniai ir socialiniai komentarai buvo be galo aštrūs, todėl pirmieji du jo albumai, "AmeriKKKa's Most Wanted" ir "Death Certificate", buvo ne vien tik labai giriami, bet ir daugelio keikiami dėl neįprastai įžūliu tekstų, kuriuose mintys buvo reiškiamos be jokių užuolankų, kaip dažniausiai dar darydavo kiti to meto gangsta repo atstovai. Bet Cube'o karjerai vis labiau progresuojant, jo įtakingumas pradėjo vis labiau smukti, kai jis pradėjo maišyti savo muzikinį stilių su savo amžininkų, tokių kaip Cypress Hill, muzikos elementais. Tačiau jo reikšmė niekada nesumenko ir jis iki dabar išlieka viena didžiausių praėjusio dešimtmečio repo žvaigždžių.

Stebėtina, kad tokia ryški Hip-Hop'o asmenybė, kaip Cube'as (O'Shea Jackson), atėjo iš repo grupės antrojo plano. Būsimoji žvaigždė užaugo vienoje Los Andželo dalių, South Central, kur abu jo tėvai dirbo UCLA universitete, tačiau jis neįsitraukė į Hip-Hop'o kultūrą iki pat savo paauglystės laikų pabaigos. Ice Cube pradėjo rašyti rhyme'us vidurinėje mokykloje, kurioje parašė ir žymųjį N.W.A. kūrinį "Boyz-n-the Hood". Su savo partneriu Sir Jinx, Cube'as pradėjo repuoti grupėje, pasivadinusioje "CIA". Jie turėdavo progą pasireikšti Dr. Dre organizuojamuose vakarėliuose. Tuo metu Ice Cube susitiko su Eazy-E, kuris tada buvo savo grupės "HBO" lyderis. Eazy paprašė Cube'o, kad šis parašytų jam rhyme'ą (nes Eazy-E repuodavo tik pagal kitų sukurtus tekstus) ir jis pristatė savo grupę su "Boyz-n-the Hood", tačiau šis tekstas buvo atmestas. Eazy nusprendė nebendradarbiauti su CIA, o Cube'as su Dre susijungė ir suformavo pradinį N.W.A. grupės variantą. Cube'as netrukus, 1987-aisiais, išvyko į Fyniksą, studijuoti architektūrinės braižybos, bet sugrįžo jau po metų, įgijęs pirmojo lygio laipsnį. Jis atvyko kaip tik prieš N.W.A. garsiojo albumo "Straight Outta Compton" išleidimą. Išleistas 1988-ųjų pabaigoje, albumas visur buvo pastebimas ir 1989-aisiais dėl savo ekstremalaus turinio, kuris buvo ryškiai perdėtas tiek lyrine, tiek politine prasme, ir sukėlė tikrą kritikos bangą, kurią geriausiai galėtų pailiustruoti FTB vadovo Milt'o Alerich'o nusiųstas laiškas albumą išleidusiai įrašų kompanijai "Ruthless Records". Laiške buvo išreikštas pasibaisėjimas, kokiu būdu buvo "nuleisti" visi teisėsaugos organai ir koks smurtas demonstruojamas albume.

