Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Shaggy


Muzika


Valstybė: Jamaika
Pagrindinis stilius: Kitų stilių muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Reggae

Mėgstamas stilius Reggae fusion

Pridėti prie mėgstamiausių Rap

Pridėti prie mėgstamiausių Pop

Pridėti prie mėgstamiausių Dancehall

Pridėti prie mėgstamiausių Hip hop
Informacija

 

Iškilęs paskutiniojo praėjusio amžiaus dešimtmečio pradžioje, Shaggy tapo didžiausia sėkme šokių aikštelių regi muzikoje. Jis ne tik tapo komerciškai pačiu sėkmingiausiu pasaulinėje rinkoje, jis sugebėjo nelikti tik vienkartiniu blyksniu, o savo populiarumą ir karjerą išlaikė išleisdamas net keletą aukščiausios klasės ir populiarumo albumų. Galbūt dėl to, jog nekūrė Jamaikoje, leido jam nereikėjo daryti visko du kartus: ignoruodamas sunkiosios šokių muzikos ištroškusias minias, jis nesidrovėdamas dainavo apie gerus laikus, kūrė draugišką, karštą personažą, o jo kūriniai tapdavo užkabinančiais vakarėlių himnais. Jam nebuvo gėda nuolat traukti senų pop muzikos hitų eilutes, pritaikyti jas dainoms-hitams beveik taip, kaip tai darė tokios hip-hop‘o žvaigždės kaip Puff Daddy – visgi, greta to jis pasižymėjo ir gana eklektišku skoniu, suteikdavusiu jo dainoms įvairumo, kurio taip trūko kitiems to meto šokių muzikos atstovams. To rezultatas – jis tapo vienu iš vos keleto regi muzikos atlikėjų, kuriems pavyko užkopti į pop muzikos albumų bei singlų topus Amerikoje, neskaitant jau daugybės kitų pasaulio šalių, kuriose jis sulaukdavo milžiniškos sėkmės.

Shaggy tikrasis vardas – Orville‘as Richard‘as Burrell‘as. Jis gimė 1968-ųjų spalio 22-ąją dieną Jamaikoje, Kingstono mieste, o pravardę gavo pagal animacinio filmo „Scooby-Doo“ personažą. Būdamas aštuoniolikos jis kartu su motina persikraustė į Niujorką, Bruklino rajoną, kur netrukus pradėjo koncertuoti su vietine Jamaikos stiliaus grupe „Gibraltar Musik“. Visgi, pastovios ir tvirtesnės pajamos pasirodė esantis rimta priežastis tam, kad 1988-aisiais jaunas atlikėjas pereitų į kitą kolektyvą, „The Marines“. Dislokuotas Šiaurės Karolinoje, jis ir toliau laisvu laiku tęsė savo muzikinę veiklą, dažnai grįždavo į Niujorką, kur įrašinėdavo dainas. Pirmąjį savo singlą, „Man a Mi Yard" b/w "Bullet Proof Buddy“, jis įrašė mažai Don‘o One‘o nuosavai įrašų studijai dar būdamas dvidešimties. Vėliau sekė „Big Hood" b/w "Duppy or Uglyman“, kurį jam padėjo sukurti prodiuseris Lloyd‘as "Spiderman" Campbell‘as.

Visgi, pačiu svarbiausiu Shaggy ryšiu tapo pažintis su didžėjumi ir studijos inžinieriumi Sting‘u (tikrasis vardas Shaun‘as Pizzonia), kuris suteikė jam galimybę padirbėti „Phillip Smart“ įrašų studijoje. Vienas iš tos sesijos įrašų, daina „Mampie“, tapo didžiuliu hitu tarp Niujorko regi muzikos gerbėjų, o po jo sekęs kūrinys „Big Up“ buvo dar populiaresnis – jame buvo galima išgirsti pirmąjį iš keleto vėlesnių Shaggy duetų su Bruklino dainininku Rayvon‘u. Nepaisant sėkmės, jaunasis atlikėjas vis dar turėjo įsipareigojimų armijai, todėl 1991-aisiais vykusi operacija „Dykumos audra“ nutraukė beįsibėgėjančią jo karjerą: Shaggy buvo penkiems mėnesiams buvo išsiųstas į Kuveitą atlikti pilietinės pareigos. Sugrįžęs į valstijas, jis tęsė savo įrašus Niujorke, kur sukūrė koverį - nušlifavo „The Folkes Brothers“ ska stiliaus hitą „Oh Carolina“. Iš pradžių įrašytas „Prince Buster“ leidybinei firmai, kūrinys buvo dar labiau modernizuotas ir pritaikytas šokių aikštelėms, kai pridėtas garsusis „Peter Gunn“ semplas. Iš pradžių „Oh Carolina“ buvo tik dar vienas paprastas vietos hitas, tačiau, dėka tam tikros reklamos už Atlanto, dainą 1992-ųjų pabaigoje išleisti nutarė Didžiosios Britanijos atstovai „Greensleeves“. Kūrinys iškart tapo milžinišku hitu, jau kitų metų pradžioje šokusiu tiesiai į britų pop muzikos topo viršūnę bei užimdamas panašias pozicijas dar keliose Europos šalyse.

