Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Whitney Houston


Muzika


Veiklos pradžia: 1977
Veiklos pabaiga: 2012
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1963 m. Rugpjūčio 09 d.
Mirties data: 2012 m. Vasario 11 d.(Sulaukė 48 m.)


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Soul

Mėgstamas stilius R&B

Mėgstamas stilius Gospel

Mėgstamas stilius Pop

Mėgstamas stilius Dance pop
Informacija

 

Whitney Elizabeth Houston gimė Newarke, Niu Džersyje 1963-iųjų rugpjūčio 9-ąją. Jos motina buvo gospelo/R&B dainininkė Cissy Houston. Iki 11-os metų Whitney dainavo solo partijas vaikų gospelo chore, baptistų bažnyčioje. Būdama paaugle, Houston pradėjo akomponuoti savo motinai koncertuose (taip pat ir 1978-ųjų jos albume "Think It Over"), be to atliko pagalbinius vokalus tokiems atlikėjams kaip Lou Rawls bei Chaka Khan.

Whitney šalia muzikos bandė laimę ir modelio bei aktorės profesijose - pasirodė situacijų komedijose "Gimme a Break" ir "Silver Spoons". 1984-aisiais "Arista" įrašų kompanijos prezidentas Clive Davis išgirdo Whitney Houston dainuojančią viename naktiniame klube ir pasiūlė šiai leidybinę sutartį. Pirmuoju jos singlu tapo duetas su Teddy Pendergrass - "Hold Me", kuris, deja, nepateko į JAV Top 40-uką 1984-aisiais.

W. Houston debiutinis albumas "Whitney Houston" pasirodė 1985-ųjų kovą. Pirmasis singlas iš šio albumo - daina "Someone for Me" - buvo nesėkmingas, tačiau antrasis bandymas - kūrinys "You Give Good Love" - tapo pirmuoju Houston hitu, pasiekusiu R&B topų viršūnes ir trečią vietą pop muzikos tope. Trys vėliau sekę Whitney singlai - Grammy laimėtoja baladė "Saving All My Love for You", šokinė daina "How Will I Know" ir užvedantis kūrinys "The Greatest Love of All" — visos jos pirmavo JAV pop muzikos topuose, o tai garantavo ir pirmą vietą albumų tope. Galiausiai buvo parduota daugiau nei 13 milijonų albumo "Whitney Houston" kopijų ir atlikėja įėjo į istoriją kaip daugiausiai albumų pardavusi debiutantė.

Savo superžvaigždės statusą Houston įtvirtino savo antruoju albumu "Whitney" - jo dėka dainininkė tapo pirmaja moterimi atlikėja, sugebėjusia debiutuoti pirmoje albumų topo vietoje, o taip pat parduoti net 9 milijonus disko kopijų. Pirmieji keturi "Whitney" singlai - "I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)" (dar vieno "Grammy" laimėtoja), "Didn't We Almost Have It All", "So Emotional" ir "Where Do Broken Hearts Go" — visi jie pasiekė viršūnę ir tai jau buvo net septyni "numeris vienas" hitai iš eilės (seriją nutraukė daina "Love Will Save the Day"). 1988-ųjų pabaigoje Houston išleido Top'5-uką pasiekusį singlą "One Moment in Time", sukurtą specialiai Olimpinėms žaidynėms.

1990-aisiais W. Houston sugrįžo su savo trečiuoju albumu "I'm Your Baby Tonight" - šis diskas buvo panašesnis į tikrą R&B įrašą. Iškart pasirodė ir du numeris vienas hitai - titulinė albumo daina bei kūrinys "All the Man That I Need". Vis dėlto įrašo kokybė buvo įvertinta tik vidutiniškai, t. y., kur kas prasčiau nei ankstesnieji darbai. Albumo "I'm Your Baby Tonight" buvo parduota daugiau nei 4 milijonai kopijų. Nepaisant to, Houston išliko tiek populiari, kad net įrašė ir singlo pavidalu išleido dainą "The Star Spangled Banner" - JAV himą. Šis kūrinys pakilo į JAV Top 20-uką.

