Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Puff Daddy


Muzika


Veiklos pradžia: 1991
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1969 m. Lapkričio 04 d.
Amžius: 51


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Hip hop

Mėgstamas stilius R&B

Mėgstamas stilius Dance pop


Informacija

 

Diddy. [mtv.com nuotr.]
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Didžiausias dešimtojo dešimtmečio hip-hopo impresarijus Sean Combs - žinomas kaip Puff Daddy, o vėliau pakeitęs savo slapyvardį į P. Diddy, tuomet – tiesiog į Diddy, o 2014-ais vėl susigrąžinęs Puff Daddy – sukūrė daugiamilijoninę industriją „Bad Boy Entertainment“, kurioje sukurti ir paties Combso prodiusuoti tokie vardai, kaip Notorious B.I.G., Craig Mack, Faith Evans, „112“ bei „Total“.

Atsakingas už daugiau nei 100 milijono dolerių vertės kūrybą ir 1996-aisiais „ASCAP“ išrinktas geriausių dainų tekstų autoriumi, iš kitos pusės Diddy daugelio hip-hop‘o bendruomenės atstovų kritikuojamas už tai, kad užgniaužė pogrindinį šio muzikos stiliaus skambesį ir už per didelį pasitikėjimą semplais, kurie ir buvo esmine daugelio jo hitu dalimi. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje sėkmingai darbavęsis „Uptown Records“ kompanijoje ir padėjęs kurti puikius kūrinius „Father MC“, Mary J. Blige bei Jodeci, Combs‘as galiausiai nutarė įkurti savo paties leidybinę firmą „Bad Boy“, su kuria sutartis pasirašė minėtieji B.I.G., Evans ir Mack‘as – buvo sukurta pakankamai hitu, kad susicementuotų aljansas su kita įrašų gigante „Arista Records“. Itin dažnai visuose sluoksniuose aptarinėtas ir skelbtas nesutarimas su kita leidybos kompanija „Death Row Records“ (kurioje Tupac‘as Shakur‘as ir firmos galva Suge Knight‘as laikyti Vakarų kranto/tamsiosios dalies ekvivalentais Notorious B.I.G. ir Combs‘ui) galiausiai baigėsi 1996-ųjų metų pabaigoje, kai Shakur‘as buvo nužudytas, o Knight‘as atsidūrė už grotų. Po šešių mėnesių iš gyvenimo pasitraukė ir Notorious B.I.G., o draugą palaidojęs ir gedėti baigęs Combs‘as įžengė į sėkmingiausius savo karjeros muzikos topuose metus – 1997-uosius.
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Gimęs 1970-aisiais Harleme, Sean‘as Combs‘as didžiąją vaikystės dalį praleido Niujorke. Būdamas jau apsukrus verslininkas, Combs‘as padavė paraišką stoti į Vašingtone esantį Hovardo universitetą, tuo pačiu įtikindamas vaikystės draugą Heavy D, kad šis padėtų jam gauti sutartį su leidybine firma, kurioje pastarasis tuo metu įrašinėjo, „Uptown Records“. Po keleto mėnesių jis jau buvo vieno iš padalinių vadovas ir galvojo apie viceprezidento postą – tokias svajones paskatino pagrindinio prodiuserio darbas, kuriant Father MC 1990-ųjų albumą „Father's Day“, tapusį dideliu hitu. Vėliau sekė kiti sėkmingi jo darbai, 1992-aisiais pasirodę Mary J. Blige („What's the 411?“) ir Heavy D su „The Boyz“ („Blue Funk“. Visgi, sekančiais metais „Uptown“ atleido Combs‘ą – to priežastimi, manoma, buvo per didelės vaikino ambicijos. 