„Oh Carolina“ netapo tokiu dideliu hitu Amerikoje, kur jis kapanojosi žemesnėse topų dalyse, nors ir buvo panaudotas sėkmingame garso takelyje Sharon Stone filme „Sliver“. Juo blogiau, po jo sekę singlai „Soon Be Done“ bei džiazuojantis „Nice and Lovely“, nesugebėjo net pakartoti pirmtako sėkmės. Vis dėlto, dainos „Oh Carolina“ sėkmė Europoje bei duetas su gerai vertinamu Maxi Priest‘u „One More Chance“, garantavo Shaggy pelningą sutartį su leidybine kompanija „Virgin Records“. Debiutinis jo albumas, „Pure Pleasure“, pasirodė 1993-aisiais, o jame buvo galima rasti daugelį to meto dainininko hitų. Sekančiais metais „Greensleeves“ išleido kolekciją, pavadintą „Original Doberman“, kurioje buvo galima rasti daugelį jo ankstesniųjų įrašų.

Įsitvirtinęs, kaip žvaigždė Europoje, dabar Shaggy visas pastangas sutelkė į JAV rinkos užkariavimą su sekančiu savo albumu, 1995-ųjų darbu „Boombastic“. Titulinė albumo daina buvo neišvengiamas hitas, parduotas didesniu nei milijonas kopijų tiražu ir pasiekęs pop muzikos topo trečiąją bei R&B – pirmąją vietas. Jis taip pat užkopė ir į Didžiosios Britanijos topo viršūnę. „In the Summertime“ – amerikietiškojo singlo antroji pusė – britų tope vėliau pakilo iki penktosios pozicijos. Tuo metu platininiu tapęs albumas skynėsi kelią topuose – beveik pasiekė R&B Top 10-uką ir praleido visus metus aukščiausioje „Billboard“ regi albumų tope. Jis taip pat laimėjo „Grammy“ statulėlę geriausio regi albumo nominacijoje. Trečiasis singlas, daina „Why You Treat Me So Bad“, kurią įrašyti padėjo kviestinis reperis Grand Puba, 1996-aisiais beveik pasiekė britų Top 10-uką, tačiau Jungtinėse Valstijose panašios sėkmės nesusilaukė.

Shaggy toliau sekė savo pratrūkusia sėkme ir surengė ilgas pasaulines gastroles, kurios baigėsi pasirodymais Europoje ir įrašytu duetu su tuo pačiu Maxi Priest, daina „That Girl“. 1997-aisiais jis sugrįžo jau su soliniu pasiūlymu – albumu „Midnite Lover“. Pirmąja daina tapo šokių aikštelėms pritaikyta „Big Brother & the Holding Company“ dainos „Piece of My Heart“ versija, kur jam talkino dainininkė Marsha. Kūrinys JAV tapo nesėkme, nors tarptautiniu mastu kai kur daina susilaukė dėmesio. Panašiai ir albumas tapo komerciniu nusivylimu, o leidybos firma „Virgin“, nutarusi, kad Shaggy momentas jau praėjo, nutraukė su juo sutartį.

To neišgąsdintas Shaggy perėjo prie filmų garso takelių, taip stengdamasis išlikti visuomenės akiratyje. Jis pasirodė nedideliu hitu tapusiame duete su Janet Jackson, „Luv Me, Luv Me“, sukurtame 1998-ųjų filmui „How Stella Got Her Groove Back“, o po metų, 1999-aisiais, jau pats vienas įrašė dainą „Hope“, tapusią juostos „For Love of the Game“ muzika. Atėjus šiam laikui, jis jau turėjo galimybę ir pasirašė naują leidybinę sutartį su „MCA“ – ši kompanija parodė pasitikėjimą dainininku ir neprašovė. Shaggy išleido vieną iš geriausiai kada nors parduotų regi stiliaus albumų visoje istorijoje. Pasirodęs 2000-aisiais, diskas „Hot Shot“ kopti aukštyn pradėjo lėtai, mat pirmasis singlas „Dance and Shout“ vėl tapo nusivylimu JAV. Nepaisant to, netrukus viskas pradėjo suktis geresne linkme – vienas radijo didžėjus Havajuose naudodamasis „Napster“ programa parsisiuntė dainą „It Wasn't Me“ (atliktą su Rik Rok) ir pradėjo ją groti savo laidoje. Visai ne už ilgo šis kūrinys tapo nacionaliniu hitu, lyg raketa šovusiu į pirmąsias pozicijas 2001-ųjų pradžioje (nieko keisto, kad Didžiojoje Britanijoje bei daugelyje kitų Europos šalių viskas įvyko lygiai taip pat). Po jo sekęs darbas „Angel“ – perdarytas iš kantri hito „Angel of the Morning“ ir pagardintas Rayvon‘o vokaline partija – taip pat šoktelėjo iškart į pirmąsias JAV bei Didžiosios Britanijos topų vietas. Albumas „Hot Shot“ albumų topo viršūnėje praleido šešias savaites ir galiausiai vien Jungtinėse Valstijose buvo parduotas didesniu nei šešių milijonų kopijų tiražu – tokie skaičiai beveik negirdėti jokiam regi muzikos įrašui.

Kol 2002-aisiais Shaggy ruošė savo sekantį albumą, vis daugiau atlikėjo produkcijos atsidūrė rinkoje: „Virgin“ išleido „Mr. Lover Lover: The Best of Shaggy, Vol. 1“, rinkinį, kuriame surinktos dainos, sukurtos jo buvimo kompanijoje metu, o tuo tarpu „MCA“ nudžiugino gerbėjus remiksų albumu „Hot Shot Ultramix“. Prieš metų pabaigą Shaggy išleido ir naująjį savo studijinį diską „Lucky Day“, kuriame atlikėjas atidavė savo pagarbą moterų giminei. Pirmieji du jo singlai, dainos „Hey Sexy Lady“ ir „Strength of a Woman“, nepasirodė labai puikiai Amerikoje, tačiau pats albumas buvo gana gerai parduodamas: metų pabaigoje jis pripažintas auksiniu ir pasiekti pop bei R&B topų trisdešimtukai. 2005-aisiais Shaggy sugrįžo su albumu „Clothes Drop“, kurį šįkart išleido jau „Geffen“ leidybinė kompanija.
Esamas tekstas

Iškilęs paskutiniojo praėjusio amžiaus dešimtmečio pradžioje, Shaggy tapo didžiausia sėkme šokių aikštelių regi muzikoje. Jis ne tik tapo komerciškai pačiu sėkmingiausiu pasaulinėje rinkoje, jis sugebėjo nelikti tik vienkartiniu blyksniu, o savo populiarumą ir karjerą išlaikė išleisdamas net keletą aukščiausios klasės ir populiarumo albumų. Galbūt dėl to, jog nekūrė Jamaikoje, leido jam nereikėjo daryti visko du kartus: ignoruodamas sunkiosios šokių muzikos ištroškusias minias, jis nesidrovėdamas dainavo apie gerus laikus, kūrė draugišką, karštą personažą, o jo kūriniai tapdavo užkabinančiais vakarėlių himnais. Jam nebuvo gėda nuolat traukti senų pop muzikos hitų eilutes, pritaikyti jas dainoms-hitams beveik taip, kaip tai darė tokios hip-hop‘o žvaigždės kaip Puff Daddy – visgi, greta to jis pasižymėjo ir gana eklektišku skoniu, suteikdavusiu jo dainoms įvairumo, kurio taip trūko kitiems to meto šokių muzikos atstovams. To rezultatas – jis tapo vienu iš vos keleto regi muzikos atlikėjų, kuriems pavyko užkopti į pop muzikos albumų bei singlų topus Amerikoje, neskaitant jau daugybės kitų pasaulio šalių, kuriose jis sulaukdavo milžiniškos sėkmės.

Shaggy tikrasis vardas – Orville‘as Richard‘as Burrell‘as. Jis gimė 1968-ųjų spalio 22-ąją dieną Jamaikoje, Kingstono mieste, o pravardę gavo pagal animacinio filmo „Scooby-Doo“ personažą. Būdamas aštuoniolikos jis kartu su motina persikraustė į Niujorką, Bruklino rajoną, kur netrukus pradėjo koncertuoti su vietine Jamaikos stiliaus grupe „Gibraltar Musik“. Visgi, pastovios ir tvirtesnės pajamos pasirodė esantis rimta priežastis tam, kad 1988-aisiais jaunas atlikėjas pereitų į kitą kolektyvą, „The Marines“. Dislokuotas Šiaurės Karolinoje, jis ir toliau laisvu laiku tęsė savo muzikinę veiklą, dažnai grįždavo į Niujorką, kur įrašinėdavo dainas. Pirmąjį savo singlą, „Man a Mi Yard" b/w "Bullet Proof Buddy“, jis įrašė mažai Don‘o One‘o nuosavai įrašų studijai dar būdamas dvidešimties. Vėliau sekė „Big Hood" b/w "Duppy or Uglyman“, kurį jam padėjo sukurti prodiuseris Lloyd‘as "Spiderman" Campbell‘as.

Visgi, pačiu svarbiausiu Shaggy ryšiu tapo pažintis su didžėjumi ir studijos inžinieriumi Sting‘u (tikrasis vardas Shaun‘as Pizzonia), kuris suteikė jam galimybę padirbėti „Phillip Smart“ įrašų studijoje. Vienas iš tos sesijos įrašų, daina „Mampie“, tapo didžiuliu hitu tarp Niujorko regi muzikos gerbėjų, o po jo sekęs kūrinys „Big Up“ buvo dar populiaresnis – jame buvo galima išgirsti pirmąjį iš keleto vėlesnių Shaggy duetų su Bruklino dainininku Rayvon‘u. Nepaisant sėkmės, jaunasis atlikėjas vis dar turėjo įsipareigojimų armijai, todėl 1991-aisiais vykusi operacija „Dykumos audra“ nutraukė beįsibėgėjančią jo karjerą: Shaggy buvo penkiems mėnesiams buvo išsiųstas į Kuveitą atlikti pilietinės pareigos. Sugrįžęs į valstijas, jis tęsė savo įrašus Niujorke, kur sukūrė koverį - nušlifavo „The Folkes Brothers“ ska stiliaus hitą „Oh Carolina“. Iš pradžių įrašytas „Prince Buster“ leidybinei firmai, kūrinys buvo dar labiau modernizuotas ir pritaikytas šokių aikštelėms, kai pridėtas garsusis „Peter Gunn“ semplas. Iš pradžių „Oh Carolina“ buvo tik dar vienas paprastas vietos hitas, tačiau, dėka tam tikros reklamos už Atlanto, dainą 1992-ųjų pabaigoje išleisti nutarė Didžiosios Britanijos atstovai „Greensleeves“. Kūrinys iškart tapo milžinišku hitu, jau kitų metų pradžioje šokusiu tiesiai į britų pop muzikos topo viršūnę bei užimdamas panašias pozicijas dar keliose Europos šalyse.

„Oh Carolina“ netapo tokiu dideliu hitu Amerikoje, kur jis kapanojosi žemesnėse topų dalyse, nors ir buvo panaudotas sėkmingame garso takelyje Sharon Stone filme „Sliver“. Juo blogiau, po jo sekę singlai „Soon Be Done“ bei džiazuojantis „Nice and Lovely“, nesugebėjo net pakartoti pirmtako sėkmės. Vis dėlto, dainos „Oh Carolina“ sėkmė Europoje bei duetas su gerai vertinamu Maxi Priest‘u „One More Chance“, garantavo Shaggy pelningą sutartį su leidybine kompanija „Virgin Records“. Debiutinis jo albumas, „Pure Pleasure“, pasirodė 1993-aisiais, o jame buvo galima rasti daugelį to meto dainininko hitų. Sekančiais metais „Greensleeves“ išleido kolekciją, pavadintą „Original Doberman“, kurioje buvo galima rasti daugelį jo ankstesniųjų įrašų.

Įsitvirtinęs, kaip žvaigždė Europoje, dabar Shaggy visas pastangas sutelkė į JAV rinkos užkariavimą su sekančiu savo albumu, 1995-ųjų darbu „Boombastic“. Titulinė albumo daina buvo neišvengiamas hitas, parduotas didesniu nei milijonas kopijų tiražu ir pasiekęs pop muzikos topo trečiąją bei R&B – pirmąją vietas. Jis taip pat užkopė ir į Didžiosios Britanijos topo viršūnę. „In the Summertime“ – amerikietiškojo singlo antroji pusė – britų tope vėliau pakilo iki penktosios pozicijos. Tuo metu platininiu tapęs albumas skynėsi kelią topuose – beveik pasiekė R&B Top 10-uką ir praleido visus metus aukščiausioje „Billboard“ regi albumų tope. Jis taip pat laimėjo „Grammy“ statulėlę geriausio regi albumo nominacijoje. Trečiasis singlas, daina „Why You Treat Me So Bad“, kurią įrašyti padėjo kviestinis reperis Grand Puba, 1996-aisiais beveik pasiekė britų Top 10-uką, tačiau Jungtinėse Valstijose panašios sėkmės nesusilaukė.

Shaggy toliau sekė savo pratrūkusia sėkme ir surengė ilgas pasaulines gastroles, kurios baigėsi pasirodymais Europoje ir įrašytu duetu su tuo pačiu Maxi Priest, daina „That Girl“. 1997-aisiais jis sugrįžo jau su soliniu pasiūlymu – albumu „Midnite Lover“. Pirmąja daina tapo šokių aikštelėms pritaikyta „Big Brother & the Holding Company“ dainos „Piece of My Heart“ versija, kur jam talkino dainininkė Marsha. Kūrinys JAV tapo nesėkme, nors tarptautiniu mastu kai kur daina susilaukė dėmesio. Panašiai ir albumas tapo komerciniu nusivylimu, o leidybos firma „Virgin“, nutarusi, kad Shaggy momentas jau praėjo, nutraukė su juo sutartį.

To neišgąsdintas Shaggy perėjo prie filmų garso takelių, taip stengdamasis išlikti visuomenės akiratyje. Jis pasirodė nedideliu hitu tapusiame duete su Janet Jackson, „Luv Me, Luv Me“, sukurtame 1998-ųjų filmui „How Stella Got Her Groove Back“, o po metų, 1999-aisiais, jau pats vienas įrašė dainą „Hope“, tapusią juostos „For Love of the Game“ muzika. Atėjus šiam laikui, jis jau turėjo galimybę ir pasirašė naują leidybinę sutartį su „MCA“ – ši kompanija parodė pasitikėjimą dainininku ir neprašovė. Shaggy išleido vieną iš geriausiai kada nors parduotų regi stiliaus albumų visoje istorijoje. Pasirodęs 2000-aisiais, diskas „Hot Shot“ kopti aukštyn pradėjo lėtai, mat pirmasis singlas „Dance and Shout“ vėl tapo nusivylimu JAV. Nepaisant to, netrukus viskas pradėjo suktis geresne linkme – vienas radijo didžėjus Havajuose naudodamasis „Napster“ programa parsisiuntė dainą „It Wasn't Me“ (atliktą su Rik Rok) ir pradėjo ją groti savo laidoje. Visai ne už ilgo šis kūrinys tapo nacionaliniu hitu, lyg raketa šovusiu į pirmąsias pozicijas 2001-ųjų pradžioje (nieko keisto, kad Didžiojoje Britanijoje bei daugelyje kitų Europos šalių viskas įvyko lygiai taip pat). Po jo sekęs darbas „Angel“ – perdarytas iš kantri hito „Angel of the Morning“ ir pagardintas Rayvon‘o vokaline partija – taip pat šoktelėjo iškart į pirmąsias JAV bei Didžiosios Britanijos topų vietas. Albumas „Hot Shot“ albumų topo viršūnėje praleido šešias savaites ir galiausiai vien Jungtinėse Valstijose buvo parduotas didesniu nei šešių milijonų kopijų tiražu – tokie skaičiai beveik negirdėti jokiam regi muzikos įrašui.

