Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Giedre777


Giedre
Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 1942 d.
Narys nuo: 2009-03-16
Reitingo taškai: 338
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Grupių ir atlikėjų žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2015-06-02 22:25:57


Lonestar 6 kill

Survivor 18 

Lara Fabian 20

The Foreshadowing 23 

Nazareth 35 save 

Vaya Con Dios 17 

23-ias ąžuolas 11 

The Mayfield Four 20 

Madonna 8 

Media topas:  Muzikantai, kuriuos pasaulis atsimins ir po 100 metų
Pranešimo data:  2014-07-23 19:25:14


Nu geras... Kanye West'as yra, o Guns N' Roses ne??? :o

 

Naujiena:  Gastroles baigiantys "Red Hot Chili Peppers" rudenį pradės naujo albumo darbus
Pranešimo data:  2013-05-31 22:03:17


Valiooo!!! {#} Būtų smagu jau kitais metais sulaukti ir naujojo albumo. {#}

Daina:  Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Pranešimo data:  2013-02-07 23:03:40


Tobula!!!

Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2013-02-07 22:42:03


White Zombie - Black Sunshine (feat Iggy Pop)

Grupė:  Ką manote apie grupę "Led Zeppelin"?
Pranešimo data:  2013-02-07 22:33:34


Legendinė grupė!!! Ech.. Jie nuostabūs :)

Naujiena:  Valentino dienos proga Kauno "Žalgirio" areną sudrebins gitaristo Slash'o "Apokaliptinės meilės" garsai
Pranešimo data:  2012-11-21 20:41:13


Privalau ten būt!!!!!!!!!!!!!! {#}

Diskusijos:  Žaidimas: atlikėjų dvikova
Pranešimo data:  2011-08-19 13:56:44


Lenny Kravitz vs Mick Jagger
Diskusijos:  Naujausias "Red Hot Chili Peppers" albumas! (2010 m.)
Pranešimo data:  2011-04-08 16:16:01


Trumpučiame interviu Flea prasitarė, kad albumas pasirodys VASAROS METU!!! ;] Ech... Dar teks palūkėti...
Naujiena:  "Red Hot Chili Peppers": "Jau įpusėjome naujojo savo albumo darbus"
Pranešimo data:  2010-10-19 16:19:28


"Juk to laukti jau ir taip teko gana ilgai." O taip.... :)
Diskusijos:  Muzikos stilių žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-08-17 11:07:27


Kantri 2 kill D&B 16 Rap 14 Dainuojamoji poezija 12 Rock\'n\'roll 25 Disco 27 Grunge 27 save Bliuzas 22 Hardstyle 07 NU metal 09
Diskusijos:  Muzikos stilių žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-08-12 09:43:41


Rock 66 save Filmų muzika 9 kill Alternatyva 19
Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-08-12 09:31:47


Kaip pirštu į akį ;D 10/10 https://www.youtube.com/watch?v=Ho6pZqUNtko&feature=related
Diskusijos:  Grupių ir atlikėjų žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-08-10 16:56:01


Moby 3 kill Pearl Jam 5 save U2 47
Diskusijos:  Muzikos stilių žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-08-10 16:53:08


Rock 55 Metal 8 Jazz 11 Save Klasika 8 Kill Filmų muzika 21 Alternatyva 24
Daina:  James Brown - Living in America
Pranešimo data:  2010-08-06 11:39:54


veža ;D
Diskusijos:  Grupių ir atlikėjų žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-07-28 11:06:27


[quote=Giedre777]Andrius Mamontovas.. 76 AC/DC.. 33 Metallica.. 64/SAVE Rammstein.. 75/KILL[/quote] ups.. pavelavau išsiųst
Diskusijos:  Grupių ir atlikėjų žaidimas: "Kill / Save"
Pranešimo data:  2010-07-28 11:05:10


Andrius Mamontovas.. 76 AC/DC.. 33 Metallica.. 64/SAVE Rammstein.. 75/KILL
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2010-07-28 10:51:06


