Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The Killers


Muzika


Veiklos pradžia: 2001
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Indie rock

Pridėti prie mėgstamiausių Alternative rock

Pridėti prie mėgstamiausių Post punk revival

Pridėti prie mėgstamiausių Heartland rock

Pridėti prie mėgstamiausių New Wave

Pridėti prie mėgstamiausių Synthpop
Informacija

 


The Killers 2004 m. "Hot Fuss" era.
The Killers 2004 m. "Hot Fuss" era. [Last.fm]
Brandon Flowers
(vokalas/klavišiniai), Dave Keuning (gitara), Mark Stoermer (bosinė gitara) ir Ronnie Vannucci (būgnai) muzikos pasaulį užėmė šturmu 2004-aisiais metais, kai tų metų vasarą pasirodė singlas „Somebody Told Me“. Idealiai stilinga daina gali priminti daugelį iš grupės įkvėpėjų – tai „The Smiths“, „New Order“, „Oasis“ bei „The Cure“. Būtent šio kūrinio užteko, kad vaikinai prasimuštų į „MTV“.

Alternatyvų ir indie roką bei New Wave, maišytą su naujojo tūkstantmečio post-punk muziką atliekanti ketveriukė iš Las Vegaso susibūrė 2001-aisiais (tuomet dar kitokia sudėtimi, kurioje nebuvo Vannucci ir Stoermer), pavadinimą "pasiskolinę" iš New Order 2001 m. vaizdo klipo dainai „Crystal“, kuriame vaizduojama grojanti fiktyvi grupė „The Killers“. 

"The Killers" iniciatoriumi reikia vadinti gitaristą Dave Keuning, kuris 2001 m. pradžioje patalpino Las Vegaso laikraštyje reklamą-kvietimą: "Savo kuriamas dainas grojančiai grupei ieškomi muzikantai. Įtakos: Oasis, Smashing Pumpkins, Bowie, Radiohead." Į šį skelbimą atsiliepė Brandon Flowers, kuris neseniai buvo atsiskyręs nuo savo synthpop grupės „Blush Response“, nes atsisakė su jais kraustytis iš Las Vegaso į Los Andželą. Panašaus muzikinio skonio D. Keuning ir B. Flowers iškart ėmė bendradarbiauti ir pirmoji jų sukurta daina buvo vėliau didžiuliu hitu tapusi „Mr. Brightside“. Pasikvietę bosistą Dell Neal (žinomą ir Dell Star vardu) bei būgnininką Matt Norcross, 2002 m. sausio mėn. "The Killers" Las Vegaso klubuose surengė pirmuosius pasirodymus. Vasarą M. Norcross, kuriam buvo nelabai prie širdies 80-ųjų rokas, glam rokas bei Brandono siūlomas grupės imidžas ("aš – tik paprastas vaikinas su džinsais ir marškinėliais," sako Norcross), buvo atleistas iš grupės – daugiausiai dėl jo neypatingų būgnininko įgūdžių.

Ankstyvieji The Killers, antroji sudėtis: būgnininkas Brian Havens, Brandon Flowers, Dave Keuning ir bosistas Dell Neal. Apie 2002 m. vidurys.
Ankstyvieji The Killers, antroji sudėtis: būgnininkas Brian Havens, Brandon Flowers, Dave Keuning ir bosistas Dell Neal. Apie 2002 m. vidurys. [Facebook]
Tuomet jį pakeitė vos 16-os sulaukęs Brian Havens, kuris, kaip prisimena D. Neal, jau buvo puikus būgnininkas.
Tačiau vaikinas labiau norėjo groti grupėje su savo broliu ir šimtu procentu neatidavė savęs "killeriams". Po kelių mėnesių jis galiausiai apsisprendė pasišvęsti jiems, tačiau tie jau buvo susiradę klasikinės perkusijos atlikėją Ronnie Vannucci, kuri mokėsi UNLV universitete, todėl juo pakeitė B. Heavensą. Dell Neal niekada negrojo kartu su R. Vannucci. "Jis man patiko kaip žmogus, bet muzikaliai mes nesutapome," vėliau sakė jis. Bosistui nelabai patiko ir grupės muzikinė kryptis bei tuo laiku jis turėjo asmeninių bėdų, todėl nusprendė pasitraukti (iki šiol – tai vienintelis "The Killers" narys, kuris pasitraukė savanoriškai). Tada "The Killers" savo koncertams kvietėsi kelis samdomus bosistus, kol galiausiai rudenį prikalbino buvusį medicinos kurjerį Mark Stoermer. Jį Brandonas su Dave'u buvo pastebėję kiek anksčiau, grojantį grupėje "The Negative Ponies", su kuria "The Killers" pasirodė viename koncerte Bostone. Taip 2002 m. lapkritį galutinai susiformavo "The Killers" sudėtis.

Londone įsikūrusi individuali leidybos firma „Lizard King“ pirmoji užuodė sėkmę, kurią galėtų pasiekti naujasis kolektyvas ir greitai pasirašė su jais sutartį, pagal kurią 2003-ųjų metų rudenį turėjo išleisti limituoto tiražo singlą „Mr. Brightside“.
2005 m. "Spin" paskelbė The Killers Metų grupe.
2005 m. "Spin" paskelbė The Killers Metų grupe. [Spin]
Spalio mėn. apie „The Killers“ kilęs susidomėjimo debesėlis suteikė jiems galimybę pasirodyti kasmetiniame „CMJ“ muzikiniame maratone. Visai netrukus grupė pasirašė kontraktą su įrašų milžinu - „Island“ kompanija, taip prisijungdama prie tokių grupių, kaip „Interpol“, „The Rapture“ bei „The Strokes“ kompanijos. Koncertinės gastrolės po Didžiąją Britaniją 2004-ųjų vasarą kartu su „British Sea Power“ bei „stellastarr*“ leido grupei gerbėjams pristatyti ir debiutinio savo albumo kūrinius. Albumas „Hot Fuss“ pasirodė birželio mėnesį, bet tikrojo populiarumo susilaukė tik už pusmečio, kai jis pasiekė 1-ąją Argentinos, Australijos, Belgijos, Airijos bei svarbiausia – Didžiosios Britanijos albumų topo vietą. Tam padėjo ir didžiuliu hitu tapusi daina "Mr. Brightside", kuri ir iki šiol laikoma"žudikų" "vizitine kortele". Grupė buvo nominuota daugybei apdovanojimų, tarp kurių – 5 Grammy, o laimėjo: „Meteor Ireland Music Awards“ - Geriausi gyvai grojantys atlikėjai, „MTV Video Music Awards“ – Geriausias debiutas, „mtvU Woodie Awards“ – Geriausias debiutas, „MuchMusic Video Awards“ – Geriausias tarptautinės grupės videoklipas („Mr. Brightside“), „NARM Awards“ – Geriausi pop/rock debiutantai, „Shockwaves NME Awards“ - Geriausia tarptautinė grupė bei „World Music Awards“ – Pasaulio perkamiausia nauja grupė. Albumas buvo labai palankiai sutiktas įvairių muzikos kritikų, dalis kurių tvirtino, jog tai – vienas geriausių pastarojo laikmečio debiutinių albumų. Jis taip pat įtrauktas į knygą „1001 albumas, kuriuos privalai išgirsti iki savo mirties“ (1001 Albums You Must Hear Before You Die) kaip vienas iš 5 pačių naujausių visų laikų albumų. Iki šios dienos pasaulyje parduota daugiau nei 7,5 mln. šio albumo kopijų. Dėl stiliaus "The Killers" buvo praminti „Geriausia Amerikos britų grupe“.


