Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ozzy Osbourne


Muzika


Veiklos pradžia: 1968
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Sunkioji muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1948 m. Gruodžio 03 d.
Amžius: 74


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Heavy metal

Pridėti prie mėgstamiausių Hard rock

Pridėti prie mėgstamiausių Blues rock

Pridėti prie mėgstamiausių Rock'n'roll
Informacija

 

Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.]
Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.]
Nors per pastaruosius kelis dešimtmečius daugelis grupių sugebėjo užsitraukti tėvų bei pasaulinės žiniasklaidos neapykantą, tikriausiai tik tokie atlikėjai kaip Alice Cooper‘is, Judas Priest ar Marilyn Manson‘as galėtų savo kontraversiškumu lygintis su Ozzy Osbourne‘u. Buvęs „Black Sabbath“ lyderis visą savo karjerą buvo išjuokiamas - daugiausiai dėl gandų, apibūdinančių jį kaip psichopatą ir satanistą. Tačiau, nepaisant keistos jo reputacijos, niekas negali paneigti, kad Osbourne‘as turėjo neišmatuojamą poveikį sunkiajam metalui. Nors jis negali didžiuotis puikiu balsu (jis laibas ir neturi žemo tembro), jis tai atperka savo gera klausa ir dramatiška nuojauta. Kaip scenos žmogaus, jo instinktai yra beveik neklystantys, jo gyvi pasirodymai visuomet perkrauti kraujo ir blizgesio, kas prikausto daugybę jaunuolių visame pasaulyje. Osbourne‘as sugebėjo įtvirtinti save kaip tarptautinę superžvaigždę, sugebančia parduoti milijonus kiekvieno išleidžiamo albumo įrašų ir surenkančia pilnus stadionus gerbėjų visame pasaulyje bei su kiekvienu nauju albumu pritraukiančia vis daugiau naujų pasekėjų.

John‘as Michael‘as Osbourne‘as savo profesionalią karjerą pradėjo 7-ojo dešimtmečio pabaigoje, kai kartu su gitaristu Tony Iommi, bosistu Geezer‘iu Butler‘iu ir būgnininku Bill‘u Ward‘u sukūrė grupę „Black Sabbath“. Kolektyvas, unikalus savo lėtomis, rūškanomis melodijomis ir temomis, išleido debiutinį savo albumą „Black Sabbath“ 1970-aisiais, o per likusį dešimtmetį padovanojo savo gerbėjams tokius klasika tapusius ir platininiais tiražais parduotus darbus kaip „Paranoid“ bei „Master of Reality“. Po 1978-ųjų albumo „Never Say Die“ Osbourne‘o paslaugų grupėje „Black Sabbath“ buvo atsisakyta, o tai leido jam išbandyti savo, kaip solo atlikėjo, jėgas.

Su savo naująja vadybininke ir žmona Sharon Osbourne‘as subūrė savo paties grupę ir pavadino ją „The Blizzard of Ozz“. Į savo komandą jis pasikvietė gitaristą Randy Rhoads‘ą, bosistą Bob‘ą Daisley ir būgnininką Lee Kerslake‘ą. Pirmasis grupės pavadinimu pavadintas albumas buvo išleistas 1980-aisiais metais Didžiojoje Britanijoje ir 1981-ųjų pradžioje JAV. „Blizzard of Ozz“ turėjo keletą tų pačių sudedamųjų dalių, kaip ir „Black Sabbath“: dainų tekstai buvo sukoncentruoti į paslaptis ir magiją, o gitaros skambėjo sunkiai ir garsiai. Visgi techniškai ši grupė buvo labiau įgudusi ir sugebėdavo sukurti įvairesnių metalo stiliaus variacijų. Albumas „Blizzard of Ozz“, kuriame buvo galima rasti hitais tapusius singlus „Crazy Train“ ir „Mr. Crowley“, pasiekė septintąją Didžiosios Britanijos topo vietą, o Jungtinėse Valstijose užkopė iki 21-ojo laiptelio, kol galiausiai dar du metus buvo gerai perkamas ir tapo tikrai sėkmingu įrašu. Tuomet, lapkritį išleidus albumą „Diary of a Madman“ grupėje Kerslake‘ą ir Daisley pakeitė Tommy Aldridge‘as ir Rudy Sarzo. Šis albumas, kuriame buvo ir narkotikams skirta odė, „Flying High Again“, pasiekė 16-ą JAV topo vietą ir buvo tikrai gerai parduodamas. Kai „Diary“ koncertinės gastrolės įsibėgėjo, albumo pardavimai toliau kilo, o tuo tarpu likusios „Black Sabbath“ šutvės – smuko žemyn.