1993-aisiais jis toliau dirbo kaip remiksuotojas ir rizikuodamas įkūrė savo paties leidybinę firmą „Bad Boy Entertainment“, kurios darbas vyko jo paties apartamentuose, turint tik keletą darbuotojų. Po daugiau nei metų sunkaus darbo, jis galiausiai pasirašė sutartis su dviem sėkmingais atlikėjais: buvusiu „EPMD“ atstovu Craig‘u Mack‘u ir Notorious B.I.G. Mack‘as savąjį laiką pasiekė 1994-ųjų viduryje, kai jo dainos „Flava in Ya Ear“ premiksas (atliktas su LL Cool J, Busta Rhymes, Rampage ir Notorious B.I.G.) pasiekė Top 10-uką ir tapo pirmuoju platininiu „Bad Boy“ kompanijos įrašu. 1995-ųjų pradžioje B.I.G. padovanojo ir antrąjį tokį titulą, kai jo antrasis hitas, daina „Big Poppa“, pasiekė šeštąją pop muzikos topo vietą. Mack‘o albumas „Project: Funk da World“ galiausiai tapo „auksiniu“, o Notorious B.I.G. diskas „Ready to Die“ sugebėjo pasiekti net du kartus titulinio tiražą.
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Diddy. [mtv.com nuotr.]
1995-aisiais Sean‘as "Puffy" Combs‘as pradėjo plėsti savo „Bad Boy“ kompaniją, priimdamas į ją „platininius“ R&B atlikėjus Faith Evans ir „Total“ (abu iš jų surišti su B.I.G. - Evans buvo jo žmona, o „Total“ – buvusi jo pagalbinių atlikėjų grupė) bei dar vieną „platininių“ pardavimų kolektyvą „112“ (tai įvyko 1996-aisiais). Jis taip pat prodiusavo daugeliui atlikėjų už savo kompanijos ribų – tokiais buvo Aretha Franklin, „Boyz II Men“, Mariah Carey, „TLC“, „SWV“ bei Lil' Kim. Vėliau prie savo komandos jis prijungė dar du į hip-hop‘ą orientuotus muzikantus, Mase ir „The LOX“. Visgi, tuo metu Combs‘as ir B.I.G. įsipainiojo į nesutarimus su „Death Row Records“ vadovu Suge Knight‘u ir kita didele hip-hop‘o žvaigžde, Tupac‘u Shakur‘u. Pastarasis apkaltino Combs‘ą dalyvavimu 1994-ųjų metų susišaudyme, išjuokė B.I.G. teigdamas, kad pats miegojo su jo žmona Faith Evans ir kitaip grasino jiedviem savo hitu tapusioje dainoje „Hit 'Em Up“. (Vaizdo klipe buvo galima matyti du personažus, P.I.G. ir Buffy, iš kurių įvairiais būdais buvo tyčiojamasi.) Kaip ten bebūtų, 1996-ųjų rugsėjo mėnesį Shakur‘as buvo pašautas ir nužudytas nežinomų užpuolikų, o vos po šešių mėnesių, 1997-ųjų kovo mėnesį, jau pats B.I.G. buvo rastas panašiu būdu „pašalintas“ iš gyvenimo. Praėjus tik tiks savaitėms, pasirodęs antrasis jo albumas debiutavo pirmoje šalies topo vietoje ir galiausiai pasiekė šešis kartus platininio statusą. Singlas "Hypnotize" taip pat tapo hitu numeris vienas ir kelis mėnesius po B.I.G. mirties nesitraukė iš topų. Nors Combs‘as pats jau ruošė savo debiutinį solo albumą, pasivadinęs Puff Daddy slapyvardžiu, jis keletui mėnesiu metė disko įrašus ir gedėjo žuvusio draugo. Kai 1997-ųjų viduryje jis sugrįžo, tai tapo savotišku jo kerštu – singlas „Can't Nobody Hold Me Down“ beveik dviem mėnesiams įsitaisė šalies topo viršūnėje. Netrukus po jo į topų aukštumas šovė kitas milžiniškas hitas – daina, skirta B.I.G. atminimui – „I'll Be Missing You“, įrašyta kartu su velionio našle Evans.
