Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Tool


Muzika


Veiklos pradžia: 1990
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Sunkioji muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Progressive metal

Pridėti prie mėgstamiausių Alternative metal

Pridėti prie mėgstamiausių Progressive rock

Pridėti prie mėgstamiausių Art rock
Informacija

 

Tool“ prasiveržė į muzikos elitą dėl savo sugebėjimo sujungti tamsų, neaiškų pogrindinį metalą ir gražų pretenzingą roko meną. O gal tai buvo egocentriškas roko meno pretenzingumas sujungtas su kalančiu po-thrash metalu – iš tikrųjų tvarka nieko nekeičia. Nors „Metallica“ parašė savo daugiadalines, sluoksniutas dainas būdami kompozitoriais, jie ir toliau su įniršiu laikėsi gatvės lygyje. „Tool“ to nedarė – jiems patiko meniškas, dirbtinai bohemiškas „Jane's Addiction“ susirūpinimas, nors jie tuo pat metu savo muzikinę pagarbą jie teikė tamsioms, negailestingoms grincore‘o, death metal‘o ir trash‘o vizijoms. Grupė buvo pajėgi įsitvirtinti alternatyviojo roko scenoje, prasidėjus po-Nirvanos erai. Tai jie pabandė įrodyti jau 1993-iųjų metų „Lollapalooza“ koncertinėse gastrolėse, kurios padėjo debiutiniam pilnam jų albumui „Undertow“ pašokti iki platininių pardavimų. 1996-aisiais „Tool“ pristatė antrąjį savo albumą „Aenima“, tačiau alternatyvusis rokas jau buvo praradęs eterio paklausą Amerikoje, todėl šio albumo auditorija buvo kiek mažesnė ir apsiribojo tikrai metalo ir roko fanais – visgi, albumas debiutavo antroje topų vietoje. Didžiąją dalį savo gerbėjų „Tool“ sutraukė jau išleidę savo debiutinį pilną albumą 1993-aisiais (metais anksčiau buvo pasirodęs nepilnas jų albumas). Klausytojai pamėgo džerškantį grupės ‚po-„Jane's Addiction“‘ stiliaus sunkųjį metalą. Tamsūs, pikti dainų žodžiai ir pribloškiantis grojimas gitaromis patraukė ir metalistų, ir alternatyviojo roko fanų dėmesį. Kai jiems buvo suteikta teisė pradėti „Lollapalooza“ festivalį, gerbėjų auditorija pradėjo augti itin greitai – išaugęs susidomėjimas padėjo debiutiniam jų albumui „Undertow“ tapti auksiniu. Po jo 1996-aisiais sekęs „Aenima“ taip pat sulaukė sėkmės. Po to, kai 1997-ųjų „Lollapalooza“ turnė (jame „Tool“ kartu su „Korn“ buvo pagrindinės žvaigždės) baigėsi, grupė ir toliau tęsė gastroles, iki kitų metų reklamuodami albumą „Aenima“. Per įprastai ilgą pertrauką tarp išleidžiamų albumų, grupės narys Keenan‘as nusprendė išnaudoti tą laiką ir subūrė pašalinį projektą, kurį pavadino „A Perfect Circle“. 2000-aisiais pasirodė debiutinis šios grupės albumas „ Mer de Noms“, tapęs netikėtu hitu, o po to sekė pilnai išparduotos koncertinės gastrolės. Prasidėjus kalboms apie „Tool“ iširimą, grupė nubraukė spekuliacijas į šalį, kai dar tais pačiais metais užsidarė studijoje ir išleido pertrauką nutraukusį B pusių ir DVD įrašą „Salival“. Galiausiai 2001-ųjų gegužę gerbėjai sulaukė ir pilno trečiojo „Tool“ albumo „Lateralus“, „Billboard“ albumų tope debiutavusio ant aukščiausio laiptelio ir tapusio didžiausiu grupės hitu.
Esamas tekstas