Išskirtinio dėmesio tarp grupės kolegų susilaukė daina "All These Things That I've Done". 2005 m. visame pasaulyje transliuotame renginyje "Live 8" po "The Killers" pasirodęs Robbie Williams įderino šios dainos priedainio eilutes "I've got soul but I'm not a soldier" į savo dainą "Let Me Entertain You". Vėliau analogiškai pasielgė dar dvi grupės savo koncertuose Las Vegase – "Coldplay", įderinę tas eilutes į savo kūrinį "God Put a Smile Upon Your Face", bei U2 – į "Beautiful Day".

The Killers. "Sam's Town" era. 2006 m.
The Killers. "Sam's Town" era. 2006 m. [Last.fm]
2006 m. pasirodė 2-asis grupės albumas "Sam's Town". Jis pakilo į 1-ą Argentinos, Belgijos, Airijos, Naujosios Zelandijos bei Did. Britanijos albumų topo vietą ir susilaukė mišrių recenzijų: vieni gyrė naująją The Killers kryptį (kuri smarkiai skyrėsi nuo debiutinio, labai sėkmingo jų indie rock albumo ''Hot Fuss''), kiti – kritikavo. 2007 m. vasario mėn. albumas laimėjo „BRIT Awards“ apdovanojimą Geriausio tarptautinio albumo kategorijoje, o grupės nariai pripažinti Geriausia tarptautine grupe; „MTV Europe Music Awards“ grupė laimėjo Geriausios roko grupės kategorijoje, o „Shockwaves NME Awards“ apdovanojimuose pripažinti Geriausia tarptautine grupe. Paskutiniais duomenimis, pasaulyje šio albumo parduota jau virš 6 milijonų, iš kurių virš milijono tiek JAV, tiek ir Did. Britanijoje.


2007 m. buvo išleistas "Sawdust" – kompiliacinis "The Killers" albumas, kuriame galima rasti grupės 2004 - 2007 m. m. išleistų singlų b-pusių dainas, kitų atlikėjų kūrinių koverius, vieną remiksuotą bei tris naujas dainas, viena kurių – "Tranquilize" – buvo įrašyta su vienu iš grupės narių įkvėpėju Lou Reedu.

2008 m. buvo išleistas 3-asis studijinis albumas "Day & Age", kurį grupė pavadino praeito studijinio albumo „Sam's Town“ tęsiniu. Jo dainos pradėtos kurti būtent šio albumo pristatymo turo metu. Iš atlikėjų, kurie įkvėpė kurti, vokalistas Brandon Flowers mini Elton John, David Bowie ir Lou Reed. Bendradarbiaudami su prodiuseriu Stuart Price, grupė savo dainų demo versijas, sukurtas Las Vegase, siųsdavo internetu jam į Londoną. Albumas pakilo į 1-ą Graikijos, Airijos, Norvegijos bei Did. Britanijos albumų topo vietą. 2008 m. gruodžio mėn. muzikinis žurnalas „Rolling Stone“ išrinko albumo viršelį Geriausiu metų albumo viršeliu, jo skaitytojai šį albumą išrinko Geriausiu 2008 m. albumu, o leidinys „New York Post“ – Nr. 2 Metų albumu. Iki šios dienos albumo parduota virš 3 mln. kopijų.

The Killers 2005 m. "Live 8" renginyje Londone.
The Killers 2005 m. "Live 8" renginyje Londone. [MTV]
2010 m. pradžioje grupė paskelbė daranti pertrauką. Balandžio 29 d. grupės vokalistas Brandon Flowers pareiškė išleisiąs solinį albumą „Flamingo“. Grupės gerbėjų tarpe ši žinia sukėlė didelių spėlionių, ar tik jis nepalieka grupės, o "The Killers" nesiruošia išsiskirstyti, nors vokalistas tokias kalbas paneigė. 2010 m. birželio mėn. buvo pristatytas pirmasis Brandon Flowers singlas "Crossfire", o pilnas albumas "Flamingo" išleistas rugsėjo mėn., kuris pakilo į pirmą Did. Britanijos topo vietą. 2011 m. būgnininkas R. Vannucci su projektu "Big Talk" išleido tokio paties pavadinimo albumą, o bosistas M. Stoermer – solinį albumą "Another Life". D. Keuning padėjo B. Flowersui įrašyti pirmąją jo solinio albumo dainą ir prisidėjo prie mažiau žinomų projektų.

Padarę karjeros pertrauką, 2011 m. The Killers vėl sugrįžo į studiją. 2012 m. birželio mėn. grupės YouTube kanale buvo įkeltas video, anonsuojantis būsimą albumą "Battle Born", pasirodysiantį rudenį. Pirmasis jį pristatantis singlas "Runaways" pasirodė liepos mėn. pabaigoje, o visas "Battle Born" albumas išvydo dienos šviesą 2012 m. rugsėjo 18 d. ir vėl užkariavo Did. Britanijos albumų topo pirmą vietą, kaip ir visi ankstesni keturi studijiniai The Killers albumai (identiškas pasiekimas pakartotas ir Airijoje). Maža to, "Battle Born" Did. Britanijoje tapo trečiuoju debiuto savaitę geriausiai perkamu albumu tais metais, "Rolling Stone" skaitytojai jam atidavė 2-o geriausio metų albumo titulą. Jį pristatydama grupė išvyko į ketvirtą savo pasaulinį koncertinį turą "Battle Born World Tour", kuris po 15 mėnesių baigėsi 2013 m. spalį Kinijoje. Taip pat tą vasarą grupė buvo pagrindinėmis daugelio pasaulinio garso muzikos festivalių žvaigždėmis ("Big Day Out", "Lollapalooza", "Pinkpop", "Isle of Wight", "T in the Park", "Benicàssim", "LouFest", "Rock in Roma", "Rock am Ring", "Superbock", "Life is Beautiful" ir kt.). Įvairiose apklausose "The Killers" minimi kaip viena geriausių koncertuojančių grupių. 