[quote=Inetutea][quote=Giedre777]Žinau tokių keletą.. Vienas iš jų, žinoma, kad Anthony Kiedis ;D [img]https://s11.bdbphotos.com/images/orig/e/i/eitfwevsnoiawfve.jpg[/img] O kitas būtų Layne Staley ;D [img]https://3.bp.blogspot.com/_b2ynKBi5Qgk/SsNFPP3h9VI/AAAAAAAAKn0/Kokv0OGAXU4/s400/spin+2.JPG[/img][/quote] Nu tikrai toks sexiukas;D[/quote] Kalbi apie Anthonį ar Layną? :)
Diskusijos:  A-Z dainų žaidimas
Pranešimo data:  2010-07-22 11:59:14


Soul Asylum - Runaway Train
Naujiena:  Paskutinį koncertą Portugalijoje surengę "Pearl Jam" ketina pailsėti nuo muzikos
Pranešimo data:  2010-07-14 10:33:46


Gaila. :o Ir įdomu, kiek laiko užtruks tas "labai ilgam laikui"?
Diskusijos:  Nuomonės apie lietuvišką kiną
Pranešimo data:  2010-07-10 12:34:16


[quote=poliphili]Balkonas nerealus filmas. Labai geras aktorius Kazlas. Tikrai labai patiko.[/quote] Jo, aš irgi mačiau ir žiauriai patiko. :)
Diskusijos:  Koks klipas jums yra pats spalvingiausias?
Pranešimo data:  2010-07-08 10:55:03


[quote=Sunki]Jei kalbam apie SPALVingiausia, tai buvo dar labai senais laikais (kokiam devintam desimtmety) toks klipas grupes dee light - "groove is in the heart". Nu cia toks tipinis funky klipas :D[/quote] su Bootsy :D:D
Diskusijos:  "Yamaha" muzikos mokykla
Pranešimo data:  2010-07-02 12:02:36


[quote=Hamakas]O jeigu as neturiu jokiu igudziu, ar man jie pades nuo 0 groti, beto sakau as noriu groti su elektrine, o mano mieste toj Yamahoj yra tik su akustine.(Beto turiu daug laisvo laiko)[/quote] Patariu pradėt mokytis su akustine, nes įgus rankos ir pan., o po to galėsi pats savarankiškai mokytis su elektrine, jei norėsi. O jei kalbant ar pradės nuo 0 mokint, tai jo. Tačiau patariu vistiek pasižiūrėt kokioj Youtubej šiek tiek akordų ar pan., nes taip tau pačiam lengviau bus išmokt, nes jau būsi kažką bandęs padaryt anksčiau. ;D
Daina:  The Rolling Stones - Miss You
Pranešimo data:  2010-07-01 15:39:31


[quote=Gabrielexxxx]Prikolna daina ; DD[/quote] Tas tiesa :D
Daina:  The Rolling Stones - Love Is Strong
Pranešimo data:  2010-07-01 15:33:09


Tikrai graži daina. Ir žodžiai labai patinka ;D
Kūryba:  Susireikšminusi draugė
Pranešimo data:  2010-07-01 14:58:12


Tikrai geras :) (y)
Diskusijos:  Koks, jūsų manymu, geriausias grupės "Nirvana" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2010-06-28 15:36:53


[quote=__Nirvana1994-1987__]Ar žinojot, kad Heart Shaped Box klipe ta maža mergaite buvo Kurto Cobaino pusseserė?[/quote] Jau geras! :D Užtat galvojau, kad labai panaši į jį.:) Manau, kad pats pačiausias jų klipas Heart-Shaped Box. Ir Novoselic'o kelnės ten labai tiko. ;D
Diskusijos:  "Red Hot Chili Peppers" Lietuvoje. Prabalsuokim.
Pranešimo data:  2010-06-28 14:00:55


Juk niekas ant lėkštutės nieko nepadės ir neatneš. Tuo labiau ir peppers'ų į LT. Reik patiems kąžką daryt užtat!!! ;D O, kad niurzgėsit geriau nebus. ;D
Diskusijos:  "Red Hot Chili Peppers" Lietuvoje. Prabalsuokim.
Pranešimo data:  2010-06-28 13:56:34


[quote=kaimene]reik gi antanui parodyt ko verta jo prosenelio gimtine.:D:D:D [/quote] joo!!! va toks požiūris tai man patinka ;D jei pasistengtume, gal ir pavyktų, manau... :)
Puslapiai: 123456 ... 17

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Pain Pain
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3569
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 204631