Osbourne‘as neturėjo jokių problemų surenkant masines gerbėjų minias ir jo karjera atrodė esanti viršūnėje. Visgi iškilo kai kurie kontraversiški faktai, kai jis buvo apkaltintas žiauriu elgesiu su gyvūnais, taip pat jam į galvą buvo pataikyta koncerto metu bei teko keliauti į ligoninę ir atšaukti pasirodymą. Neilgai trukus po to, mįslingoje aviakatastrofoje žuvo Rhoads‘as – grupės sėkmė virto itin nesėkmingu ruožu. Osbourne‘as, praradęs savo geriausią draugą, puolė į sunkią depresiją, planai apie būsimą jo gyvų dainų albumą greitai buvo pakeisti. Vietoj dainų, įrašytų kartu su Rhoads‘u, 1982-aisiais pasirodžiusiame gyvų dainų rinkinyje „Speak of the Devil“ buvo galima išgirsti klasikinių „Black Sabbath“ kūrinių versijas, įrašytas su gitaristu Brad‘u Gillis‘u. Osbourne‘as netrukus buvo atleistas iš kompanijos „Jet Records“, bet vėliau su juo sutartį pasirašyti nusprendė „Epic Records“. Naujuoju Osbourne‘o gitaristu tapo Jake‘as E. Lee – jis padėjo įrašyti 1984-ųjų studijinį albumą „Bark at the Moon“. Nors tokios sėkmės, kaip „Blizzard of Ozz“ ar „Diary of a Madman“, jis nepasiekė, tačiau visgi buvo gana sėkmingas ir leido atlikėjui surengti gastroles kartu su glam metalistais „Mötley Crüe“.

Jau „Bark at the Moon“ nesulaukė malonių kritikų atsiliepimų, tačiau daug šiurkštesnių žodžių susilaukė 1986-ųjų „Ultimate Sin“. Albumas, kuriame, beje, buvo toks hitas, kaip „Shot in the Dark“, kritikų buvo įvertintas kaip pats blogiausias Osbourne‘o studijinis albumas. Jie tikino, kad tai – perteklinis ir neįdomus darbas, tačiau nepaisant to diskas tavo dar vienu didžiuliu hitu, sprendžiant pagal pardavimus ir gerbėjų vertinimus.
Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.]
Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.]
Taip pat 1986-aisiais Osbourne‘as buvo apkaltintas tuo, kad neva per pasąmonę veikiančias žinutes, esančias albumo „Blizzard of Ozz“ dainoje „Suicide Solution“, jis paskatino klausytojus savižudybėms. Pats Ozzy teigė šią dainą parašęs dėl piktnaudžiavimo alkoholiu sukelto poveikio. Nors byla galiausiai buvo atmesta, Osbourne‘as ir vėl pridėjo dar vieną riebų minusą į savo reputaciją.

Savo akcijas jis kiek kilstelėjo 1987-aisiais, kai išleido albumą „Tribute“ – gyvą diską, kuriame buvo 1981-aisiais įrašytos dainos, taip pagerbiant Randy Rhoads‘o atminimą. 1988-aisiais pasirodžiusiame albume „No Rest for the Wicked“ ankstesnį būgnininką Lee pakeitė Zakk‘as Wylde‘as. Įrašas pasirodė esąs vienas iš stipriausių Ozzy karjeroje – paminėti verta dainą „Miracle Man“, kurioje Osbourne‘as išjuokė evangelistą (ir ilgametį priešą) Jimmy Swaggart‘ą. „Just Say Ozzy“, gyvas nepilnas albumas, įrašytas vieno vėliau sekusio koncerto metu, pasirodė 1990-aisiais. Po to, kai po metų įrašė naują studijinį albumą Osbourne‘as pajuto neturįs sau įprasto entuziazmo koncertuoti, mat jau jautė didėjantį savo amžių bei norą daugiau laiko praleisti su šeima. „When No More Tears“ pasirodė 1991-ųjų rudenį ir buvo paskelbta, kad sekančios gastrolės taps paskutiniosiomis prieš Osbourne‘o pasitraukimą. Pasibaigus šioms gastrolėms, 1993-aisiais pasirodė dvigubas gyvas albumas „Live & Loud“, turėjęs įamžinti visą Osbourne‘o karjerą – jis taip pat neva reiškė, kad dainininko šlovės dienos atėjo į pabaigą.
Ozzy - neatskiriamas nuo "Ozzfest". [mtv.com nuotr.]
Ozzy - neatskiriamas nuo "Ozzfest". [mtv.com nuotr.]
Visgi pasitraukimas iš muzikos pasaulio taip ir neįvyko – Osbourne‘as sugrįžo 1995-aisiais su albumu „Ozzmosis“, kuris, nepaisant įvairiausių apžvalgų, per metus buvo parduotas didesniu nei trys milijonai kopijų tiražu. Po albumo pasirodymo vykusios gastrolės tapo vienomis sėkmingiausių, vykusių tą vasarą, todėl Osbourne‘as nutarė sukurti „Ozzfest“ – turnė, kuriame pasirodytų jis ir dar daugybė kitų metalo grupių. Nors 1996-aisiais įvyko vos du pasirodymai, 1997-aisiais vis tiek buvo išleistas albumas, paprastu pavadinimu „The Ozzfest“. Tuo tarpu 1997-ųjų vasaros metu Ozzy gastrolėse jau buvo galima pamatyti tokias žvaigždes kaip „Pantera“, Marilyn Manson‘as bei atgimęs „Black Sabbath“ kolektyvas, kuriame nebuvo tik Bill‘o Ward‘o. Jei neskaityti Sarah McLachlan „Lilith Fair“ gastrolių, „Ozzfest“ 1997-aisiais tapo pačiu sėkmingiausiu metų turu ir tai paskatino Osbourne‘ą išleisti dainų kompiliaciją „The Ozzman Cometh“ jau tų metų lapkritį. Netrukus po to Osbourne‘as sukvietė drauge visą originalią „Black Sabbath“ kompaniją, su kuria įrašė gyvą alvumą „Reunion“, pasirodžiusį 1998-aisiais. Jis taip pat rado laiko įrašyti originalų duetą su populiariu reperiu Busta Rhymes, su kuriuo perdarė klasikinį „Black Sabbath“ hitą „Iron Man“, pervadindami jį į „This Means War“. Šią dainą buvo galima rasti Busta Rhymes 1998-ųjų albume „Extinction Level Event (The Final World Front)“.

