Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Cutter



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6279 d.
Narys nuo: 2009-01-19
Reitingo taškai: 66
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2009-04-17 15:21:09


[quote=Blackened][quote=Cutter]Man tai šita tema juokinga... "GRUPE/ATLIKEJAS be kurios/kurio negaletumet gyyventi" nu nejuokinkit, be kažkokios grupės atesit kažkam negalima gyvent ;D bullshit.[/quote] Ar vaidini ar išties taip siaurai ir pažodžiui supranti kas norima pasakyti? [/quote] Supratau viską ką norimą pasakyt, nėra ko čia nesuprast...
Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2009-04-17 14:37:52


Man tai šita tema juokinga... "GRUPE/ATLIKEJAS be kurios/kurio negaletumet gyyventi" nu nejuokinkit, be kažkokios grupės atesit kažkam negalima gyvent ;D bullshit.
Diskusijos:  Ką manot apie "McDonalds" ir, apskritai, greitą maistą?
Pranešimo data:  2009-04-17 14:00:58


GayDonald'as yra šūdas, tik kaip kažkas sakė, ten ledai skanūs.
Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2009-04-17 13:51:27


[quote=Violator1982][quote=Teras][quote=Blackened][quote=Violator1982][quote=Firestarter]Eminem , Nirvana, Linkin park , Limp Bizkit, 2pac, Bullet for my Valentine.. [/quote] Pyzdiec sąrašiukas...[/quote] Gal tu galėtum nesikabinėti prie žmogaus? Ar skauda tau nuo to, kad kažkoks pyplys klauso nelabai kokią muziką? Suaugs dar, atsirinks, kas yra mėšlas, o kas ne. Tamstelė su savo komentarais žmogui susiprotėti kaip ir nepadeda ;][/quote] Nirvana ir 2pac nekokia muzika?[/quote] Nesuprantu,kuo repas susijęs su muzika...Tai skirtingi dalykai...[/quote] Nirvana yra šūdas, o 2Pac... Repu nesidomiu, bet kiek ten girdėt, jis geras repioras. >>>Violator, kodėl repas ir muzika skirtingi dalykai tavo nuomone?
Diskusijos:  Vegetarizmas
Pranešimo data:  2009-04-17 01:21:39


Vegerizmas - debilizmas. Aišku yra žmonių, kurie negali valgyt mėsos, bet kurie šiaip nevalgo, tai sakau - debilizmas...
Naujiena:  Enrique Iglesias koncertą pradės kylanti žvaigždė Esmee Denters
Pranešimo data:  2009-04-16 21:52:00


O aš maniau, kad Ostapenko ir Minedo choras pritariant penkiamečių chorui...
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-04-16 21:49:50


Megadeth - Peace Sells. Vokalas muzika sušika per pusę, bet šiaip visai nieko.
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-04-16 21:21:24


Megadeth - Sweating Bullets
:  ,,Limp Bizkit" World tour 2009
Pranešimo data:  2009-04-16 15:26:08


LoseLontrol, tu pats nieko nežinai. "My Generation" nėra The Who koveris. Jei toks pat pavadinimas, dar nereiškia, kad koveris. Tarp Limp Bizskit ir The Who "My Generation" gabalų nėra jokių panašumų.
Diskusijos:  Futbolas nyksta ar kaip tik populiarėja?
Pranešimo data:  2009-04-15 22:50:39


Football & beer = (y)
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-15 22:25:12


Tokiem "REPERIAM" kaip Soulja Boy reiktų geriau cirke vietoj beždžionių dirbt: daugiau naudos ir mažiau žmonių traumuotų su savo dainom...
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-15 22:22:42


ыщгоф ищн офб ш6 мшы пукшфг ешле7 сшклу мшещо иув=в=шщтш7 вшкие
Diskusijos:  TOP "Music.lt" narių komentarai
Pranešimo data:  2009-04-15 22:11:59


[quote=Violator1982]stora boba - radžio sutenerė Mama Rockenroll?[/quote] ;D:D prajuokino šitas
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-15 22:05:05


Kaip suprast "nenusitraiškamos"? O lyl wayne užteko paskaityt "lolipop" lyriksus; repe svarbus dainos tekstas, o ten kas per c@&#@nia?
Diskusijos:  Labiausiai pervertintos grupės pasaulyje
Pranešimo data:  2009-04-15 22:03:10


Nu gerai, tarkim aš nesuprantu Burzum muzikos ir jis ne overrated, bet tie kiti mano paminėti tikrai taip
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-15 21:59:39


Tas tai - Minedas black version :D
Diskusijos:  Labiausiai pervertintos grupės pasaulyje
Pranešimo data:  2009-04-15 21:57:58


Man jo muzika asocijuojasi su traktoriaus garsais... Nesąmoninga muzika kažkokia.
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-15 21:54:14


Kas nors žinot blogesnių reperių už šitą?
Diskusijos:  Labiausiai pervertintos grupės pasaulyje
Pranešimo data:  2009-04-15 21:51:41


Burzum, Radiohead, System of a Down dadursiu...
Diskusijos:  Ar jūs darot rytais mankšta?
Pranešimo data:  2009-04-15 21:41:33


Kodėl nesąmonė? O aš nedarau, nes tyngiu
Diskusijos:  Jūsų svajonių grupė
Pranešimo data:  2009-04-15 21:38:22


:D
Diskusijos:  Jūsų svajonių grupė
Pranešimo data:  2009-04-15 21:22:51


Vokalas - Minedas Gitara - Jonas Brotheris Bosinė gitara - bet kas Būgnai - Jefgienijus Ofstapenko Kaip? :D:D
Diskusijos:  Ką manot apie rusišką muziką?
Pranešimo data:  2009-04-12 21:25:16


[quote=Firestarter]zinotum ka jie padare mano seimai dar ne taip ju nekestum ^.^[/quote] Ką..?
Diskusijos:  Ką manot apie rusišką muziką?
Pranešimo data:  2009-04-12 21:11:07


[quote=Violator1982][quote=Firestarter]Nekenciu rusijos, rusu kalbos, o apie rusiska muzika tai isvis nekalbu :D[/quote] mažvaikis...gal dar suaugs...[/quote] Mažvaikių stereotipinis mastymas...
:  ,,Limp Bizkit" World tour 2009
Pranešimo data:  2009-04-12 21:10:03


[quote=LoseControl]Man nepatinka, jog jie daro per daug (The Who) koverių.[/quote] Vienas tai labai daug?
Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2009-04-12 20:55:00


[quote=virgA] be Linkin Park[/quote] *headshoot*
Grupė:  Ką manote apie Lil Wayne?
Pranešimo data:  2009-04-10 19:07:58


Prasčiausias repioras kurį aš žinau
Diskusijos:  Geriausi būgnininkai
Pranešimo data:  2009-04-10 19:06:06


Jefvgienijus Ofstapenko geriausias būgnioras
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-04-06 01:09:48


Koks to filmo žanras gal pasakysi?..
Diskusijos:  Ar moterims yra vieta roko pasaulyje?
Pranešimo data:  2009-04-05 23:18:13


Ir iš pritariančio vokalo manau ne kas gautusi
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Ovidijus Vyšniauskas Ovidijus Vyšniauskas
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1901
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 17270