Grįžtant prie albumo "I'm Your Baby Tonight", jis tapo pirmuoju signalu, jog Whitney blėsta noras įrašinėti išbaigtus albumus. Vietoj to ji daugiau dėmesio ėmė skirti aktorės karjerai, kurios atsisakė, būdama paaugle. Po to, 1992-ųjų vasarą ji ištekėjo už dainininko Bobby Browno, ji debiutavo filme "Asmens sargybinis", kuriame vaidino su Kevinu Costneriu. Filmas kino teatrus pasiekė 1992-ųjų pabaigoje ir tapo absoliučiu "blokbasteriu". Milžiniškos sėkmės sulaukė specialiai šiam filmui sukurtas Whitney garso takelis, ypač daina "I Will Always Love You". Filmo reklaminė kompanija padėjo "I Will Always Love You" tapti didžiausiu pop muzikos singlu istorijoje. Šiuo hitu Whitney vėl perrašė rekordų knygas - buvo parduota beveik penki milijonai singlo kopijų, o pirmoje vietoje daina laikėsi net 14-ą savaičių. Šį karaliavimą vėliau nutraukė Eltono Johno "Candle in the Wind 1997" ir Mariah Carey bei "Boyz II Men" duetas "One Sweet Day", tačiau garso takelis iš viso buvo parduotas 16 milijonų kopijų tiražu ir taip pat laimėjo "Grammy" statulėlę Geriausio metų albumo kategorijoje.

Kai Houston nustojo nuolat lankiusis apdovovanojimų ceremonijose ir koncertavusi visame pasaulyje, ji paruošė savo dar vieną vaidmenį Holivudo dramoje „Waiting to Exhale“. 1995-ųjų pabaigoje buvo paskelbta apie atlikėjos ir Browno skyrybas, tačiau vėliau jos buvo atšauktos, o tai išprovokavo daugybę gandų apie dainininkę. „Waiting to Exhale“ pasirodė metų pabaigoje, o pirmasis garso takelio singlas "Exhale (Shoop Shoop)" pasiekė topų viršūnes bei buvo parduotas septynių milijonų kopijų tiražu. Sekančiame savo filme Whitney nusprendė prisiminti savo dainavimo šaknis – gospelą. 1996-ųjų filmo „The Preacher's Wife“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko pati Houston, garso takelyje skambėjo tradiciniai gospelo garsai, o padėti įrašyti kūrinius Whitney pasikvietė savo motiną, Shirley Caesar bei Džordžijos chorą.

Tuo metu pasirodė nieko gero nežadančios naujienos, kuriose buvo skelbiama apie Whitney pasirodymų TV laidose bei koncertuose atšaukimą dėl blogos savijautos. Galų gale 1998-aisiais Houston įrašė naują pilną albumą „My Love Is Your Love“ - pirmą po aštuonerių metų pertraukos. Whitney dirbo kartu su Babyface, David Foster, Missy Elliott, Wyclef Jean, Lauryn Hill bei Q-Tip. Albumo buvo parduota net mažiau kopijų nei „I'm Your Baby Tonight“, bet jis susilaukė bene geriausių įvertinimų. Šiame studijiniame darbe galima rasti tokį R&B topų hitą kaip "Heartbreak Hotel", atliktą su Faith Evans ir Kelly Price (septynios savaitės viršūnėje). Atlikėja taip pat įrašė duetą su Mariah Carey "When You Believe" - dainą sukurtą specialiai animaciniam filmukui „The Prince of Egypt“.

Deja, 2000-aisiais Houston taip pat sugrįžo ir į bulvarinius laikraščius – ji buvo areštuota Havajų aerouoste, kai jos lagamine buvo rasta marihuanos (kaltinimai vėliau buvo atmesti). Spekuliacijos Houston asmeniniu gyvenimo vis augo ir augo, o ypač gandus skatino jos nepasirodymai įvairuose renginiuose. Vėliau 2000-aisiais, „Arista“ įrašų kompanija išleido dvigubą geriausių Whitney Houston dainų albumą „Greatest Hits“, kurį sudarė: viename diske – vien hitai, kitame – remiksai. Šiame albume taip pat buvo galima rasti duetus su Enrique Iglesias, George Michael bei Deborah Cox. Taip pat buvo pranešta, jog dainininkė pasirašo naują sutartį su „Arista“ kompaniją, vertą 100 milijonų dolerių ir pagal kurią Whitney privalės išleisti dar šešis albumus.

