Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Rroyce


Muzika


Veiklos pradžia: 2013
Valstybė: Vokietija
Pagrindinis stilius: Elektroninė, šokių muzika
Oficiali svetainė


Būdingi stiliai:

New Wave
Synthpop



Informacija

 
Aprašymas      Diskografija      Faktai      Įvertinimai      Populiarumo kreivė

Pirmą kartą scenoje Dortmundo trijulė „Rroyce“ pasirodė 2013 m. sausį – pogrindžio grupių konkurse „Unbaco“ ir iš 64 grupių išrinkti nugalėtojais. 2013 m. grupė pasirodė festivalyje „Wave-Gothic-Treff“ (WGT) Leipcige, apšildė „Crüxshadows“ jos Europos ture, laimėjo festivalyje „X-mas-Hexentanz“, buvo nominuoti Vokietijos Rock ir Pop apdovanojimuose 2013 m. dviejose kategorijose ir apdovanoti kaip geriausia gothic wave ir elektropop grupė.

2014 m. „Rroyce“ laimėjo 3-iąją vietą Vokietijos muzikos žurnalo „Sonic Seducer“ surengtame „Grupių mūšyje“. 2015 m. išleistas debiutinis albumas „Dreams, Doubts and Fears“ pateko į metų albumų dešimtuką, kurį sudarė keli didžėjai. Jiems atiteko 8 vieta 2015 m. sausio mėn. „Poponaut-Charts“ ir 6 vieta vasario mėn. GEWC – „German Electronic Web Charts“. Tais pačiais 2015 m. „Rroyce“ dalijosi scena su „De / Vision“, „Solitary Experiments“ ir „Tyske Ludder“. 2016 m. rugsėjį išleistas antrasis studijinis albumas „Karoshi“ pasiekė aukščiausias pozicijas albumų topuose. Singlai „Who Needs“ ir „The Principle of Grace“ užkopė į „GEWC singlecharts“ 2 vietą ir tapo pasauliniais klubiniais hitais. Šią didžiulę sėkmę pastebėjo Vokietijos synthpop įrašų kompanija „Infacted recordings“ ir 2017 m. spalio mėn. perleido 2016 m. albumą „Karoshi“ pavadinimu „Karoshi (Deluxe)“. Albume yra trys pačios grupės sukurtos akustinės dainų versijos ir trys – grupių „Rotersand“, „Beborn Beton“ ir „Eisfabrik“ – remiksai.

2017 ir 2018 metų sandūroje „Rroyce“ apšildė „Eisfabrik“ jų sėkmingo klubinio turo metu. 2018 m. lapkritį apšildė grupę „Solitary Experiments“ jų klubiname ture visoje Vokietijoje, taip pat sudalyvavo dviejuose didžiausiuose Vokietijos festivaliuose „E-Tropolis“ ir „Plague Noire“.

2019 m. rugsėjį išleistas trečiasis studijinis albumas „Patience“, jį grupė pristatė dideliu klubiniu turu, kuriame 2019 m. spalį / lapkritį šildė „Welle: Erdball“, kaip jų „labai ypatingas svečias“.