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Vėliau sekęs Combs‘o, jau kaip Puff Daddy, debiutinis albumas „No Way Out“ šokko tiesiai į pirmąją topo vietą ir net keletą kartų keitė savo „platininio“ disko skaičių. 1998-aisiais šis albumas laimėjo „Grammy“ statulėlę geriausio repo albumo kategorijoje, o „I'll Be Missing You“ pripažinta geriausiu repo duetu ar grupės darbu. 1999-aisiais buvo išleistas albumas „Forever“, tačiau greitas jo pasirodymas ir naujų idėjų trūkumas nuvylė gerbėjus ir sumažino pardavimus. Nesėkmių viršūne tapo teisėsaugos pareigūnų kaltinimai balandžio 15-ąją itin stipriai sumušus „Interscope Records“ vadovą Steve‘ą Stoute‘ą – dėl šių įtarimų reperis atsidūrė teisiamųjų suole. Rugsėjį vykusiame procese, daugelio jo nemėgusių žmonių nusivylimui, Puffy pavyko įtikinti teismą sumažinti kaltinimus iki antrojo laipsnio priekabiavimo. Dar labiau kontraversiškų nuomonių pasirodė, kai spauda išplatino pranešimus apie reperio santykius su dainininke bei aktore Jennifer Lopez. Kelis mėnesius juos persekiojo gandai apie sužadėtuves, tačiau tikrosios problemos prasidėjo, kai gruodžio mėnesį jie atsidūrė susišaudymo vietoje, viename iš Niujorko klubų. Pora buvo apklausiama, kol galiausiai abu teismas apkaltino dėl nelegalių ginklų laikymo. Tuomet dėl incidento buvo apkaltintas reperis Shyne, tačiau Puffy dėl ginklų turėjimo kaltinimai atsiimti nebuvo. Kai jo teisminis procesas dėl susišaudymo galiausiai baigėsi, spalį teismą pasiekė dar du ieškiniai, liečiantys reperį. Pirmasis – tai jo vairuotojo, panorusio 3 milijonų JAV dolerių už neva patirtas traumas ir stresą, o antrasis - 1,8 milijono vertės kaltinimas, pateiktas naktinio klubo savininko dėl po susišaudymo sumažėjusių pajamų. Nors iš pradžių Lopez palaikė ir rėmė Puffy, 2001-ųjų Valentino dieną ji nutraukė su juo draugystę.
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Diddy. [mtv.com nuotr.]
Dėl visos šios painiavos planuotas giesmių albumas buvo stumteltas į vasarą, tačiau „Bad Boy“ stovyklą pirmosios geros žinios pasiekė jau kovo mėnesį - Puffy buvo išteisintas iš visų su susišaudymu klube susijusiu kaltinimų. Mėnesio pabaigoje reperis paskelbė, keičiantis savo sceninį vardą į P. Diddy, o kartu kiek koreguos tiek savo paties, tiek leidybinės firmos kryptį. Jis įrašė žadėtąjį giesmių albumą „Thank You“, o taip pat ir naują solinį darbą „The Saga Continues“, tačiau pastarasis taip niekada ir nebuvo išleistas. Vasarą pasirodęs kūrinys „Bad Boy for Life“ tapo didžiausiu hitu per keletą pastarųjų reperio karjeros metų, o kino filmo „Training Day“ garso takelyje suskambo jo kartu su David‘u Bowie atlikta daina. 2002-aisiais Combs‘as patyrė gana skaudų smūgį, kai tų metų pavasarį „Arista“ įrašų kompanija nutraukė „Bad Boy“ firmos rėmimą, o kartu savo globai pasiėmė ir Evans. „Bad Boy“ premiksų kolekcija „We Invented the Remix“ tapo paskutiniuoju bendru su „Arista“ išleistu darbu. Iš kompanijos į „Def Jam“ pereiti nutarė ir „112“, tačiau šiems „švariai“ pasitraukti nepavyko. Diddy atšventė naują partnerystės sutartį su kitu leidybos gigantu „Universal“ ir ta proga, 2004-ųjų kovą išleido savo kompanijos apžvalga tapusį albumą „Bad Boy's 10th Anniversary... The Hits“. Smunkanti jo firmos padėtis pradėjo taisytis 2006-ųjų vasarą, kai į topų viršūnes pakilo Yung Joc kūrinys „It's Going Down“ bei seksualiosios Cassie daina “Me&U“, o ši sėkmė paruošė dirvą ir paties reperio soliniam, kviestinių žvaigždžių prikimštam, albumui „Press Play“, kuris pasirodė tų metų spalį.
Esamas tekstas