2001-ųjų pabaigoje pasirodė albumas meilės tema - „Love, Whitney“, o 2002-aisiais dar vienas Whitney Houstona darbas – „Just Whitney...“. Hitais iš šio albumo tapo dainos „One Of Those Days“, „Whatchulookinat“ bei „Love That Man“.
Esamas tekstas

Whitney Elizabeth Houston gimė Newarke, Niu Džersyje 1963-iųjų rugpjūčio 9-ąją. Jos motina buvo gospelo/R&B dainininkė Cissy Houston. Iki 11-os metų Whitney dainavo solo partijas vaikų gospelo chore, baptistų bažnyčioje. Būdama paaugle, Houston pradėjo akomponuoti savo motinai koncertuose (taip pat ir 1978-ųjų jos albume "Think It Over"), be to atliko pagalbinius vokalus tokiems atlikėjams kaip Lou Rawls bei Chaka Khan. Whitney šalia muzikos bandė laimę ir modelio bei aktorės profesijose - pasirodė situacijų komedijose "Gimme a Break" ir "Silver Spoons". 1984-aisiais "Arista" įrašų kompanijos prezidentas Clive Davis išgirdo Whitney Houston dainuojančią viename naktiniame klube ir pasiūlė šiai leidybinę sutartį. Pirmuoju jos singlu tapo duetas su Teddy Pendergrass - "Hold Me", kuris, deja, nepateko į JAV Top 40-uką 1984-aisiais. W. Houston debiutinis albumas "Whitney Houston" pasirodė 1985-ųjų kovą. Pirmasis singlas iš šio albumo - daina "Someone for Me" - buvo nesėkmingas, tačiau antrasis bandymas - kūrinys "You Give Good Love" - tapo pirmuoju Houston hitu, pasiekusiu R&B topų viršūnes ir trečią vietą pop muzikos tope. Trys vėliau sekę Whitney singlai - Grammy laimėtoja baladė "Saving All My Love for You", šokinė daina "How Will I Know" ir užvedantis kūrinys "The Greatest Love of All" — visos jos pirmavo JAV pop muzikos topuose, o tai garantavo ir pirmą vietą albumų tope. Galiausiai buvo parduota daugiau nei 13 milijonų albumo "Whitney Houston" kopijų ir atlikėja įėjo į istoriją kaip daugiausiai albumų pardavusi debiutantė. Savo superžvaigždės statusą Houston įtvirtino savo antruoju albumu "Whitney" - jo dėka dainininkė tapo pirmaja moterimi atlikėja, sugebėjusia debiutuoti pirmoje albumų topo vietoje, o taip pat parduoti net 9 milijonus disko kopijų. Pirmieji keturi "Whitney" singlai - "I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)" (dar vieno "Grammy" laimėtoja), "Didn't We Almost Have It All", "So Emotional" ir "Where Do Broken Hearts Go" — visi jie pasiekė viršūnę ir tai jau buvo net septyni "numeris vienas" hitai iš eilės (seriją nutraukė daina "Love Will Save the Day"). 1988-ųjų pabaigoje Houston išleido Top'5-uką pasiekusį singlą "One Moment in Time", sukurtą specialiai Olimpinėms žaidynėms. 1990-aisiais W. Houston sugrįžo su savo trečiuoju albumu "I'm Your Baby Tonight" - šis diskas buvo panašesnis į tikrą R&B įrašą. Iškart pasirodė ir du numeris vienas hitai - titulinė albumo daina bei kūrinys "All the Man That I Need". Vis dėlto įrašo kokybė buvo įvertinta tik vidutiniškai, t. y., kur kas prasčiau nei ankstesnieji darbai. Albumo "I'm Your Baby Tonight" buvo parduota daugiau nei 4 milijonai kopijų. Nepaisant to, Houston išliko tiek populiari, kad net įrašė ir singlo pavidalu išleido dainą "The Star Spangled Banner" - JAV himą. Šis kūrinys pakilo į JAV Top 20-uką. Grįžtant prie albumo "I'm Your Baby Tonight", jis tapo pirmuoju signalu, jog Whitney blėsta noras įrašinėti išbaigtus albumus. Vietoj to ji daugiau dėmesio ėmė skirti aktorės karjerai, kurios atsisakė, būdama paaugle. Po to, 1992-ųjų vasarą ji ištekėjo už dainininko Bobby Browno, ji debiutavo filme "Asmens sargybinis", kuriame