„Black Sabbath“ toliau sėkmingai koncertavo ir 1999-aisiais, kai jie vėl tapo pagrindinėmis „Ozzfest“ žvaigždėmis – beje, tai turėjo būti ir paskutinės jų bendros gastrolės. Tais pačiais metais parduotuvėse pasirodė šiurpi Ozzy figūra, pašiepianti dainininką. Osbourne‘as taip pat pagaliau pradėjo darbuotis prie po blankaus 1995-ųjų solo įrašo „Ozzmosis“ seksiančio albumo. Jam padėti sutiko buvęs gitaristas Wylde‘as bei anksčiau grupėje „Faith No More“ būgnus mušęs Mike‘as Bordin‘as, o taip pat buvęs grupių „Suicidal Tendencies“ ir „Infectious Grooves“ bosistas Robert‘as Trujillo. 2001-ieji metai tapo tikrai džiugiais Ozzy bei „Black Sabbath“ gerbėjams – pasirodė naujienos ne tik apie tai, kad legendiniai metalistai vėl atsikuria vasaros pasirodymams „Ozzfest“ ture, bet taip pat ketina keliauti į įrašų studiją bei kartu su prodiuseriu Rick‘u Rubin‘u įrašyti pirmą naują savo studijinį albumą nuo 1978-ųjų darbo „Never Say Die“.
Ozzy su žmona ir vadybininke Sharon. [mtv.com nuotr.]
Ozzy su žmona ir vadybininke Sharon. [mtv.com nuotr.]
Deja, „Epic Records“ išgirdę apie šiuos planus sustabdė po „Ozzfest“ numatytas Ozzy gastroles „Disturbed“, o ketinimai įrašyti albumą buvo atidėti iki jis baigs savo solo darbus. Ozzy gerbėjai tuomet sulaukė dvigubo disko „Ozzfest: Second Stage Live“ – šiame rinkinyje metalo klausytojai rado dainas iš 2000-ųjų festivalio bei per pradinį koncertą 1996-aisiais įrašytus kūrinius. Galiausiai naujas solinis albumas, „Down to Earth“, pasirodė 2001-ųjų rudenį, paskleisdamas kelis sėkmingus roko radijo stočių singlus bei pristatydamas dideles kalėdines gastroles, kuriose Ozzy partneriu buvo Rob Zombie. Tuo tarpu, įkvėpti „MTV“ laidos „Cribs“, kurioje pasirodė jo šeima, Osbourne‘as ir šio kanalo prodiuseriai nusprendė pabandyti sukurti realybės šou apie liūdnai pagarsėjusio atlikėjo šeimos gyvenimą. Sekioję garsiąją šeimą kelis mėnesius 2001-ųjų pabaigoje „MTV“ pristatė „The Osbournes“ – vieną sėkmingiausių šio kanalo realybės šou per visą istoriją. Daugelio žiūrovų pamėgtame šou, kuris turėjo ir dokumentinės juostos, ir situacijų komedijos elementų, Osbourne‘as įgavo naują įvaizdį – apsvaigusio tėvelio su skustuvo aštrumo sąmojingumu, tačiau kartu labai mylinčio savo šeimą. Pasirodymas „MTV“ šou buvo tikrai sėkmingas ir Osbourne‘as netrukus buvo net pakviestas į Baltuosius Rūmus, kur pristatė savo gyvūnų saugojimo programą – ši mintis iškilo po vieno iš šou epizodų, kuriame buvo galima matyti daugybę jo šeimoje auginamų gyvūnų.