Diddy. [mtv.com nuotr.] Didžiausias dešimtojo dešimtmečio hip-hopo impresarijus Sean Combs - žinomas kaip Puff Daddy, o vėliau pakeitęs savo slapyvardį į P. Diddy, tuomet – tiesiog į Diddy, o 2014-ais vėl susigrąžinęs Puff Daddy – sukūrė daugiamilijoninę industriją „Bad Boy Entertainment“, kurioje sukurti ir paties Combso prodiusuoti tokie vardai, kaip Notorious B.I.G., Craig Mack, Faith Evans, „112“ bei „Total“. Atsakingas už daugiau nei 100 milijono dolerių vertės kūrybą ir 1996-aisiais „ASCAP“ išrinktas geriausių dainų tekstų autoriumi, iš kitos pusės Diddy daugelio hip-hop‘o bendruomenės atstovų kritikuojamas už tai, kad užgniaužė pogrindinį šio muzikos stiliaus skambesį ir už per didelį pasitikėjimą semplais, kurie ir buvo esmine daugelio jo hitu dalimi. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje sėkmingai darbavęsis „Uptown Records“ kompanijoje ir padėjęs kurti puikius kūrinius „Father MC“, Mary J. Blige bei Jodeci, Combs‘as galiausiai nutarė įkurti savo paties leidybinę firmą „Bad Boy“, su kuria sutartis pasirašė minėtieji B.I.G., Evans ir Mack‘as – buvo sukurta pakankamai hitu, kad susicementuotų aljansas su kita įrašų gigante „Arista Records“. Itin dažnai visuose sluoksniuose aptarinėtas ir skelbtas nesutarimas su kita leidybos kompanija „Death Row Records“ (kurioje Tupac‘as Shakur‘as ir firmos galva Suge Knight‘as laikyti Vakarų kranto/tamsiosios dalies ekvivalentais Notorious B.I.G. ir Combs‘ui) galiausiai baigėsi 1996-ųjų metų pabaigoje, kai Shakur‘as buvo nužudytas, o Knight‘as atsidūrė už grotų. Po šešių mėnesių iš gyvenimo pasitraukė ir Notorious B.I.G., o draugą palaidojęs ir gedėti baigęs Combs‘as įžengė į sėkmingiausius savo karjeros muzikos topuose metus – 1997-uosius. Diddy. [mtv.com nuotr.] Gimęs 1970-aisiais Harleme, Sean‘as Combs‘as didžiąją vaikystės dalį praleido Niujorke. Būdamas jau apsukrus verslininkas, Combs‘as padavė paraišką stoti į Vašingtone esantį Hovardo universitetą, tuo pačiu įtikindamas vaikystės draugą Heavy D, kad šis padėtų jam gauti sutartį su leidybine firma, kurioje pastarasis tuo metu įrašinėjo, „Uptown Records“. Po keleto mėnesių jis jau buvo vieno iš padalinių vadovas ir galvojo apie viceprezidento postą – tokias svajones paskatino pagrindinio prodiuserio darbas, kuriant Father MC 1990-ųjų albumą „Father's Day“, tapusį dideliu hitu. Vėliau sekė kiti sėkmingi jo darbai, 1992-aisiais pasirodę Mary J. Blige („What's the 411?“) ir Heavy D su „The Boyz“ („Blue Funk“. Visgi, sekančiais metais „Uptown“ atleido Combs‘ą – to priežastimi, manoma, buvo per didelės vaikino ambicijos. 1993-aisiais jis toliau dirbo kaip remiksuotojas ir rizikuodamas įkūrė savo paties leidybinę firmą „Bad Boy Entertainment“, kurios darbas vyko jo paties apartamentuose, turint tik keletą darbuotojų. Po daugiau nei metų sunkaus darbo, jis galiausiai pasirašė sutartis su dviem sėkmingais atlikėjais: buvusiu „EPMD“ atstovu Craig‘u Mack‘u ir Notorious B.I.G. Mack‘as savąjį laiką pasiekė 1994-ųjų viduryje, kai jo dainos „Flava in Ya Ear“ premiksas (atliktas su LL Cool J, Busta Rhymes, Rampage ir Notorious B.I.G.) pasiekė Top 10-uką ir tapo pirmuoju platininiu „Bad Boy“ kompanijos įrašu. 