N.W.A. tuo metu konkuravo su "Public Enemy", kuri buvo viena pastebimiausių praėjusio dešimtmečio Hip-Hop'o grupių, tačiau grupė turėjo problemų ir viduje, nes Cube'as labai nesutarė su grupės menedžeriu Jerry Heller'iu. Ice Cube'as buvo 10-ies iš 13-os "Straight Outta Compton" kūrinių bendraautorius, todėl jam atrodė, kad 30 tūkstančių jam yra per mažas atlyginimas, turint omenyje tai, kad pats albumas buvo išpirktas 3 mln. kopijų tiražu. Taigi 1989-ųjų pabaigoje jis paliko grupę ir patraukė į Niujorką, kartu su naujaisiais savo partneriais iš grupės "da Lench Mob". Šios grupės padedamas, reperis įrašė debiutinį savo albumą "AmeriKKKa's Most Wanted", kurį prodiusavo Public Enemy prodiuserių komanda "Bomb Squad". Išleistas 1990-ųjų pavasrį, albumas akimirksniu pasivertė dideliu hitu, tapdamas auksiniu jau per pirmąsias dvi pardavimo savaites. Kol Cube'o albumo muzikinė produkcija buvo giriama, o reperio talentas repuoti buvo garbinamas, jo smurtiniai, homofobiniai ir nukreipti prieš moteris tekstai buvo vertinami neigiamai. Net ir per tokią kritiką, albumas sugebėjo tapti Hip-Hop'o klasika ir pristatyti Ice Cube, kaip aukščiausios klasės repo figūrą. Netrukus reperis įkūrė nuosavą leiblą ir prodiusavo debiutinį reperės "Yo-Yo" albumą "Make Way for the Motherlode". 1990-ųjų pabaigoje reperis išleido savo EP "Kill At Will", po kurio sekė ir debiutinis Yo-Yo albumas. Tų metų vasarą įvykęs jo kaip aktoriaus debiutas John'o Singleton'o filme "Boyz 'n the Hood" buvo plačiai giriamas.

"AmeriKKKa's Most Wanted" gal ir buvo labai kontraversiškas darbas, bet jis atvėrė kelius antram reperio albumui "Death Certificate", išleistam 1991-aisiais. Šis albumas turėjo daugiau politinių aspektų ir vulgarumo, ir kėlė dar didesnį pasipiktinimą. Pavyzdžiui, albumo kūrinys "No Vaseline", įnirtingoji ataka prieš N.W.A. menedžerį Jerry Heller'į, buvo įvertintas kaip antisemitizmas, o "Black Korea" buvo suprastas kaip rasizmas. Šie ir panašūs kūriniai iššaukė publikos teismą, kuris atsiliepė albumo pašalinimu iš dalyvavimo Billboard'o top'e, kaip vienam iš perkamiausių įrašų. Tai buvo pirmas toks atvejis komercinės muzikos istorijoje. Toks visuomenės įtūžis nesutrukdė šiam albumui tapti platininiu. 1992-aisiais Ice Cube dalyvavo "Lollapalooza" muzikiniame ture, kuriame jam pavyko pritraukti "baltąją" roko gerbėjų auditorija. Tais metais atlikėjas dar spėjo atsiversti į Islamo tikėjimą, kas ryškiai atsispindėjo jo kitame albume "The Predator". Albumas pasirodė 1992-ųjų gruodį ir tapo pirmuoju muzikiniu įrašu, debiutavusiu tiek pop, tiek R&B chart'o viršūnėje. Žymusis singlas "It Was a Good Day" ir "Check Yo Self", bendras darbas su "Das EFX", iškėlė albumą į populiarumo viršūnę.