1997 m. Ozzy prisidėjo prie savo buvusių kolegų iš "Black Sabbath" ir surengė turnė, po ko buvo išleistas koncertinis albumas "Reunion".

2011 m. lapkritį įvyko antrasis originalios "Black Sabbath" sudėties sugrįžimas. 2012 m. jie vėl surengė turnė ir ketina išleisti visai naują studijinį albumą.
Esamas tekstas

Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.] Nors per pastaruosius kelis dešimtmečius daugelis grupių sugebėjo užsitraukti tėvų bei pasaulinės žiniasklaidos neapykantą, tikriausiai tik tokie atlikėjai kaip Alice Cooper‘is, Judas Priest ar Marilyn Manson‘as galėtų savo kontraversiškumu lygintis su Ozzy Osbourne‘u. Buvęs „Black Sabbath“ lyderis visą savo karjerą buvo išjuokiamas - daugiausiai dėl gandų, apibūdinančių jį kaip psichopatą ir satanistą. Tačiau, nepaisant keistos jo reputacijos, niekas negali paneigti, kad Osbourne‘as turėjo neišmatuojamą poveikį sunkiajam metalui. Nors jis negali didžiuotis puikiu balsu (jis laibas ir neturi žemo tembro), jis tai atperka savo gera klausa ir dramatiška nuojauta. Kaip scenos žmogaus, jo instinktai yra beveik neklystantys, jo gyvi pasirodymai visuomet perkrauti kraujo ir blizgesio, kas prikausto daugybę jaunuolių visame pasaulyje. Osbourne‘as sugebėjo įtvirtinti save kaip tarptautinę superžvaigždę, sugebančia parduoti milijonus kiekvieno išleidžiamo albumo įrašų ir surenkančia pilnus stadionus gerbėjų visame pasaulyje bei su kiekvienu nauju albumu pritraukiančia vis daugiau naujų pasekėjų.John‘as Michael‘as Osbourne‘as savo profesionalią karjerą pradėjo 7-ojo dešimtmečio pabaigoje, kai kartu su gitaristu Tony Iommi, bosistu Geezer‘iu Butler‘iu ir būgnininku Bill‘u Ward‘u sukūrė grupę „Black Sabbath“. Kolektyvas, unikalus savo lėtomis, rūškanomis melodijomis ir temomis, išleido debiutinį savo albumą „Black Sabbath“ 1970-aisiais, o per likusį dešimtmetį padovanojo savo gerbėjams tokius klasika tapusius ir platininiais tiražais parduotus darbus kaip „Paranoid“ bei „Master of Reality“. Po 1978-ųjų albumo „Never Say Die“ Osbourne‘o paslaugų grupėje „Black Sabbath“ buvo atsisakyta, o tai leido jam išbandyti savo, kaip solo atlikėjo, jėgas. Su savo naująja vadybininke ir žmona Sharon Osbourne‘as subūrė savo paties grupę ir pavadino ją „The Blizzard of Ozz“. Į savo komandą jis pasikvietė gitaristą Randy Rhoads‘ą, bosistą Bob‘ą Daisley ir būgnininką Lee Kerslake‘ą. Pirmasis grupės pavadinimu pavadintas albumas buvo išleistas 1980-aisiais metais Didžiojoje Britanijoje ir 1981-ųjų pradžioje JAV. „Blizzard of Ozz“ turėjo keletą tų pačių sudedamųjų dalių, kaip ir „Black Sabbath“: dainų tekstai buvo sukoncentruoti į paslaptis ir magiją, o gitaros skambėjo sunkiai ir garsiai. Visgi techniškai ši grupė buvo labiau įgudusi ir sugebėdavo sukurti įvairesnių metalo stiliaus variacijų. Albumas „Blizzard of Ozz“, kuriame buvo galima rasti hitais tapusius singlus „Crazy Train“ ir „Mr. Crowley“, pasiekė septintąją Didžiosios Britanijos topo vietą, o Jungtinėse Valstijose užkopė iki 21-ojo laiptelio, kol galiausiai dar du metus buvo gerai perkamas ir tapo tikrai sėkmingu įrašu. Tuomet, lapkritį išleidus albumą „Diary of a Madman“ grupėje Kerslake‘ą ir Daisley pakeitė Tommy Aldridge‘as ir Rudy Sarzo. Šis albumas, kuriame buvo ir narkotikams skirta odė, „Flying High Again“, pasiekė 16-ą JAV topo vietą ir buvo tikrai gerai parduodamas. Kai „Diary“ koncertinės gastrolės įsibėgėjo, albumo pardavimai toliau kilo, o tuo tarpu likusios „Black Sabbath“ šutvės – smuko žemyn. Osbourne‘as neturėjo jokių problemų surenkant masines gerbėjų minias ir jo karjera atrodė esanti viršūnėje. Visgi iškilo kai kurie kontraversiški faktai, kai jis buvo apkaltintas