1995-ųjų pradžioje B.I.G. padovanojo ir antrąjį tokį titulą, kai jo antrasis hitas, daina „Big Poppa“, pasiekė šeštąją pop muzikos topo vietą. Mack‘o albumas „Project: Funk da World“ galiausiai tapo „auksiniu“, o Notorious B.I.G. diskas „Ready to Die“ sugebėjo pasiekti net du kartus titulinio tiražą. Diddy. [mtv.com nuotr.] 1995-aisiais Sean‘as "Puffy" Combs‘as pradėjo plėsti savo „Bad Boy“ kompaniją, priimdamas į ją „platininius“ R&B atlikėjus Faith Evans ir „Total“ (abu iš jų surišti su B.I.G. - Evans buvo jo žmona, o „Total“ – buvusi jo pagalbinių atlikėjų grupė) bei dar vieną „platininių“ pardavimų kolektyvą „112“ (tai įvyko 1996-aisiais). Jis taip pat prodiusavo daugeliui atlikėjų už savo kompanijos ribų – tokiais buvo Aretha Franklin, „Boyz II Men“, Mariah Carey, „TLC“, „SWV“ bei Lil' Kim. Vėliau prie savo komandos jis prijungė dar du į hip-hop‘ą orientuotus muzikantus, Mase ir „The LOX“. Visgi, tuo metu Combs‘as ir B.I.G. įsipainiojo į nesutarimus su „Death Row Records“ vadovu Suge Knight‘u ir kita didele hip-hop‘o žvaigžde, Tupac‘u Shakur‘u. Pastarasis apkaltino Combs‘ą dalyvavimu 1994-ųjų metų susišaudyme, išjuokė B.I.G. teigdamas, kad pats miegojo su jo žmona Faith Evans ir kitaip grasino jiedviem savo hitu tapusioje dainoje „Hit 'Em Up“. (Vaizdo klipe buvo galima matyti du personažus, P.I.G. ir Buffy, iš kurių įvairiais būdais buvo tyčiojamasi.) Kaip ten bebūtų, 1996-ųjų rugsėjo mėnesį Shakur‘as buvo pašautas ir nužudytas nežinomų užpuolikų, o vos po šešių mėnesių, 1997-ųjų kovo mėnesį, jau pats B.I.G. buvo rastas panašiu būdu „pašalintas“ iš gyvenimo. Praėjus tik tiks savaitėms, pasirodęs antrasis jo albumas debiutavo pirmoje šalies topo vietoje ir galiausiai pasiekė šešis kartus platininio statusą. Singlas "Hypnotize" taip pat tapo hitu numeris vienas ir kelis mėnesius po B.I.G. mirties nesitraukė iš topų. Nors Combs‘as pats jau ruošė savo debiutinį solo albumą, pasivadinęs Puff Daddy slapyvardžiu, jis keletui mėnesiu metė disko įrašus ir gedėjo žuvusio draugo. Kai 1997-ųjų viduryje jis sugrįžo, tai tapo savotišku jo kerštu – singlas „Can't Nobody Hold Me Down“ beveik dviem mėnesiams įsitaisė šalies topo viršūnėje. Netrukus po jo į topų aukštumas šovė kitas milžiniškas hitas – daina, skirta B.I.G. atminimui – „I'll Be Missing You“, įrašyta kartu su velionio našle Evans. Diddy. [mtv.com nuotr.] Vėliau sekęs Combs‘o, jau kaip Puff Daddy, debiutinis albumas „No Way Out“ šokko tiesiai į pirmąją topo vietą ir net keletą kartų keitė savo „platininio“ disko skaičių. 1998-aisiais šis albumas laimėjo „Grammy“ statulėlę geriausio repo albumo kategorijoje, o „I'll Be Missing You“ pripažinta geriausiu repo duetu ar grupės darbu. 