2013 m. lapkričio mėn. išleistas garsiausių hitų rinkinys "Direct Hits", kuris reziumuoja 10-ies metų nuo pirmojo grupės išleisto įrašo karjerą, o taip pat - dešimtmetį nuo pirmojo koncerto Did. Britanijoje (Londone), kur būtent ir įsibėgėjo grupės karjera. Albumą pristatė bendras su prancūzų elektroninės muzikos prodiuserinio dueto "M83" nariu Anthony Gonzalez sukurtas singlas "Shot at the Night"; taip pat jame yra dar viena, Stuart Price prodiusuota daina "Just Another Girl". Pareklamavusi albumą koncertiniu turu "Direct Hits / Hiatus Tour", kurių metu tapo įvairių festivalių headlaineriais, "killeriai" baigė jį 2014-ųjų rugpjūtį ir paskelbė apie dar vieną karjeros pertrauką. Per ją grupės nariai užsiims soliniais projektais. B. Flowers su prodiuseriu Ariel Rechstadt įrašė antrą solinį albumą "The Desired Effect", kurį išleido 2015-ųjų gegužę. Šis vėl pakilo į 1-ą Did. Britanijos topo vietą. Jam pristatyti surengęs turą, vokalistas su "The Killers" "headlainino" keletą vasaros festivalių ir vėl grįžo į studiją kurti dainų 5-ajam "žudikų" albumui.

2015 m. grupė vėl atnaujino koncertinę veiklą, pasirodę keliuose festivaliuose. Tai jie tęsė ir 2016 m., nors bosistas Mark Stoermer, kuris vysto savo solinę karjerą, grojo ne visuose koncertuose. Tų metų spalio mėn. buvo išplatinta žinia, jog jis nori savo dėmesį skirti solinei karjerai ir nuo šiol gros su "žudikais" tik specialiuose renginiuose, o turo metu jį ir toliau pakeis Jake Blanton. Nepaisant to, Stoermeris ir toliau intensyviai darbuojasi su grupės nariais, įrašinėjant 5-ąjį "kilerių" albumą.   

2016 m. spalio 7 d., 10-ųjų metinių proga vinilinės plokštelės pavidalu buvo perleistas antrasis grupės albumas "Sam's Town" su papildomomis 2 dainomis (viena jų - "Peace of Mind"). Šį jubiliejų grupė pažymėjo dviem koncertais Las Vegaso "Sam's Town" viešbutyje-kazino, nuo kurio ir kilęs albumo pavadinimas. Žurnalas "Q" pasirodymus įvertino 5 žvaigždutėmis iš 5.    

5-ąjį albumą "Wonderful Wonderful" grupė išleido 2017-ųjų rugsėjį. Jis vėlgi pakilo į 1-ąją britų topo vietą, taip pasiekdamas rekordą - "killersai" tapo vienintele tarptautine grupe, kurios visi 5 albumai nuo pat debiutinio pasiekė aukščiausią poziciją. Taip pat su šiuo darbu grupė pagaliau užkopė ir į gimtosios JAV - "Billboard 200" - albumų topo viršūnę (iki šiol aukščiausios pozicijos jame buvo 2 ir 3 vietos).

2020 m. rugpjūtį išleistas 6-asis grupės albumas "Imploding the Mirage" vėl atžymėjo nenutrūkstančią "žudikų" sėkmės grandinę britų salose, tapdamas dar vienu Nr. 1 (o Brandonui Flowersui kartu su jo 2 soliniais albumais tai yra jau 8-ąkart pasiekta topo viršūnė). Tačiau kadangi po jo turėjusiam sekti koncertiniam turui sutrukdė Covid-19 pandemija, grupės nariai nusprendė išnaudoti šį laiką kūrybai ir jau tų pačių metų gruodžio mėn. paviešino naujų dainų sąrašą. Sekantis "kilerių" albumas turėtų pasirodyti 2021-ųjų vasarą. The Killers. "Hot Fuss" era (2004-2005 m.).
The Killers. "Hot Fuss" era (2004-2005 m.). [Last.fm]
Žymesni "The Killers" pasiekimai:

2005 m. grupė grojo pasaulinio masto renginyje „Live 8“ svarbiausioje scenoje – Hyde Parke Londone, dainos buvo panaudotos Holivudo filmuose (pvz., "Spider-Man 3"), bendradarbiavo ar pasirodė kartu ant scenos su garsiais atlikėjais kaip "U2", "New Order", "Pet Shop Boys", Bruce Springsteen, Lou Reed,"Duran Duran" ar "Coldplay", buvo 96 kartus nominuota (tarp jų – 7 „Grammy“) ir laimėjo 26 svarbius apdovanojimus, tarp kurių: 9 žurnalo "NME" (Did. Britanijos) apdovanojimai (tarp kurių – 4 kartus geriausios tarptautinės grupės ir metų dainos), 2 „BRIT“ apdovanojimai (geriausia tarptautinė grupė ir metų albumas), 2 „MTV“ (geriausi debiutantai ir geriausia roko grupė), „World Music Award“ (pasaulio perkamiausia nauja grupė), 2 žurnalo "Q" apdovanojimai bei kt. prizai. Visi penki studijiniai grupės albumai pakilo iki 1-os Did. Britanijos albumų topo vietos, o "Hot Fuss" albumas sumušė ir rekordą – jis išsilaikė Did. Britanijos albumų Top 75-uke viso 173 savaites, o tai daugiau nei bet kuris kitas albumas šiame tūkstantmetyje. Iki šiol pasaulyje parduota apie 25 mln. "The Killers" įrašų. 2013 m. birželio 22 d. grupė surengė stambiausią savo ligšiolinės karjeros koncertą milžiniškame Vemblio stadione Londone, kuriame apsilankė apie 90 tūkst. žiūrovų.

Keletas įdomių faktų:

Grupė turi unikalią tradiciją - kiekvienais metais, pradedant nuo 2006-ųjų, išleidžia po kalėdinį singlą, už kuriuos gautus pinigus perveda labdaringai "(RED)" kampanijai, kovojančiai su AIDS. Iki šiol išleistos: 2006 – "A Great Big Sled" (su Toni Halliday), 2007 – "Don't Shoot Me Santa" (su Ryan Pardey), 2008 m. - "Joseph Better You Than Me" (su Elton Joh ir Neil Tennant iš "Pet Shop Boys"), 2009 m. – "Happy Birthday Guadalupe", 2010 m. – "Boots", 2011 m. – "The Cowboy's Christmas Ball", 2012 m. – "I Feel it in My Bones" (su Ryan Pardey), 2013 m. – "Christmas in L.A. (su Dawes), 2014 m. - "Joel, The Lump of Coal" (su Jimmy Kimmel), 2015 m. - "Dirt Sledding" (su Ryan Pardey ir Richard Dreyfuss). Grupės nariai kūrė šventinius singlus net tada, kai buvo laikinai padarę karjeros pertrauką. Brandon Flowers teigė, kad jie tęs šią tradiciją iki tol, kol gyvuos "The Killers". Nepaisant to, 2016 m. jis pareiškė, jog 11-asis kalėdų bus paskutinis - bent jau kol kas.


Grupės gerbėjai vadina save "The Victims" (aukos).

Grupės pavadinimo nereikėtų versti tiesiogiai kaip "žudikai": "killer" reiškia "stulbinantis, puikus", muzikiniame pasaulyje frazė "killer track" – "topinė, itin stipri daina" (jo priešingybė yra "filler" – tai tiesiog daina, kuri sukurta, kad užpildytų vietą muzikiniame albume, t.y., visai neįspūdingas kūrinys; o apie stiprų albumą sakoma: "All killer, no filler"). Beje, "killerių" koverius atliekanti britų grupė (tribute band iš Anglijos, Suffolk) vadinasi "The Fillers".

