Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

pelytea10


Gabriele
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5233 d.
Narys nuo: 2009-07-12
Reitingo taškai: 35
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Marilyn Manson - This Is The New Shit
Pranešimo data:  2010-12-14 17:53:43


Like it ! \w/ 10/10
Daina:  My Chemical Romance - Teenagers
Pranešimo data:  2010-11-18 20:30:36


10\10
Daina:  My Chemical Romance - Na Na Na
Pranešimo data:  2010-11-18 18:44:07


Gerule sita :D :D
Daina:  McFly - Transylvania
Pranešimo data:  2010-11-18 18:19:55


Patinka painka patinka ;D
Daina:  Paramore - Crushcrushcrush
Pranešimo data:  2010-11-18 18:04:06


In love with this ;D
Daina:  Ellie Goulding - Every Time You Go
Pranešimo data:  2010-11-16 17:54:05


Patinka ;)
Daina:  OutCold - Ryža Merga
Pranešimo data:  2010-11-15 19:47:53


Ot tokia :/
Diskusijos:  Kur dažniausiai perkate rūbus?
Pranešimo data:  2010-11-15 19:42:11


Visur , kur tik randu sau patinkancius ;D
Daina:  Lauris Reiniks - Aš Bėgu
Pranešimo data:  2010-11-15 17:57:09


Seip jis Lauris Reiniks , o ne Reinikas ;p O daina tj visai nieko ;D
Daina:  CeeLo Green - Fuck You
Pranešimo data:  2010-11-15 14:47:43


Pritariu ;D
Diskusijos:  Ar esate patenkinti savo vardu? Jei ne, į kokį norėtumėt jį pakeisti?
Pranešimo data:  2010-11-15 14:36:48


Gabriele : is kazkokios kalos reiskia Dievo pasiuntinys , Dievo padejeja , nepatinka man kazkodel sitas vardas :\
Daina:  Amy Macdonald - This Is the Life
Pranešimo data:  2010-11-13 12:40:35


Nezinau kodel , bet patinka :D :D
Daina:  Marilyn Manson - I Don't Like the Drugs
Pranešimo data:  2010-09-09 19:01:18


(rock)
Daina:  Pixie Lott - Broken Arrow
Pranešimo data:  2010-09-09 18:59:27


Visai nieko ;D
Naujiena:  Kad taptų panašus į Lady GaGą, jos gerbėjas pasikeis lytį (+ video)
Pranešimo data:  2010-09-08 17:48:40


Gash . . Nesveiki zmones darosi
Daina:  Justin Bieber - Kiss And Tell
Pranešimo data:  2010-09-07 16:08:54


:\
Daina:  Hurts - Wonderful Life
Pranešimo data:  2010-08-27 16:47:53


Neblogai , neblogai . ;]
Grupė:  Diskusijos apie "Tokio Hotel"
Pranešimo data:  2010-08-24 14:40:56


Nu nezinau , nezinau . ;D
Diskusijos:  Gražiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2010-08-22 20:26:17


Bill Kaulitz . (inlove) ; DD
MP3:  Dj Project - Regrete
Pranešimo data:  2010-08-21 23:00:47


Gal ir nieko . ; D
MP3:  Dj Project - Regrete
Pranešimo data:  2010-08-21 23:00:42


Gal ir nieko . ; DDD
Daina:  Jessy Matador - Allez Ola (Prancūzija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-06-08 21:03:41


Man ji tikrai patiko . ( kad subiniukus gerai pakrate tai ir as pritariu ) :D :D :D
Daina:  Juliana Pasha - It's All About You (Albanija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 21:46:54


Itraukianti kazkokia daina . ;D
Daina:  Harel Skaat - Milim (Izraelis, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 21:45:41


Kazkaip nelabai ji man . . . :/
Daina:  InCulto - East Europe Funk
Pranešimo data:  2010-05-30 21:44:32


Gan linksma ir uzvedanti daina . Beje ir pasirodymas buvo geras . . .
Daina:  Aisha - What For? (Latvija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 21:41:15


Isiklausius tai gal ir nieko . :D
Daina:  Daniel Diges - Algo pequeñito (Ispanija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 21:38:57


Is pirmo karto gan keista pasirode . . . Veliau pradejo beveik patikti . ;D
Daina:  maNga - We Could Be The Same (Turkija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 21:36:04


Grazi daina . :)
Daina:  Lena Meyer-Landrut - Satellite (Vokietija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 12:24:53


Taip ir maniau , kad ji laimes . Labai patiko . :P
Daina:  Jon Lilygreen - Life Looks Better in Spring (su The Islanders) (Kipras, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-30 12:20:11


Visai grazi , : )
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


TurboReanimacija TurboReanimacija
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 2032
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 278374