žiauriu elgesiu su gyvūnais, taip pat jam į galvą buvo pataikyta koncerto metu bei teko keliauti į ligoninę ir atšaukti pasirodymą. Neilgai trukus po to, mįslingoje aviakatastrofoje žuvo Rhoads‘as – grupės sėkmė virto itin nesėkmingu ruožu. Osbourne‘as, praradęs savo geriausią draugą, puolė į sunkią depresiją, planai apie būsimą jo gyvų dainų albumą greitai buvo pakeisti. Vietoj dainų, įrašytų kartu su Rhoads‘u, 1982-aisiais pasirodžiusiame gyvų dainų rinkinyje „Speak of the Devil“ buvo galima išgirsti klasikinių „Black Sabbath“ kūrinių versijas, įrašytas su gitaristu Brad‘u Gillis‘u. Osbourne‘as netrukus buvo atleistas iš kompanijos „Jet Records“, bet vėliau su juo sutartį pasirašyti nusprendė „Epic Records“. Naujuoju Osbourne‘o gitaristu tapo Jake‘as E. Lee – jis padėjo įrašyti 1984-ųjų studijinį albumą „Bark at the Moon“. Nors tokios sėkmės, kaip „Blizzard of Ozz“ ar „Diary of a Madman“, jis nepasiekė, tačiau visgi buvo gana sėkmingas ir leido atlikėjui surengti gastroles kartu su glam metalistais „Mötley Crüe“. Jau „Bark at the Moon“ nesulaukė malonių kritikų atsiliepimų, tačiau daug šiurkštesnių žodžių susilaukė 1986-ųjų „Ultimate Sin“. Albumas, kuriame, beje, buvo toks hitas, kaip „Shot in the Dark“, kritikų buvo įvertintas kaip pats blogiausias Osbourne‘o studijinis albumas. Jie tikino, kad tai – perteklinis ir neįdomus darbas, tačiau nepaisant to diskas tavo dar vienu didžiuliu hitu, sprendžiant pagal pardavimus ir gerbėjų vertinimus. Ozzy Osbourne'as. [mtv.com nuotr.] Taip pat 1986-aisiais Osbourne‘as buvo apkaltintas tuo, kad neva per pasąmonę veikiančias žinutes, esančias albumo „Blizzard of Ozz“ dainoje „Suicide Solution“, jis paskatino klausytojus savižudybėms. Pats Ozzy teigė šią dainą parašęs dėl piktnaudžiavimo alkoholiu sukelto poveikio. Nors byla galiausiai buvo atmesta, Osbourne‘as ir vėl pridėjo dar vieną riebų minusą į savo reputaciją. Savo akcijas jis kiek kilstelėjo 1987-aisiais, kai išleido albumą „Tribute“ – gyvą diską, kuriame buvo 1981-aisiais įrašytos dainos, taip pagerbiant Randy Rhoads‘o atminimą. 1988-aisiais pasirodžiusiame albume „No Rest for the Wicked“ ankstesnį būgnininką Lee pakeitė Zakk‘as Wylde‘as. Įrašas pasirodė esąs vienas iš stipriausių Ozzy karjeroje – paminėti verta dainą „Miracle Man“, kurioje Osbourne‘as išjuokė evangelistą (ir ilgametį priešą) Jimmy Swaggart‘ą. „Just Say Ozzy“, gyvas nepilnas albumas, įrašytas vieno vėliau sekusio koncerto metu, pasirodė 1990-aisiais. Po to, kai po metų įrašė naują studijinį albumą Osbourne‘as pajuto neturįs sau įprasto entuziazmo koncertuoti, mat jau jautė didėjantį savo amžių bei norą daugiau laiko praleisti su šeima. „When No More Tears“ pasirodė 1991-ųjų rudenį ir buvo paskelbta, kad sekančios gastrolės taps paskutiniosiomis prieš Osbourne‘o pasitraukimą. Pasibaigus šioms gastrolėms, 1993-aisiais pasirodė dvigubas gyvas albumas „Live & Loud“, turėjęs įamžinti visą Osbourne‘o karjerą – jis taip pat neva reiškė, kad dainininko šlovės dienos atėjo į pabaigą. Ozzy - neatskiriamas nuo "Ozzfest". [mtv.com nuotr.] Visgi pasitraukimas iš muzikos pasaulio taip ir neįvyko – Osbourne‘as sugrįžo 1995-aisiais su albumu „Ozzmosis“, kuris, nepaisant įvairiausių apžvalgų, per metus buvo parduotas didesniu nei trys milijonai kopijų tiražu. Po albumo pasirodymo vykusios gastrolės tapo vienomis sėkmingiausių, vykusių tą vasarą, todėl Osbourne‘as nutarė sukurti „Ozzfest“ – turnė, kuriame pasirodytų jis ir dar daugybė kitų metalo grupių. Nors 1996-aisiais įvyko vos du pasirodymai, 1997-aisiais vis tiek buvo išleistas albumas, paprastu pavadinimu „The Ozzfest“. Tuo tarpu 1997-ųjų vasaros metu Ozzy gastrolėse jau