1999-aisiais buvo išleistas albumas „Forever“, tačiau greitas jo pasirodymas ir naujų idėjų trūkumas nuvylė gerbėjus ir sumažino pardavimus. Nesėkmių viršūne tapo teisėsaugos pareigūnų kaltinimai balandžio 15-ąją itin stipriai sumušus „Interscope Records“ vadovą Steve‘ą Stoute‘ą – dėl šių įtarimų reperis atsidūrė teisiamųjų suole. Rugsėjį vykusiame procese, daugelio jo nemėgusių žmonių nusivylimui, Puffy pavyko įtikinti teismą sumažinti kaltinimus iki antrojo laipsnio priekabiavimo. Dar labiau kontraversiškų nuomonių pasirodė, kai spauda išplatino pranešimus apie reperio santykius su dainininke bei aktore Jennifer Lopez. Kelis mėnesius juos persekiojo gandai apie sužadėtuves, tačiau tikrosios problemos prasidėjo, kai gruodžio mėnesį jie atsidūrė susišaudymo vietoje, viename iš Niujorko klubų. Pora buvo apklausiama, kol galiausiai abu teismas apkaltino dėl nelegalių ginklų laikymo. Tuomet dėl incidento buvo apkaltintas reperis Shyne, tačiau Puffy dėl ginklų turėjimo kaltinimai atsiimti nebuvo. Kai jo teisminis procesas dėl susišaudymo galiausiai baigėsi, spalį teismą pasiekė dar du ieškiniai, liečiantys reperį. Pirmasis – tai jo vairuotojo, panorusio 3 milijonų JAV dolerių už neva patirtas traumas ir stresą, o antrasis - 1,8 milijono vertės kaltinimas, pateiktas naktinio klubo savininko dėl po susišaudymo sumažėjusių pajamų. Nors iš pradžių Lopez palaikė ir rėmė Puffy, 2001-ųjų Valentino dieną ji nutraukė su juo draugystę. Diddy. [mtv.com nuotr.] Dėl visos šios painiavos planuotas giesmių albumas buvo stumteltas į vasarą, tačiau „Bad Boy“ stovyklą pirmosios geros žinios pasiekė jau kovo mėnesį - Puffy buvo išteisintas iš visų su susišaudymu klube susijusiu kaltinimų. Mėnesio pabaigoje reperis paskelbė, keičiantis savo sceninį vardą į P. Diddy, o kartu kiek koreguos tiek savo paties, tiek leidybinės firmos kryptį. Jis įrašė žadėtąjį giesmių albumą „Thank You“, o taip pat ir naują solinį darbą „The Saga Continues“, tačiau pastarasis taip niekada ir nebuvo išleistas. Vasarą pasirodęs kūrinys „Bad Boy for Life“ tapo didžiausiu hitu per keletą pastarųjų reperio karjeros metų, o kino filmo „Training Day“ garso takelyje suskambo jo kartu su David‘u Bowie atlikta daina. 2002-aisiais Combs‘as patyrė gana skaudų smūgį, kai tų metų pavasarį „Arista“ įrašų kompanija nutraukė „Bad Boy“ firmos rėmimą, o kartu savo globai pasiėmė ir Evans. „Bad Boy“ premiksų kolekcija „We Invented the Remix“ tapo paskutiniuoju bendru su „Arista“ išleistu darbu. Iš kompanijos į „Def Jam“ pereiti nutarė ir „112“, tačiau šiems „švariai“ pasitraukti nepavyko. Diddy atšventė naują partnerystės sutartį su kitu leidybos gigantu „Universal“ ir ta proga, 2004-ųjų kovą išleido savo kompanijos apžvalga tapusį albumą „Bad Boy's 10th Anniversary... The Hits“. Smunkanti jo firmos padėtis pradėjo taisytis 2006-ųjų vasarą, kai į topų viršūnes pakilo Yung Joc kūrinys „It's Going Down“ bei seksualiosios Cassie daina “Me&U“, o ši sėkmė paruošė dirvą ir paties reperio soliniam, kviestinių žvaigždžių prikimštam, albumui „Press Play“, kuris pasirodė tų metų spalį.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