Mėgaukitės savo kelione!
Esamas tekstas

Pirmą kartą scenoje Dortmundo trijulė „Rroyce“ pasirodė 2013 m. sausį – pogrindžio grupių konkurse „Unbaco“ ir iš 64 grupių išrinkti nugalėtojais. 2013 m. grupė pasirodė festivalyje „Wave-Gothic-Treff“ (WGT) Leipcige, apšildė „Crüxshadows“ jos Europos ture, laimėjo festivalyje „X-mas-Hexentanz“, buvo nominuoti Vokietijos Rock ir Pop apdovanojimuose 2013 m. dviejose kategorijose ir apdovanoti kaip geriausia gothic wave ir elektropop grupė. 2014 m. „Rroyce“ laimėjo 3-iąją vietą Vokietijos muzikos žurnalo „Sonic Seducer“ surengtame „Grupių mūšyje“. 2015 m. išleistas debiutinis albumas „Dreams, Doubts and Fears“ pateko į metų albumų dešimtuką, kurį sudarė keli didžėjai. Jiems atiteko 8 vieta 2015 m. sausio mėn. „Poponaut-Charts“ ir 6 vieta vasario mėn. GEWC – „German Electronic Web Charts“. Tais pačiais 2015 m. „Rroyce“ dalijosi scena su „De / Vision“, „Solitary Experiments“ ir „Tyske Ludder“. 2016 m. rugsėjį išleistas antrasis studijinis albumas „Karoshi“ pasiekė aukščiausias pozicijas albumų topuose. Singlai „Who Needs“ ir „The Principle of Grace“ užkopė į „GEWC singlecharts“ 2 vietą ir tapo pasauliniais klubiniais hitais. Šią didžiulę sėkmę pastebėjo Vokietijos synthpop įrašų kompanija „Infacted recordings“ ir 2017 m. spalio mėn. perleido 2016 m. albumą „Karoshi“ pavadinimu „Karoshi (Deluxe)“. Albume yra trys pačios grupės sukurtos akustinės dainų versijos ir trys – grupių „Rotersand“, „Beborn Beton“ ir „Eisfabrik“ – remiksai. 2017 ir 2018 metų sandūroje „Rroyce“ apšildė „Eisfabrik“ jų sėkmingo klubinio turo metu. 2018 m. lapkritį apšildė grupę „Solitary Experiments“ jų klubiname ture visoje Vokietijoje, taip pat sudalyvavo dviejuose didžiausiuose Vokietijos festivaliuose „E-Tropolis“ ir „Plague Noire“. 2019 m. rugsėjį išleistas trečiasis studijinis albumas „Patience“, jį grupė pristatė dideliu klubiniu turu, kuriame 2019 m. spalį / lapkritį šildė „Welle: Erdball“, kaip jų „labai ypatingas svečias“. Mėgaukitės savo kelione!

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
09:05 - Very_crazy_enough
It's better to be a Motorhead for 20 000 days than to be dead
09:00 - Very_crazy_enough
Well, I woke up again this morning. That’s the 17,651st day in a row! That’s my personal best.
23:43 - Very_crazy_enough
Uau, smagios zinios. Morrissey ir Johnny Marr trumpam padėjo į šalį ilgametį konfliktą ir susitarė dėl naujos „The Smiths“ leidybos.
21:58 - blackbeard
Atsiprašome, šiuo metu serveris neatsako. Bandykite dar kartą netrukus.

Module shoutbox_main=Juokauju, music.lt, matyt, pakurta ant bibliotekos, oi, prisiminiau, jquery, ar ne&x=39&y=10&search=&comment= does not exist
21:57 - blackbeard
Tai, kad baigsi kursus, dar nereiškia, kad ką išmoksi. Pradžiai reikia mokėti Excel, po to Access (ar jų analogus Open Offise) ir tik po to mokytis SQL. Be to, opa, ir paaiškės, kad svetainė naudoja php, kurį irgi reikia išmokti. O gal django Vėl mokytis
10:54 - Very_crazy_enough
MySQL, Java ir Oracle Database kursai kainuoja 4 500 – 5 000 EUR . brangus (ne)malonumas, Edzka
10:33 - Very_crazy_enough
Programuoti ir daryti su sistemomis JavaScript ir mySQL as dar nemoku. Mokykloj ir veliau mokiausi tik kaip pele tvirtai desine laikyti, procesoriu, ekrana ijungti ir matematikos, statybos programas turbopascal bei autocad ivaldyti.
10:21 - Very_crazy_enough
Gerai, dirbau musicui 4 metus be atlygio kasdien. Pildziau duombaze. Kazkas gyveno is populiarumo ir reklamos. Ji arba jis turedami 27m gali savanoriauti iki begalybes. Bet kai tu 30+nothing tu turi seima negali dirbt apdoroti dizaina be atlygio. Man 69m
10:09 - Very_crazy_enough
Pakeisciau ir pats (po metu) bet reikalingi € o ne tik savasnoras. Reikalingas kompiuteris, minimalus programavimo kursai, minimalus atlygis ir musicas skestu sirdutese
10:04 - Very_crazy_enough
Buga pasalino prisijungimo. Gal ir dizaina greitai pakeis. Po metu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 5709
  Iš viso užsiregistravę: 73813
  Naujausias narys: tvggzijmex
  Šiandien apsilankė: 178879