buvo galima pamatyti tokias žvaigždes kaip „Pantera“, Marilyn Manson‘as bei atgimęs „Black Sabbath“ kolektyvas, kuriame nebuvo tik Bill‘o Ward‘o. Jei neskaityti Sarah McLachlan „Lilith Fair“ gastrolių, „Ozzfest“ 1997-aisiais tapo pačiu sėkmingiausiu metų turu ir tai paskatino Osbourne‘ą išleisti dainų kompiliaciją „The Ozzman Cometh“ jau tų metų lapkritį. Netrukus po to Osbourne‘as sukvietė drauge visą originalią „Black Sabbath“ kompaniją, su kuria įrašė gyvą alvumą „Reunion“, pasirodžiusį 1998-aisiais. Jis taip pat rado laiko įrašyti originalų duetą su populiariu reperiu Busta Rhymes, su kuriuo perdarė klasikinį „Black Sabbath“ hitą „Iron Man“, pervadindami jį į „This Means War“. Šią dainą buvo galima rasti Busta Rhymes 1998-ųjų albume „Extinction Level Event (The Final World Front)“. „Black Sabbath“ toliau sėkmingai koncertavo ir 1999-aisiais, kai jie vėl tapo pagrindinėmis „Ozzfest“ žvaigždėmis – beje, tai turėjo būti ir paskutinės jų bendros gastrolės. Tais pačiais metais parduotuvėse pasirodė šiurpi Ozzy figūra, pašiepianti dainininką. Osbourne‘as taip pat pagaliau pradėjo darbuotis prie po blankaus 1995-ųjų solo įrašo „Ozzmosis“ seksiančio albumo. Jam padėti sutiko buvęs gitaristas Wylde‘as bei anksčiau grupėje „Faith No More“ būgnus mušęs Mike‘as Bordin‘as, o taip pat buvęs grupių „Suicidal Tendencies“ ir „Infectious Grooves“ bosistas Robert‘as Trujillo. 2001-ieji metai tapo tikrai džiugiais Ozzy bei „Black Sabbath“ gerbėjams – pasirodė naujienos ne tik apie tai, kad legendiniai metalistai vėl atsikuria vasaros pasirodymams „Ozzfest“ ture, bet taip pat ketina keliauti į įrašų studiją bei kartu su prodiuseriu Rick‘u Rubin‘u įrašyti pirmą naują savo studijinį albumą nuo 1978-ųjų darbo „Never Say Die“. Ozzy su žmona ir vadybininke Sharon. [mtv.com nuotr.] Deja, „Epic Records“ išgirdę apie šiuos planus sustabdė po „Ozzfest“ numatytas Ozzy gastroles „Disturbed“, o ketinimai įrašyti albumą buvo atidėti iki jis baigs savo solo darbus. Ozzy gerbėjai tuomet sulaukė dvigubo disko „Ozzfest: Second Stage Live“ – šiame rinkinyje metalo klausytojai rado dainas iš 2000-ųjų festivalio bei per pradinį koncertą 1996-aisiais įrašytus kūrinius. Galiausiai naujas solinis albumas, „Down to Earth“, pasirodė 2001-ųjų rudenį, paskleisdamas kelis sėkmingus roko radijo stočių singlus bei pristatydamas dideles kalėdines gastroles, kuriose Ozzy partneriu buvo Rob Zombie. Tuo tarpu, įkvėpti „MTV“ laidos „Cribs“, kurioje pasirodė jo šeima, Osbourne‘as ir šio kanalo prodiuseriai nusprendė pabandyti sukurti realybės šou apie liūdnai pagarsėjusio atlikėjo šeimos gyvenimą. Sekioję garsiąją šeimą kelis mėnesius 2001-ųjų pabaigoje „MTV“ pristatė „The Osbournes“ – vieną sėkmingiausių šio kanalo realybės šou per visą istoriją. Daugelio žiūrovų pamėgtame šou, kuris turėjo ir dokumentinės juostos, ir situacijų komedijos elementų, Osbourne‘as įgavo naują įvaizdį – apsvaigusio tėvelio su skustuvo aštrumo sąmojingumu, tačiau kartu labai mylinčio savo šeimą. Pasirodymas „MTV“ šou buvo tikrai sėkmingas ir Osbourne‘as netrukus buvo net pakviestas į Baltuosius Rūmus, kur pristatė savo gyvūnų saugojimo programą – ši mintis iškilo po vieno iš šou epizodų, kuriame buvo galima matyti daugybę jo šeimoje auginamų gyvūnų.1997 m. Ozzy prisidėjo prie savo buvusių kolegų iš "Black Sabbath" ir surengė turnė, po ko buvo išleistas koncertinis albumas "Reunion".2011 m. lapkritį įvyko antrasis originalios "Black Sabbath" sudėties sugrįžimas. 2012 m. jie vėl surengė turnė ir ketina išleisti visai naują studijinį albumą.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Dreamer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

