Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Studija


Muzika


Veiklos pradžia: 1979
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Pop

Mėgstamas stilius Synthpop

Mėgstamas stilius LT estrada
Informacija

 

"Studija". [studija.lt nuotr.]
"Studija". [studija.lt nuotr.]
1982-1990 metais grupė grojo Klaipėdos naktiniame bare “Neringa”.Grupei tuo metu vadovavo Ričardas Dubinskas.Jis buvo pagrindinis aranžuočių ir programų kūrimo autorius.Kas metai buvo ruošiamos net kelios spalvingos ir turiningos programos, kurios pritraukdavo labai daug klausytojų iš visos Lietuvos ir pelnė “Neringai” ir “Studijai” platų pripažinimą. Kiekvienas atvykęs į Klaipėdą stengėsi nepraleisti progos pasiklausyti “Studijos” grojimo.

1982 metais tik pradėję groti „Neringos“ bare jie trumpam vadinosi „Kopų balsai“.Vėliau prisistatydavo kaip Klaipėdos valgyklų ir restoranų tresto vokalinis-instrumentinis ansamblis( pagal tuo metu galiojusias sovietines taisykles).Tuo pat metu muzikantai pradėjo atstovauti ir Klaipėdos miesto kultūros rūmus ir šis periodas tesėsi nuo 1982 iki 2002 metų.

1986 metais grupei oficialiai suteiktas vardas „Studija“,kurį patvirtino Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija. Lietuvos klausytojams “Studija” tapo plačiau žinoma, kai sukūrė dainą “Mergaitė ir regis” 1985 metais. Po to sekė tokios žinomos dainos kaip : “Daina draugams” , “Spindulys “ , “Geležinė meilė” , “Vaikystė “ , “Zuikio norai “ , “Meilės bliuzas” , “Vakaro daina” , “Šakės” , “Dabartis” , “Gabrielė” , “Laimės kūdikis “ ir kt. “Neringa” tapo “Studijai” kaip atskiras kūrybinis-koncertinis periodas.Žinoma, grupei ,grojimas naktiniame bare , buvo tik mažytė galimybė išreikšti savo kūrybines galias. Todėl iki 1990 metų grupė ir toliau stengėsi nepraleisti nei vieno pakvietimo atvykti į festivalį ar konkursą ir jų pasiryžimas neliko nepastebėtas. Per eilę metų buvo surinkti visi įmanomi muzikiniai apdovanojimai tų metų Lietuvoje. Tai buvo : “Palangos jaunystė 83 ir 86 metais , “Gintarinė triūba 86 “ , “Vilniaus bokštai 87” , “Debiutai 88” , Birštono džiazo festivalis.

1987 metais „Studija“ išvyko į savo pirmąją užsienio kelionę į Lenkiją ie Vokietiją.Buvo groti koncertai Lenkijoje – Konine ir Legnicoje.Vokietijoje miestuose - Gera,Drezdenas ir Berlynas.

1987 metais “Studija išleido pirmają plokštelę ( LP).

1988 metais egzotinė kelionė į Kubą.Koncertai Havanoje, Senfuegose ir Varadero kurorte.

Per „Neringos“ baro periodą keitėsi nemažai muzikantų ir dainininkų , tačiau branduolys išliko iki šių dienų. 1982-1990 metais grupėje grojo:
Gintautas Litinskas- bosinė gitara;vokalas;
Raimondas Jonutis- fortepijonas;
Steponas Januška- vokalas,klarnetas,saxofonas baritonas;
Valdas Galdikas ( grupėje nuo 1984 m.)- mušamieji;
Aleksandras Dunis- gitara;
Ričardas Dubinskas ( ilgametis oficialus grupės vadovas);
Kęstutis Jonušaitis- altinis saksofonas;
Edmundas Auglys- klavišiniai;
Arvydas Krasnickas- vokalas;
Diana Petrošienė – vokalas;
Juozas Petrošius- vokalas;
Povilas Potašius- vokalas;
Algirdas Šuminskas- vokalas;
Laima Dunienė – vokalas;
Eugenijus Ivanauskas- vokalas;
Aleksandras Dvorakovskis- mušamieji;
Eugenijus Jonavičius- gitara;
Vilma Martišiūtė- vokalas;
bei kt.

"Studija". [studija.lt nuotr.]
"Studija". [studija.lt nuotr.]
Nuo 1990 grupėje prasidėjo naujas etapas - kelionės. Pirmoji kelionė į Bulgariją.Kelis mėnesius buvo grota Plovdivo mieste.Po koncertinės kelionės į Bulgariją grupę paliko Ričardas Dubinskas – t.sax,Edmundas Auglys- keyb.,Kęstutis Jonušaitis- a.sax bei Eugenijus Jonavičius- g.

1991 metais prie grupės prisijungė gitaristas Henrikas Radiulis, vokalistės Vilma Martišiūtė,Loreta Motūzaitė. Šia sudėtimi grupė mėnesį laiko grojo Lenkijoje,Mikolaikų pramogų centre.

1991 m. gruodžio mėnesį kelionė į Islandiją.Su grupe dainavo Alvydas Lukoševičius“Obuolys“,Irena Starošaitė.

1992-1993 du ilgi kontraktai Jungtiniuose Arabų Emyratuose.Grota viešbučių „Claridge“ ir „Prezident“ show programose.Su grupe dainavo Algirdas Šuminskas, Irena Starošaitė,Vilma Martišiūtė ir trumpai Janina Miščiukaitė. Koncertiniai turai tęsėsi net iki 1994 metų.Teko groti labai įvairiai ir išrankiai publikai, bet visur grupė buvo šiltai priimta ir palydėta gausiais aplodismentais

1994 metais kelionės baigėsi ir prasidėjo naujas etapas - grįžimas.Gitaristą Henriką Radiulį pakeitė Olegas Sochinas. Grupė per savo gyvavimo metus buvo sukūrusi daug dainų , todėl atsiradus galimybei jas įrašyti ir išleisti , tai buvo ir padaryta.

1994 metais išleista pirmoji kasetė MC, su populiariausiomis dainomis “ Draugams”.“Pūkas records“.

1995 metų rudenį įrašytas “Tikro garso (unpluged)koncertas” LNK televizijoje ir išleista kasetė.“Tango records“.

1996 metais gitaristą Olegą Sochiną keičia Virginijus Pažemeckas dar 1978 metais buvęs tarp grupės įkūrėjų.

1996 m. įrašytas ir 1997 metais išleistas albumas “Dabartis”.Pirmasis CD. „Top records“ firmos „Bomba“ padalinys. Paruoštos autorinės programos su dainininkais Žilvinu Žvaguliu ir Gyčiu Paškevičium.

1996 metais rugpjūčio 21-22 dienomis Palangoje,“Laukinių Vakarų“ salūne, grupė „Studija“ pasiekė Lietuvos rekordą,įrašytą į Lietuvos rekordų knygą.Buvo užfiksuotas ilgiausiai be pertraukos vykęs koncertas 17 valandų bei viso atlikta 219 dainų.Rekordą padėjo pasiekti dainininkai Gytis Paškevičius,Žilvinas Žvagulis,Irena Starošaitė ir Vilma Martišiūtė.

1997 metais dainininkę Ireną Starošaitę keičia Larisa Čekasina.

1998 metų rudenį firma „Jam records“ išleidžia albumą „Skrendam“.Įrašai daryti grupės įrašų studijoje.Nuo šių metų visi grupės įrašai atliekami savo studijoje.Tai buvo labai ambicingas darbas. Šiame albume galite rasti ir jazz/rock ir soul ir rap ir pop/rock muzikos.Už šį albumą grupė buvo nominuota kaip „geriausia rock grupė“ 1998 metais „Bravo“ muzikiniuose apdovanojimuose. Daina „Naktinis skambutis „ tapo festivalio „Nida“ laimėtoja. 1999 metais „Jam records“ išleidžia auksinių dainų rinkinį „Studija 20 metų“ į kurį patenka didelė dalis populiariausių grupės dainų tarp kurių yra ir dvi naujos dainos – Nidos regis ir Kalėdų naktis.

1999-2000 metais didelis koncertinis turne po Lietuvą grupės 20-ečiui paminėti.Įvyko daugiau kaip 100 koncertų.Baigiamasis koncertas Vilniaus Koncertų ir sporto rūmuose(didžiausia koncertinė arena Lietuvoje tuo metu) 2000 kovo 29 d. Koncerte dalyvavo svečiai: B.Dambrauskaitė, S.Donskovas, Č.Gabalis, E.Kučinskas, A.Lukoševičius“Obuolys“, G.Paškevičius, S.Povilaitis, E.Sipavičius, I.Starošaitė, Ž.Žvagulis, O.Vyšniauskas, V.Kernagis. Koncertas nufilmuotas LTV.

2001 metais „Jam records“ išleidžia antrąjį dainų rinkinį „Studija 20 metų“.Jame taip pat įrašytos kelios visai naujos dainos – Pensininkų rokenrolas;Skylėta kepurė;Sergėjaus kalėdos;Ar sugrįšime atgal;

2001 metais grupė išvyksta į pusės metų gastroles į Hong Kongą.Po šios kelionės grupę palieka Larisa Čekasina.

2002 metais firma „Pūkas records“ išleidžia naują albumą „Atostogos“.Tai spalvingas, stilistiškai labai įvairus darbas.

2002 metų rudenį į grupę ateina dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

"Studija". [studija.lt nuotr.]
"Studija". [studija.lt nuotr.]
2003 metų rudenį vyksta naujas turas skirtas grupės 25-čiui.Viso įvyksta apie 50 koncertų.Baigiamasis turo koncertas vyksta Klaipėdos Žvejų rūmuose gruodžio 7 dieną. Dalyvauja svečiai: Virgilijus Moreika, I.Starošaitė, A.Šuminskas, A.Baukutė, V.Riaubiškytė, K.Jablonskis, G.Paškevičius, Ž.Žvagulis, S.Donskovas, A.Pylipaitė, L.Adomaitis. Grupės: Rondo, Tabasco, Rebelheart, Doudi jazz band, B‘avarija, Bugs band. Koncertas nufilmuotas LTV.

2002-2004 metais grupė daug koncertuoja įvairiuose Lietuvos klubuose.2004 metais nominuojama kaip profesionaliausia grupė klubo „Brodvėjus“ apdovanojimuose.

2004 metų rudenį grupę palieka Rūta Ščiogolevaitė.

2002-2005 metais grupė ruošia programas festivaliui „Kaunas Jazz“.Muzikantai dalyvauja įvairiuose projektuose.

2004 metų birželio 12 dieną grupė dalyvavo festivalyje „Milenium Bike Show“ ,Kauno Aleksoto oro uoste.Šiam festivaliui buvo paruošta speciali programa iš grupės „Creadence Clearwater Revival“ repertuaro.

2005 metų kovo 2,3 dienomis Klaipėdos Koncertų salėje įvyko koncertas,kuris taps DVD plokštelės pagrindu.Šią plokštelę planuojama išleisti 2005 metų rudenį.Joje bus plačiai nušviečiama grupės istorija.Bus panaudota daug archyvinės foto ir video medžiagos,interviu ir TV laidų ištraukos.

2005 metų balandžio 17 dieną Klaipėdos Žvejų rūmų salėje specialus projektas su Vydūno vidurinės mokyklos chorais.

2005 metų baladžio 30 dieną nauja programa „Kaunas jazz“ festivalyje.Dalyvauja svečiai : Arnoldas Jankūnas- piano;Algis Kylis- t.sax;Mindaugas Vadoklis – trimitas; vokalinė grupė „Cappella A“.

2005 metų liepos 6d. Grupių festivalis „Vasarock 2005“. Klaipėda. Atlikta speciali programa “Kaunas jazz”. Programos svečiai: Algis Kilis – sax.t; Mindaugas Vadoklis – trimitas; Arnoldas Jankūnas- klavišiniai; Kristina Jatautaitė ir Aušra Smičiūtė pritariantis vokalas.

2005 metų liepos 22d. Projektas „CCR“ su „Studija“ festivalyje „Buriuok in Rock“, Klaipėdos Jūros šventėje. Programos svečias Rūta Ščiogolevaitė.

2005 metų liepos 24d. Koncertas Klaipėdos Teatro aikštėje „Balticum TV“ šventėje.

2005 metų lapkričio 6d. Vilnius LTV. Gyvo garso koncertas. Pirmą kartą su grupe pasirodė nauja dainininkė Kristina Jatautaitė.

2005 metų gruodžio 11d. Koncertas Klaipėdos koncertų salėje KU MF Džiazo muzikos katedros jubiliejaus šventėje.


Grupės veikla chronologine tvarka

1978 m. ruduo – Grupės įkūrimo data.

1979.11.09 Pirmas oficialus koncertas Klaipėdos kultūros rūmų salėje.

1979-1982 – dalyvavimas festivaliuose "Opus" 80,81,82. Vitebsko ruduo 82.

1982.07 – 1990 grojimas naktiniame klube “Neringa” Klaipėdoje.

1982- iki šiol Klaipėdos kultūros rūmų kolektyvas (dabar Muzikos centras).

1983 dalyvavimas festivalyje Palangos jaunystė, diplomas už profesionaliausią programą.

1984 – grupėje pradėjo groti Valdas Galdikas.

1985 – pirmas grupės hitas “Mergaitė ir regis”.

1986 – grupei suteiktas “Studijos” vardas.

1986 – festivalio “Gintarinė triūba” ir “Palangos jaunystė” laureatai.

1987 – konkurso “Vilniaus bokštai” ir “Debiutai” laureatai.

1987.11 – koncertinė kelionė į Kubą.

1987 – išleista pirmoji ilgai grojanti plokštelė.

1988 – koncertinė kelionė į Vokietijos demokratinę respubliką ir Lenkiją.

1989.05 – kelionė į Sibirą Kogalymo miestą.

1990 grupė baigė groti naktiniame klube “Neringa” ir išvyksta į pirmą ilgą koncertinę kelionę į Bulgariją Plovdivo miestą.

1991 – koncertai Islandijoje.Su grupe groja naujas gitaristas Genadijus Radiulis.

1992.03 koncertai Lenkijoje. Su grupe dainuoja Loreta Motūzaitė,Irena Starošaitė ir Vilma Martišiūtė.

"Studija". [studija.lt nuotr.]
"Studija". [studija.lt nuotr.]
1992-1993 koncertai Jungtiniuose Arabų Emyratuose.Dainuoja Irena Starošaitė, Vilma Martišiūtė, Algis Šuminskas ir trumpai Janina Miščiukaitė.

1994 – grupėje naujas gitaristas Olegas Sochinas.Dainininkė Irena Starošaitė.

1995 – leidybinė firma “Pūkas” išleidžia pirmą oficialią grupės kasetę “Draugams”. Ji parduota apie 10.000 tiražu.

1996 – tikro garso koncertas LNK televizijoje ir nauja kasetė “Tikro garso koncertas” išleista firmoje “Tangomanija”.

1997- tikro garso koncertas ir koncertų turne su Gyčiu Paškevičiumi.

Išleista kasetė,kompaktinė plokštelė ir video kasetė.

1997 pavasarį į grupę grįžta gitaristas Virginijus Pažemeckas.

1997.08.21-22- Palangoje, Laukinių vakarų salūne pasiektas Lietuvos rekordas –atlikta 219 dainų ir 16 valandų grota be petraukos. Užfiksuotas Lietuvos rekordų knygoje.

1997 – nufilmuotas koncertas su Žilvinu Žvaguliu ir surengtos koncertinės gastrolės po Lietuvą 1997-1998 metais.

1997 – firma “Bomba records” išleidžia pirmą grupės kompaktinę plokštelę “Dabartis”. 6000 kasečių ir 5000 plokštelių.

1997- pirmo video klipo “Dabartis “ filmavimas.

1998- koncertinė kelionė į Vokietiją.Grupę palieka Irena Starošaitė.

1998 – firma “Jam records” išleidžia naują albumą “Skrendam”.

Už šį albumą grupei suteiktas geriausios roko grupės vardas ir įteikta“Bravo” statulėlė.Su grupe pradeda dainuoti Larisa Čekasina.

1998 – video klipo “Skrendam” filmavimas.

1998 – Nidos festivalio apdovanojimai ir “Gintarinis ungurys” kaip geriausiai grupei.Kitas “Gintarinis ungurys” už geriausią dainą

“Naktinis skambutis” Virginijui Pažemeckui.

1998 – įkurta įrašų studija “Studija records”.

1999 – koncertai skirti grupės 20-ečiui: apie 50 koncertų. “Jam records” išleidžia pirmą populiariausių dainų auksinį rinkinį. Parduota virš 10000 kasečių ir apie 8000 kompaktinių plokštelių.

1999 – Nidoje, Žvaigždžių take įdedama plokštė su grupės narių pirštų spaudais.

1999 – televizinio video klipo “Vaikystė filmavimas.

1999 – “Jam records” išleidžia pirmą Stepono Januškos solinį albumą “Laiko upė”.

2000- grupės jubiliejiniai koncertai – apie 150.

2000. – “Jam records” išleidžia antrą Stepono Januškos solinį albumą “Vasaros aidai”.

2000 – pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su AB “Klaipėdos duona”

2001 – “Jam records” išleidžia antrą populiariausių dainų sidabrinį rinkinį, kurio jau parduota virš 8000 vnt.

"Studija". [studija.lt nuotr.]
"Studija". [studija.lt nuotr.]
2001 – dar metams pratęsiama sutartis su AB “Klaipėdos duona”.

2001 – koncertinė kelionė į Hong Kongą.

2002- grupę palieka dainininkė Larisa Čekasina.

2002 – video klipo “Laimės kūdikis” filmavimas.

2002.02-2002.04 koncertinis turas po Lietuvą – apie 40 koncertų.

2002. pavasaris – naujo albumo “Atostogos” leidyba “Pūko” firmoje.

2002 ruduo – grupėje nauja dainininkė- Rūta Ščiogolevaitė

2002 ruduo – video klipas “Atostogos” firma “Pūkas”

2003 – vasario-balandžio mėn. turas po Lietuvą 35 koncertai

2003 pavasaris –vasara koncertai klubuose 50

2003 spalis – trečias Stepono Januškos solinis albumas “Jausmai”

2003 spalis – Jubiliejinis –suvenyrinis dvigubas albumas “Studija 25” –Zuzi “records

2003 lapkričio- gruodžio mėn. Jubiliejinis 25–ečio turas po Lietuva – 12 koncertų. Plungė, Šilalė, Jurbarkas, Vilkaviškis, Telšiai, Panevėžys, Vilnius "Forum palace", Marijampolė, Vikondos klubas Kėdainiai, Klaupėdos Žvejų rūmai 2 koncertai

2003.12.07. LTV nufilmuota.

2003.12- Steponas Januška apdovanotas A.Šabaniausko konkurso diplomu.

2004.05.01 Koncertas Klaipėdos Dramos teatro aikštėje Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą proga.

2004.05.28 Koncertas festivalyje „Plaukiam į Nidą“

2004.06.12 Speciali programa skirta „Creadence Clearwater Revival“ grupės kūrybai Kaune,Aleksoto aerouoste,renginyje „Milenium Bike Show 2004“.

2004.08.21 Rūtos Ščiogolevaitės vestuvės Nemunaityje.Rūta palieka grupę.

2004.10.01 Steponas Januška išleidžia savo solinį albumą „Ar prisimeni mane“

2005.03.02 DVD koncerto filmavimas Klaipėdos koncertų salėje. Dalyvavo svečiai: Rūta Ščiogolevaitė, Algis Šuminskas, Cappella A, Bugs Band pučiamųjų grupė.

2005.04.17 Koncertas Klaipėdos Žvejų rūmuose su Vydūno visurinės mokyklos meno kolektyvais.

2005.04.30 Speciali jazz/rock programa „Kaunas Jazz“ festivalyje.

2005.07.06 Grupių festivalis „Vasarock 2005“. Klaipėda. Atlikta speciali programa “Kaunas jazz”.

2005.07.22 Projektas „CCR“ su „Studija“ festivalyje „Buriuok in Rock“, Klaipėdos Jūros šventėje.

2005.07.24 Koncertas Klaipėdos Teatro aikštėje „Balticum TV“ šventėje.

2005.11.06 Vilnius LTV. Gyvo garso koncertas. Pirmą kartą su grupe pasirodė nauja dainininkė Kristina Jatautaitė.

2005.12.11 Koncertas Klaipėdos koncertų salėje KU MF Džiazo muzikos katedros jubiliejaus šventėje.
Esamas tekstas

"Studija". [studija.lt nuotr.] 1982-1990 metais grupė grojo Klaipėdos naktiniame bare “Neringa”.Grupei tuo metu vadovavo Ričardas Dubinskas.Jis buvo pagrindinis aranžuočių ir programų kūrimo autorius.Kas metai buvo ruošiamos net kelios spalvingos ir turiningos programos, kurios pritraukdavo labai daug klausytojų iš visos Lietuvos ir pelnė “Neringai” ir “Studijai” platų pripažinimą. Kiekvienas atvykęs į Klaipėdą stengėsi nepraleisti progos pasiklausyti “Studijos” grojimo.

1982 metais tik pradėję groti „Neringos“ bare jie trumpam vadinosi „Kopų balsai“.Vėliau prisistatydavo kaip Klaipėdos valgyklų ir restoranų tresto vokalinis-instrumentinis ansamblis( pagal tuo metu galiojusias sovietines taisykles).Tuo pat metu muzikantai pradėjo atstovauti ir Klaipėdos miesto kultūros rūmus ir šis periodas tesėsi nuo 1982 iki 2002 metų.

1986 metais grupei oficialiai suteiktas vardas „Studija“,kurį patvirtino Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija. Lietuvos klausytojams “Studija” tapo plačiau žinoma, kai sukūrė dainą “Mergaitė ir regis” 1985 metais. Po to sekė tokios žinomos dainos kaip : “Daina draugams” , “Spindulys “ , “Geležinė meilė” , “Vaikystė “ , “Zuikio norai “ , “Meilės bliuzas” , “Vakaro daina” , “Šakės” , “Dabartis” , “Gabrielė” , “Laimės kūdikis “ ir kt. “Neringa” tapo “Studijai” kaip atskiras kūrybinis-koncertinis periodas.Žinoma, grupei ,grojimas naktiniame bare , buvo tik mažytė galimybė išreikšti savo kūrybines galias. Todėl iki 1990 metų grupė ir toliau stengėsi nepraleisti nei vieno pakvietimo atvykti į festivalį ar konkursą ir jų pasiryžimas neliko nepastebėtas. Per eilę metų buvo surinkti visi įmanomi muzikiniai apdovanojimai tų metų Lietuvoje. Tai buvo : “Palangos jaunystė 83 ir 86 metais , “Gintarinė triūba 86 “ , “Vilniaus bokštai 87” , “Debiutai 88” , Birštono džiazo festivalis.

1987 metais „Studija“ išvyko į savo pirmąją užsienio kelionę į Lenkiją ie Vokietiją.Buvo groti koncertai Lenkijoje – Konine ir Legnicoje.Vokietijoje miestuose - Gera,Drezdenas ir Berlynas.

1987 metais “Studija išleido pirmają plokštelę ( LP).

1988 metais egzotinė kelionė į Kubą.Koncertai Havanoje, Senfuegose ir Varadero kurorte.

Per „Neringos“ baro periodą keitėsi nemažai muzikantų ir dainininkų , tačiau branduolys išliko iki šių dienų. 1982-1990 metais grupėje grojo:
Gintautas Litinskas- bosinė gitara;vokalas;
Raimondas Jonutis- fortepijonas;
Steponas Januška- vokalas,klarnetas,saxofonas baritonas;
Valdas Galdikas ( grupėje nuo 1984 m.)- mušamieji;
Aleksandras Dunis- gitara;
Ričardas Dubinskas ( ilgametis oficialus grupės vadovas);
Kęstutis Jonušaitis- altinis saksofonas;
Edmundas Auglys- klavišiniai;
Arvydas Krasnickas- vokalas;
Diana Petrošienė – vokalas;
Juozas Petrošius- vokalas;
Povilas Potašius- vokalas;
Algirdas Šuminskas- vokalas;
Laima Dunienė – vokalas;
Eugenijus Ivanauskas- vokalas;
Aleksandras Dvorakovskis- mušamieji;
Eugenijus Jonavičius- gitara;
Vilma Martišiūtė- vokalas;
bei kt.

"Studija". [studija.lt nuotr.] Nuo 1990 grupėje prasidėjo naujas etapas - kelionės. Pirmoji kelionė į Bulgariją.Kelis mėnesius buvo grota Plovdivo mieste.Po koncertinės kelionės į Bulgariją grupę paliko Ričardas Dubinskas – t.sax,Edmundas Auglys- keyb.,Kęstutis Jonušaitis- a.sax bei Eugenijus Jonavičius- g.

1991 metais prie grupės prisijungė gitaristas Henrikas Radiulis, vokalistės Vilma Martišiūtė,Loreta Motūzaitė. Šia sudėtimi grupė mėnesį laiko grojo Lenkijoje,Mikolaikų pramogų centre.

1991 m. gruodžio mėnesį kelionė į Islandiją.Su grupe dainavo Alvydas Lukoševičius“Obuolys“,Irena Starošaitė.

1992-1993 du ilgi kontraktai Jungtiniuose Arabų Emyratuose.Grota viešbučių „Claridge“ ir „Prezident“ show programose.Su grupe dainavo Algirdas Šuminskas, Irena Starošaitė,Vilma Martišiūtė ir trumpai Janina Miščiukaitė. Koncertiniai turai tęsėsi net iki 1994 metų.Teko groti labai įvairiai ir išrankiai publikai, bet visur grupė buvo šiltai priimta ir palydėta gausiais aplodismentais

1994 metais kelionės baigėsi ir prasidėjo naujas etapas - grįžimas.Gitaristą Henriką Radiulį pakeitė Olegas Sochinas. Grupė per savo gyvavimo metus buvo sukūrusi daug dainų , todėl atsiradus galimybei jas įrašyti ir išleisti , tai buvo ir padaryta.

1994 metais išleista pirmoji kasetė MC, su populiariausiomis dainomis “ Draugams”.“Pūkas records“.

1995 metų rudenį įrašytas “Tikro garso (unpluged)koncertas” LNK televizijoje ir išleista kasetė.“Tango records“.

1996 metais gitaristą Olegą Sochiną keičia Virginijus Pažemeckas dar 1978 metais buvęs tarp grupės įkūrėjų.

1996 m. įrašytas ir 1997 metais išleistas albumas “Dabartis”.Pirmasis CD. „Top records“ firmos „Bomba“ padalinys. Paruoštos autorinės programos su dainininkais Žilvinu Žvaguliu ir Gyčiu Paškevičium.

1996 metais rugpjūčio 21-22 dienomis Palangoje,“Laukinių Vakarų“ salūne, grupė „Studija“ pasiekė Lietuvos rekordą,įrašytą į Lietuvos rekordų knygą.Buvo užfiksuotas ilgiausiai be pertraukos vykęs koncertas 17 valandų bei viso atlikta 219 dainų.Rekordą padėjo pasiekti dainininkai Gytis Paškevičius,Žilvinas Žvagulis,Irena Starošaitė ir Vilma Martišiūtė.

1997 metais dainininkę Ireną Starošaitę keičia Larisa Čekasina.

1998 metų rudenį firma „Jam records“ išleidžia albumą „Skrendam“.Įrašai daryti grupės įrašų studijoje.Nuo šių metų visi grupės įrašai atliekami savo studijoje.Tai buvo labai ambicingas darbas. Šiame albume galite rasti ir jazz/rock ir soul ir rap ir pop/rock muzikos.Už šį albumą grupė buvo nominuota kaip „geriausia rock grupė“ 1998 metais „Bravo“ muzikiniuose apdovanojimuose. Daina „Naktinis skambutis „ tapo festivalio „Nida“ laimėtoja. 1999 metais „Jam records“ išleidžia auksinių dainų rinkinį „Studija 20 metų“ į kurį patenka didelė dalis populiariausių grupės dainų tarp kurių yra ir dvi naujos dainos – Nidos regis ir Kalėdų naktis.

1999-2000 metais didelis koncertinis turne po Lietuvą grupės 20-ečiui paminėti.Įvyko daugiau kaip 100 koncertų.Baigiamasis koncertas Vilniaus Koncertų ir sporto rūmuose(didžiausia koncertinė arena Lietuvoje tuo metu) 2000 kovo 29 d. Koncerte dalyvavo svečiai: B.Dambrauskaitė, S.Donskovas, Č.Gabalis, E.Kučinskas, A.Lukoševičius“Obuolys“, G.Paškevičius, S.Povilaitis, E.Sipavičius, I.Starošaitė, Ž.Žvagulis, O.Vyšniauskas, V.Kernagis. Koncertas nufilmuotas LTV.

2001 metais „Jam records“ išleidžia antrąjį dainų rinkinį „Studija 20 metų“.Jame taip pat įrašytos kelios visai naujos dainos – Pensininkų rokenrolas;Skylėta kepurė;Sergėjaus kalėdos;Ar sugrįšime atgal;

2001 metais grupė išvyksta į pusės metų gastroles į Hong Kongą.Po šios kelionės grupę palieka Larisa Čekasina.

2002 metais firma „Pūkas records“ išleidžia naują albumą „Atostogos“.Tai spalvingas, stilistiškai labai įvairus darbas.

2002 metų rudenį į grupę ateina dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

"Studija". [studija.lt nuotr.] 2003 metų rudenį vyksta naujas turas skirtas grupės 25-čiui.Viso įvyksta apie 50 koncertų.Baigiamasis turo koncertas vyksta Klaipėdos Žvejų rūmuose gruodžio 7 dieną. Dalyvauja svečiai: Virgilijus Moreika, I.Starošaitė, A.Šuminskas, A.Baukutė, V.Riaubiškytė, K.Jablonskis, G.Paškevičius, Ž.Žvagulis, S.Donskovas, A.Pylipaitė, L.Adomaitis. Grupės: Rondo, Tabasco, Rebelheart, Doudi jazz band, B‘avarija, Bugs band. Koncertas nufilmuotas LTV.

2002-2004 metais grupė daug koncertuoja įvairiuose Lietuvos klubuose.2004 metais nominuojama kaip profesionaliausia grupė klubo „Brodvėjus“ apdovanojimuose.

2004 metų rudenį grupę palieka Rūta Ščiogolevaitė.

2002-2005 metais grupė ruošia programas festivaliui „Kaunas Jazz“.Muzikantai dalyvauja įvairiuose projektuose.

2004 metų birželio 12 dieną grupė dalyvavo festivalyje „Milenium Bike Show“ ,Kauno Aleksoto oro uoste.Šiam festivaliui buvo paruošta speciali programa iš grupės „Creadence Clearwater Revival“ repertuaro.

2005 metų kovo 2,3 dienomis Klaipėdos Koncertų salėje įvyko koncertas,kuris taps DVD plokštelės pagrindu.Šią plokštelę planuojama išleisti 2005 metų rudenį.Joje bus plačiai nušviečiama grupės istorija.Bus panaudota daug archyvinės foto ir video medžiagos,interviu ir TV laidų ištraukos.

2005 metų balandžio 17 dieną Klaipėdos Žvejų rūmų salėje specialus projektas su Vydūno vidurinės mokyklos chorais.

2005 metų baladžio 30 dieną nauja programa „Kaunas jazz“ festivalyje.Dalyvauja svečiai : Arnoldas Jankūnas- piano;Algis Kylis- t.sax;Mindaugas Vadoklis – trimitas; vokalinė grupė „Cappella A“.

2005 metų liepos 6d. Grupių festivalis „Vasarock 2005“. Klaipėda. Atlikta speciali programa “Kaunas jazz”. Programos svečiai: Algis Kilis – sax.t; Mindaugas Vadoklis – trimitas; Arnoldas Jankūnas- klavišiniai; Kristina Jatautaitė ir Aušra Smičiūtė pritariantis vokalas.

2005 metų liepos 22d. Projektas „CCR“ su „Studija“ festivalyje „Buriuok in Rock“, Klaipėdos Jūros šventėje. Programos svečias Rūta Ščiogolevaitė.

2005 metų liepos 24d. Koncertas Klaipėdos Teatro aikštėje „Balticum TV“ šventėje.

2005 metų lapkričio 6d. Vilnius LTV. Gyvo garso koncertas. Pirmą kartą su grupe pasirodė nauja dainininkė Kristina Jatautaitė.

2005 metų gruodžio 11d. Koncertas Klaipėdos koncertų salėje KU MF Džiazo muzikos katedros jubiliejaus šventėje.

Grupės veikla chronologine tvarka

1978 m. ruduo – Grupės įkūrimo data.

1979.11.09 Pirmas oficialus koncertas Klaipėdos kultūros rūmų salėje.

1979-1982 – dalyvavimas festivaliuose "Opus" 80,81,82. Vitebsko ruduo 82.

1982.07 – 1990 grojimas naktiniame klube “Neringa” Klaipėdoje.

1982- iki šiol Klaipėdos kultūros rūmų kolektyvas (dabar Muzikos centras).

1983 dalyvavimas festivalyje Palangos jaunystė, diplomas už profesionaliausią programą.

1984 – grupėje pradėjo groti Valdas Galdikas.

1985 – pirmas grupės hitas “Mergaitė ir regis”.

1986 – grupei suteiktas “Studijos” vardas.

1986 – festivalio “Gintarinė triūba” ir “Palangos jaunystė” laureatai.

1987 – konkurso “Vilniaus bokštai” ir “Debiutai” laureatai.

1987.11 – koncertinė kelionė į Kubą.

1987 – išleista pirmoji ilgai grojanti plokštelė.

1988 – koncertinė kelionė į Vokietijos demokratinę respubliką ir Lenkiją.

1989.05 – kelionė į Sibirą Kogalymo miestą.

1990 grupė baigė groti naktiniame klube “Neringa” ir išvyksta į pirmą ilgą koncertinę kelionę į Bulgariją Plovdivo miestą.

1991 – koncertai Islandijoje.Su grupe groja naujas gitaristas Genadijus Radiulis.

1992.03 koncertai Lenkijoje. Su grupe dainuoja Loreta Motūzaitė,Irena Starošaitė ir Vilma Martišiūtė.

"Studija". [studija.lt nuotr.] 1992-1993 koncertai Jungtiniuose Arabų Emyratuose.Dainuoja Irena Starošaitė, Vilma Martišiūtė, Algis Šuminskas ir trumpai Janina Miščiukaitė.

1994 – grupėje naujas gitaristas Olegas Sochinas.Dainininkė Irena Starošaitė.

1995 – leidybinė firma “Pūkas” išleidžia pirmą oficialią grupės kasetę “Draugams”. Ji parduota apie 10.000 tiražu.

1996 – tikro garso koncertas LNK televizijoje ir nauja kasetė “Tikro garso koncertas” išleista firmoje “Tangomanija”.

1997- tikro garso koncertas ir koncertų turne su Gyčiu Paškevičiumi.

Išleista kasetė,kompaktinė plokštelė ir video kasetė.

1997 pavasarį į grupę grįžta gitaristas Virginijus Pažemeckas.

1997.08.21-22- Palangoje, Laukinių vakarų salūne pasiektas Lietuvos rekordas –atlikta 219 dainų ir 16 valandų grota be petraukos. Užfiksuotas Lietuvos rekordų knygoje.

1997 – nufilmuotas koncertas su Žilvinu Žvaguliu ir surengtos koncertinės gastrolės po Lietuvą 1997-1998 metais.

1997 – firma “Bomba records” išleidžia pirmą grupės kompaktinę plokštelę “Dabartis”. 6000 kasečių ir 5000 plokštelių.

1997- pirmo video klipo “Dabartis “ filmavimas.

1998- koncertinė kelionė į Vokietiją.Grupę palieka Irena Starošaitė.

1998 – firma “Jam records” išleidžia naują albumą “Skrendam”.

Už šį albumą grupei suteiktas geriausios roko grupės vardas ir įteikta“Bravo” statulėlė.Su grupe pradeda dainuoti Larisa Čekasina.

1998 – video klipo “Skrendam” filmavimas.

1998 – Nidos festivalio apdovanojimai ir “Gintarinis ungurys” kaip geriausiai grupei.Kitas “Gintarinis ungurys” už geriausią dainą

“Naktinis skambutis” Virginijui Pažemeckui.

1998 – įkurta įrašų studija “Studija records”.

1999 – koncertai skirti grupės 20-ečiui: apie 50 koncertų. “Jam records” išleidžia pirmą populiariausių dainų auksinį rinkinį. Parduota virš 10000 kasečių ir apie 8000 kompaktinių plokštelių.

1999 – Nidoje, Žvaigždžių take įdedama plokštė su grupės narių pirštų spaudais.

1999 – televizinio video klipo “Vaikystė filmavimas.

1999 – “Jam records” išleidžia pirmą Stepono Januškos solinį albumą “Laiko upė”.

2000- grupės jubiliejiniai koncertai – apie 150.

2000. – “Jam records” išleidžia antrą Stepono Januškos solinį albumą “Vasaros aidai”.

2000 – pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su AB “Klaipėdos duona”

2001 – “Jam records” išleidžia antrą populiariausių dainų sidabrinį rinkinį, kurio jau parduota virš 8000 vnt.

"Studija". [studija.lt nuotr.] 2001 – dar metams pratęsiama sutartis su AB “Klaipėdos duona”.

2001 – koncertinė kelionė į Hong Kongą.

2002- grupę palieka dainininkė Larisa Čekasina.

2002 – video klipo “Laimės kūdikis” filmavimas.

2002.02-2002.04 koncertinis turas po Lietuvą – apie 40 koncertų.

2002. pavasaris – naujo albumo “Atostogos” leidyba “Pūko” firmoje.

2002 ruduo – grupėje nauja dainininkė- Rūta Ščiogolevaitė

2002 ruduo – video klipas “Atostogos” firma “Pūkas”

2003 – vasario-balandžio mėn. turas po Lietuvą 35 koncertai

2003 pavasaris –vasara koncertai klubuose 50

2003 spalis – trečias Stepono Januškos solinis albumas “Jausmai”

2003 spalis – Jubiliejinis –suvenyrinis dvigubas albumas “Studija 25” –Zuzi “records

2003 lapkričio- gruodžio mėn. Jubiliejinis 25–ečio turas po Lietuva – 12 koncertų. Plungė, Šilalė, Jurbarkas, Vilkaviškis, Telšiai, Panevėžys, Vilnius "Forum palace", Marijampolė, Vikondos klubas Kėdainiai, Klaupėdos Žvejų rūmai 2 koncertai

2003.12.07. LTV nufilmuota.

2003.12- Steponas Januška apdovanotas A.Šabaniausko konkurso diplomu.

2004.05.01 Koncertas Klaipėdos Dramos teatro aikštėje Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą proga.

2004.05.28 Koncertas festivalyje „Plaukiam į Nidą“

2004.06.12 Speciali programa skirta „Creadence Clearwater Revival“ grupės kūrybai Kaune,Aleksoto aerouoste,renginyje „Milenium Bike Show 2004“.

2004.08.21 Rūtos Ščiogolevaitės vestuvės Nemunaityje.Rūta palieka grupę.

2004.10.01 Steponas Januška išleidžia savo solinį albumą „Ar prisimeni mane“

2005.03.02 DVD koncerto filmavimas Klaipėdos koncertų salėje. Dalyvavo svečiai: Rūta Ščiogolevaitė, Algis Šuminskas, Cappella A, Bugs Band pučiamųjų grupė.

2005.04.17 Koncertas Klaipėdos Žvejų rūmuose su Vydūno visurinės mokyklos meno kolektyvais.

2005.04.30 Speciali jazz/rock programa „Kaunas Jazz“ festivalyje.

2005.07.06 Grupių festivalis „Vasarock 2005“. Klaipėda. Atlikta speciali programa “Kaunas jazz”.

2005.07.22 Projektas „CCR“ su „Studija“ festivalyje „Buriuok in Rock“, Klaipėdos Jūros šventėje.

2005.07.24 Koncertas Klaipėdos Teatro aikštėje „Balticum TV“ šventėje.

2005.11.06 Vilnius LTV. Gyvo garso koncertas. Pirmą kartą su grupe pasirodė nauja dainininkė Kristina Jatautaitė.

2005.12.11 Koncertas Klaipėdos koncertų salėje KU MF Džiazo muzikos katedros jubiliejaus šventėje.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Daina draugams

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vaikystė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spindulys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zuikio norai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Noriu būt šalia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Skrendam

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meilės bliuzas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jūra Mano Meile

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Šiandieną Tau Sakau

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atostogos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergaitė ir regis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laimės nuojauta

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mergaitė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Snieguolė Ir Pajacas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gabrielė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Du Beržai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ugnies Žiedai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sentimentas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Geležinė Meilė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fiesta mano miestui

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Šokis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tu Armijoj

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Garažas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dar Palauk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laimės Kūdikis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tai Buvo Vasara

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Įpilk vandens

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kur Nebuvau = There Where I Never Was

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laikas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ar Sugrįšime Atgal?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spindulys = Ray

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vakaro Daina = Evening Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pasivaikščiojimas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dar Palauk = Still Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tinginys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Skylėta Kepurė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Geležinė Meilė = Iron Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neateik

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diena, Kuri Praeis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gabrielė = Gabriela

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neskubėk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reklamos Biuras

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Verkiu Ir Tiek

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Šachmatai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dabartis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ateik Į Sapną

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jūros Tilto Melodija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vilnietė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kalėdų naktis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Daina Draugams = A Song To Friends

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kelyje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meilės Bliuzas = The Blues Of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nidos regis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Labai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Naktinis Skambutis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žaidimų Akademija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Teka Saulė = Sunrise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Minotaurų Puota

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pensininkų Rokenrolas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sudiev

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Šešėlio Tavo Aidas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vasaros rojus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lyja Vėl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kiekvienam Savo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kai Tai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vasaros Rojus = Summer Paradise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Klausimai Mylimajai, Stovinčiai Tarpdury

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vakaro Daina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Loves Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jūros Šventė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Per Slidų Ledą = On The Slippery Ice

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Viskas Iš Naujo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nebelauk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
linausis
2012 m. rugsėjo 16 d. 14:20:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 521
  Iš viso užsiregistravę: 73363
  Naujausias narys: skleauqmsi
  Šiandien apsilankė: 48569