Suprantu, suprantu... tvarkykitės, stengsiuosi neįkirėt Na, kažkurį laiką Tik vienas dar momentas, žadėjau rašyt į forumą kažkur, bet gal tu galėsi atsakyt ar paorganizuot pakeitimą, jeigu tai nėra sudėtinga. Pamaniau - kol prie grupių aprašymo grotuvo vietoje tuščia - gal būtų logiška sekciją "Dainos" išrykiuoti pagal populiarumą? Nes anksčiau grotuve taip buvo, o "Dainose" nelabai suprantu kokia logika vadovaujantis išdėliota... Kol grotuvas buvo aktyvus - netrukdė, o dabar... Ar čia ne tavo sritis jau?
Toje morkinėje juostoje paspaudus ant 'Topai', ties 'Mėgstamiausios dainos', jų išdėstymas - lygiai toks pat, kaip ir buvo grotuve (pagal like'ų skaičių). Nebent ne taip supratau, ką norėjai paklausti :)
Ot tai tau... Viskas o. k. To ir nor4jau. Gyveni žmogus irmokaisi... Ačiū!
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Suprantu, suprantu... tvarkykitės, stengsiuosi neįkirėt Na, kažkurį laiką Tik vienas dar momentas, žadėjau rašyt į forumą kažkur, bet gal tu galėsi atsakyt ar paorganizuot pakeitimą, jeigu tai nėra sudėtinga. Pamaniau - kol prie grupių aprašymo grotuvo vietoje tuščia - gal būtų logiška sekciją "Dainos" išrykiuoti pagal populiarumą? Nes anksčiau grotuve taip buvo, o "Dainose" nelabai suprantu kokia logika vadovaujantis išdėliota... Kol grotuvas buvo aktyvus - netrukdė, o dabar... Ar čia ne tavo sritis jau?
Toje morkinėje juostoje paspaudus ant 'Topai', ties 'Mėgstamiausios dainos', jų išdėstymas - lygiai toks pat, kaip ir buvo grotuve (pagal like'ų skaičių). Nebent ne taip supratau, ką norėjai paklausti :)
Suprantu, suprantu... tvarkykitės, stengsiuosi neįkirėt Na, kažkurį laiką Tik vienas dar momentas, žadėjau rašyt į forumą kažkur, bet gal tu galėsi atsakyt ar paorganizuot pakeitimą, jeigu tai nėra sudėtinga. Pamaniau - kol prie grupių aprašymo grotuvo vietoje tuščia - gal būtų logiška sekciją "Dainos" išrykiuoti pagal populiarumą? Nes anksčiau grotuve taip buvo, o "Dainose" nelabai suprantu kokia logika vadovaujantis išdėliota... Kol grotuvas buvo aktyvus - netrukdė, o dabar... Ar čia ne tavo sritis jau?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
O naujų gabalų į grupių playlist'us irgi nebekelsit? Ar ir playlist'ų nebeįmanoma pildyti, kai negalima groti? Norėjau čia palaikinti porą naujienų (tarkim šitą Alt-J Hunger Of The Pine), ogižiū - nėra... Naujienose paskelbta, o playlist'e ne :( Ar čia neviltis taip reiškiasi? Ir pokalbių dėžutė lūžinėja... Liūdesys iš tikrųjų...
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
pirmas albumas buvo tikrai geras blynas, iš naujausios antrojo albumo dainos irgi galima jau paspėlioti, jog grupė eina tuo pačiu keliu ir labai puiku :)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. birželio 19 d. 23:25:01
Ot tai tau... Viskas o. k. To ir nor4jau. Gyveni žmogus irmokaisi... Ačiū!
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2014 m. birželio 19 d. 23:17:42
Toje morkinėje juostoje paspaudus ant 'Topai', ties 'Mėgstamiausios dainos', jų išdėstymas - lygiai toks pat, kaip ir buvo grotuve (pagal like'ų skaičių). Nebent ne taip supratau, ką norėjai paklausti :)
2014 m. birželio 19 d. 23:11:51
Suprantu, suprantu... tvarkykitės, stengsiuosi neįkirėt
Na, kažkurį laiką
Tik vienas dar momentas, žadėjau rašyt į forumą kažkur, bet gal tu galėsi atsakyt ar paorganizuot pakeitimą, jeigu tai nėra sudėtinga. Pamaniau - kol prie grupių aprašymo grotuvo vietoje tuščia - gal būtų logiška sekciją "Dainos" išrykiuoti pagal populiarumą? Nes anksčiau grotuve taip buvo, o "Dainose" nelabai suprantu kokia logika vadovaujantis išdėliota... Kol grotuvas buvo aktyvus - netrukdė, o dabar... Ar čia ne tavo sritis jau?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2014 m. birželio 19 d. 21:49:23
O naujų gabalų į grupių playlist'us irgi nebekelsit? Ar ir playlist'ų nebeįmanoma pildyti, kai negalima groti? Norėjau čia palaikinti porą naujienų (tarkim šitą Alt-J Hunger Of The Pine), ogižiū - nėra... Naujienose paskelbta, o playlist'e ne :( Ar čia neviltis taip reiškiasi? Ir pokalbių dėžutė lūžinėja... Liūdesys iš tikrųjų...
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2014 m. birželio 19 d. 19:49:51
pirmas albumas buvo tikrai geras blynas, iš naujausios antrojo albumo dainos irgi galima jau paspėlioti, jog grupė eina tuo pačiu keliu ir labai puiku :)