vaidino su Kevinu Costneriu. Filmas kino teatrus pasiekė 1992-ųjų pabaigoje ir tapo absoliučiu "blokbasteriu". Milžiniškos sėkmės sulaukė specialiai šiam filmui sukurtas Whitney garso takelis, ypač daina "I Will Always Love You". Filmo reklaminė kompanija padėjo "I Will Always Love You" tapti didžiausiu pop muzikos singlu istorijoje. Šiuo hitu Whitney vėl perrašė rekordų knygas - buvo parduota beveik penki milijonai singlo kopijų, o pirmoje vietoje daina laikėsi net 14-ą savaičių. Šį karaliavimą vėliau nutraukė Eltono Johno "Candle in the Wind 1997" ir Mariah Carey bei "Boyz II Men" duetas "One Sweet Day", tačiau garso takelis iš viso buvo parduotas 16 milijonų kopijų tiražu ir taip pat laimėjo "Grammy" statulėlę Geriausio metų albumo kategorijoje. Kai Houston nustojo nuolat lankiusis apdovovanojimų ceremonijose ir koncertavusi visame pasaulyje, ji paruošė savo dar vieną vaidmenį Holivudo dramoje „Waiting to Exhale“. 1995-ųjų pabaigoje buvo paskelbta apie atlikėjos ir Browno skyrybas, tačiau vėliau jos buvo atšauktos, o tai išprovokavo daugybę gandų apie dainininkę. „Waiting to Exhale“ pasirodė metų pabaigoje, o pirmasis garso takelio singlas "Exhale (Shoop Shoop)" pasiekė topų viršūnes bei buvo parduotas septynių milijonų kopijų tiražu. Sekančiame savo filme Whitney nusprendė prisiminti savo dainavimo šaknis – gospelą. 1996-ųjų filmo „The Preacher's Wife“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko pati Houston, garso takelyje skambėjo tradiciniai gospelo garsai, o padėti įrašyti kūrinius Whitney pasikvietė savo motiną, Shirley Caesar bei Džordžijos chorą. Tuo metu pasirodė nieko gero nežadančios naujienos, kuriose buvo skelbiama apie Whitney pasirodymų TV laidose bei koncertuose atšaukimą dėl blogos savijautos. Galų gale 1998-aisiais Houston įrašė naują pilną albumą „My Love Is Your Love“ - pirmą po aštuonerių metų pertraukos. Whitney dirbo kartu su Babyface, David Foster, Missy Elliott, Wyclef Jean, Lauryn Hill bei Q-Tip. Albumo buvo parduota net mažiau kopijų nei „I'm Your Baby Tonight“, bet jis susilaukė bene geriausių įvertinimų. Šiame studijiniame darbe galima rasti tokį R&B topų hitą kaip "Heartbreak Hotel", atliktą su Faith Evans ir Kelly Price (septynios savaitės viršūnėje). Atlikėja taip pat įrašė duetą su Mariah Carey "When You Believe" - dainą sukurtą specialiai animaciniam filmukui „The Prince of Egypt“. Deja, 2000-aisiais Houston taip pat sugrįžo ir į bulvarinius laikraščius – ji buvo areštuota Havajų aerouoste, kai jos lagamine buvo rasta marihuanos (kaltinimai vėliau buvo atmesti). Spekuliacijos Houston asmeniniu gyvenimo vis augo ir augo, o ypač gandus skatino jos nepasirodymai įvairuose renginiuose. Vėliau 2000-aisiais, „Arista“ įrašų kompanija išleido dvigubą geriausių Whitney Houston dainų albumą „Greatest Hits“, kurį sudarė: viename diske – vien hitai, kitame – remiksai. Šiame albume taip pat buvo galima rasti duetus su Enrique Iglesias, George Michael bei Deborah Cox. Taip pat buvo pranešta, jog dainininkė pasirašo naują sutartį su „Arista“ kompaniją, vertą 100 milijonų dolerių ir pagal kurią Whitney privalės išleisti dar šešis albumus. 2001-ųjų pabaigoje pasirodė albumas meilės tema - „Love, Whitney“, o 2002-aisiais dar vienas Whitney Houstona darbas – „Just Whitney...“. Hitais iš šio albumo tapo dainos „One Of Those Days“, „Whatchulookinat“ bei „Love That Man“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