I'll Be Missing You (+ Faith Evans, 112)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Wanna Know (+ Enya, Mario Winans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Night (+ Keyshia Cole)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come with Me (+ Jimmy Page)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feelin' So Good (Bad Boy Remix) (su G. Dep) (+ Jennifer Lopez)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someone To Love Me (Naked) ( (+ Lil Wayne, Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come to Me (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tell Me (+ Christina Aguilera)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Best Friend

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Queen Bitch Pt. 2 (+ Lil Kim)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shake Ya Tailfeather (+ Murphy Lee, Nelly)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Through the Pain (She Told Me) (+ Mario Winans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Notorious B.I.G. (+ Lil Kim, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No More Drama (+ Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unfoolish (+ Ashanti, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Know (+ Usher)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Homie (+ Rick Ross, French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need A Girl (1 dalis) (+ Usher, Loon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

P.E. 2000

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Changing of the Guards (+ Pusha T)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Son Of A Gun (Remix) (+ Missy Elliott, Janet Jackson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nasty Girl (su Jagged Edge & Avery Storm) (+ Nelly, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I know what girls like (+ Lil Kim, Jay-Z)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bad Boy for Life (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love & Life Intro (+ Jay-Z, Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Has Been Said (+ Eminem, Obie Trice, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diddy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Way Out (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dance With Me (Remix) / Peaches & Cream (Remix) (+ 112, Beanie Sigel, Ludacris)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Been Around The World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Hear Voices

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's Crazy (su Black Rob, G. Dep) (+ Missy Elliott, Snoop Dogg)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Child of the Ghetto

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What You Gonna Do?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Notorious B.I.G. (Remix) (+ Lil Kim)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forever (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Victory

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Roll With Me (+ Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Senorita

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's Crazy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's All About The Benjamins (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Special Feeling (su Mika Lett)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mad Rapper (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No More Drama (Remix) (+ Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need a Girl (To Bella)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happily Ever After (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1000 Stacks (+ Nelly)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Facts

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wanna Move (su Scar) (+ Novembers Doom, Ciara)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Money Ain't A Problem (+ French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

P.S. 112 (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everyday (Amor) (+ Jadakiss, Styles P, Pusha T)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Am (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Stop What You're Doing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do You Like It... Do You Want It...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diddy Rock (su Shawnna) (+ Twista, Timbaland)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Got The Power