See You On The Other Side

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama I'm coming home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Me Hear You Scream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Close My Eyes Forever (+ Lita Ford )

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Just Want You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No more tears

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Crowley

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye to romance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let It Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bark at the moon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hellraiser

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paranoid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Ain't No Nice Guy (+ Slash, Motorhead)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Wanna Stop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Perry Mason

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let me Hear You Scream (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama I'm coming home (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diary of a madman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soul Sucker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Jekyll Doesn't Hide

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suicide solution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Rain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crucify

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Iron man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Old L.A. Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Life Won't Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shot in the dark

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crucify the Dead (+ Slash)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tomorrow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Almighty Dollar

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You can't kill rock 'n' roll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here for You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Killer of giants

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back on earth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock 'n' roll rebel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bloodbath in paradise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr.Crowley (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy train (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trap Door

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

War pigs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake the Dead (+ Alice Cooper)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lay Your World On Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diggin’ Me Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want It More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I don't know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Junkie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Running Out of Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Not Going Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thunder Underground

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gets Me Through

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Road to nowhere

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fearless

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aimee

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I don't want to change the world

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Steal away (the night)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lightning strikes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Revelation (Mother Earth)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paranoid (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Illusion

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No More Tears (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Denial

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ghost Behind My Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye to romance (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Countdown's Begun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One More Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Means War!! (+ Busta Rhymes)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Latimer’s Mercy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never know why

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Now you see it (now you don't)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bark at the Moon (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Centre Of Eternity

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Graveyard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Love You All

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Know...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hand of the Enemy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Sabbath

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You're no different

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That I Never Had

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flying high again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

N.I.B.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Little Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So tired

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fairies Wear Boots (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Snow blind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Desire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can You Hear Them

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sabbath, bloody Sabbath

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire in the sky

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Iron man/Children of the grave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Demon alcohol

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zombie stomp

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Civilize the Universe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Facing Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Believer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy babies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whole World's Fallin' Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Secret loser

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Changes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank God for the bomb

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

SATO

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No bone movies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guitar solo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little dolls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time after time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miracle man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

11 Silver

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr.Tinkertrain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Over the mountain (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Patient Number 9 (+ Jeff Beck)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fairies wear boots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting for darkness

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drum solo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

SIN

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk on Water

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dee

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Alive

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fool like you

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Devil's daughter (Holy war)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sympton of the universe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Escape From Now (+ Tony Iommi)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jump the Moon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One of Those Days (+ Eric Clapton)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Children of the grave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breakin' all the rules

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eat Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Over the Mountain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tattooed dancer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

AVH

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Straight To Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sweet leaf

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Degradation Rules (+ Tony Iommi)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Immortal (Ft. Mike McCready)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Wizard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ultimate sin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never say die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr Darkness (+ Zakk Wylde)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Slow Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Easy Way Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sunshine of Your Love (Cream)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In My Life (The Beatles)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing Feels Right (+ Zakk Wylde)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All the Young Dudes (Mott the Hoople)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Parasite (+ Zakk Wylde)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sympathy for the Devil The Rolling Stones)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's a Raid (+ Post Malone)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Changes (+ Kelly Osbourne)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Woman (John Lennon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who's Fooling Who (+ Bill Ward, Tony Iommi)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scary Little Green Men

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

God Only Knows

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Today Is the End

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mississippi Queen (Mountain)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire (Arthur Brown)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holy for Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Evil Shuffle (+ Zakk Wylde)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For What It's Worth (Buffalo Springfield)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Thousand Shades (+ Jeff Beck)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take What You Want (+ Post Malone)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Changes (Black Sabbath)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

21st Century Schizoid Man (King Crimson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dead and Gone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Working Class Hero (John Lennon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ordinary Man (+ Elton John)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Times (The Animals)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rocky Mountain Way (Joe Walsh)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Darkside Blues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ordinary Man ft. Elton John

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go Now ( Bessie Banks)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (66)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
aris
2013 m. gegužės 17 d. 14:22:28 2013-05-17 14:24:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Apie Ozzy tik gerai arba tyla,ne kaip apie mirusį,bet kaip apie tamsos princą{#},puikus atlikėjas,klausau jį jau 40 metų....ir visada kaifuoju