Grupės vaizdo klipus yra režisavę tokie garsūs vardai kaip Anton Corbijn (sukūręs daugybę "Depeche Mode" videoklipų ir taip padėjęs suformuoti kultinės grupės įvaizdį) bei žymusis Holivudo režisierius Tim Burton (pažymėtina, kad jokioms kitoms grupėms jis klipų nekuria, o "žudikams" sukūrė net du – "Bones" bei "Here with Me"). "The Killers" vaizdo klipuose vaidino tokios garsenybės kaip Owen Wilson, Eric Roberts, Harry Dean Stanton, Wynona Ryder, Luke Perry, Dianna Agron, Devon Aoki, Izabella Miko.

Grupę mėgsta net JAV prezidentas Barack Obama, kuris 2010 metais per svarbiausią Amerikos šventę, liepos 4-ąją – JAV Nepriklausomybės dieną – pasikvietė "The Killers" prie Baltųjų Rūmų surengti koncertą, kurį tądien transliavo visai šaliai. Nors tuo laiku grupė buvo paskelbusi apie karjeros pertrauką, bet specialiai atsikūrė dėl šio išskirtinio įvykio.

Aktuali detalė mūsų šalies publikai – grupės vokalistas Brandon Flowers turi lietuviškų šaknų (jo močiutė - emigrantė iš Lietuvos). O 2013 m. birželio d. 26 d. "The Killers" koncertavo arčiausiai Lietuvos – Latvijoje, Rygoje.
Esamas tekstas

The Killers 2004 m. "Hot Fuss" era. [Last.fm] Brandon Flowers (vokalas/klavišiniai), Dave Keuning (gitara), Mark Stoermer (bosinė gitara) ir Ronnie Vannucci (būgnai) muzikos pasaulį užėmė šturmu 2004-aisiais metais, kai tų metų vasarą pasirodė singlas „Somebody Told Me“. Idealiai stilinga daina gali priminti daugelį iš grupės įkvėpėjų – tai „The Smiths“, „New Order“, „Oasis“ bei „The Cure“. Būtent šio kūrinio užteko, kad vaikinai prasimuštų į „MTV“. Alternatyvų ir indie roką bei New Wave, maišytą su naujojo tūkstantmečio post-punk muziką atliekanti ketveriukė iš Las Vegaso susibūrė 2001-aisiais (tuomet dar kitokia sudėtimi, kurioje nebuvo Vannucci ir Stoermer), pavadinimą "pasiskolinę" iš New Order 2001 m. vaizdo klipo dainai „Crystal“, kuriame vaizduojama grojanti fiktyvi grupė „The Killers“. "The Killers" iniciatoriumi reikia vadinti gitaristą Dave Keuning, kuris 2001 m. pradžioje patalpino Las Vegaso laikraštyje reklamą-kvietimą: "Savo kuriamas dainas grojančiai grupei ieškomi muzikantai. Įtakos: Oasis, Smashing Pumpkins, Bowie, Radiohead." Į šį skelbimą atsiliepė Brandon Flowers, kuris neseniai buvo atsiskyręs nuo savo synthpop grupės „Blush Response“, nes atsisakė su jais kraustytis iš Las Vegaso į Los Andželą. Panašaus muzikinio skonio D. Keuning ir B. Flowers iškart ėmė bendradarbiauti ir pirmoji jų sukurta daina buvo vėliau didžiuliu hitu tapusi „Mr. Brightside“. Pasikvietę bosistą Dell Neal (žinomą ir Dell Star vardu) bei būgnininką Matt Norcross, 2002 m. sausio mėn. "The Killers" Las Vegaso klubuose surengė pirmuosius pasirodymus. Vasarą M. Norcross, kuriam buvo nelabai prie širdies 80-ųjų rokas, glam rokas bei Brandono siūlomas grupės imidžas ("aš – tik paprastas vaikinas su džinsais ir marškinėliais," sako Norcross), buvo atleistas iš grupės – daugiausiai dėl jo neypatingų būgnininko įgūdžių. Ankstyvieji The Killers, antroji sudėtis: būgnininkas Brian Havens, Brandon Flowers, Dave Keuning ir bosistas Dell Neal. Apie 2002 m. vidurys. [Facebook] Tuomet jį pakeitė vos 16-os sulaukęs Brian Havens, kuris, kaip prisimena D. Neal, jau buvo puikus būgnininkas. Tačiau vaikinas labiau norėjo groti grupėje su savo broliu ir šimtu procentu neatidavė savęs "killeriams". Po kelių mėnesių jis galiausiai apsisprendė pasišvęsti jiems, tačiau tie jau buvo susiradę klasikinės perkusijos atlikėją Ronnie Vannucci, kuri mokėsi UNLV universitete, todėl juo pakeitė B. Heavensą. Dell Neal niekada negrojo kartu su R. Vannucci. "Jis man patiko kaip žmogus, bet muzikaliai mes nesutapome," vėliau sakė jis. Bosistui nelabai patiko ir grupės muzikinė kryptis bei tuo laiku jis turėjo asmeninių bėdų, todėl nusprendė pasitraukti (iki šiol – tai vienintelis "The Killers" narys, kuris pasitraukė savanoriškai). Tada "The Killers" savo koncertams kvietėsi kelis samdomus bosistus, kol galiausiai rudenį prikalbino buvusį medicinos kurjerį Mark Stoermer. Jį Brandonas su Dave'u buvo pastebėję kiek anksčiau, grojantį grupėje "The Negative Ponies", su kuria "The Killers" pasirodė viename koncerte Bostone. Taip 2002 m. lapkritį galutinai susiformavo "The Killers" sudėtis.
Londone įsikūrusi individuali leidybos firma „Lizard King“ pirmoji užuodė sėkmę, kurią galėtų pasiekti naujasis kolektyvas ir greitai pasirašė su jais sutartį, pagal kurią 2003-ųjų metų rudenį turėjo išleisti limituoto tiražo singlą „Mr. Brightside“. 2005 m. "Spin" paskelbė The Killers Metų grupe. [Spin] Spalio mėn. apie „The Killers“ kilęs susidomėjimo debesėlis suteikė jiems galimybę pasirodyti kasmetiniame „CMJ“ muzikiniame maratone. Visai netrukus grupė pasirašė kontraktą su įrašų milžinu - „Island“ kompanija, taip prisijungdama prie tokių grupių, kaip „Interpol“, „The Rapture“ bei „The Strokes“ kompanijos. Koncertinės gastrolės po Didžiąją Britaniją 2004-ųjų vasarą kartu su „British Sea Power“ bei „stellastarr*“ leido grupei gerbėjams pristatyti ir debiutinio savo albumo kūrinius. Albumas „Hot Fuss“ pasirodė birželio mėnesį, bet tikrojo populiarumo susilaukė tik už pusmečio, kai jis pasiekė 1-ąją Argentinos, Australijos, Belgijos, Airijos bei svarbiausia – Didžiosios Britanijos albumų topo vietą. Tam padėjo ir didžiuliu hitu tapusi daina "Mr. Brightside", kuri ir iki šiol laikoma"žudikų" "vizitine kortele". Grupė buvo nominuota daugybei apdovanojimų, tarp kurių – 5 Grammy, o laimėjo: „Meteor Ireland Music Awards“ - Geriausi gyvai grojantys atlikėjai, „MTV Video Music Awards“ – Geriausias debiutas, „mtvU Woodie Awards“ – Geriausias debiutas, „MuchMusic Video Awards“ – Geriausias tarptautinės grupės videoklipas („Mr. Brightside“), „NARM Awards“ – Geriausi pop/rock debiutantai, „Shockwaves NME Awards“ - Geriausia tarptautinė grupė bei „World Music Awards“ – Pasaulio perkamiausia nauja grupė. Albumas buvo labai palankiai sutiktas įvairių muzikos kritikų, dalis kurių tvirtino, jog tai – vienas geriausių pastarojo laikmečio debiutinių albumų. Jis taip pat įtrauktas į knygą „1001 albumas, kuriuos privalai išgirsti iki savo mirties“ (1001 Albums You Must Hear Before You Die) kaip vienas iš 5 pačių naujausių visų laikų albumų. Iki šios dienos pasaulyje parduota daugiau nei 7,5 mln. šio albumo kopijų. Dėl stiliaus "The Killers" buvo praminti „Geriausia Amerikos britų grupe“. Išskirtinio dėmesio tarp grupės kolegų susilaukė daina "All These Things That I've Done". 2005 m. visame pasaulyje transliuotame renginyje "Live 8" po "The Killers" pasirodęs Robbie Williams įderino šios dainos priedainio eilutes "I've got soul but I'm not a soldier" į savo dainą "Let Me Entertain You". Vėliau analogiškai pasielgė dar dvi grupės savo koncertuose Las Vegase – "Coldplay", įderinę tas eilutes į savo kūrinį "God Put a Smile Upon Your Face", bei U2 – į "Beautiful Day". The Killers. "Sam's Town" era. 2006 m. [Last.fm] 2006 m. pasirodė 2-asis grupės albumas "Sam's Town". Jis pakilo į 1-ą Argentinos, Belgijos, Airijos, Naujosios Zelandijos bei Did. Britanijos albumų topo vietą ir susilaukė mišrių recenzijų: vieni gyrė naująją The Killers kryptį (kuri smarkiai skyrėsi nuo debiutinio, labai sėkmingo jų indie rock albumo ''Hot Fuss''), kiti – kritikavo. 2007 m. vasario mėn. albumas laimėjo „BRIT Awards“ apdovanojimą Geriausio tarptautinio albumo kategorijoje, o grupės nariai pripažinti Geriausia tarptautine grupe; „MTV Europe Music Awards“ grupė laimėjo Geriausios roko grupės kategorijoje, o „Shockwaves NME Awards“ apdovanojimuose pripažinti Geriausia tarptautine grupe. Paskutiniais duomenimis, pasaulyje šio albumo parduota jau virš 6 milijonų, iš kurių virš milijono tiek JAV, tiek ir Did. Britanijoje. 2007 m. buvo išleistas "Sawdust" – kompiliacinis "The Killers" albumas, kuriame galima rasti grupės 2004 - 2007 m. m. išleistų singlų b-pusių dainas, kitų atlikėjų kūrinių koverius, vieną remiksuotą bei tris naujas dainas, viena kurių – "Tranquilize" – buvo įrašyta su vienu iš grupės narių įkvėpėju Lou Reedu.2008 m. buvo išleistas 3-asis studijinis albumas "Day & Age", kurį grupė pavadino praeito studijinio albumo „Sam's Town“ tęsiniu. Jo dainos pradėtos kurti būtent šio albumo pristatymo turo metu. Iš atlikėjų, kurie įkvėpė kurti, vokalistas Brandon Flowers mini Elton John, David Bowie ir Lou Reed. Bendradarbiaudami su prodiuseriu Stuart Price, grupė savo dainų demo versijas, sukurtas Las Vegase, siųsdavo internetu jam į Londoną. Albumas pakilo į 1-ą Graikijos, Airijos, Norvegijos bei Did. Britanijos albumų topo vietą. 2008 m. gruodžio mėn. muzikinis žurnalas „Rolling Stone“ išrinko albumo viršelį Geriausiu metų albumo viršeliu, jo skaitytojai šį albumą išrinko Geriausiu 2008 m. albumu, o leidinys „New York Post“ – Nr. 2 Metų albumu. Iki šios dienos albumo parduota virš 3 mln. kopijų. The Killers 2005 m. "Live 8" renginyje Londone. [MTV] 2010 m. pradžioje grupė paskelbė daranti pertrauką. Balandžio 29 d. grupės vokalistas Brandon Flowers pareiškė išleisiąs solinį albumą „Flamingo“. Grupės gerbėjų tarpe ši žinia sukėlė didelių spėlionių, ar tik jis nepalieka grupės, o "The Killers" nesiruošia išsiskirstyti, nors vokalistas tokias kalbas paneigė. 2010 m. birželio mėn. buvo pristatytas pirmasis Brandon Flowers singlas "Crossfire", o pilnas albumas "Flamingo" išleistas rugsėjo mėn., kuris pakilo į pirmą Did. Britanijos topo vietą. 2011 m. būgnininkas R. Vannucci su projektu "Big Talk" išleido tokio paties pavadinimo albumą, o bosistas M. Stoermer – solinį albumą "Another Life". D. Keuning padėjo B. Flowersui įrašyti pirmąją jo solinio albumo dainą ir prisidėjo prie mažiau žinomų projektų.Padarę karjeros pertrauką, 2011 m. The Killers vėl sugrįžo į studiją. 2012 m. birželio mėn. grupės YouTube kanale buvo įkeltas video, anonsuojantis būsimą albumą "Battle Born", pasirodysiantį rudenį. Pirmasis jį pristatantis singlas "Runaways" pasirodė liepos mėn. pabaigoje, o visas "Battle Born" albumas išvydo dienos šviesą 2012 m. rugsėjo 18 d. ir vėl užkariavo Did. Britanijos albumų topo pirmą vietą, kaip ir visi ankstesni keturi studijiniai The Killers albumai (identiškas pasiekimas pakartotas ir Airijoje). Maža to, "Battle Born" Did. Britanijoje tapo trečiuoju debiuto savaitę geriausiai perkamu albumu tais metais, "Rolling Stone" skaitytojai jam atidavė 2-o geriausio metų albumo titulą. Jį pristatydama grupė išvyko į ketvirtą savo pasaulinį koncertinį turą "Battle Born World Tour", kuris po 15 mėnesių baigėsi 2013 m. spalį Kinijoje. Taip pat tą vasarą grupė buvo pagrindinėmis daugelio pasaulinio garso muzikos festivalių žvaigždėmis ("Big Day Out", "Lollapalooza", "Pinkpop", "Isle of Wight", "T in the Park", "Benicàssim", "LouFest", "Rock in Roma", "Rock am Ring", "Superbock", "Life is Beautiful" ir kt.). Įvairiose apklausose "The Killers" minimi kaip viena geriausių koncertuojančių grupių. 2013 m. lapkričio mėn. išleistas garsiausių hitų rinkinys "Direct Hits", kuris reziumuoja 10-ies metų nuo pirmojo grupės išleisto įrašo karjerą, o taip pat - dešimtmetį nuo pirmojo koncerto Did. Britanijoje (Londone), kur būtent ir įsibėgėjo grupės karjera. Albumą pristatė bendras su prancūzų elektroninės muzikos prodiuserinio dueto "M83" nariu Anthony Gonzalez sukurtas singlas "Shot at the Night"; taip pat jame yra dar viena, Stuart Price prodiusuota daina "Just Another Girl". Pareklamavusi albumą koncertiniu turu "Direct Hits / Hiatus Tour", kurių metu tapo įvairių festivalių headlaineriais, "killeriai" baigė jį 2014-ųjų rugpjūtį ir paskelbė apie dar vieną karjeros pertrauką. Per ją grupės nariai užsiims soliniais projektais. B. Flowers su prodiuseriu Ariel Rechstadt įrašė antrą solinį albumą "The Desired Effect", kurį išleido 2015-ųjų gegužę. Šis vėl pakilo į 1-ą Did. Britanijos topo vietą. Jam pristatyti surengęs turą, vokalistas su "The Killers" "headlainino" keletą vasaros festivalių ir vėl grįžo į studiją kurti dainų 5-ajam "žudikų" albumui.2015 m. grupė vėl atnaujino koncertinę veiklą, pasirodę keliuose festivaliuose. Tai jie tęsė ir 2016 m., nors bosistas Mark Stoermer, kuris vysto savo solinę karjerą, grojo ne visuose koncertuose. Tų metų spalio mėn. buvo išplatinta žinia, jog jis nori savo dėmesį skirti solinei karjerai ir nuo šiol gros su "žudikais" tik specialiuose renginiuose, o turo metu jį ir toliau pakeis Jake Blanton. Nepaisant to, Stoermeris ir toliau intensyviai darbuojasi su grupės nariais, įrašinėjant 5-ąjį "kilerių" albumą.   2016 m. spalio 7 d., 10-ųjų metinių proga vinilinės plokštelės pavidalu buvo perleistas antrasis grupės albumas "Sam's Town" su papildomomis 2 dainomis (viena jų - "Peace of Mind"). Šį jubiliejų grupė pažymėjo dviem koncertais Las Vegaso "Sam's Town" viešbutyje-kazino, nuo kurio ir kilęs albumo pavadinimas. Žurnalas "Q" pasirodymus įvertino 5 žvaigždutėmis iš 5.    5-ąjį albumą "Wonderful Wonderful" grupė išleido 2017-ųjų rugsėjį. Jis vėlgi pakilo į 1-ąją britų topo vietą, taip pasiekdamas rekordą - "killersai" tapo vienintele tarptautine grupe, kurios visi 5 albumai nuo pat debiutinio pasiekė aukščiausią poziciją. Taip pat su šiuo darbu grupė pagaliau užkopė ir į gimtosios JAV - "Billboard 200" - albumų topo viršūnę (iki šiol aukščiausios pozicijos jame buvo 2 ir 3 vietos).2020 m. rugpjūtį išleistas 6-asis grupės albumas "Imploding the Mirage" vėl atžymėjo nenutrūkstančią "žudikų" sėkmės grandinę britų salose, tapdamas dar vienu Nr. 1 (o Brandonui Flowersui kartu su jo 2 soliniais albumais tai yra jau 8-ąkart pasiekta topo viršūnė). Tačiau kadangi po jo turėjusiam sekti koncertiniam turui sutrukdė Covid-19 pandemija, grupės nariai nusprendė išnaudoti šį laiką kūrybai ir jau tų pačių metų gruodžio mėn. paviešino naujų dainų sąrašą. Sekantis "kilerių" albumas turėtų pasirodyti 2021-ųjų vasarą. 