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holy Ghost (+ Rick Ross)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Gets No Love (+ Loon, Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Change (+ Akon, Mary J. Blige, T-Pain)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ocho Cinco (+ MGK, Los, Red Cafe, French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someone (+ SWV)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Check Me Out (+ Meek Mill, Trey Songz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trade It All (Part 2) (su Jagged Edge) (+ Fabolous)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heartbreak Hotel (+ Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't Eat (+ Jadakiss)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can‘t Talk to Her (su Joe Hooker) (+ Loon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Million Dollar Girl (+ Keri Hilson, Trina)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nobody (+ French Montana, Rick Ross)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shake It For Me (su Peedi Peedi) (+ Ghostface Killah, Beanie Sigel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New Bugatti (+ Rick Ross)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bailar Conmigo (su Big Mato) (+ Don Omar, NORE)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Would You Die for Me (+ Lil Kim, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bump, Bump, Bump (+ B2K)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Feel Like Pac/I Feel Like Biggie (+ Meek Mill, Rick Ross, T.I., Swizz Beatz, DJ Khaled)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do It Again (+ Mase)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

5000 Ones (su Yung Joc) (+ Nelly, T.I., Young Jeezy, Twista, Willie the Kid, DJ Drama)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No. 1 (+ Trey Songz, Rick Ross)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do Dat... (su Mannie Fresh & Tateeze) (+ Birdman)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Is Benzino? (+ Benzino)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Welcome to the Dollhouse (+ Danity Kane)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ballin' Out (+ Jeremih, French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Standing on Ferraris (+ Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diddy Speaks! (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro (+ Busta Rhymes, DJ Khaled)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whatever You Want (DJ EMI Remix) (+ Kanye West, LOX, John Legend, Common, Big Sean, Kid Cudi, Consequence)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diddy Interlude (+ DJ Drama)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Body Rock (+ Busta Rhymes)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

PATT (Party All the Time) (+ Sharam)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Should Be You (+ Fabolous, Ne-Yo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everything I Love (+ Nas, CeeLo Green)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Top

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Toe Game (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blow A Check (Remix) (feat. Zoey Dollaz) (+ French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Special Delivery (Remix) (su G. Dep & Craig Mack) (+ Ghostface Killah, Keith Murray)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing's Gonna Stop Me Now (Interlude) (+ Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Claim My Place (Interlude) (su Avant)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Complete (Remix) (su Cheri Dennis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Satisfy You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Come Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Friend

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy Thang (Interlude) (su S. Rosete)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Auction (+ Lil Kim, King Los, Styles P)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reverse

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If I Should Die Tonight (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Future

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Harlem (su Gizzle)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angels With Dirty Faces

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Come to Me (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Journey Through The Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Young G's

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bad Boy For Life (Remix) (+ Busta Rhymes, MOP)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Like That (Interlude) (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let's Get It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All or Nothing (+ French Montana, Wiz Khalifa)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smoke (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What You Want

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Making It Hard (+ Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Could Be My Lover (feat. Gizzle) (+ Ty Dolla Sign)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blast Off (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Testimonial (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Song (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Incomplete (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Woke Up In The Morning (Remix) (su Carl Thomas) (+ The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where's Sean? (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is This The End (Part Two)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hurt (+ Drake)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need A Girl (Part 2) (su Tammy Ruggeri) (+ Loon, Mario Winans, Ginuwine)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If You Want This Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Help Me (+ Sevyn Streeter)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is This The End?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do You Know?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold Up (su Angela Hunte)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Gets No Love (Remix) (su G. Dep) (+ Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Believe (+ Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Complete

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After Love (+ Keri Hilson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Real N*****

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

MMM (+ King Los, Future )

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gangsta S***

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Partners for Life (+ Jamie Foxx)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fake Thugs Dedication

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Love You Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thought You Said (+ Brandy)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Nobody Hold Me Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back for Good Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shiny Suit Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Workin' (Remix) (+ Travis Scott, Big Sean)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lonely (su Mark Curry)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Uptown (feat. Brucie B)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Do This For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Saga Continues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Airport (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Gon' Make It (su Jack'u Knight'u)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Remix Phenomenon (Interlude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
No Way Out
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Press Play
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Forever
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Saga Continues....
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
We Invented the Remix
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
MMM
2016
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 126
  Iš viso užsiregistravę: 72914
  Naujausias narys: srizgelyte
  Šiandien apsilankė: 47074
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook