Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Shakira


Muzika


Veiklos pradžia: 1990
Valstybė: Kolumbija
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1977 m. Vasario 02 d.
Amžius: 44


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Latin pop

Mėgstamas stilius Pop

Mėgstamas stilius Dance pop

Mėgstamas stilius Urban

Mėgstamas stilius Latin dance


Informacija

 

Shakira.
Shakira.
Pasiekusi bene visas įmanomas aukštumas savo gimtojoje Lotynų Amerikoje, Kolumbijoje gimusi dainininkė Shakira tapo ir viena didžiausių Lotynų Amerikos pop muzikos žvaigždžių visame pasaulyje.

Duris į sėkmingą koncertavimą anglų kalba jai atvėrė kiek anksčiau išgarsėjusi Jennifer Lopez. Pasižymėjusi savo agresyvia, roko įkvėpta muzika, Shakira sugebėjo išlaikyti neįtikėtinai daug įtakos savo kūrybai ir leidžiamai muzikai, kas retai būna būdinga atlikėjoms moterims – ji rašė arba bent jau prisidėdavo prie didžiosios dalies savo repertuaro dainų ir susikūrė vienos iš poetiškiausių ir ambicingiausių Lotynų Amerikos muzikos kūrinių autorių reputaciją. Kai 2001-ųjų metų pabaigoje išleido pirmą savo anglišką albumą, Shakira iškart tapo sensaciją – prie to daugiausiai prisidėjo vingrus poetinis sąmojis ir seksualus įvaizdis, paremtas klubų judinimu ir pilvo šokio judesiais.

Shakira Mebarak (pilnas vardas: Shakira Isabel Mebarak Ripoll) gimė 1977-ųjų vasario 2-ąją dieną Barranquilla mieste, Kolumbijoje, neturtingoje šeimoje. Jos mama buvo Kolumbijos pilietė, o tėvas – kilęs iš Libano, taigi būdama dar vaikas Shakira galėjo pajusti abiejų šių kultūrų muzikos sroves. Ji taip pat klausėsi sunkiojo angliško roko, iš kurių mėgstamiausiais įvardija „Led Zeppelin“, „The Beatles“, „The Police“, „The Cure“ bei „Nirvana“. Pirmąją savo dainą Shakira parašė būdama aštuonių, dešimties ji jau pradėjo dalyvauti (ir laimėti) įvairiuose talentų konkursuose, o vienuolikos pradėjo mokytis groti gitara. Šiems metams priskiriama ir dar viena įdomi istorija – ji buvo išmesta iš mokyklos choro už tai, kad dainavo per daug „stipriai“. 1990-aisiais, kai jai buvo trylika, Shakira persikėlė į Bogotą, tikėdamasi pradėti modelio karjerą, tačiau viskas baigėsi tuo, kad vietoj podiumo, ji pasirašė sutartį su Kolumbijoje dirbančiu „Sony“ įrašų kompanijos padaliniu. 1991-aisiais pasirodė debiutinis jos albumas „Magia“ („Magic“), o jame buvo galima rasti kūrinius, Shakiros parašytos per paskutinius penkis – šešis metus bei taip pat kelis pačius pirmuosius jos bandymus. Nors tarptautinės sėkmės sulaukti nepavyko, šis įrašas pradėjo garsinti dainininkės vardą gimtojoje šalyje. Nepatenkinta vėliau, 1993-aisiais, sekusio albumo „Peligro“ („Danger“) polinkiu į popsą, Shakira pakeitė kryptį ir nutarė vaidinti Kolumbijos muilo operoje „El Oasis“ 1994-aisiais metais.

Shakira. ["MTV" nuotr.]
Shakira. ["MTV" nuotr.]
Kai 1995-aisiais Shakira sugrįžo prie dainų įrašinėjimo, ji jau ėmėsi daugiau pati kontroliuoti savo muzikos prodiusavimą ir kūrė rokui artimesnius ritmus, o taip pat į savo Lotynų pop muziką įtraukė ir arabiškų atspalvių. Pirmasis šių bandymų rezultatas buvo albumas „Pies Descalzos“ („Bare Feet“), iš pradžių išleistas 1995-aisiais metais. Iš pradžių sunkiai skynęsis kelią į gerbėjų širdį, vėliau jis gerokai pasistūmėjo į priekį, kai varomuoju varikliu tapo roko stiliaus singlas „Estoy Aqui“. Ši daina tapo hitu visose Lotynų Amerikos šalyse, o taip pat ir Ispanijoje. Po to, kai albumas „Pies Descalzos“ galiausiai prasimušė, singlai iš jo skriste skrido: hitais tapo dainos "Dónde Estás Corazón?", "Antología", "Pienso en Ti", "Un Poco de Amor", "Se Quiere, Se Mata". Albumas pasiekė pirmą vietą net aštuoniose skirtingose šalyse, o galiausiai net tapo platininiu Jungtinėse Amerikos Valstijose. Beveik du metus Shakira reklamavo šį albumą koncertinėmis gastrolėmis (1997-aisiais ji galiausiai paliko muilo operą „El Oasis“).

Siekdama dar didesnės sėkmės, Shakira pasirašė sutartį su Emilio Estefan‘u – garsiosios Glorios Estefan vyru ir itin sėkmingu muzikos verslo atstovu – kuris tapo jos vadybininku ir prodiuseriu. Šis ėjimas atsipirko jau 1998-aisiais, kai pasirodė sekantis jos albumas, diskas „Dónde Están los Ladrones?“ („Where Are the Thieves?“), tapęs dar didesniu pasauliniu hitu nei prieš tai sekęs studijinis darbas. Kas dar svarbiau, jis prasimušė į itin pelningą ir svarbią JAV rinką, kur net 11 savaičių praleido pirmoje „Billboard“ Lotynų Amerikos albumų tope. Jame taip pat ir du Lotynų Amerikos singlų topo hitai numeris vienas – „Ciega, Sordomuda“ bei „Tu“. Visgi, albumo atpažinimo ženklu tapo pasauliniu hitu tapusi daina „Ojos Así“, kurioje ryškus jos tėvo arabiškos kilmės poveikis. „Dónde Están los Ladrones?“ taip pat labai puikiai pristatė Shakirą, kaip stiprios valios personą – jos savęs analizė padarė ją dar populiaresne tarp gerbėjų moterų, o dėl jos požiūrio į meilę ji pradėta lyginti su kanadiete žvaigžde Alanis Morissette.

Shakira. [yahoo.com nuotr.]
Shakira. [yahoo.com nuotr.]
Kai Gloria Estefan pasiūlė Shakirai išversti dainą „Ojos Así“ į anglų kalbą, išryškėjo tikrai tikėtina galimybę išgarsėti visame angliškai kalbančiame pasaulyje – todėl Shakira, norėdama neprarasti savo kūrybos laisvės ir kuriamos muzikos kontrolės, nutarė taip gerai išmokti anglų kalbą, kad pati galėtų rašyti tekstus. Tuo pat metu ji žengė vieną žingsnelį pasaulinės auditorijos link ir pasirodė „MTV Unplugged“ laidoje, tapusi pirmąja, kuri šioje programoje pasirodė su ispaniška kūryba. Diskas „MTV Unplugged“ pasirodė 2000-ųjų pradžioje ir dvi savaites laikėsi pirmoje Lotynų Amerikos albumų topo vietoje, taip pat tapo trečiu iš eilės platininiu atlikėjos albumu. Diskas taip pat padovanojo Shakirai „Grammy“ statulėlę „Geriausio Lotynų Amerikos pop albumo“ kategorijoje 2000-ųjų apdovanojimų ceremonijoje. Jos metu ji atliko visus sukausčiusį pasirodymą – dainą „Ojos Así“, o po to namo išsinešė ir dar du trofėjus – už „Geriausią moters pop vokalą“ (daina "Ojos Así") bei „geriausią moters toko vokalą“ ( daina "Octavo Dia").

Pasaulinė pop scenos šlovė jau buvo juntama. Shakira savo ilgus rudus plaukus nusidažė šviesiai, pasinėrė į romaną su Antonio de la Rua (buvusio Argentinos prezidento sūnumi) ir galiausiai užsiėmė savo pirmojo angliško albumo, „Laundry Service“, darbais. 2001-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis singlas ir vaizdo klipas „Whenever, Wherever“, žaibiškai padaręs Shakira angliškai kalbančio pasaulio žvaigžde. „Laundry Service“ debiutavo Amerikos pop topuose iškart ant trečio laiptelio, o daina „Whenever, Wherever“ užkopė iki šeštosios singlų topo vietos. Antrasis albumo singlas, lyriškoji baladė „Underneath Your Clothes“ taip pat pasiekė Top dešimtuką, o praėjus metams nuo išleidimo, albumas „Laundry Service“ jau buvo tris kartus platininis. Apžvalgose buvo teigiama, kad albumo sėkmę nulėmė Shakiros perėjimas į anglų kalbą, tačiau visi turėjo pripažinti ir tai, kad jos poetinės mintys – tikrai unikalios.

Shakira. [mtv.com nuotr.]
Shakira. [mtv.com nuotr.]
Po ilgų ir varginančių reklaminių albumo „Laundry Service“ gastrolių, dainininkė nutarė padaryti gana ilgą pertrauką, taigi 2002-aisiais pasirodę remiksų albumas „Laundry Service: Washed and Dried“ ir „gyvas“ diskas, 2004-ųjų „Live & Off the Record“, buvo tarsi pakaitalas naujam albumui. Atsipūtusi Shakira pradėjo rašyti dainas naujam savo darbui ir netrukus jau turėjo apie 60 dainų, pasirengusių nustebinti pasaulį – kai kurios buvo angliškos, kai kurios ispaniškos. Dvidešimt iš jų buvo pasirinkta ir padalinta į du skirtingus albumus pagal kalbas. Abu jie pasirodė 2005-aisiais – ispaniškasis diskas vadinosi „Fijacion Oral, Vol. 1“ir parduotuvių lentynas pasiekė birželį, o po jo, lapkritį, sekė ir angliškoji dalis – „Oral Fixation, Vol. 2“.


"The Smooth Jazz All Stars" projektas, skirtas Shakiros muzikai
Esamas tekstas

Shakira. Pasiekusi bene visas įmanomas aukštumas savo gimtojoje Lotynų Amerikoje, Kolumbijoje gimusi dainininkė Shakira tapo ir viena didžiausių Lotynų Amerikos pop muzikos žvaigždžių visame pasaulyje.

Duris į sėkmingą koncertavimą anglų kalba jai atvėrė kiek anksčiau išgarsėjusi Jennifer Lopez. Pasižymėjusi savo agresyvia, roko įkvėpta muzika, Shakira sugebėjo išlaikyti neįtikėtinai daug įtakos savo kūrybai ir leidžiamai muzikai, kas retai būna būdinga atlikėjoms moterims – ji rašė arba bent jau prisidėdavo prie didžiosios dalies savo repertuaro dainų ir susikūrė vienos iš poetiškiausių ir ambicingiausių Lotynų Amerikos muzikos kūrinių autorių reputaciją. Kai 2001-ųjų metų pabaigoje išleido pirmą savo anglišką albumą, Shakira iškart tapo sensaciją – prie to daugiausiai prisidėjo vingrus poetinis sąmojis ir seksualus įvaizdis, paremtas klubų judinimu ir pilvo šokio judesiais.

Shakira Mebarak (pilnas vardas: Shakira Isabel Mebarak Ripoll) gimė 1977-ųjų vasario 2-ąją dieną Barranquilla mieste, Kolumbijoje, neturtingoje šeimoje. Jos mama buvo Kolumbijos pilietė, o tėvas – kilęs iš Libano, taigi būdama dar vaikas Shakira galėjo pajusti abiejų šių kultūrų muzikos sroves. Ji taip pat klausėsi sunkiojo angliško roko, iš kurių mėgstamiausiais įvardija „Led Zeppelin“, „The Beatles“, „The Police“, „The Cure“ bei „Nirvana“. Pirmąją savo dainą Shakira parašė būdama aštuonių, dešimties ji jau pradėjo dalyvauti (ir laimėti) įvairiuose talentų konkursuose, o vienuolikos pradėjo mokytis groti gitara. Šiems metams priskiriama ir dar viena įdomi istorija – ji buvo išmesta iš mokyklos choro už tai, kad dainavo per daug „stipriai“. 1990-aisiais, kai jai buvo trylika, Shakira persikėlė į Bogotą, tikėdamasi pradėti modelio karjerą, tačiau viskas baigėsi tuo, kad vietoj podiumo, ji pasirašė sutartį su Kolumbijoje dirbančiu „Sony“ įrašų kompanijos padaliniu. 1991-aisiais pasirodė debiutinis jos albumas „Magia“ („Magic“), o jame buvo galima rasti kūrinius, Shakiros parašytos per paskutinius penkis – šešis metus bei taip pat kelis pačius pirmuosius jos bandymus. Nors tarptautinės sėkmės sulaukti nepavyko, šis įrašas pradėjo garsinti dainininkės vardą gimtojoje šalyje. Nepatenkinta vėliau, 1993-aisiais, sekusio albumo „Peligro“ („Danger“) polinkiu į popsą, Shakira pakeitė kryptį ir nutarė vaidinti Kolumbijos muilo operoje „El Oasis“ 1994-aisiais metais.

Shakira. ["MTV" nuotr.] Kai 1995-aisiais Shakira sugrįžo prie dainų įrašinėjimo, ji jau ėmėsi daugiau pati kontroliuoti savo muzikos prodiusavimą ir kūrė rokui artimesnius ritmus, o taip pat į savo Lotynų pop muziką įtraukė ir arabiškų atspalvių. Pirmasis šių bandymų rezultatas buvo albumas „Pies Descalzos“ („Bare Feet“), iš pradžių išleistas 1995-aisiais metais. Iš pradžių sunkiai skynęsis kelią į gerbėjų širdį, vėliau jis gerokai pasistūmėjo į priekį, kai varomuoju varikliu tapo roko stiliaus singlas „Estoy Aqui“. Ši daina tapo hitu visose Lotynų Amerikos šalyse, o taip pat ir Ispanijoje. Po to, kai albumas „Pies Descalzos“ galiausiai prasimušė, singlai iš jo skriste skrido: hitais tapo dainos "Dónde Estás Corazón?", "Antología", "Pienso en Ti", "Un Poco de Amor", "Se Quiere, Se Mata". Albumas pasiekė pirmą vietą net aštuoniose skirtingose šalyse, o galiausiai net tapo platininiu Jungtinėse Amerikos Valstijose. Beveik du metus Shakira reklamavo šį albumą koncertinėmis gastrolėmis (1997-aisiais ji galiausiai paliko muilo operą „El Oasis“).

Siekdama dar didesnės sėkmės, Shakira pasirašė sutartį su Emilio Estefan‘u – garsiosios Glorios Estefan vyru ir itin sėkmingu muzikos verslo atstovu – kuris tapo jos vadybininku ir prodiuseriu. Šis ėjimas atsipirko jau 1998-aisiais, kai pasirodė sekantis jos albumas, diskas „Dónde Están los Ladrones?“ („Where Are the Thieves?“), tapęs dar didesniu pasauliniu hitu nei prieš tai sekęs studijinis darbas. Kas dar svarbiau, jis prasimušė į itin pelningą ir svarbią JAV rinką, kur net 11 savaičių praleido pirmoje „Billboard“ Lotynų Amerikos albumų tope. Jame taip pat ir du Lotynų Amerikos singlų topo hitai numeris vienas – „Ciega, Sordomuda“ bei „Tu“. Visgi, albumo atpažinimo ženklu tapo pasauliniu hitu tapusi daina „Ojos Así“, kurioje ryškus jos tėvo arabiškos kilmės poveikis. „Dónde Están los Ladrones?“ taip pat labai puikiai pristatė Shakirą, kaip stiprios valios personą – jos savęs analizė padarė ją dar populiaresne tarp gerbėjų moterų, o dėl jos požiūrio į meilę ji pradėta lyginti su kanadiete žvaigžde Alanis Morissette.

Shakira. [yahoo.com nuotr.] Kai Gloria Estefan pasiūlė Shakirai išversti dainą „Ojos Así“ į anglų kalbą, išryškėjo tikrai tikėtina galimybę išgarsėti visame angliškai kalbančiame pasaulyje – todėl Shakira, norėdama neprarasti savo kūrybos laisvės ir kuriamos muzikos kontrolės, nutarė taip gerai išmokti anglų kalbą, kad pati galėtų rašyti tekstus. Tuo pat metu ji žengė vieną žingsnelį pasaulinės auditorijos link ir pasirodė „MTV Unplugged“ laidoje, tapusi pirmąja, kuri šioje programoje pasirodė su ispaniška kūryba. Diskas „MTV Unplugged“ pasirodė 2000-ųjų pradžioje ir dvi savaites laikėsi pirmoje Lotynų Amerikos albumų topo vietoje, taip pat tapo trečiu iš eilės platininiu atlikėjos albumu. Diskas taip pat padovanojo Shakirai „Grammy“ statulėlę „Geriausio Lotynų Amerikos pop albumo“ kategorijoje 2000-ųjų apdovanojimų ceremonijoje. Jos metu ji atliko visus sukausčiusį pasirodymą – dainą „Ojos Así“, o po to namo išsinešė ir dar du trofėjus – už „Geriausią moters pop vokalą“ (daina "Ojos Así") bei „geriausią moters toko vokalą“ ( daina "Octavo Dia").

Pasaulinė pop scenos šlovė jau buvo juntama. Shakira savo ilgus rudus plaukus nusidažė šviesiai, pasinėrė į romaną su Antonio de la Rua (buvusio Argentinos prezidento sūnumi) ir galiausiai užsiėmė savo pirmojo angliško albumo, „Laundry Service“, darbais. 2001-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis singlas ir vaizdo klipas „Whenever, Wherever“, žaibiškai padaręs Shakira angliškai kalbančio pasaulio žvaigžde. „Laundry Service“ debiutavo Amerikos pop topuose iškart ant trečio laiptelio, o daina „Whenever, Wherever“ užkopė iki šeštosios singlų topo vietos. Antrasis albumo singlas, lyriškoji baladė „Underneath Your Clothes“ taip pat pasiekė Top dešimtuką, o praėjus metams nuo išleidimo, albumas „Laundry Service“ jau buvo tris kartus platininis. Apžvalgose buvo teigiama, kad albumo sėkmę nulėmė Shakiros perėjimas į anglų kalbą, tačiau visi turėjo pripažinti ir tai, kad jos poetinės mintys – tikrai unikalios.

Shakira. [mtv.com nuotr.] Po ilgų ir varginančių reklaminių albumo „Laundry Service“ gastrolių, dainininkė nutarė padaryti gana ilgą pertrauką, taigi 2002-aisiais pasirodę remiksų albumas „Laundry Service: Washed and Dried“ ir „gyvas“ diskas, 2004-ųjų „Live & Off the Record“, buvo tarsi pakaitalas naujam albumui. Atsipūtusi Shakira pradėjo rašyti dainas naujam savo darbui ir netrukus jau turėjo apie 60 dainų, pasirengusių nustebinti pasaulį – kai kurios buvo angliškos, kai kurios ispaniškos. Dvidešimt iš jų buvo pasirinkta ir padalinta į du skirtingus albumus pagal kalbas. Abu jie pasirodė 2005-aisiais – ispaniškasis diskas vadinosi „Fijacion Oral, Vol. 1“ir parduotuvių lentynas pasiekė birželį, o po jo, lapkritį, sekė ir angliškoji dalis – „Oral Fixation, Vol. 2“.

"The Smooth Jazz All Stars" projektas, skirtas Shakiros muzikai

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Waka Waka (This Time for Africa) (+ Freshlyground)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Wolf

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loca (+ Dizzee Rascal)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hips Don't Lie (+ Wyclef Jean)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whenever, Wherever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Did it Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gypsy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Underneath Your Clothes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

La Tortura (+ Alejandro Sanz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rabiosa (+ Pitbull)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful Liar (+ Beyonce Knowles)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Objection (Tango)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Addicted to You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loca (+ El Cata)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give It Up to Me (+ Lil Wayne)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sale el Sol

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Bother

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Esto Es Africa (Waka Waka)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loba

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Illegal (+ Carlos Santana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rabiosa (+ El Cata)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Antes de las Seis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Devoción

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suerte (Whenever, Wherever)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Las de la Intuición

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mariposas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lo Que Más

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Remember to Forget You (+ Rihanna)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gordita (su Residente)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Men in This Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu Boca

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Animal City

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Long Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ciega Sordomuda

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gitana

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Islands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Si Te Vas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Timor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Años Luz

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Empire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Antologia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Did It Again (Remix) (+ Kid Cudi)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Do You Do

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inevitable

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eyes Like Yours (Ojos Así)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lo Hecho Está Hecho

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

La Tortura (Shaketon Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Te Aviso, Te Anuncio (Tango)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Stuff

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Wolf (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fool

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Día de Enero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

La Pared

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spy (+ Wyclef Jean)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ojos Asi

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

En Tus Pupilas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ready For The Good Times

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rules

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

La Pared (Versión Acústica)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gypsy (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Poem To A Horse

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mon Amour

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful Liar (Freemasons Remix) (+ Beyonce Knowles)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vuelve

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pienso En Ti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Que Me Quedes Tu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Day and the Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Un Poco De Amor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Creo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Escondite Inglés

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Embrace

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Estoy Aqui

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get It Started (+ Pitbull)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sombra De Ti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Obtener Un Sí

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pies Descalzos, Suenos Blancos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreams for Plans

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lo Imprescindible

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Te Espero Sentada

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Costume Makes the Clown

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Te Necesito

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Se Quiere, Se Mata

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Día Especial (su Gustavo Cerati)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Donde Estas Corazon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Que Vuelvas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Moscas En La Casa

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Donde Estan Los Ladrones?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Octavo Dia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Quiero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cazador de Amor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Stand by You (+ The Roots)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pure Intuition

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Am Here

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1968

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Controlas mi destino

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lejos de Tu Amor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brujeria

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cuenta Conmigo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tus Gafas Oscuros

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Necesito de Ti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Magia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Quince anos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu seras la historia de mi vida

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ultimo momento

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suenos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Este amor es lo mas bello del mundo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Esta Noche Voy Contigo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peligro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eterno amor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eres

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dare (La La La)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tú (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't Care About Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

23

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Broken Record

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sombra De Ti (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chasing Shadows

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro/Octavo Día (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Medicine (+ Blake Shelton)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spotlight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cut Me Deep (+ Magic!)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loca Por Ti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ciega, Sordomuda (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Si Te Vas (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ojos Así (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Creo (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nunca Me Acuerdo de Olvidarte