Nepaisant didelės komercinės sėkmės, Cube'o gerbėjų beribė minia buvo pradėjusi jam slysti iš rankų. Buvęs jo kolega Dr. Dre tuo metu dominavo Hip-Hop'e su savo svaiginančiu G-funk stiliumi, o Cube'as stengėsi palaikyti gerą formą su 1993-ųjų albumu "Lethal Injection". Nors albumas debiutavo 5-oje perkamiausių įrašų topo vietoje ir tapo platininiu, jo daug jausmingesnis nei anksčiau stilius nebuvo labai šiltai priimtas. Šis darbas buvo paskutinis reperio albumas gana ilgą laiką. 1994-aisiais Ice Cube galima sakyti sukūrė da Lench Mob debiutinį albumą "Guerillas in tha Mist" ir prodiusavo kito reperio "Kam" debiutą "Neva Again", o taip pat metų pabaigoje išleido savo remiksų ir kitų retenybių rinkinį "Bootlegs & B-Sides". 1995-aisiais repo žvaigždė šiek tiek nutilo, bet nusifilmavo kitame Singleton'o filme "Higher Learning" ir paskelbė taiką su Dr. Dre single "Natural Born Killaz". Kitais metais Ice Cube vėl tapo aktoriumi ir nusifilmavo komedijoje "Friday", kurios scenarijų pats ir parašė. Netrukus jis suformavo repo kolektyvą "Westside Connection", į kurio sudėtį taip pat įėjo Mack 10 ir WC. Jie išleido debiutinį albumą "Bow Down" 1996-ųjų pabaigoje. Albumas tapo auksiniu per pirmąjį mėnesį po išleidimo. 1997-ųjų pavasarį Cube'as vėl vaidino, tik šįkart siaubo filme "Anaconda", kuris tapo netikėtu hitu. Paskutiniai reperio "leidiniai": War & Peace, Vol. 1 (The War Disc) 1998m. ir War & Peace, Vol. 2 (The Peace Disc) 2000m. 2003-aisiais pasirodė ilgai lauktas Westside Connection albumas "Terrorist Threats" - sugrįžimas po 7 metų pertraukos.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Check Yo Self

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Was A Good Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gangsta Rap Made Me Do It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smoke Some Weed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Life in California (su Jayo Felony, WC & Young Maylay)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

State of Emergency (+ Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Children Of The Korn (+ Korn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Vaseline

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How To Survive In South Central

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Natural Born Killaz (+ Dr. Dre)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cold Places

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why We Thugs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ghetto Bird

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Couldn't Make It on Her Own (su Doughboy & OMG)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Money, Spend Money, No Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go to Church (+ Snoop Dogg, Lil Jon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Now I Gotta Wet 'Cha

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

L.A.X. (+ The Notorious B.I.G., Snoop Dogg)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Until We Rich (+ Krayzie Bone)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Country for Young Men

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Rep That West (su JIGG)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wicked

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amerikka's Most Wanted

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

24 Mo' Hours

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laugh Now, Cry Later

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Money or Your Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Afraid of Americans (V3) (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do Ya Thang

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Killas (su Whole Wheat Bread) (+ Game, Elephant Man, Lil Jon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Know How We Do It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing Like L.A.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Wrong N**** To F*** Wit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hood Mentality

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fat Cat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro/Soul on Ice

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jack N the Box

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Y'all Know How I Am (su OMG, Doughboy, WC & Young Maylay)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Takes a Nation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Gutter Shit (su Jayo Felony, Gangsta ir Squeak Ru)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pushin' Weight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When Will They Shoot?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Bomb

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say Hi To The Bad Guy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Urbanian

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Endangered Species (Tales From The Darkside)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Had To Tear This ____ Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

War & Peace

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Givin' Up The Nappy Dug Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rollin' Wit The Lench Mob

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tomorrow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Summer Vacation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Bird In The Hand

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who's The Mack?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supreme Hustle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Issues (+ Anderson .Paak, Dr. Dre)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Em Up (+ Paul Oakenfold)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Can't Fade Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Nigga Trap

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stand Tall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Horny Lil' Devil

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Doin' What It 'Pose 2 Do

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Trust 'Em

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pimp Homeo (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Make It Ruff, Make It Smooth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cave B****

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jackin' For Beats

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ask About Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop Snitchin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Korea

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Ain't Gotta Lie (Ta Kick It) (su Chris Rock)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Child Support

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank God

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Predator

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ghetto Vet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Really Doe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Gotta Lotta That

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Got My Locs On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Steady Mobbin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Used to It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Got The Camera?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wanna Kill Sam

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hello (+ Dr. Dre, MC Ren)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Only Out For One Thang

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here He Come

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Product

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lil A** Gee

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Us

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Can Do It (su Mack 10 ir Ms. Toi)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Nigga Ya Love To Hate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Turn Off The Radio