Kol 2002-aisiais Shaggy ruošė savo sekantį albumą, vis daugiau atlikėjo produkcijos atsidūrė rinkoje: „Virgin“ išleido „Mr. Lover Lover: The Best of Shaggy, Vol. 1“, rinkinį, kuriame surinktos dainos, sukurtos jo buvimo kompanijoje metu, o tuo tarpu „MCA“ nudžiugino gerbėjus remiksų albumu „Hot Shot Ultramix“. Prieš metų pabaigą Shaggy išleido ir naująjį savo studijinį diską „Lucky Day“, kuriame atlikėjas atidavė savo pagarbą moterų giminei. Pirmieji du jo singlai, dainos „Hey Sexy Lady“ ir „Strength of a Woman“, nepasirodė labai puikiai Amerikoje, tačiau pats albumas buvo gana gerai parduodamas: metų pabaigoje jis pripažintas auksiniu ir pasiekti pop bei R&B topų trisdešimtukai. 2005-aisiais Shaggy sugrįžo su albumu „Clothes Drop“, kurį šįkart išleido jau „Geffen“ leidybinė kompanija.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Angel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feel The Rush (su Trix & Flix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boombastic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Wasn't Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey Sexy Lady

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In the Summertime

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strength Of A Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Carolina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hope

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Me Julie (+ Sacha Baron Cohen, Ali G)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supa Hypnotic (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wanna (+ Bob Sinclar)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Donya (+ Arash)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chica Bonita

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bonafide Girl (su Rik Rok & Tony Gold)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boombastic (Sting Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dance And Shout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Virgins

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gone With Angels

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shake Shake Shake

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nice and Lovely

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sexy Body Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Woman Scorn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Alimony

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Train Is Coming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mampie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leave It To Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Ask Her That (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soon Be Done

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shut Up & Dance (+ Will.i.am, Fergie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mad Mad World (su Sizzla & Collie Buddz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Follow Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give Thanks And Praise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Me Lord?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bedroom Bounty Hunter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why You Treat Me So Bad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Luv Me Luv Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Never Danced to the Rub-A-Dub Sound

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Up Stand Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Island Lover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

These Are The Lips

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intoxication

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Bun Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kibbles and Bits

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Are The Ones

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Finger Smith

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's Love (+ Akon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wild 2nite (su Olivia)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Would You Be (su Brian Thompson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot Shot

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Clothes Drop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Much More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something Different

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wear Di Crown (su Mischieve)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ultimatum (su Na'sha)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Glamity Power

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why You Mad At Me?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hookie Jookie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Hold Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hope (Dukes Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forgive Them Father

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Me Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strange Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gal Yu A Pepper

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Criteria

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ready Fi Di Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

P.H.A.T.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Freaky Girl (Strip Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Road Block (su Rik Rok)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soldering

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chica Bonita (Players Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lucky Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Day Oh

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wrong Move

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Piece of My Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tek Set

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Church Heathen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Carolina (Raas Bumba Claat Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lately

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stand Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reggae Vibes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Hot To Handle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Full Control

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ahead In Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wildfire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jump and Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holla at You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Woman A Pressure Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bow Wow Wow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Freaky Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Letter To My Kids

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man A Yard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back In The Days (su Rayvon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bullet-Proof Buddy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give Thanks

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Those Days (su Na'sha)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heartbreak Suzie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lonely Lover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dance And Shout (Dance Hall Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get My Party On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Ask Her That (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ah-E-A-Oh

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Out of Control (su Rayvon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love How Them Flex

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Repent

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Special Request (Rough Cut Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Down To In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All About Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walking In My Shoes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supa Hypnotic (+ Nicole Scherzinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leave It To Me (Early Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Body A Shake

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Not Fair

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angel (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lust

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leave Me Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Broadway

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girls Just Want to Have Fun" (featuring Eve)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When She Loves Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting for the Break of Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Like Never Before (su Cocoa Tea & Joe)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Could Be Your Day (featuring Brian and Tony Gold)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sad Trombone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Just Another Girl (featuring Tarrus Riley)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Cute (featuring Ty-Arie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bridges (su Chronixx)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hurting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wrong Room

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deadly Love (su Peetah Morgan & Tessanne Chin)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

John Doe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mission

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Needle Eye (featuring Rayvon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreaming in the U.S.A

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Use Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diva