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inevitable (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The One Thing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dónde Están Los Ladrones? (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Perro Fiel (featuring Nicky Jam)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Estoy Aquí (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Moscas En La Casa (gyvai @ MTV Unplugged)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

King and Queen (+ Wyclef Jean)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chantaje (ft. Maluma)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Toneladas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Comme Moi (with Black M)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nada

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

La Bicicleta (with Carlos Vives)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Te lo agradezco, pero no (+ Alejandro Sanz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Eyes of Mrs. Officer (+ Lil Wayne)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trap (featuring Maluma)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When a Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amarillo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chantaje (featuring Maluma)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Coconut Tree

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Me Enamoré

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What We Said (featuring MAGIC!)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Je l'aime a mourir

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deja Vu (with Prince Royce)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Sale el Sol
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
She Wolf
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Laundry Service
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Oral Fixation Vol. 2
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Fijacion Oral Vol. 1
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Donde Estan Los Ladrones
1998
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pies Descalzos
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Shakira
2014
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Peligro
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Magia
1991
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Unplugged: Shakira
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
El Dorado
2017
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (229)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
JustazzzPop
2012 m. spalio 21 d. 14:14:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man jau 1000 kartų geriau už Lady Gaga... Labai gera dainininkė{#} 10/10

 


____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
linax13
2012 m. rugsėjo 30 d. 23:24:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriausia Shakiros daina Waka Waka ( This Time for Africa ){#}


Atsakyti
Ievuxs01
2012 m. liepos 1 d. 21:25:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jaučiu ji varo iš proto Kolumbiją {#}


____________________
I.P.
Atsakyti
domoga
2012 m. vasario 7 d. 14:50:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

išskirtinis balsas


Atsakyti
4Blackberry
2011 m. gruodžio 25 d. 19:21:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aww.. Gal normalesnė už kitas popsines mergaites. Žinau, kad ji labai protinga, ir visi susidaro klaidingą požiūrį apie ją

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
kalipse
2011 m. gruodžio 22 d. 23:46:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena is normalesniu siu laiku atlikeju...Neisisokele...Graziai atrodo scenoje....Gerai soka...Turi tikrai gerai balsa... Jos dainos,tikrai neblogos...Del to ji man ir patinka....

Atsakyti

2011 m. gruodžio 21 d. 17:42:35 2011-12-22 23:55:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Moka graziai dainuoti, keleta isikisau i grojarasti paklausyti.

Bet perdaug popso.

Atsakyti
hana
2011 m. rugsėjo 16 d. 12:31:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
megstu shakira stiprus balsas sokti ji moka kagi is mano fainiausiu

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
02:43 - Very_crazy_enough
užtat niekados nereikia uz kita gyventi gyvenimo, mat senka savas laikas
02:25 - Very_crazy_enough
gyvenimas-laiko edikas
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:50 - DeLaLiutishkuz
atnaujinta Isaac Hayes stiliai, kazkaip nebuvo tas padaryta seniau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:30 - Delacorado
Gera grupė ir įdomus variantas, bet jo neturėjau minty, lipdant savąjį. Pakomentavau nick'ų temoje
08:08 - DeLaLiutishkuz
ai mano De La Soul(tuo metu labai megstamai grupej) garbej
19:47 - Delacorado
Dėl niko: per daug rašyti, tai verčiau pakomentuosiu temoje. Taigi, kad mūsiškiai įtartinai panašūs, bet aš čia įsiregistravau pirmiau, so...
19:44 - Delacorado
Dėl UFC: džyzas, no. Stebėti, kaip maitoja fizionomijas – tikrai ne mano hobis Tiesiog dėl bendro išprusimo/akiračio praplėtimo stengiuosi domėtis viskuo (fiziškai neįmanoma, bet bandyti verta).
17:22 - DeLaLiutishkuz
kodel? nu kur jau
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 821
  Iš viso užsiregistravę: 72909
  Naujausias narys: Williamrex
  Šiandien apsilankė: 86003
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook