Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

System of a Down


Muzika


Veiklos pradžia: 1994
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Alternative metal

Mėgstamas stilius Hard rock

Mėgstamas stilius Progressive rock

Pridėti prie mėgstamiausių Experimental
Informacija

 

System of a Down“ susikūrė 1994-aisiais metais pietinėje Kalifornijoje. Tai metalo grupė savo kūryboje sujungianti labai įvairius žanrus (nuo ‚hardcore‘, ‚nu metal‘ ir gotikos stiliaus iki hip-hop‘o ir armėnų liaudies muzikos motyvų). Tai galima pavadinti tiesiog ‚crossover‘ stiliumi. Grupę sudaro: Serj‘as Tankian‘as (vokalas, klavišiniai), Daron‘as Malakian‘as (gitara), Shavo Odadjian‘as (bosinė gitara) ir John‘as Dolmayan‘as (būgnai). Visi grupės nariai yra armėnų kilmės ir aktyviai skelbia apie XX a. pr. vykdytą armėnų genocidą Turkijoje. Dainų tekstai turi aiškią politinę potekstę - kritikuojama moderni JAV politika ir žiniasklaida. „System of a Down“ susiformavo atsitiktinai, 1993-aisiais metais susitikus vokalistui Serj‘ui Tankian‘ui ir gitaristui Daron‘ui Malakian‘ui. Atsirado grupė „Soil“. Jų bendraklasis Shavo Odadjian‘as, praleidęs daug laiko su šia grupe, tapo šios grupės menedžeriu, o paskui nusprendė groti bosine gitara. John‘as Dolmayan‘as pasirinktas būgnininku, kaip tik prieš grupės iškilimą, padedant Rick‘ui Rubin‘ui, prodiusavusiam tokias grupes kaip „Slayer“, „Red Hot Chili Peppers“, „Danzig“, Johnny Cash” ir „Beastie Boys“. Kaip ir daugelį devinto dešimtmečio pabaigos metalo grupių, „System of a Down“ įkvėpė devintojo dešimtmečio pogrindinis ‚thrash‘ metalas ir paskutiniojo amžiaus dešimtmečio rokeriai, tokie kaip „Jane‘s Addiction“. Tarp įkvėpėjų – ir mėgstamos grupės – „Korn“ ir „The Deftones“. 1997-ųjų metų pabaigoje grupė pradėjo įrašinėti albumą įrašų „Columbia Records“ studijoje. 1998-ųjų metų vasarą išleistas debiutinis albumas “System of a Down”. Išleidus albumą vis gausėjo grupės gerbėjų gretos. Na, o 2001-aisiais metais buvo išleistas antrasis albumas “Toxicity”. Šis albumas išgarsino grupę visame pasaulyje. Tačiau, nors „System of a Down“ jau buvo gan garsūs, jie neužmigo šlovės spinduliuose ir jau 2002-aisiais metais išleido dar vieną albumą “Steal This Album”. „System of a Down“ fanų vis gausėjo ir gausėjo, jų populiarumas augo… Po dviejų metų pertraukos, 2004-aisiais metais grupė vėl sugrįžo į įrašų studiją ir pradėjo sunkiai dirbti. Šio darbo rezultatas buvo singlas, epinis albumas, išleistas per dvi dalis. “Mezmerize”, pirma dalis, pasirodė 2005-ųjų metų gegužę, tuo tarpu “Hypnotize” buvo planuota išleisti vėliau, lapkričio mėnesį. “Mezmerize”/”Hypnotize” albumai laikomi pašėlusiai kūrybiškais albumais, juose atsispindi laukinės vokalinės melodijos, žodžių aistringumas, uždegantys gitaros akordai ir pašėlęs stilius, kuris tapo šios grupės skiriamuoju ženklu.
Esamas tekstas