I Will Always Love You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could I Have This Kiss Forever (+ Enrique Iglesias)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Million Dollar Bill

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Have Nothing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Saving All My Love for You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Your Baby Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All the Man That I Need

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Will I Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Didn't Know My Own Strength

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Run To You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Love Is Your Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All at Once

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Queen of the Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When You Believe (+ Mariah Carey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Greatest Love of All

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Give Good Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could I Have This Kiss Forever (Metro Mix) (+ Enrique Iglesias)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Look to You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where Do Broken Hearts Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someone for Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Light Up My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Every Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Moment In Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nobody Loves Me Like You Do

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Greatest Love of All (Club 69 Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Didn't Know My Own Strength (Daddy's Groove Magic Island Radio Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someone For Me (12-Inch Dance Remix) (Bonus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Didn't We Almost Have It All

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tell Me No

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothin' But Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You're Still My Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dear John Letter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Step by Step

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thinking About You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Song for You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Know Him So Well

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Yes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whatchulookinat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Was Made To Love Him

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Salute

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Good Care of My Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lover for Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Is a Contact Sport

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Be Home for Christmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unashamed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Call You Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Name Is Not Susan

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Just the Lonely Talking Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Not Right But It's Okay

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Learned From The Best

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Emotional

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Got You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Christmas Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Do You Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Of Those Days

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If I Told You That (+ George Michael)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Have Yourself a Merry Little Christmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jesus Loves Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Celebrate (+ Jordin Sparks)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Knockin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For the Love of You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where You Are

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Bow Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love That Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heartbreak Hotel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If You Say My Eyes Are Beautiful (su Jermaine Jackson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Will I Know (12-Inch Dance Remix) (Bonus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Didn't Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cantique de Noël (O Holy Night)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miracle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After We Make Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For the Lovers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Believe In You And Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Greatest Love Of All (Live From Radio City Music Hall, 7:061990) (Bonus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get It Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Will I Know (Acappella) (Bonus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Until You Come Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Belong to You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In My Business

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You'll Never Stand Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Things You Say

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thinking About You (12-Inch Dance Remix) (Bonus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deck the Halls/Silent Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Exhale (Shoop Shoop)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Will Always Love You (Hex Hector Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Will Save the Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Anymore

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Try It On My Own

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joy to the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Takin' a Chance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

He's All Over Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Worth It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Go to the Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Step by Step – Remix

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Little Drummer Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Look to You (+ R. Kelly)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Give Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Queen of the Night (CJ Mackintosh Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whatchulookinat

(Remix)
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Bigger Than You and I (su Ralph Tresvant) (+ Faith Evans, Bobby Brown, Johnny Gill)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Like I Never Left (+ Akon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The First Noël

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Would Imagine a King

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Wish (for Christmas)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Not Right, But It's Okay (Thunderpuss Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

O Come O Come Emanuel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Love the Lord

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Count On Me (su CeCe Winans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lord Is My Shepherd

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Isn't, It Wasn't, It Ain't Never Gonna Be (+ Aretha Franklin)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Does It Hurt So Bad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

His Eye Is on the Sparrow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Believe in You and Me – Single Version

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold On, Help Is on the Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Higher Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Heart Is Calling

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Same Script, Different Cast (su Deborah Cox)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Testimony

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Were Loved

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Your Baby Tonight (Dronez Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Joy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (45)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ildariukas
2013 m. balandžio 25 d. 13:46:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Zmones jus nesuprasit man rodos tie vaistai ir yra narkotikai ar jus nemanot :(


Atsakyti
Inguuut
2013 m. balandžio 14 d. 23:02:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nuostabi, nuostabus balsas, gaila labai jos, bet jos dainos gyvuos amžinai ;( Asmens sargybinį žiūrėjau kokius dešim kartų, ir dar tiek žiūrėsiu.. ;) 


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
kalipse
2013 m. balandžio 14 d. 19:24:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ten kur skaiciau,apie jo mirti..Nieko nebuvo uzsiminta apie narkotikus...Bet kas zino...


Atsakyti
JustazzzPop
2013 m. balandžio 14 d. 19:03:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet narkotikai prisidėjo prie jo sveikatos blogėjimo.

 


____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
kalipse
2013 m. balandžio 14 d. 14:49:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Elvis ne nuo narkotiku mire


Atsakyti
JustazzzPop
2013 m. balandžio 14 d. 09:50:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaila ištiesų, kad jos jau nebėra... Tie narkotikai ir alkoholis padaro savo. Ne vieną įžymybę jie jau yra palaidoję... Elvis Presley, Jimi Hendrix, Amy Winehouse, Whitney Houston...

 

____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
backspace
2012 m. vasario 12 d. 10:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

   kokia nostalgija...taip primena vaikystę, kai su mama iki vėlumos žiūrėjom Asmens sargybinį... tada filmas neatrodė toks liūdnas. Po kelių metų per radiją išgirdau  I Will Always Love You ir iš naujo pergalvojau filmo pabaigą...


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Suris1
2012 m. vasario 12 d. 06:54:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai gaila alentingo zmogaus,ilsekis ramybeja.{#}


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 662
  Iš viso užsiregistravę: 73364
  Naujausias narys: rimantas52
  Šiandien apsilankė: 263854