„Tool“ prasiveržė į muzikos elitą dėl savo sugebėjimo sujungti tamsų, neaiškų pogrindinį metalą ir gražų pretenzingą roko meną. O gal tai buvo egocentriškas roko meno pretenzingumas sujungtas su kalančiu po-thrash metalu – iš tikrųjų tvarka nieko nekeičia. Nors „Metallica“ parašė savo daugiadalines, sluoksniutas dainas būdami kompozitoriais, jie ir toliau su įniršiu laikėsi gatvės lygyje. „Tool“ to nedarė – jiems patiko meniškas, dirbtinai bohemiškas „Jane's Addiction“ susirūpinimas, nors jie tuo pat metu savo muzikinę pagarbą jie teikė tamsioms, negailestingoms grincore‘o, death metal‘o ir trash‘o vizijoms. Grupė buvo pajėgi įsitvirtinti alternatyviojo roko scenoje, prasidėjus po-Nirvanos erai. Tai jie pabandė įrodyti jau 1993-iųjų metų „Lollapalooza“ koncertinėse gastrolėse, kurios padėjo debiutiniam pilnam jų albumui „Undertow“ pašokti iki platininių pardavimų. 1996-aisiais „Tool“ pristatė antrąjį savo albumą „Aenima“, tačiau alternatyvusis rokas jau buvo praradęs eterio paklausą Amerikoje, todėl šio albumo auditorija buvo kiek mažesnė ir apsiribojo tikrai metalo ir roko fanais – visgi, albumas debiutavo antroje topų vietoje. Didžiąją dalį savo gerbėjų „Tool“ sutraukė jau išleidę savo debiutinį pilną albumą 1993-aisiais (metais anksčiau buvo pasirodęs nepilnas jų albumas). Klausytojai pamėgo džerškantį grupės ‚po-„Jane's Addiction“‘ stiliaus sunkųjį metalą. Tamsūs, pikti dainų žodžiai ir pribloškiantis grojimas gitaromis patraukė ir metalistų, ir alternatyviojo roko fanų dėmesį. Kai jiems buvo suteikta teisė pradėti „Lollapalooza“ festivalį, gerbėjų auditorija pradėjo augti itin greitai – išaugęs susidomėjimas padėjo debiutiniam jų albumui „Undertow“ tapti auksiniu. Po jo 1996-aisiais sekęs „Aenima“ taip pat sulaukė sėkmės. Po to, kai 1997-ųjų „Lollapalooza“ turnė (jame „Tool“ kartu su „Korn“ buvo pagrindinės žvaigždės) baigėsi, grupė ir toliau tęsė gastroles, iki kitų metų reklamuodami albumą „Aenima“. Per įprastai ilgą pertrauką tarp išleidžiamų albumų, grupės narys Keenan‘as nusprendė išnaudoti tą laiką ir subūrė pašalinį projektą, kurį pavadino „A Perfect Circle“. 2000-aisiais pasirodė debiutinis šios grupės albumas „ Mer de Noms“, tapęs netikėtu hitu, o po to sekė pilnai išparduotos koncertinės gastrolės. Prasidėjus kalboms apie „Tool“ iširimą, grupė nubraukė spekuliacijas į šalį, kai dar tais pačiais metais užsidarė studijoje ir išleido pertrauką nutraukusį B pusių ir DVD įrašą „Salival“. Galiausiai 2001-ųjų gegužę gerbėjai sulaukė ir pilno trečiojo „Tool“ albumo „Lateralus“, „Billboard“ albumų tope debiutavusio ant aukščiausio laiptelio ir tapusio didžiausiu grupės hitu.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (153)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2019 m. rugpjūčio 31 d. 06:50:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Albumas Fear Inoculum naujas žingsnis grupės raidoje. Pirma albumo pusė dar smarkiai spinduliuoja Leteralus ar 10000 days aurą, bet su kiekviena tolesne daina Tool kuria visai naują jiems skambesį, labiau progalternatyvų metalą. 

Po pirmos perklausos net labai teigiama reakcija, ko net nesitikėjau. Nemaniau, kad išgirsiu tokią įdomią muziką.

Vis gi mieliausios ausiai yra Pneuma, Fear Inoculum ir Culling Voice, su atpažįstama  Tuliška gaida.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2019 m. rugpjūčio 10 d. 14:55:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Panašu, kad jau nebereikia {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. sausio 6 d. 17:50:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Spėju, albumo išleidimo datą kiekvienais metais reik pasukt vienais metais į priekį, panašiai kaip laikrodį {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Trampumpoolee
2015 m. kovo 19 d. 16:23:17 2015-03-19 20:18:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pagaliau baigėsi teismo procesai prieš draudimo kompaniją Tool pergale.

Tool is now firmly back to work on its next album. The band has one track finished and 10 others in the works, most of which originated as jam sessions. “Some of it’s really heavy, some of it’s complex and some is more atmospheric, but it’s definitely Tool,” Jones said. “I think having this lawsuit out of the way should really speed of the progress of getting the album done.”

Adam Jones tikisi įrašyt albumą šių metų pabaigoje, bet tai nėra deadline'as. Kaip anksčiau Adamas buvo taikliai išsireiškęs:

"It's not good when it's done, it's done when it's good"

https://consequenceofsound.net/2015/03/tool-wins-multi-year-lawsuit-ramps-up-production-of-new-album/


Atsakyti
Alvydas1
2014 m. liepos 22 d. 21:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rimtas bajeris - Spotify neturi Tool, absoliučiai nė vienos dainos.{#}


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
be_inis
2014 m. liepos 21 d. 21:25:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet iš esmės, viskas vyksta Tool proporcijomis. Labiausiai knisa, kad tai liečia koncertinių turų planus. Teks tempt savo sėdynę kai gausis šansas, nes kito tikiu ir nebus. 


Atsakyti
Alvydas1
2014 m. liepos 21 d. 20:06:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tool gitaristas Adam Jonesi aiškina, kodėl užgaišo su nauju albumu. Pasirodo visai prozaikiška situacija: įsisenėję teisminiai procesai su draudimo kompanija, kurie čiulpia milijonus dolerių ir suryja aibes laiko.

Išsamiai čia https://www.rollingstone.com/music/news/tool-explain-why-they-havent-put-out-a-new-album-since-2006-20140715


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
edzkaa1
2014 m. sausio 26 d. 18:14:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 380
  Iš viso užsiregistravę: 73360
  Naujausias narys: ozmrosalin
  Šiandien apsilankė: 30730