Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

bittersweeet


Vaida
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5233 d.
Narys nuo: 2010-03-22
Reitingo taškai: 97
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Gražiausia "Hiperbolės" daina

53 gintuks77

Komentarai

Daina:  Marijonas Mikutavičius - Velnias, man patinka kalėdos
Pranešimo data:  2010-12-23 12:33:23


Mano mėgstamiausia kalėdinė daina.... dievinu.
Daina:  Miami Sound Machine - Conga
Pranešimo data:  2010-11-27 02:28:39


Kaitinanti.
Daina:  Robin Gibb - Like A Fool
Pranešimo data:  2010-11-27 02:27:37


Graži daina...
Daina:  Falco - Out of the Dark
Pranešimo data:  2010-11-14 02:08:18


Nereali... irgi pamenu per Pragaro virtuvės vaikėzų reklamą, taip ji įstrigo, kad net patį filmą žiūrėjau :)
Daina:  Falco - Jeanny
Pranešimo data:  2010-11-14 02:05:24


Stulbinanti daina.
Daina:  Rod Stewart - Young Turks
Pranešimo data:  2010-11-14 01:05:50


Gražu :)
Daina:  David A. Stewart - Lily Was Here (su Candy Dulfer)
Pranešimo data:  2010-11-10 00:12:20


Čia yra kažkas stebuklingo...
Daina:  Vaidas Baumila - Tiktai tu
Pranešimo data:  2010-10-31 17:46:53


Paprasta ir nuostabi.
Daina:  Michael Jackson - Stranger In Moscow
Pranešimo data:  2010-10-04 23:36:18


Pati nerealiausia daina ever.
Daina:  Stromae - Alors On Danse
Pranešimo data:  2010-10-02 14:36:37


Muzika geniali :)
Daina:  Michael Jackson - Why You Wanna Trip On Me
Pranešimo data:  2010-09-27 14:20:19


geras gabaliukas.
Daina:  Michael Jackson - Another Day (su Lenny Kravitz)
Pranešimo data:  2010-09-27 00:09:24


Kietas, kažkaip iki šiol negirdėtas MJ gabaliukas.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2010-09-26 14:29:08


Jay Sean feat. Lil Wayne - Down Stromae - Alors on danse Zimmer - Time Lady Gaga - Alejandro Visų kitų po kartą...
Daina:  Hans Zimmer - Time
Pranešimo data:  2010-09-24 01:02:52


nereali muzika...
Daina:  Jay Sean - Down (su Lil Wayne)
Pranešimo data:  2010-09-24 00:54:42


Negalima atsiklausyti.
Daina:  Lady GaGa - Alejandro
Pranešimo data:  2010-09-02 15:16:58


Negaliu atsiklausyti dainos ir atsižiūrėti klipo.
Grupė:  "Hiperbolė". Ar klausot? Ką manot?
Pranešimo data:  2010-05-24 01:16:10


ko taip tylu?
Daina:  Backstreet Boys - I Want It That Way
Pranešimo data:  2010-05-09 00:42:35


Gerulė :)
Daina:  Chicane - Autumn Tactics
Pranešimo data:  2010-04-27 01:09:03


Jėginis gabalas.
Daina:  Hiperbolė - Ilgesys
Pranešimo data:  2010-04-21 23:20:53


Pamažu įsibrovė į širdį... :D
Daina:  Uriah Heep - Lady in Black
Pranešimo data:  2010-04-20 13:52:31


Gera :)
Daina:  Uriah Heep - Easy Livin'
Pranešimo data:  2010-04-20 13:52:10


gera daina :)
Daina:  Hiperbolė - Be kraičio
Pranešimo data:  2010-04-18 23:32:20


Ir sofa bus, ir indauja... prikolna :)
Daina:  Hiperbolė - Baltoji pasaka
Pranešimo data:  2010-04-18 23:31:42


Labai graži daina...
Daina:  Hiperbolė - Balsas atminčiai
Pranešimo data:  2010-04-18 23:26:15


Įkvepianti daina :)
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Velnias, man patinka kalėdos
Pranešimo data:  2010-04-14 14:02:18


Gražiausia lietuviška kalėdinė daina!!!!
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Baigėme Mokyklą
Pranešimo data:  2010-04-14 14:01:31


Nuostabi daina... ir man labai artima.
Daina:  Foje - Sugrįžk
Pranešimo data:  2010-04-13 12:58:43


Grybiena, su Hiperbole nepalyginsi.
Daina:  Hiperbolė - Vasara buvo
Pranešimo data:  2010-04-13 12:53:46


Su laiko mašina tiesiai į 80-uosius :D
Daina:  Hiperbolė - Romansas
Pranešimo data:  2010-04-13 00:38:14


Patinka :)
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Pushaz Pushaz
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5941
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 126649