Atsakyti
FrIz7
2013 m. balandžio 22 d. 09:14:50 2013-09-13 17:06:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau kaip šito žmogaus muzikos ankščiau nepastebėjau.Tikrai turi gerų dainų, reikės daugiau paklausyti.Jis man primena Johna Lennona kažkuo, ta jo daina "dreamer" primena Johno "imagine" daina.{#}


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
JGmore
2013 m. balandžio 20 d. 12:17:37 2013-04-22 21:56:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip... aičiū labai už patarimus............ bandysiu tą savo neišmanymą demonstruot kiek tik galiu ir kišt savo nuomonę kuo dažniau........... Ozis čiulpia. Taškas.


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
labamba325
2013 m. balandžio 20 d. 01:10:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinau, taip ale jie priskiriami, bet užkietėję metalistai, net ir pats ozis, pradininkais laiko motorheadus. Aplamai, jau sakiau, kad tas žodis metalas yra per daug subjektyvus. Fsio. Aš tau patarčiau išmesti savo iš ankstinį nusistatymą ir vėlgi perklausyt, kad ir to paties "Scream"- visą nuo pradžių iki galo ir poto sakyk, kad ozio nelaikai metalistu, kad jis supopsėjo, ir kitais būdais demonstruok savo neišmanymą. Aleliuja. Beje mane žavi tavo įstabios žinios. :) taip ir toliau ! {#} Tobulai įvaldyta daugtaškių dėjimo technika. 


Atsakyti
JGmore
2013 m. balandžio 19 d. 22:14:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Įtark tu ką nori.......... man tai kas....... tiesiog išmesk savo nuomonę apie jį ir iš naujo paklausyk to paties 'Scream'... Nu sry, nenoriu pyktis ir dergtis, bet man įspūdžio jo muzika nedaro............ O prie metalo pradininkų vat kaip tik ir priskiriami BS, deep purple ar Led Zepai..... Na, aišku, to primityvaus metalo, bet...... O Motorheadai jei ką pradėjo heavy/speed'ą.......


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
labamba325
2013 m. balandžio 18 d. 20:33:15 2013-04-18 22:22:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš ir nesakau, kad visi metalistai turėjo nuopolių, bet tikrai dažnas, cheezus, beto galiu paklaust, ką tu laikai tikru metalistų? Ką turi omeny 'nusipopsėjęs'- muziką' ? Tie patys black sabbath niekada nebuvo sunkūs. Kiti net ginčijas, kad jų negalima laikyti metalo pradininkais, nes tai nemetalas, greičiaujau heavy rock'as ir ale motorheadai sukūrė metalą, savo ruožtu Lemis labiau linkęs save vadinti heavy rock'n'roll atstovu. "Metalas" ar "metalistas" yra per daug subjektyvios sąvokos. Sakydama, kad ozis "supopsėjo" tu vėl nusišneki, visų pirma, nes jis niekada ir nebuvo Deicide ar Testament sunkumo ir antra c'mon, pasiklausyk "Scream" arba "Black Rain" albumų. Įtariu, kad net visiškai juo nesidomi, gal išgirdai, kažkokį lengvesni jo gabalą ir pagal savo išmanymą nusprendei, kad ale "supopsėjo". Ozzis kaip tik kaip retas kitas išliko ištikimas sau.


Atsakyti
JGmore
2013 m. balandžio 18 d. 17:46:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vai vai, koks apakęs fanas....... visų pirma, asmeninės noumonės nusišnekėjimu pavadinti negalima...... Antra, ne visi metalistai turėjo nuopuolių.... Patikėk tą žinau. Beje, ozio metalistu dabar nebepavadinčiau.... Beje, kalbu ne apie jį kaip žmogų, taip žinau, kad jis atsigavo, atrodo jau bent kaip žmogus, bet palyginus ozį iš BS - kaip žinai, jie pradėjo visą metalinę muziką - su oziu dabar -  nepyk, bet nusipopsinęs nesveikai - nematau net reikalo išvadas kokias nors daryt, tik tiek, kad viskas aišku... O tas 'nepaisant kelių paskutinių kartų' skliausteliuose labai jau juokingai atrodo..........


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
labamba325
2013 m. balandžio 18 d. 14:18:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nusišneki.  Ozzio , kaip ir daugelio kitų metalistų, gyvenime buvo daug nuopolių, bet dabar jis kaip tik atsigavęs! nevartojo narkotikų jau gal 6 metus (nepaisant kelių paskutinių kartų). Fucking Black Sabbath atsikūrė! Jis kaip tik ant bangos.


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 20
  Iš viso užsiregistravę: 73166
  Naujausias narys: Kazhkas
  Šiandien apsilankė: 18902