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank You (featuring Ricardo 'RikRok' Ducent)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Piece of My Heart (featuring Marsha)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Football Is My Life (+ Leo Aberer)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Running a Muck (+ Che'Nelle)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feel Like Makin' Love (+ Lumidee)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Báilame (su Alex Sensation) (+ Yandel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gebt das Hanf frei! (+ Stefan Raab)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tender Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That Girl (+ Maxi Priest )

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep Cool (+ Wynter Gordon, Major Lazer)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Casual Love (+ Jordin Sparks)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deja Vu (+ T.O.K.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don’t Make Me Wait (+ Sting)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Praise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Duty (su Tarrus Riley)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Only One (Lie to Me)" (featuring Jaiden)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gal Roll (featuring D-lynx)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Dream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Money Up (feat. Noah Powa)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Just One Lifetime

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everything You Need (featuring Shaun Pizzonia)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thank You Lord (featuring Ky-Mani)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If U Slip U Slide (You Could Be Mine) (su Melissa Musique)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Geenie (featuring Brian and Tony Gold

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Money & Friends

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Knew What I Missed (su Samira)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gotta Get Back My Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Wasn't Me (The Cartel Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sugarcane

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Wasn't Me (Punch Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Sorry (featuring Qwote)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Times Roll (featuring Ty-Arie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Night Shift

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Girl (+ Ne-Yo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Way Back Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Frenemy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Perfect Song (featuring Maxi Priest)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trouble Under Your Roof

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You (feat. Alexander Stewart)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Back My Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep'n It Real (Swingers Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

44/876 (featuring Morgan Heritage and Aidonia)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

World Citizen (featuring Jahcoustix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crooked Tree

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shaggy & Rayvon Show (featuring Rayvon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dame (featuring Kat Deluna)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fight This Feeling (su Beres Hammond)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Think Ah So It Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Makeup Sex (feat. Nyanda)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supernatural (feat. Stacy Barthe and Shenseea)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You See Him Face (featuring Chris Martin)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All We Need Is Love (su Konshens & Jimmy Cozier)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fired Up (Fuck the Recession!) (+ Pitbull)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnite Lover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Body Good (+ Nicky Jam)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Rebel (featuring Chris Birch)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Friends (feat. Gene Noble)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scheming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Believer (featuring Jaiden)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Make Me Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

End of the World (Drink Up)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holla At You (featuring D-lynx)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep'n It Real

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To Love and Be Loved

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ketch Mi Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Fight This Feeling (featuring Chris Birch)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

22nd Street

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soldiers Story" (featuring Jaiden)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sexy Body Girls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fly High (featuring Gary "Nesta" Pine)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Morning Is Coming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feeling Alive (featuring Agent Sasco

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy (su Chioma) (+ Damian Marley)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Caribbean Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Hot Shot Ultramix
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Hot Shot
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Mr. Lover Lover: The Best of Shaggy Part 1
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Boombastic
1995
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lucky Day
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pure Pleasure
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Intoxication
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Clothes Drop
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Original Doberman
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Wah Gwaan?!
2019
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Out of Many One Music
2013
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Midnite Lover
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Rise
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Shaggy & Friends
2011
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
44/876
2018
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (6)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ShadowOfDeath
2005 m. birželio 26 d. 17:31:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina "Angel" kažkada pariko. O šiaip jis man N-e-p-a-t-i-n-k-a...

____________________
Delena.
Atsakyti
sudeginta_siela
2005 m. birželio 26 d. 17:28:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uj man jo ta daina Angel...kazkaip dar nenusibodus...siaip dar turiu jjo labai fainu dainu..tad galeciau sakyti kad wisai nieko..man patikti..[=

____________________
.ačiū, kad nemoki meluoti, kad nemoki žlugdyti.
Atsakyti
biankas
2005 m. birželio 26 d. 17:26:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkoks albamas ciurbanisaka muzika groja ir dainuoja arabas susiktas

Atsakyti
smilena
2005 m. birželio 5 d. 19:49:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
shaggy'io muzika yra cool....... su draugajs susitike labaj daznaj jo pasoklausom

____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
Atsakyti
bksp
2005 m. vasario 13 d. 15:39:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau,kad Shaggy yra super Man jis labai patinka

Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. vasario 10 d. 19:55:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na o kokia jusu nuomone apie Shaggy?

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 142
  Iš viso užsiregistravę: 73364
  Naujausias narys: rimantas52
  Šiandien apsilankė: 100456