„System of a Down“ susikūrė 1994-aisiais metais pietinėje Kalifornijoje. Tai metalo grupė savo kūryboje sujungianti labai įvairius žanrus (nuo ‚hardcore‘, ‚nu metal‘ ir gotikos stiliaus iki hip-hop‘o ir armėnų liaudies muzikos motyvų). Tai galima pavadinti tiesiog ‚crossover‘ stiliumi. Grupę sudaro: Serj‘as Tankian‘as (vokalas, klavišiniai), Daron‘as Malakian‘as (gitara), Shavo Odadjian‘as (bosinė gitara) ir John‘as Dolmayan‘as (būgnai). Visi grupės nariai yra armėnų kilmės ir aktyviai skelbia apie XX a. pr. vykdytą armėnų genocidą Turkijoje. Dainų tekstai turi aiškią politinę potekstę - kritikuojama moderni JAV politika ir žiniasklaida. „System of a Down“ susiformavo atsitiktinai, 1993-aisiais metais susitikus vokalistui Serj‘ui Tankian‘ui ir gitaristui Daron‘ui Malakian‘ui. Atsirado grupė „Soil“. Jų bendraklasis Shavo Odadjian‘as, praleidęs daug laiko su šia grupe, tapo šios grupės menedžeriu, o paskui nusprendė groti bosine gitara. John‘as Dolmayan‘as pasirinktas būgnininku, kaip tik prieš grupės iškilimą, padedant Rick‘ui Rubin‘ui, prodiusavusiam tokias grupes kaip „Slayer“, „Red Hot Chili Peppers“, „Danzig“, Johnny Cash” ir „Beastie Boys“. Kaip ir daugelį devinto dešimtmečio pabaigos metalo grupių, „System of a Down“ įkvėpė devintojo dešimtmečio pogrindinis ‚thrash‘ metalas ir paskutiniojo amžiaus dešimtmečio rokeriai, tokie kaip „Jane‘s Addiction“. Tarp įkvėpėjų – ir mėgstamos grupės – „Korn“ ir „The Deftones“. 1997-ųjų metų pabaigoje grupė pradėjo įrašinėti albumą įrašų „Columbia Records“ studijoje. 1998-ųjų metų vasarą išleistas debiutinis albumas “System of a Down”. Išleidus albumą vis gausėjo grupės gerbėjų gretos. Na, o 2001-aisiais metais buvo išleistas antrasis albumas “Toxicity”. Šis albumas išgarsino grupę visame pasaulyje. Tačiau, nors „System of a Down“ jau buvo gan garsūs, jie neužmigo šlovės spinduliuose ir jau 2002-aisiais metais išleido dar vieną albumą “Steal This Album”. „System of a Down“ fanų vis gausėjo ir gausėjo, jų populiarumas augo… Po dviejų metų pertraukos, 2004-aisiais metais grupė vėl sugrįžo į įrašų studiją ir pradėjo sunkiai dirbti. Šio darbo rezultatas buvo singlas, epinis albumas, išleistas per dvi dalis. “Mezmerize”, pirma dalis, pasirodė 2005-ųjų metų gegužę, tuo tarpu “Hypnotize” buvo planuota išleisti vėliau, lapkričio mėnesį. “Mezmerize”/”Hypnotize” albumai laikomi pašėlusiai kūrybiškais albumais, juose atsispindi laukinės vokalinės melodijos, žodžių aistringumas, uždegantys gitaros akordai ir pašėlęs stilius, kuris tapo šios grupės skiriamuoju ženklu.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (171)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2013 m. spalio 4 d. 17:50:11 2013-10-04 17:50:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia ne perkeltinė prasmė, čia nesusipratimas.

Progroko, bet labiau sunkiojo roko, ar alternatyviojo grupė. Kodėl netinka. Juk ne viskas turi būti pagal standartus, be to SOAD vokalistas tikrai ne vienintelis ROKO muzikos meistras, dainuojantis šitaip. Kaip Gillan'as su Deep Purple - šitas oho, kaip užrėkdavo... Taigi, rėksmingas vokalas būdingas IR rokui.

Muzikinis skonis mano kinta kiekvieną minutę. Be to, dažniausiai yra tas efektas, kad kuo daugiau klausai, tuo labiau pažįsti tą grupę, tai yra, tuo labiau ją vertini. Ir šiaip, mano devynetas buvo labai geras pažymys. Devynetas buvo dėl to, kad aš mėgstu kitokią muziką, bet nereiškia, kad tas devynetas nebuvo analogiškas 10-ui. Dabar pakeičiau savo pažymį, nes mano vertinimas devynetui nebuvo korektiškas. Beje, būna, užplaukia. Aš nežinau, gal ir dabar Bon Jovi įvertinęs 6, o Lady Gaga kadais turėjo 1-etą, o po to turėjo 7-ą... Čia vyksta "rašyk, kaip užplaukia" sindromas. Tiksliai esu įvertinęs tik tas grupes, kurios tikrai turi mano simpatijas ir jas puikiai pažįstu, deja, tokių nėra daug. Beje, aš kažkaip neabejoju, kad tu esi girdėjusi ne visas SOAD dainas, todėl gali bendras pažymys pačiai grupei kisti. Mano irgi gali dar 100 kartų kisti, nes, nors ir esu girdėjęs daugumą dainų, bet tos pačios daugumos ir neprisimenu. O kaip galima objektyviai vertinti, jei neprisimeni to, KĄ VERTINI...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rositara
2013 m. spalio 4 d. 17:37:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tu, kaip gimanzistas, turėtum žinoti, kas yra perkeltinė prasmė {#} gadina BENDRĄ vaizdą, tada. Nu ok, bendrą garsą, jei jau šitaip.{#}

Šita grupė yra, kaip pats man sakei, progroko atlikėja (nors aš vis tiek pasilieku prie nuomonės, kad tai yra progresyvus metalas). Tai netrukdo, bet nelabai ir tinka..

Fantastiška, sakai? O aš dar atsimenu, kai Tu ją buvai įvertinęs devynetu. Ar čia muzikinis skonis pakito, ar čia tiesiog fantastiška nėra lygu tobula?


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
einaras13
2013 m. spalio 4 d. 15:09:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sakai, Seržo balsas vaizdą gadina? O garso negadina? {#}

Aš Seržą jau ilgą laiką laikau meistrišku vokalistu ir pasakyčiau, jog to rėksmingumo vietomis SOAD netgi trūksta. Bet tai netrukdo. Grupė bet kokiu atveju yra fantastiška. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rositara
2013 m. liepos 7 d. 19:29:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Už System of a Down užsikabinau palygint neseniai, nors šitą grupę žinojau jau nuo senų laikų. Nors nesu didelė metalo mėgėja, o ypač alternatyvaus, bet šita grupė turi kažką tokio, kas trauke traukia jos klausyti vėl ir vėl. Aišku, gerklinis balsas labiau tinka doom arba death metale, čia šiek tiek gadina vaizdą, nes tai yra pakankamai žemos techninės vertės veiksmas, bet vien dėl šito kūriniai nesuprastėja. Pati geriausia jų daina - A.D.D. Tiek muzikos, tiek prasmės atžvilgiu.

"we don't give a fuck about your world/with all your global profits and all you're to oppose/.../there is no flag that is large enough/to hide the shame of a man in cuffs"...

Puiki grupė - 10 balų.


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
GothicStyle
2013 m. balandžio 18 d. 08:19:35 2013-04-18 08:20:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puiki grupė ^^.


____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
SlapingBro
2013 m. vasario 19 d. 12:55:17 2013-02-19 12:55:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai gera grube . Dainos veza taip , kad net sokineju{#} per visa kambary kai ju klausau{#}


Atsakyti
juozasp
2012 m. birželio 18 d. 00:21:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Yra ką prisiminti.Tai buvo nauja,sunkio roko, avangardo banga ir jie man yra ir manau dar ilgai bus mielai klausomi ARMENAI-metalistai.


Atsakyti
placebas
2012 m. balandžio 19 d. 17:30:34 2012-04-19 17:30:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai, aš dabar klausau ir galvoju "ech, geri laikai buvo". Bet vis vien jau nebeveža taip kaip anksčiau..


____________________
NO.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 920
  Iš viso užsiregistravę: 73402
  Naujausias narys: Bybciulpis
  Šiandien apsilankė: 58951