The Killers. "Hot Fuss" era (2004-2005 m.). [Last.fm] Žymesni "The Killers" pasiekimai: 2005 m. grupė grojo pasaulinio masto renginyje „Live 8“ svarbiausioje scenoje – Hyde Parke Londone, dainos buvo panaudotos Holivudo filmuose (pvz., "Spider-Man 3"), bendradarbiavo ar pasirodė kartu ant scenos su garsiais atlikėjais kaip "U2", "New Order", "Pet Shop Boys", Bruce Springsteen, Lou Reed,"Duran Duran" ar "Coldplay", buvo 96 kartus nominuota (tarp jų – 7 „Grammy“) ir laimėjo 26 svarbius apdovanojimus, tarp kurių: 9 žurnalo "NME" (Did. Britanijos) apdovanojimai (tarp kurių – 4 kartus geriausios tarptautinės grupės ir metų dainos), 2 „BRIT“ apdovanojimai (geriausia tarptautinė grupė ir metų albumas), 2 „MTV“ (geriausi debiutantai ir geriausia roko grupė), „World Music Award“ (pasaulio perkamiausia nauja grupė), 2 žurnalo "Q" apdovanojimai bei kt. prizai. Visi penki studijiniai grupės albumai pakilo iki 1-os Did. Britanijos albumų topo vietos, o "Hot Fuss" albumas sumušė ir rekordą – jis išsilaikė Did. Britanijos albumų Top 75-uke viso 173 savaites, o tai daugiau nei bet kuris kitas albumas šiame tūkstantmetyje. Iki šiol pasaulyje parduota apie 25 mln. "The Killers" įrašų. 2013 m. birželio 22 d. grupė surengė stambiausią savo ligšiolinės karjeros koncertą milžiniškame Vemblio stadione Londone, kuriame apsilankė apie 90 tūkst. žiūrovų.Keletas įdomių faktų:Grupė turi unikalią tradiciją - kiekvienais metais, pradedant nuo 2006-ųjų, išleidžia po kalėdinį singlą, už kuriuos gautus pinigus perveda labdaringai "(RED)" kampanijai, kovojančiai su AIDS. Iki šiol išleistos: 2006 – "A Great Big Sled" (su Toni Halliday), 2007 – "Don't Shoot Me Santa" (su Ryan Pardey), 2008 m. - "Joseph Better You Than Me" (su Elton Joh ir Neil Tennant iš "Pet Shop Boys"), 2009 m. – "Happy Birthday Guadalupe", 2010 m. – "Boots", 2011 m. – "The Cowboy's Christmas Ball", 2012 m. – "I Feel it in My Bones" (su Ryan Pardey), 2013 m. – "Christmas in L.A. (su Dawes), 2014 m. - "Joel, The Lump of Coal" (su Jimmy Kimmel), 2015 m. - "Dirt Sledding" (su Ryan Pardey ir Richard Dreyfuss). Grupės nariai kūrė šventinius singlus net tada, kai buvo laikinai padarę karjeros pertrauką. Brandon Flowers teigė, kad jie tęs šią tradiciją iki tol, kol gyvuos "The Killers". Nepaisant to, 2016 m. jis pareiškė, jog 11-asis kalėdų bus paskutinis - bent jau kol kas. Grupės gerbėjai vadina save "The Victims" (aukos). Grupės pavadinimo nereikėtų versti tiesiogiai kaip "žudikai": "killer" reiškia "stulbinantis, puikus", muzikiniame pasaulyje frazė "killer track" – "topinė, itin stipri daina" (jo priešingybė yra "filler" – tai tiesiog daina, kuri sukurta, kad užpildytų vietą muzikiniame albume, t.y., visai neįspūdingas kūrinys; o apie stiprų albumą sakoma: "All killer, no filler"). Beje, "killerių" koverius atliekanti britų grupė (tribute band iš Anglijos, Suffolk) vadinasi "The Fillers".Grupės vaizdo klipus yra režisavę tokie garsūs vardai kaip Anton Corbijn (sukūręs daugybę "Depeche Mode" videoklipų ir taip padėjęs suformuoti kultinės grupės įvaizdį) bei žymusis Holivudo režisierius Tim Burton (pažymėtina, kad jokioms kitoms grupėms jis klipų nekuria, o "žudikams" sukūrė net du – "Bones" bei "Here with Me"). "The Killers" vaizdo klipuose vaidino tokios garsenybės kaip Owen Wilson, Eric Roberts, Harry Dean Stanton, Wynona Ryder, Luke Perry, Dianna Agron, Devon Aoki, Izabella Miko.Grupę mėgsta net JAV prezidentas Barack Obama, kuris 2010 metais per svarbiausią Amerikos šventę, liepos 4-ąją – JAV Nepriklausomybės dieną – pasikvietė "The Killers" prie Baltųjų Rūmų surengti koncertą, kurį tądien transliavo visai šaliai. Nors tuo laiku grupė buvo paskelbusi apie karjeros pertrauką, bet specialiai atsikūrė dėl šio išskirtinio įvykio.Aktuali detalė mūsų šalies publikai – grupės vokalistas Brandon Flowers turi lietuviškų šaknų (jo močiutė - emigrantė iš Lietuvos). O 2013 m. birželio d. 26 d. "The Killers" koncertavo arčiausiai Lietuvos – Latvijoje, Rygoje.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Human

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Read My Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spaceman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Were Young

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The World We Live In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaways

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All These Things That I've Done

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bones

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tranquilize (+ Lou Reed)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miss Atomic Bomb

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For Reasons Unknown

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny Was A Friend Of Mine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flesh and Bone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Dustland Fairytale

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shot at the Night (+ M83)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A White Demon Love Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sam's Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodnight, Travel Well

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Exitlude

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shadowplay

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Andy, You're A Star

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bling (Confession of a King)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Top

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where the White Boys Dance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sweet Talk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Shoot Me Santa (+ Ryan Pardey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This River Is Wild

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Losing Touch

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Romeo and Juliet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All the Pretty Faces

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight Show

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Change Your Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Uncle Jonny

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Believe Me Natalie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hotel California (su RDM)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everything Will Be Alright

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here with Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My List

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way It Was

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Glamorous Indie Rock & Roll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Great Big Sled

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sam's Town (Abbey Road Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leave the Bourbon On the Shelf

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Daddy's Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joy Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Gun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neon Tiger

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Do I Keep Counting?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Feel It In My Bones (+ Ryan Pardey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Desperate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tidal Wave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enterlude

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Battle Born

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joseph, Better You Than Me (+ Elton John, Neil Tennant)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can't Stay

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Christmas in L.A. (+ Dawes)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Crippling Blow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Cowboys' Christmas Ball

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Four Winds

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deadlines and Commitments

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Is Your Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forget About What I Said

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Josh Harris Club Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Be Still

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Show You How

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Carry Me Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Ballad of Michael Valentine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heart of a Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ruby, Don't Take Your Love to Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Let You Go?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Armin Van Buuren Radio Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Pink Noise Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

From Here on Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Just Another Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Rising Tide

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Take My Eyes Off You (live 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Matter of Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirt Sledding (+ Ryan Pardey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean It

(Remix)
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flesh and Bone (Jacques Lu Cont Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Is Your Life (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Armin Van Buuren Club Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Replaceable

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ultraviolet (Light My Way)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Yeah By The Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Those Cigarettes (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happy Birthday Guadalupe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Trashed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Don't You Find Out For Yourself

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Thin White Duke Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Read My Mind (Pet Shop Boys Stars Are Blazing mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In a Little While (live 2005) (+ U2)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Pink Noise Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soft Surrender (Where Is She?)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Ferry Corsten Radio Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Viva Las Vegas (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wonderful Wonderful

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Thin White Duke Club Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Ferry Corsten Club Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get My Shit Together (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peace of Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Ocelot Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (original demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Armin Van Buuren Dub Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight Show (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Read My Mind (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waltzing Matilda (live 2013)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Prize Fighter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flesh and Bone intro instrumental (Battle Born album trailer)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spaceman (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Look Back in Anger (live 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Have All the Songs Been Written?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Moonage Daydream (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight Show (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Gun (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rut

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny Was a Friend of Mine (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Andy, You're Star (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Were Young (Calvin Harris remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny was a Friend of Mine (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean It (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Gun (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want My Heart Back (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outrocheer (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Gun (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Ferry Corsten Dub Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All the Pretty Faces (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All These Things That I've Done (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Change Your Mind (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Losing Touch (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Top (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Glamorous Indie Rock & Roll (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Human (Thin White Duke Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Ballad of Michael Valentine (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zombie Hands (Halloween song)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crystal (T in the Park 2005) (+ New Order)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean It (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny Was a Friend of Mine (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Caution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean it (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Glamorous Indie Rock & Roll (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All These Things That I've Done (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shadowplay

(Gyvai)
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting For Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sam's Town (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I've Got This Feeling (live 2002)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Mylo remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Andy You're a Star (Glastonbury 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Top (Berlin 2004)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dying Breed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spaceship Adventure

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enterlude (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Run for Cover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Were Young (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Midnight Show (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean it (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Fence Me in (Nevada Commercial)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All These Things That I've Done (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Were Young (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go All The Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Land of the Free

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Helter Skelter (live 2007) (+ Louis XIV, The Vines)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under the Gun (original demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Brightside (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Dream It's Over (live 2013)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girls Just Wanna Have Fun (live 2008)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Told Me (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Read My Mind (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Quiet Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can't Stay (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blowback

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bling (Confession of a King) (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Questions with The Captain (Hidden track)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smile Like You Mean it (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All These Things That I've Done (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bones (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Own Soul's Warning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Some Kind of Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Were Young (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Dustland Fairytale (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tyson vs. Douglas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Calling

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stereo of Lies (live 2005)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The World We Live In (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bones (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

With or Without You (live 2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jenny Was a Friend of Mine (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sam's Town (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bizarre Love Triangle (live 2009)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enterlude (Blackpool 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock & Roll with Me (live 2006)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sam's Town (Glastonbury 2007)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miss Atomic Bomb (Maor Levi Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joel, The Lump of Coal (feat. Jimmy Kimmel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Be Home For Christmas (feat. Ned Humphrey Hansen)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire In Bone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In The Car Outside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My God (feat. Weyes Blood)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Out of My Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Getting By II

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sleepwalker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West Hills III

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West Hills II

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pressure Machine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When the Dreams Run Dry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lightning Fields (+ k.d. lang)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Getting By V

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Another Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaway Horses II

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Running Towards a Place

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Terrible Thing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Getting By III

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dustland (+ Bruce Springsteen)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Imploding the Mirage

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Life to Come

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Getting By IV

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Desperate Things

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West Hills

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaway Horses (feat. Phoebe Bridgers)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Getting By

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cody

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (74)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2017 m. sausio 29 d. 19:18:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai jaunatviška muzika. 


Atsakyti
BarbaraEl
2014 m. balandžio 17 d. 12:49:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labai labai neblogai! susiklauso. {#}


Atsakyti
viktis
2013 m. rugpjūčio 18 d. 13:57:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

gera


Atsakyti
read_my_mind
2013 m. vasario 7 d. 18:03:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geros naujienos! Koncertas Rygoj birželio mėnesį. Ir bilietų kainos labai normalios:)


Atsakyti
Delacorado
2012 m. gruodžio 23 d. 13:46:55 2012-12-24 01:52:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikriausiai vietoj "išsikrovė" norėjai parašyti "išsisėmė"? (nes išsikrovimą muzikoje galima būtų traktuoti netgi ir kaip labai teigiamą bruožą - kad nuoširdžiai išdėjo viską, ką turėjo ant širdies) Na, aš manau kitaip. The Killers tiesiog perėjo į kitą etapą. Ne aukštesnį, ne žemesnį, o tiesiog kitą, nes jų dainos vis tiek puikios. Tačiau kitokios. Taip, dabar jos savo "comfort zone" - TK sukūrė tikrų himnų, kurie skamba pakiliai, galingai, bet... saugiai, t.y., vengiant rizikos skambėti netipiškai, drąsiai, "indie'iškai''. Ir dėl to šiek tiek gaila... Man trūksta to spontaniškumo, gaivališkumo, tos kovinės dvasios, maištavimo ir ambicingumo (gerąja prasme, nes tai nėra pretenzingumas), visus kuriuos spinduliavo "Hot Fuss" ir "Sam's Town" albumai, o taip pat būtina paminėti ir "Sawdust", kurio kūriniai buvo įrašyti tų dviejų albumų laikotarpiu; taip pat baisiai gera klausytis tų keletos nuostabių perliukų, jiems dar nebūnant tikraisiais The Killers, 2002 m. atliktų gyvai (juos galima rasti čia įkeltame albume 'The Castle Las Vegas 2002-9-27') - Get My Shit Together, I Want My Heart Back, I've Got This Feeling ir Those Cigarettes - /fantastiškas gabalas!/ - va ten tai kaifas, tikras gaivališkas indie rock; o dar pridėkim ir jų pačiame pirmajame albume - demo EP ''The Killers Demo'' įrašytas "Desperate'' (dievinu ją...) ir "Replaceable''...

Tačiau labai džiaugiuosi, kad TK nebetęsė "Day & Age" tradicijų ir eksperimentus su šokių muzika paliko ramybėje. Pasižaisti galima (tą darė ir David Bowie, ir daugybė kitų), bet pernelyg neįsijaučiant. Puiku, kad jie "Battle Born" albume vėl grįžo prie roko (nors ir ne prie indie rock). Bet jie nestovi vietoje. Manau, kitais albumais gali dar smarkiai nustebinti, nes jų kraujyje pulsuoja labai stiprus kūrybinis potencialas - tik reikia jį 'prižadinti'. Dabar gi toks, sakyčiau, jų ramusis kūrybinis laikotarpis. Tą smarkiai įtakoja ir grupės narių, ypač pagrindinio dainų kūrėjo, vokalisto B. Flowerso asmeninis gyvenimas. Jis - visai neaudringas, o labai stabilus (laimingai vedęs trijų vaikų tėtis), jis pats neseniai peržengė trisdešimtmečio slenkstį (kuomet žmonės bent trumpam aprimsta nuo jaunatviškų šėlionių ir apgalvoja savo gyvenimą), o pasaulyje dabar netvyro kažkokia įtampa, dėl ko norisi maištauti (o konkrečiai muzikos pasaulyje irgi jaučiama novatoriškumo bei idėjinių vertybių stoka). Taigi, jokių dramų, jokių abejonių, širdį plėšančio skausmo, noro įrodyti pasauliui, kas aš toks... Būtent, belaukiant "Battle Born" išleidimo, to ir baiminausi, kad jis bus visai nusaldintas ir lengvas. Tačiau, laimei, jis ne toks ir manęs tikrai nenuvylė. Jis - brandus ir jame yra bent keletas itin stiprių kūrinių, vėl girdisi tas Killersams būdingas svajingai nostalgiškas skambesys. Jo nėra tiek daug, kiek norėtųsi, bet šis albumas pelnytai susilaukė nemažo dėmesio (tik norint jį iš tiesų įvertinti, reikia paklausyti ne vieną kartą). 

The Killers vien jau pirmais albumais įnešė į muzikos pasaulį nemenką dozę novatoriškumo ir iškart tapo viena svarbiausių šiuolaikinių roko grupių. Ateity, neabejoju, jie tikrai taps legendomis. Aš užaugau su jais (nes man atrodo, kad muzika - ypač roko - iš tiesų pradėjau domėtis tik tada, kai 2004 m. juos atradau) ir tikiuosi, kad galėsiu sekti jų kūrybą iki pat senatvės :)


Atsakyti
jhustin92
2012 m. gruodžio 23 d. 10:33:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sam's town buvo magiškas albumas:) dabartinis Battle Born kažkokia mormoniška drama pastatyta ant praitų albumų šlovės. Gaila išsikrovė jie kaip grupė, geriau jie būtų daugiau sau laiko skirę ir kažką naujo sukurpę, kad ir kaip buvo su Day and Age, kuris buvo savam stiliuj tikrai stiprus.

 


Atsakyti
FairyOfMusic
2012 m. gruodžio 14 d. 21:19:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gera grupe. Kai kurios dainos mane nuramina ir ikvepia. 


Atsakyti
snik
2012 m. rugpjūčio 22 d. 21:46:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jie įdomus, linksmi ir kurybingi ,ir man jie patinka


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:12 - einaras13
Visų pirma, modai yra music.lt žmogiškųjų resursų pervertinimas. Modas būtų teisingesnis žodis.
Antra, aš norėjau dublikatą pašalinti jau prieš porą savaičių, bet pasirodo, arba nemoku to padaryti, arba neturiu tam priskirtų teisių
15:08 - DjVaids
Kur žiūr modai, kad po kelis kartus įded tą pačią dainą?!?!?!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
19:18 - Silentist
gimė Bachas.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
23:17 - DjVaids
Pavasariniai žiedai yra Post Scriptum / Eglė+Dance sukurta, Ram.
18:54 - Ram
ko jūs grojat country?kaimai klausykit snoopo
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 54
  Iš viso užsiregistravę: 73167
  Naujausias narys: iam_arturas
  Šiandien apsilankė: 113856