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holla @ Cha Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drink the Kool-Aid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enemy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cash over Ass

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chrome & Paint

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When I Get To Heaven

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Super OG (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mackin' & Driving (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Limos, Demos & Bimbos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Bring Me No Bag

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dead Homiez

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Off My D*** And Tell Yo B**** To Come Here

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Endangered Species (Tales from the Darkside) (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ain't Got No Haters (feat. Too $hort)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Is a Pyroclastic Flow?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Scared (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Non Believers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dimes & Nicks (A Call from Mike Epps)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Death

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Shot (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Them Pills

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Record Company Pimpin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Day, Every Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

True To The Game

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Growin' Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

3 Strikes You In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Once Upon A Time In The Projects

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hand of the Dead Body (+ Scarface)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get U Down (su B Real) (+ Snoop Dogg, Warren G)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Grand Finale (+ Jadakiss, T.I., Ray J, Bun B, Lil Jon & the Eastside Boyz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Trip (+ Dr. Dre, Will.i.am, Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Definition of Real (su Z-Ro) (+ Scarface)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Game Over (+ Dr. Dre, Too Short, Scarface)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Real Nigga Roll Call (+ Lil Jon & the Eastside Boyz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blackboy (su Brother J & Krizz Kaliko) (+ Tech N9ne)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Geto (su Willie D & K.B.) (+ Scarface)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get U Down Part 2 (su B Real, Side Effect) (+ Snoop Dogg, Warren G)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Comin' After You (+ MC Ren)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Definition of a West Coast 'G' (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spittin' Pollaseeds

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Funeral

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dr. Frankenstein

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Can I Do?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can You Bounce?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

X-Bitches

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Greed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Color Blind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man's Best Friend

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One for the Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Doing Dumb Sh**

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What They Hittin' Foe?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Once upon a Time in the Projects 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gotta Be Insanity

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Steal the Show

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Arrest the President

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Look Who's Burnin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get off My Dick and Tell Yo Bitch to Come Here (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bad Dope

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Still in the Kitchen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck Dying

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

JD's Gaffilin' (Part 2)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Drive By

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Is What It Is

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

____ 'Em (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Curse of Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waitin' Ta Hate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Down For Whatever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everythangs Corrupt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire Water

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Gangsta's Fariytale

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Penitentiary

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The First Day Of School (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can You Dig It?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Better Off Dead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Click, Clack - Get Back!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Birth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gangsta's Fairytale 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

MP

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chase down the Bully

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That New Funkadelic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Game Lord

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2 Decades Ago (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nigga Of The Century

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Mack

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hood Robbin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If I Was Fuckin You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too West Coast (su WC & Young Maylay)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roll All Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Gotta Say What Up!!!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bop Gun (One Nation)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Robin Lench

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peckin' Order

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Alive On Arrival

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's A Man's World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Extradition

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dinner With The CEO (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Me Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A History of Violence (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mental Warfare (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Friday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Integration (Insert)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Cop Bad Cop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Streets Shed Tears

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Me?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ATjr
2011 m. spalio 29 d. 12:34:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienas geriausių, net galvot nereikia, o kas sako, kad nieko gero, tai išvis eminemo eikit klausyt

Atsakyti

2011 m. liepos 7 d. 10:15:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko neemiau is jo kurybos, daug keismazodziu pas ji, o norejau nors viena daina pasiiimt...

Atsakyti
gruta
2011 m. liepos 6 d. 21:08:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka man hip hopas ir tiek,gal jis ir geras,gal net geriausias,tai ne man

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. liepos 8 d. 23:51:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
youmuthafuckas rašė:
Mano nuomone geriausias reperis

Na gal ir ne geriausias reperis, bet mano nuomone tikrai vienas geriausiu old school gangsta rap atstovu

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
youmuthafuckas (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 14 d. 17:25:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomone geriausias reperis

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 286
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 86429